Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 11-01-2019 o 10h02

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

Witajcie!

W tym tygodniu mamy dla was dwa nowe stroje historyczne: Yvonne i Gisele. Do kompletu znajdziecie biżuterię oraz nowe fryzury.

Pamiętajcie, że do 31 stycznia możecie skorzystać z zimowych wyprzedaży -30% we wszystkich butikach!

Pozdrawiamy!


https://www.beemoov.com/documents/jpg/2019-01/forum-5c2f27229f018.jpg

Offline

#2 11-01-2019 o 10h52

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

O, właśnie te stroje znalazłam tydzień temu w kodach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Widzę tu tylko kilka ciekawych elementów...


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#3 11-01-2019 o 11h34

Miss'ok
Nallaia
...
Miejsce: Cold Hearth Manor
Wiadomości: 74

Biorąc pod uwagę ostanie ogłoszenia o zmianach w grze pomyślałam, że może zamiast w ilość to pójdą w jakość. Ale patrząc na te stroje. Hmmm. Jak tak mają wyglądać te ograniczone ilościowo nowości, to chyba czas innej gry poszukać... Oględnie mówiąc: szału nie ma.


https://i.pinimg.com/originals/7c/32/d2/7c32d2f0bd3791945551fb4c203a698e.gif

Offline

#4 11-01-2019 o 11h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No i te stroje mi się podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Dwa razy lepsze niż ten noworoczny ubiór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#5 11-01-2019 o 13h31

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Takie średnie. Na piżamę się nadadzą. Liczyłam, że ten kołnierz od bluzki Gisele będzie osobno w różnych kolorach. Przynajmniej zaoszczędzę monety na ewentualne kuferki albo walentynki


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#6 11-01-2019 o 13h34

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Trirura Patrząc na ten niebiesko-biały strój też pomyślałam "fajna piżama" XD


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#7 11-01-2019 o 14h06

Miss'nieobczajona
Rochii
...
Wiadomości: 15

Mam wrażenie że zamiast przyciągać graczy, tylko ich odstraszacie.  W dodatku i co jest najgorsze - by znaleźć stroje trzeba je wyszukiwać, nie ma tych "wystaw" i nawet nie mogę ich przymierzyć bo wymagany wyższy poziom. Cudowna polityka Beemov :")))

Mam cichą nadzieję na powrót kreacji do podróży, a może nawet na jakąś nową podróż?

Z niecierpliwością czekałam na piątek, by sprawdzić co też nowego szykuje mi MF a tu.....ech. Rozczarowanie i łzy.

Do bani z takimi zmianami na gorsze.


/modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Ostatnio zmieniony przez Rochii (11-01-2019 o 14h12)

Offline

#8 11-01-2019 o 14h30

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

>Zmiany w MF
>Brzydkie stroje odstraszające graczy
Czyli jak po staremu.Komuś mogą one się podobać mi niekoniecznie szczerze wolałabym aby stroje były nawet dodawane raz na miesiąc ale żeby zwalały z nóg lub chociaż aby można było wykorzystać większość elementów.


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#9 11-01-2019 o 19h54

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Mnie się te stroje nawet podobają - szkoda tylko, że musiałam ich szukać zamiast zobaczyć na wystawce.
Liczyłam na to, że skoro nowości pojawiają się rzadziej, to będzie ich nieco więcej - np. 3 stroje zamiast dwóch albo złożone z większej ilości elementów, lub jakieś nowej pozy.
Znacznie lepszym rozwiązaniem byłby cotygodniowy konkurs na zaprojektowanie ubranka - zwycięskie stylizacje trafiają do gry. Twórcy gry nie muszą nic wymyślać, gracze mają dodatkową rozrywkę, do tego regularnie wchodzą nowości. Można by też wprowadzić głosowanie na najlepsze pomysły dzięki czemu gracze mieliby uczucie, że współtworzą grę.
Powiem szczerze, że nie wiem, czego się spodziewać po tej stronie - ale obstawiam, że jeżeli nie dojdzie do jakiegoś przełomu to straci ona wielu użytkowników. Inne gry tego typu proponują bardziej nowoczesne rozwiązania - czat dla graczy, interaktywne gry, jakaś ciekawa historia jako tło całości. Tutaj wielu z tych czynników brakuje - ale liczę na to, że się to wszystko poprawi w ramach tych wielkich zmian, które są zapowiadane!


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#10 11-01-2019 o 22h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Mnie tam się podoba ten niebieski. Jak dla mnie akurat. Ale fajny AEdelline pomysł z konkursem zarzuciła. Myślę, że wielu użytkowników było by przez zadowolonych. Zawsze to też ogółem atrakcja i więcej emocji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Shiorikochan (11-01-2019 o 22h32)

Offline

#11 11-01-2019 o 22h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie rozumiem dlaczego polska wersja po raz trzeci nie dostaje podglądu nowych ubrań w sklepie, podczas gdy na oryginalnej/francuskiej wszystko dodawane jest na czas.. Przegapiłam jakieś ogłoszenie..? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

#12 12-01-2019 o 10h42

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

KamiKitten napisał

Nie rozumiem dlaczego polska wersja po raz trzeci nie dostaje podglądu nowych ubrań w sklepie, podczas gdy na oryginalnej/francuskiej wszystko dodawane jest na czas.. Przegapiłam jakieś ogłoszenie..? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


Na niemieckiej wersji jest tak samo jak u nas, też są takie same stroje, a reszty szukaj w sklepie. Tam mam wrażenie że jeszcze mniej ludzi gra niż tu.


BluszczTrujący

Offline

#13 14-01-2019 o 18h49

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Stroje ładne. Lubię historyczne stylizacje, więc pewnie kupię suknie i kilka dodatków.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#14 16-01-2019 o 22h33

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Wooow, komplety pojawiły się w poglądzie, brawo bimuf, zapłon


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#15 18-01-2019 o 12h51

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

Trirura napisał

Wooow, komplety pojawiły się w poglądzie, brawo bimuf, zapłon


W » Krótkie ogłoszenia » [BUTIK] Odnalezione stroje!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  mamy:
Witajcie!

"Dostarczenie zaopatrzenie do sklepów U Nine i Gaetan trwało nieco dłużej niż oczekiwano.

Nie martwcie się, nasze sklepy zostały zaopatrzone dziś rano! Teraz możecie już nabyć noworoczne stroje dla miss oraz chłopaka, a także historyczne sukienki z ubiegłego tygodnia.

Pozdrawiamy!"


BluszczTrujący

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1