Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 66

#51 14-08-2013 o 10h44

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Ok, to ja też dołączę tym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4173.jpg

Tematem jest teatr, więc ja proponuję stylizację rodem z teatru japońskiego, który charakteryzował się (zwłaszcza teatr kabuki) pełnią przepychu i swoistego wdzięku. W pewnym okresie czasu i niektórych odmianach japońskiego teatru, to mężczyźni byli odtwórcami wszystkich ról, także kobiecych, ale pomijam ten fakt w mojej stylizacji, tutaj rolę gra aktorka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#52 14-08-2013 o 11h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nivata napisał

Crewedka miałam podobny pomysł na początku, ale zero kasy na białe zwiewne szaty. <3

No właśnie miałam trochę poczekać i po zastanawiać się nad tą stylizacją, ale stwierdziłam, że w czasie, gdy ja będę myśleć, powstanie tu dziesięć antycznych aktorek, więc wolałam być pierwsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Poza tym miałam w szafie potrzebne rzeczy i dokupić musiałam jedynie maskę do ręki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#53 14-08-2013 o 13h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

NOOOOO.. Ja nie wiem, jak wstawić zdjęcie więc oglądajcie mnie na profilu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ( zgłaszam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

Offline

#54 14-08-2013 o 21h01

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Bella63 napisał

NOOOOO.. Ja nie wiem, jak wstawić zdjęcie więc oglądajcie mnie na profilu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ( zgłaszam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

[img*]bezpośredni link do obrazka[/img*]
tylko że bez *

Offline

#55 14-08-2013 o 21h53

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Nelumi jej chyba chodzi o to aby mieć dużą liczbę odwiedzających. A nie oto że bierze udział w wyborach. Bo dla chcącego nic trudnego,zapytać zawsze można. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#56 15-08-2013 o 00h03

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Domyśliłam się, że o to chodzi (chociaż szczególnie dużej liczby i tak nie nabije ;p )

Offline

#57 15-08-2013 o 13h11

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Link do zewnętrznego obrazka
Oto Pierrot. Wiecznie zakochany i smutny bohater comedii dell'arte, rozsławiony przez pantomimę francuską.
Uosobienie romantyzmu i melancholii...

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (15-08-2013 o 13h11)

Offline

#58 15-08-2013 o 15h20

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

BALLADYNA
zbliża się i bierze ją [Alinę] za rękę

- I ja się boję… połóż się na ziemi…

- Połóż… ha!

zabija.

BALLADYNA

Co moje ręce zrobiły?… O!…
Żmija, Kobieta, siostra — nie siostra… Krwi plama
Tu — i tu — i tu —

pokazując na czoło, plami je palcem

i tu. — Ktoż zabija Za malin dzbanek siostrę?… Jeśli z bora
Kto tak zapyta? powiem — ja. — Nie mogę
Skłamać i powiem: ja! — Jak to ja?… Wczora
Mogłabym przysiąc, że nie… W las!… w las!… w drogę,
Wczorajsze serce niechaj się za ciebie
Modli. — Ach jam się wczoraj nie modliła.
To źle! źle! — dzisiaj już nie czas…
Na niebie jest Bóg… zapomnę, że jest,

Będę żyła,
Jakby nie było Boga.


(...)

Królem kobieta!


Link do zewnętrznego obrazka

Balladyna spowita w królewską czerwień, niczym krew,  o oczach i włosach kruczych i alabastrowej cerze. Będąc królową, zginęła wedle własnego wyroku, rażona piorunem. W dłoni dzierży nóż, którym zabiła swoją siostrę, a koroną skrywa czoło splamione krwią, swoje kainowe piętno.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#59 15-08-2013 o 20h48

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Link do zewnętrznego obrazka

Zgłaszam swoją Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png oto Julia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png miła, grzeczna i posłuszna dziewczyna, bez granicznie zakochana w Romeo

Ostatnio zmieniony przez Emma1 (15-08-2013 o 20h55)


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#60 15-08-2013 o 21h02

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4302.jpg


Zgłaszam się do wyborów/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Moja miss to Królowa Śniegu, piękna i zarazem okrutna-zawsze podstępem osiąga swój cel… Bije od niej taki chłód, że nawet jej włosy zamieniły się w kryształy lodu../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png włada krainą, w której wszystko jest zimne i błyszczące surowym światłem, a chociaż piękne, to przerażające.

Offline

#61 15-08-2013 o 21h17

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

My Cyganie co pędzimy z wiatrem,
my Cyganie znamy cały świat!
My Cyganie wszystkim gramy,
a śpiewamy sobie tak:
Ore, ore sza ba da ba da amore.
Hej! Amore sza ba da ba da.
O muriaty, o szagriaty,
hajda trojka na mienia!


//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4304.jpg


Któż nie słyszał chodź raz o wędrujących aktorach zwanych cyganami? Śpiewem i tańcem rozweselali ludzi i zarabiali na życie. Tak przed wami tańczy jedna z nich - Marina. Skacze niczym sarenka, grzechocząc swoimi bransoletkami. Uśmiecha się szeroko i delikatnie unosi kolorową suknię by pokazać jak jej nogi tańczą w czerwonych bucikach. Czarne włosy są w artystycznym nieładzie, ale się tym nie przejmuje bo w końcu tańczy i śpiewa, przecież:
Kiedy tańczę, niebo tańczy ze mną.
Kiedy gwiżdżę, gwiżdże polu wiatr
Zamknę oczy, liście więdną,
kiedy milknę, milczy świat.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#62 15-08-2013 o 21h33

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

O kurde, ale poziom! <3 Fantastyczne prace, Pierrot i cyganka mnie kupiły. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#63 15-08-2013 o 21h50

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A ja do tego bym dopisała Królową Śniegu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Faktycznie zawiało chłodem od monitora jak ją zobaczyłam ^^

Offline

#64 15-08-2013 o 23h34

Miss'na całego
Lucie
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 405

Ja zakochałam się w  Upiorze z opery Foxglove oraz Cielu Phantomhive (choć chyba troszkę naciągana jest ta zgodność z tematem). Stylizacje rzeczywiśćie  cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Lucie

Offline

#65 16-08-2013 o 10h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

http://img7.imageshack.us/img7/4445/0wm5.png
Może być.? A teraz opis!
Moja miss, jest młodą aktorką, grającą wygonioną z miasta "przestępczynie". Jej cały dorobek nosi na sobie, a do tego przychodzi do miasta w czarno - białej masce, dzięki której nikt jej nie rozpozna. Nosi czarnego kuca, uwiązanego wysoko, lekko opadającego na ramię, Eleganckie bolerko na ramiona, pod spodem biała koszula na ramiączkach ( takich trochę grubszych ) na szyi uwiązana biała chusta, wraz z złotym łańcuszkiem po mamie. W uszach ma wiszące kolczyki ze szczerego złota.  Nosi czarny kapelusz z pióropuszem i wstążką, dżinsowe spodnie, rajstopy, buty do jazdy konnej. By wizerunek mojej miss był bardziej delikatny dodałam lekką parasolkę z tiulu na upalne dni. Jej zwierzęciem jest rudy kot. Ogółem sprawia wrażenie w połowie wrażenie niegrzecznej kobiety z tamtych lat, w połowie wyrafinowaną damę. Świetna byłaby z niej aktorka!

Offline

#66 16-08-2013 o 16h00

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Lucie napisał

Ja zakochałam się w  Upiorze z opery Foxglove oraz Cielu Phantomhive (choć chyba troszkę naciągana jest ta zgodność z tematem). Stylizacje rzeczywiśćie  cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Może i naciągana, ale jednak są dwa Musicale ... Które można oglądać na You Tube xD
Kocham te ich piosenki, więc pewnie dlatego o tym pomyślałam - mam znów sezon na Kuroshitsuji, bo mangę dostałam ^^
Ale jak to jest zbyt naciągane, to mam też inny pomysł i to już z powieści ^^

Offline

#67 16-08-2013 o 17h03

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Mam małą uwagę, oczywiście, teatr to temat dość... rozwlekły i na dobrą sprawę, wszystko można pod to podciągnąć. Jednak nie zapominajcie, że przewidujemy wiele, wiele edycji i może warto zachować pomysł na temat bliższy? Tylko taka sugestia, wiadomo, im postać bliższa teatrowi, sztukom, tym więcej punktów za zgodność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#68 17-08-2013 o 12h38

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Jeśli chodzi o naciąganie, tak samo dałabym tu (chociaż UWIELBIAM i stylizacja jest bardzo piękna i podobna do pierwowzoru) Dumę i Uprzedzenie, bo to jest powieść romantyczno-obyczajowa, a nie sztuka teatralna. I z teatrem wiele wspólnego nie ma- owszem, może gdzieś zrobili taki spektakl adaptując książkę (:U) ale i tak jest to naciąganie.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (17-08-2013 o 12h39)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#69 17-08-2013 o 13h38

Miss'nieobczajona
Kagira
...
Wiadomości: 30

Upiór z opery mnie zachwycił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#70 17-08-2013 o 13h51

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie mogę się doczekać wyników, a tu jeszcze tyle czasu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#71 17-08-2013 o 14h58

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

nivata napisał

Nie mogę się doczekać wyników, a tu jeszcze tyle czasu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

No cóż dziewczynki, same chciałyście mieć dużo czasu.A my też już nie możemy się doczekać wyłonienia zwyciężczyni i rozpisania kolejnej kategorii!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#72 17-08-2013 o 18h41

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Świetna jest Cyganka i Balladyna.

Offline

#73 18-08-2013 o 00h49

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Na podstawie sztuki
"Cezar i Kleopatra teatru Rampa"

Link do zewnętrznego obrazka


Bezduszną tradycję Egiptu depczącą ludzkie i kobiece uczucia młodziutkiej Kleopatry oraz imperialną strukturę Rzymu, która doprowadziła do zagłady samego Cezara.

„Kleopatra i Cezar" – to również wzruszająca opowieść o wielkiej miłości, namiętności, to historia zaskakujących karier, to niezwykle aktualne proroctwa Norwida.

   
"Kleopatra wzięła z sobą jednego z swych zaufanych ludzi,
Apollodora z Sycylii,
wsiadła z nim do łodzi i gdy się już ściemniło,
podpłynęła na niej pod pałac królewski.
Nie mogąc się inaczej ukryć,
weszła do skórzanego worka na pościel,
ułożyła się w nim wzdłuż,
po czym Apollodor zasznurował worek rzemieniem i tak go poniósł wprost do Cezara."

— Plutarch z Cheronei "Żywot Cezara"

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (18-08-2013 o 23h08)

Offline

#74 18-08-2013 o 10h21

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Evil, masz fankę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png nawet królika ma!
http://i884.photobucket.com/albums/ac41/AccrosSky/rabbit_zps9a102c8a.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (18-08-2013 o 11h37)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#75 18-08-2013 o 10h44

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Rosette, proszę, nie wklejaj tu innych zdjęć po za zgłoszeniami, bo się pogubimy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 66