Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 17-04-2019 o 10h11

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

Witajcie!

Wielkanoc wraca pełna niespodzianek i… kolorowych pisanek!

Rozpoczynamy polowanie! Od dzisiaj do 21 kwietnia do 23h59, zbierz pisanki ukryte na stronach gry i wygraj elementy ekskluzywnego stroju Gianduja!

Uwaga! Każdego dnia możesz znaleźć 5 pisanek.

Będziesz mogła również nabyć dla swojej miss czekoladową sukienkę Theobroma lub strój pastelowego królika Paloma

Zajrzyj również na promenadę gwiazd. Możesz tam spotkać niebieskiego królika oraz wiosenną damę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Wesołych Świąt Wielkanocnych!


https://www.beemoov.com/documents/jpg/2019-04/forumfb1-5cade83476a9f.jpg
https://www.beemoov.com/documents/jpg/2019-04/forumfb2-5cade838b391e.jpg

Offline

#2 17-04-2019 o 10h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Yey pisanki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png może uda się upolować wszystkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png nie wiem czy tylko mi, ale na stronie eventu z moim koszyczkiem pokazuje zeszłoroczną datę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#3 17-04-2019 o 10h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Jak zbierać te pisanki? Jak one wyglądają? Gre mam na telefonie dlatego nie wiem jak to działa.

Offline

#4 17-04-2019 o 10h48

Miss'Żółtodziób
Chantalie
...
Miejsce: Jastrzębie-Zdrój
Wiadomości: 12

Greyela - nie wydaje ci się. Wyświetla tam zeszłoroczną datę świąt. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#5 17-04-2019 o 12h01

Miss'całkiem całkiem
Loveta
...
Wiadomości: 120

Znalazłyście już jakieś pisanki?
Gram podczas tego eventu pierwszy raz i jakoś nigdzie ich nie widzę  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif


https://pa1.narvii.com/5688/c42cf0a08f3877eac9f098b58daf46afdedc8a48_hq.gif

Offline

#6 17-04-2019 o 12h14

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Ja już mam 5 pisanek. W sumie jakoś bardzo skitrane nie były. Szkoda, że są tylko dwie gwiazdy, czekam na drugą, aby upolować


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#7 17-04-2019 o 12h27

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Podoba mi się chyba tylko skóra tego zająca... Resztą jest tak nudna i wtórna, że szkoda gadać xD Chociaż w sumie Wielkanocny event nigdy nie był mocną stroną MF. Ciekawa tylko jestem, kiedy gra upadnie, bo jeśli niedługo, to nie chce mi się tych jajców zbierać. XD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#8 17-04-2019 o 17h42

Miss'Żółtodziób
Cecex3
za dużo animcuw
Wiadomości: 1

Ten sam event jak z 2018, ciągle brakuje mi 1 pisanki /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#9 17-04-2019 o 18h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Przeszukałam już wszystkie strony i mam ciagle 4 pisanki.. nie moge znaleźć tej ostatniej

Offline

#10 17-04-2019 o 19h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Ja już zajrzałam na każdą możliwa stronę i mam tylko dwie... Liczyłam na coś nowego w tym roku

Offline

#11 17-04-2019 o 21h02

Miss'nieobczajona
Sloviim
...
Wiadomości: 31

JAK WYGLĄDAJĄ PISANKI I GDZIE SĄ?
Wyglądają dokładnie tak, jak je pokazano na stronie wydarzenia - kliknijcie na link eventu „Poszukiwanie Pisanek" i zaraz jak otworzy się strona eventu, po prawej od tytułu zobaczycie dwie małe czarne pisanki. Te, których szukamy do koszyczka, wyglądają dokładnie tak samo. Może są trochę mniejsze.
Tak jak napisał admin, szukamy ich na każdej stronie w grze, np, u fryzjera, w kinie, w szafie, na podium deko... wszędzie. Będą umieszczone losowo w obszarze strony (czasem na ciemnym tle). Trzeba tylko wytężyć wzrok i dać sobie sporo cierpliwości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧przebieranki

Offline

#12 18-04-2019 o 20h20

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Dzisiejsze pisanki też złowiłam, mam obie gwiazdy, to dodam kilka słów więcej.
Strój wiosennej damy jest poprawny, ładnie wygląda ta spódnica z trawą, kolejna trawa pod stopy. Królik wygląda ciekawie, zdecydowanie najlepszy akcent Wielkanocy, coś nowego, świeżego.
Stroje w sklepie całkowicie mnie nie zadowalają. Są słabe. Ogrzewane kolorowe i czekoladowe kotlety. Nawet pozy mnie nie cieszą, bo wrzucili po prostu już kiedyś zrobione spodnie w spódnicę. Nie wiem, czemu szmatka z boku nie ma doczepionej ręki, tylko trzeba wykorzystywać starą pozę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#13 20-04-2019 o 01h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Nie mogę znaleźć dwóch pisanek za zajrzałam po kilka razy na każdą możliwą stronę...

Offline

#14 20-04-2019 o 15h44

Miss'Żółtodziób
Ataraxia
...
Wiadomości: 8

Zaczyna mnie to ostro irytować. Usunęłam ciasteczka i kilkaset razy o różnych godzinach sprawdziłam każdą zakładkę. Wszystko, co tylko mogłam sprawdzić. I dalej nie mam kilku jajek. Jakie jest prawdopodobieństwo, że bimuf ma buga?

Offline

#15 21-04-2019 o 15h30

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Prawdopodobieństwo, ze bimuf ma buga jest gigantyczne.

Ja nie wiem, mam ten sam problem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Już mi się nie chce szukać, jeżeli i tak nie zdobędę wszystkich.

Dlaczego tylko 2 gwiazdy? O.O


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#16 21-04-2019 o 18h05

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Z tymi gwiazdami to zawsze było różnie. W zeszłym roku chyba nie było wcale nowych gwiazd, w 2017 i 2016 były po 3 gwiazdy, w 2015 była tylko 1 nowa gwiazda (w 2014 była pierwsza Wielkanoc w grze, więc wtedy pojawiły się pierwsze gwiazdy). Więc 2 gwiazdy w tym roku to wcale nie tak źle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png lepiej tak niż znowu nic.

Ostatnio zmieniony przez nelumi (21-04-2019 o 18h05)

Offline

#17 22-04-2019 o 09h10

Miss'nieobczajona
Sloviim
...
Wiadomości: 31

AAAAAAAAAAA ZNOWU NIE UDAŁO MI SIĘ ZEBRAĆ WSZYSTKICH PISANEK!!!! ZA ROK SIĘ UDA!!!!  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif


(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧przebieranki

Offline

#18 22-04-2019 o 12h17

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Dzięki za wyjaśnienie, to wyjaśnia, dlaczego moja promenada jest pusta po jakichś 4 gwiazdach.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#19 22-04-2019 o 18h12

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Wielkie XD, bo zapomniałam zebrać wczoraj pisanek, w ogóle wejść do gry. Tak bardzo ta gra jest wciągająca


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#20 23-04-2019 o 09h41

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Trirura napisał

Nie wiem, czemu szmatka z boku nie ma doczepionej ręki, tylko trzeba wykorzystywać starą pozę :/
To, co zrobili teraz, jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

Masz tyle rodzajów karnacji, że zwykle dostawaliśmy jeden kolor szmaty + pierdylion kolorów skóry ręki. Jeden kolor szmaty blokuje tworzenie stylizacji (no chyba że ktoś tworzy wyłącznie czarne stylizacje).

Teraz mogę sobie dać bazową rękę z czarną szmatą i potem przykryć to kolorową chustą, pasującą do stylizacji, którą właśnie tworzę.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#21 24-04-2019 o 16h52

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

No widzisz, a mi się nie podoba, bo marnujemy dodatkową rzecz, a można by wybrać coś innego. Osobnych szmatek bez pozy też już kilka było, tak samo jak kompletów i zdecydowanie wolę komplety. Przynajmniej filtry pomogą szukać osobnych elementów


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1