Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 14-05-2019 o 10h08

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

Witajcie!

Festiwal w Cannes otwiera swoje wrota, a wraz z nimi defiladę na czerwonym dywanie!

Uwaga! Jeżeli chcesz pojawić się na czerwonym dywanie, musisz kupić jedną spódnicę albo sukienkę w specjalnym Butiku Cannes u Nine.

Prezentujemy wam także pierwszy strój, piękną sukienkę z piórami zaprojektowaną przez
steph1339 (Francja). Gratulujemy! Otrzymujesz 20 000 miss monet oraz swój strój /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://www.beemoov.com/documents/png/2019-05/forum-5cd9255d91f14.png

Na Promenadę Gwiazd wróciły również poprzednie gwiazdy z Cannes! To doskonała okazja, aby je spotkać, jeżeli nie udało wam się zrobić im zdjęć w poprzednich latach.

Do zobaczenia w czwartek!

Udanego festiwalu!

Offline

#2 14-05-2019 o 10h44

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Mam nadzieję, że pojawi się w końcu coś ładnego


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#3 14-05-2019 o 10h44

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Już miałam nadzieję na nowe gwiazdy ale nawet tego nie ma już xD. No chyba,  że będą w pt jako nowość.

Offline

#4 14-05-2019 o 11h12

Miss'nieobczajona
Rochii
...
Wiadomości: 15

Miło że pojawiło się coś nowego ale jedno męczy mnie już od kwietnia...kiedy powrót Steampunk City i czy wogóle można na niego liczyć?

Offline

#5 14-05-2019 o 13h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 11

Właśnie Steampunk City...tak na to czekałam. Dostaniemy jakąś wiadomość w tej sprawie?

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1