Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 8 9 10 11 12

#226 09-09-2013 o 19h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kokobu napisał

Cześć! Dziewczyny mam prośbę, jeśli możecie rzućcie mi wyzwanie bez stawki, brakuje mi dosłownie 1 wygranego by przejść na dalszy poziom a wyczerpałam już dzisiejszy limit 100 wyzwań, z góry bardzo dziękuję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rzuciłam dwa wyzwania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#227 09-09-2013 o 20h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kokobu napisał

Cześć! Dziewczyny mam prośbę, jeśli możecie rzućcie mi wyzwanie bez stawki, brakuje mi dosłownie 1 wygranego by przejść na dalszy poziom a wyczerpałam już dzisiejszy limit 100 wyzwań, z góry bardzo dziękuję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Również rzuciłam dwa wyzwania bez zakładu. Mam nadzieję, że to pomoże... A co do wyzwań z zakładami to u mnie dzisiaj bez większych szaleństw. Chyba cztery przyjęte po ok. 200-300 MM.

Offline

#228 09-09-2013 o 20h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Odkąd zaczął się rok szkolny to w tygodniu jest taki lipton jeżeli chodzi o wyzwania z zakładami, że aż mi się nie chce ich rzucać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#229 09-09-2013 o 20h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ciężko jest to fakt. Ale mi właśnie wpadł ponad tysiąc.. Ogólnie z pieniędzy z wyzwań kupiłam dzisiaj trzy papiery, więc nie jest tak źle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Próbuj rzucać. Zwłaszcza wieczorami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#230 09-09-2013 o 21h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rzucam, ale mało kto przyjmuje

Offline

#231 09-09-2013 o 21h45

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Mało kto przyjmuje ale też mało kto odrzuca... i większość zakładów mam uziemionych z nadzieją, że któraś Miss w końcu zauważy 1 przy zakładach i pomyśli "O, a co to? Miss monety? Ależ oczywiście, że przyjmę! Przecież jestem najpiękniejszą Miss"...

...ech, to wręcz niegrzeczne tak nie odrzucać!
Zabiera się możliwość wyzwania kolejnych 50 miss!

Offline

#232 09-09-2013 o 21h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aimate Dokładnie tak jak piszesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#233 09-09-2013 o 21h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja tam sama nie wiem, co gorsze - czy jak odrzucają, czy jak przyjmują, ale... za darmo. Ostatnio zauważyłam, że ten zwyczaj jest bardzo popularny a doprowadza mnie do szewskiej pasji, gdy pełna nadziei spoglądam na zakłady i widzę... 0MM. Niby zwycięstwa się nabijają, jednak moich zniszczonych nadziei nic nie naprawi. Zwłaszcza, gdy jeden przyjęty zakład dziennie to święto.

Offline

#234 09-09-2013 o 22h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Właśnie, zauważyłam też to, że coraz więcej osób, którym rzucam wyzwania z zakładami rzucają mi wyzwanie bez zakładu żeby sprawdzić kto wygra. Denerwuje mnie to gdyż patrzę na ikonkę wyzwań myślę sobie Ohooo ktoś przyjął zakład a tu peszek, ktoś sobie po prostu sprawdza czy opłaca mu się przyjąć wyzwanie.

Offline

#235 09-09-2013 o 22h06

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Dziewczyny spokojnie, darmowe zakłady nabijają Wam liczniki, co się bardzo przyda na wyższych poziomach, więc nie ma tego złego.

Co prawda ja się nigdzie nie wybieram tylko zbieram na zakup domku z ogródkiem...

Edit:

YES! YES! YES!! /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif Limit szczęścia na dziś chyba wyczerpany.
Właśnie wpadło mi tłuste 2k do skarbonki.
Daleko mi do rekordu Misa  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif __ /modules/forum/img/smilies/epingle.gif (19k)

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (09-09-2013 o 22h14)

Offline

#236 09-09-2013 o 22h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MissPaulka napisał

Właśnie, zauważyłam też to, że coraz więcej osób, którym rzucam wyzwania z zakładami rzucają mi wyzwanie bez zakładu żeby sprawdzić kto wygra. Denerwuje mnie to gdyż patrzę na ikonkę wyzwań myślę sobie Ohooo ktoś przyjął zakład a tu peszek, ktoś sobie po prostu sprawdza czy opłaca mu się przyjąć wyzwanie.

O to też mam.  Jakież wtedy rozczarowanie przeżywam... A co do tego odrzucania to u mnie zazwyczaj odrzucają. Takich wyzwań w zawieszeniu nie mam za wiele. Jedynie w tej chwili sporo. Ale ja co jakiś czas sama je usuwam i rzucam nowe wyzwania.

Offline

#237 09-09-2013 o 22h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oooo właśnie 2 tysiaczki mi wpadły od jednej osoby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Aiamate w sumie masz rację, teraz w prawdzie jest rozczarowanie, ale za jakiś czas te darmowe wyzwania (jakby je tak później zliczyć) na pewno się przydadzą.

Ostatnio zmieniony przez MissPaulka (09-09-2013 o 22h32)

Offline

#238 12-09-2013 o 18h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kocham ten dzień! Zarobiłam już 5500 MM na wyzwaniach. Cudownie <3 A dzień jeszcze nie dobiegł końca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#239 12-09-2013 o 19h26

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

>< Ja też chce! Ostatnio mam takie problemy z zarabianiem na wyzwaniach. Dobrze, że chociaż komuś się powodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#240 12-09-2013 o 23h42

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Nie wierzę.
Nie ma jeszcze północy,a ja po resecie zarobiłam już 4000 MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#241 12-09-2013 o 23h46

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Mi dzisiaj też nieźle poszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png w sumie chyba z 7k uzbierałam!!!

Offline

#242 13-09-2013 o 00h19

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ha, to dobry dzień dla wyzwań! Ja dzisiaj od rana siedzę na komputerze robiąc stylizacje do szkoły i w międzyczasie klikam w zakładce z mysfeszyn - nazbierałam około 23K. Jestem mile zaskoczona, kolejne grosiki do skarbonki przygotowanej na Halloween, juhu!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#243 13-09-2013 o 06h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To nie fair wy zarabiacie na wyzwaniach po kilka tysiaków a jak mi ktoś łaskawie przyjmie zakład to zawsze za grosze >.<

Offline

#244 13-09-2013 o 12h26

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Sekret (albo i nie?) tkwi w uderzaniu w graczki z samego dołu listy - w większości są to nowe osoby, które często akceptują wyzwania jak leci. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#245 13-09-2013 o 12h32

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Oj tak i często potem jak się kapną, że ktoś ich ochędożył na tysiaka to robią potem reset konta i grają od nowa znów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png więc żalu brak, bo to kolejne 5 minut. Potem tylko mądrzejsze i już nie akceptują, but still

Ostatnio zmieniony przez Hildee (13-09-2013 o 12h33)

Offline

#246 13-09-2013 o 12h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nivata, to nie jest takie proste, u mnie ta metoda nie działa. Dzisiaj tylko 10 MM :< Może mój nick nie budzi zaufania xD

Offline

#247 13-09-2013 o 12h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No właśnie - jak ma się szczęście to dół listy akceptuje. A jeśli nie (patrz: ja) to nie ważne ilu osobom z samego dołu rzucisz wyzwania i tak odrzucą, rzucą bez zakładu lub zignorują.

Offline

#248 13-09-2013 o 13h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Najfajniejsze są te, które przyjmują jedno wyzwanie z zakładem za np. tysiaczka, przegrają, chcą rewanżu, rzucają dwa wyzwania z wysoką stawką, przegrywają i przyjmują jeszcze jeden zakład np. znowu za tysiaczka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#249 13-09-2013 o 13h07

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

MissPaulka, oj tak, te są najlepsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To są chyba te, co z cromimi przywędrowały, tam wyzwania są wygrywane losowo i myślą, że tu tak samo. Oj gęba się wtedy cieszy jak widzę takie wyzwanie do zaakcpetowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#250 13-09-2013 o 14h16

Miss'całkiem całkiem
Seeryouslee
...
Miejsce: Stekene
Wiadomości: 141

Oh co się dzisiaj dzieje... wyzwania za 1000 koszę niczym krwawy żniwiarz! : D Szczęśliwy dzień ; D

Offline

Strony : 1 ... 8 9 10 11 12