Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 10-02-2018 o 21h12

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Konkurs, jak nazwa wskazuję, obejmuję jedynie stylizację męskie, czyli chłopców naszej "lalki".

Konkurs ma już swoja historię, którą tu odświeżam:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



dyplomy po reaktywacji:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



REGULAMIN:
1. Przestrzegaj regulaminu zawartego w miniregulaminie działu.
Prace niezgodne z nim będą dyskwalifikowane i zgłaszane do opiekunki działu.
2. Zgłoszenia są przyjmowane do 4września
3. Nagrody - dyplomy dla 3 osób
4. Jury to ja + każda osoba, która uczestniczy w konkursie i która chce wystawić swoją ocenę. NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE. Po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń wyśle do uczestniczek zapytanie czy chcą głosować.
5. Można przedstawić 2ie stylizacje
6. Zabronione jest używanie więcej niż 2 rzeczy z tej samego zestawu gotowego. Sporządzenie listy użytych ciuchów mile widziane.
7. Stylizacja może zostać odrzucona, jeśli uznam, że jest niezgodna z tematem.
8. Termin przedstawienia stylizacji jest automatycznie przeciągany aż uzbiera się 4 uczestników.

Po długim czasie zdecydowałam się konkurs reaktywować.
Tematem tego miesiąca jest postrach dziewic.
Stylizacje możecie nadsyłać do nabór zakończony.

Osobiście lubię jak dodajecie do stylizacji jedną-dwie linijki tekstu, które umieszczają strój w jakimś kontekście.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (29-05-2019 o 16h32)

Offline

#2 12-02-2018 o 13h07

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Super, że zdecydowałaś się reaktywować ten konkurs, Lowsip /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
To ja może zacznę:

Stylizacja 1 - Inteligent
Młody doktorant, który umówił się na walentynkowe oglądanie komedii romantycznej z koleżanką ze swojego wydziału. Stoi teraz przed kinem z telefonem w ręku, na wypadek gdyby dziewczyna napisała, że nie może go znaleźć w tłumie. Przed mrozem chroni go ciepły płaszcz, a także prezent od niej - chusta w stonowanym kolorze, owinięta wokół szyi.
https://i.imgur.com/Z7daWrE.png

Lista ciuchów



Stylizacja 2 - Modniś
https://i.imgur.com/2j94CvW.png
Święcie przekonany o tym, że świetnym (w jego mniemaniu) gustem można nadrobić pewne braki w wyglądzie (jak na przykład nadwagę). Na randkę umówił się z dziewczyną poznaną przez aplikację randkową. Ma zamiar zabrać ją na spacer po zaśnieżonym parku, żeby móc z nią "na żywo" prowadzić intrygujące konwersacje, które zakończy zaproszeniem jej do swojego domu celem ogrzania się. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Lista ciuchów

Offline

#3 18-02-2018 o 08h59

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

O, Misterowy konkurs wrócił :)


//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79863.jpg
Pierwsza styla jest ciut przekorna, przedstawia ona bowiem morsa, który na forum dla morsów poznał któregoś dnia uroczą dziewczynę o nicku IceQueen, która też uwielbia kąpać się w lodowatej wodzie. Po paru miesiącach wymieniania wiadomości umówili się na zimową randkę, która przyniesie im obojgu wiele przyjemności - będą kąpać się w przeręblu. Nasz Mister stoi sobie właśnie na ośnieżonym brzegu i podziwia ukochaną w kostiumie kąpielowym; mógłby tak patrzeć wieki, bo MORSY NIE MARZNĄ ;P

lista ciuchów





//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79861.jpg
Druga styla to mający zmysł estetyczny inteligentny chłopak interesujący się fotografią. W ręce trzyma najprawdziwszy stary polaroid, jeden z jego największych skarbów, którym będzie robił klimatyczne fotki swojej dziewczynie we wnętrzach uroczych kawiarenek.

lista ciuchów


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#4 18-02-2018 o 16h30

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Link do zewnętrznego obrazka

Mimo, iż w koszule to jego nieodłączna część codziennego stroju to postanowił, że tym bardziej na randkę ze swoją ukochaną nie może być inaczej. Jednak postanowił zamienić swoją klasyczną i nieco nudawą białą koszulę na jakąś bardziej ,,szaloną'', np. tą w kolorze czerwieni. Nie można oczywiście zapomnieć o jego miłości do kolorowych skarpet, których ma w szafie chyba więcej niż białych koszul. Rzeczą oczywistą jest, by przyciągały wzrok, ale jednocześnie pasowały do eleganckiego outfitu. Jednak trzeba pamiętać, że prawdopodobnie nasza kochana zapragnie długiego i romantycznego spaceru wśród zimowych uliczek w  parku. Dlatego trzeba wziąć pod uwagę, by ubrać się nieco cieplej, jednak i tak ciągle elegancko.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#5 19-02-2018 o 20h52

Miss'całkiem całkiem
rooza2000
...
Miejsce: Magnolia
Wiadomości: 157

Początkowo miałam dość duży problem z tym, że mój mężczyzna jest troszeczkę wiekowy. Po jakimś czasie uznałam to za plus. Mam zaszczyt przedstawić randkowicza 60+

Pierwsza stylizacja to staroświecki, uroczy pan. Po stracie żony zaczęła doskwierać mu samotność, wiec postanowił poznać kogoś miłego w swoim wieku. Dość zestresowany zmierza w stronę kawiarni w której możiewe że pozna miłość, lub przyjaciółkę
//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79929.jpg
Marynarka smoking
Koszula i kamizelka Joseph
Kokarda Joseph
Spodnie Paparazzi
Buty David Coperfil
Bukiet deklaracja

Moim drugim dziełem jest całkowite przeciwieństwo poprzedniej stylizacji. Bardzo śmiały i czarujący mężczyzna, nie związał się z nikim z wyboru, jednak ostatnimi czasy na planie filmu który reżyseruje poznał wspaniałą aktorkę w której zakochał się bez pamięci. Po skończonej pracy kieruję się do restauracji w której się z nią umówił z nadzieją na coś więcej.
//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79930.jpg
Krzesło reżyser
Kurtka Clement
Bluzka Kris Martian
Spodnie Jay
Buty Carpachio
Książka Henri

Offline

#6 21-02-2018 o 22h18

Miss'nieobczajona
crissowa
uwu
Wiadomości: 36

Deficyt ubranek dla naszych chłopców, aż bije w serducho. Ale co tam, zawsze się jakoś zaradzi.
Przywitajcie się z Hubercikiem. Nie jest on typem, który specjalnie wystraja się na randki, a jego jedyny garnitur to ten, który ma od komunii. Jego czapka i rękawiczki to jedyny takowy zestaw, który posiada.
Zazwyczaj jego wypady w chłodne wieczory kończą się gorączką na następny dzień.
Mimo tego wszystkiego ma on duże serce, z dużą ilością miłości do rozdania.
//photo.missfashion.pl/pl/1/100/moy/79964.jpg


ubranka


http://i66.tinypic.com/2ccrrsy.jpg

Offline

#7 27-02-2018 o 12h15

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Cieszę się, że mamy po reaktywacji dość dużą ilość zgłoszeń... choć niektórzy panowie mogą nie wytrzymać tej naszej mroźnej zimy. Postanowiłam że to czy wytrzymają nasza mroźną zimę pozostawię wam do oceny. Głosowanie otworzymy 3go marca.

Przypominam, że do 3go marca, czyli do soboty, przyjmuję kolejne stylizację na konkurs.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizacja:

Koniec przyjmowania zgłoszeń! Przesłałam wam formularz do głosowania. Stwierdziłam, że bardzo mi to ułatwi zbieranie głosów.
W poprzedniej edycji miałyście tylko 3 punkty do rozdania. Nie chce jednak was dyscyplinować i pilnować by wszystkie wydały po 3 punkty, a w formularzach nie mam możliwości zablokowania sumarycznej ilości punktów, którą przyznacie. Nie będę też sprawdzać, czy ktoś głosował na siebie.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (05-03-2018 o 11h31)

Offline

#8 05-03-2018 o 11h32

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Mam do was zapytania:
1. Co myślicie o tym by następnym tematem był hipster?
2. Czy skala 1-3 jest wystarczająca, czy 1-5 byłaby lepsza?

(piszę post pod postem, bo nikt nie zauważył mojej aktualizacji)

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (05-03-2018 o 11h32)

Offline

#9 05-03-2018 o 19h02

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

1. Jestem jak najbardziej tak!
2. Hmm, myślę, że 1-5 byłaby lepsza


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#10 06-03-2018 o 13h18

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Czekam na głos jeszcze jednej osoby. Jeśli nei dostanę odpowiedzi w ciągu trzech dni, to ogłosze wyniki.

Offline

#11 06-03-2018 o 22h55

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

OK! Zebrałam wszystkie głosy.
Oto nasze podium:
1. Saeniver
//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80284.jpg

2. Jula209
W końcu sie doczekałaś nagrody! Serdecznie ci gratuluje!

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80285.jpg

Na 3cim mamy ex aequo KimKas i Crissową
//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80287.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80286.jpg

W czwartek otworze nabór na nowe stylizacje. Prawdopodobie tematem bedzie hipster, więc w następnych dyplomach ciastka będą bezglutenowe. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dziękuje wam wszystkim za nadesłanie waszych styliazaji, interesująco się je przeglądało. Głosowanie tez było dość zacięte. Jula209 zebrała 11 punktów. Crisowa i KimKas po 9 punktów. Ale Saeniver zostawiła je z tyłu wynikiem 14 punktów.

PS.
Musimy tez ustalić cyz powstrzymujemy się od oceny własnych stylizacji, bo zauwazyam, ze sporo dziewcyzn się powstrzymało, mimo iż wam pozwoliłam. Rozumiem to jako głos by jednak nie mozna było głosowac na swoja style. Prosze jednak o wasze potwierdzenie w tym temacie.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (06-03-2018 o 22h58)

Offline

#12 07-03-2018 o 21h59

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

O łał. Jakie śliczne dyplomy. I jeszcze to ciacho po lewej. Zjadłabym :<

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie głosy. Gratuluję pozostałym dziewczynom (:


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#13 08-03-2018 o 13h15

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

-> Saeniver Powiem tylko jeszcze, że ja tka jak wiekszość dziewczyn, też dałam ci 3. Twoja styla jest naprawde ładnie zgrana kolorystycznie, a ten wzorzysty szalik przyjemnie ją ożywia.

Tematem tego miesiąca jest hipster.
Stylizacje możecie nadsyłać do 30go marca.

Offline

#14 09-03-2018 o 15h32

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

O tak! Wreszcie doczekałam się nagrody, dziękuję! Gratuluję pozostałym dziewczynom!


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#15 10-03-2018 o 09h56

Miss'nieobczajona
crissowa
uwu
Wiadomości: 36

Gratulacje dziewczyny~ Tbh to trzymałam kciuki za pana z drugiego miejsca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i66.tinypic.com/2ccrrsy.jpg

Offline

#16 16-03-2018 o 17h47

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dziękuję bardzo za wszystkie głosy i piękny dyplom. Ciastko po lewej wygląda przepysznie (^u^)
Gratulacje dla współpodiumowiczek i pozostałych uczestniczek (^v^)


Jeśli chodzi o kwestie związane z głosowaniem, to nie dziwi mnie, że większość powstrzymała się od głosowania na własne stylizacje -> w takich sytuacjach jak głosowanie na siebie ludzie najczęściej albo przyznają sobie najwyższe noty, albo najniższe (zależnie od samopoczucia, zadowolenia z wykonanej pracy i jeszcze innych czynników). W ten sposób, hipotetycznie, uznana przez ogół za słabszą stylizacja mogłaby trafić na podium, a lepsza je stracić, tylko ze względu na to, jak same twórczynie by je oceniły. Dlatego myślę, że uczciwej byłoby przyjąć zasadę, że nie głosujemy na własne prace.


Nowy temat bardzo ciekawy, choć myślę, że niełatwy. Mimo tego udało mi się skleić dwie stylizacje.

Pierwsza to student zafascynowany stylem vintage. Unika określenia hipster, woli raczej mówić, że jest "osobą inną niż wszystkie". Lubi być w centrum uwagi, dlatego zawsze chętnie się zatrzymuje, jeśli ktoś zapyta go o możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia...
https://i.imgur.com/AnHH8pe.png


Druga stylizacja jest lekko inspirowana zdjęciem profilowym z FB jednego z moich wykładowców. (Chętnie bym je tu wkleiła, ale to chyba byłoby pewne naruszenie jego prywatności, nie wspominając o łamaniu praw autorskich, więc musicie mi wierzyć na słowo. xd) Mój bohater ma ok. 30 lat, jest średniego wzrostu i (a jakżeby inaczej) naucza na uniwersytecie. Lubi też pomagać swojemu koledze - fotografowi, poprzez pozowanie do zdjęć. Strój, w którym prezentuje się niżej, został założony właśnie na jedną z sesji.
https://i.imgur.com/wfx48TY.png

Offline

#17 22-03-2018 o 15h51

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Też spróbuję moich sił, a co!
Przygotowałam dwie całkiem inne stylizacje, oczywiście dotyczące tego samego stylu.
Ze względu na to, że nie umiem pisać opisów do stylizacji nie będę tego robić, każdy może zinterpretować stroje jak chce...
//photo.missfashion.pl/pl/1/101/gd/80423.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/101/gd/80424.jpg

Offline

#18 25-03-2018 o 21h11

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Słysząc słowo ,,hipster'' mam najczęściej przed twarzą obraz mężczyzny z dużym zarostem. I najczęściej to wyobrażanie idzie w kierunku ,,typowego drwala''. Dlaczego? Nie mam pojęcia.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez jula209 (25-03-2018 o 21h11)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#19 28-03-2018 o 13h10

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Mamy za mało złoszeń, więc przedłużam do 15 kwietnia

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (13-04-2018 o 11h37)

Offline

#20 13-04-2018 o 11h37

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Wygląda na to, że hipster okazał się dużo trudniejszym tematem niż się spodziewałam. Nikt się nie zgłosił w przedłużonym terminie, ale przedłużam jeszcze do końca weekendu, może ktoś jednak? Jeśli nie znajdzie się 4 osoba do konkursu, to myślę by rozdać tylko 2 dyplomy.
EDIT: akurat pojawiły się nowe ciuchy w Gettanie, może ktoś się skusi czegoś z nowej styli użyć?

Zapytuję też was o kolejny temat, może magnat? (czyli bogaty arystokrata) A może książę z bajki? Co myślicie?

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (13-04-2018 o 11h40)

Offline

#21 13-04-2018 o 17h05

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

W tygodniu nie miałam czasu za bardzo :<

Oto moje wątłe hipsterciątko. Jak powieje mocniejszy wiaterek, to go złamie - takie sprawia wrażenie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80826.jpg

A jeśli chodzi o kolejną edycję, to jestem za bogatym arystokratą.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#22 16-04-2018 o 09h36

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

OK! Zgłoszenia zamnięte. Rozsyłam ankiety do oceniania naszych panów. /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Dziękuje wszystkim za zgłoszenia.

EDIT: Jeszcze jedna osoba nie zagłosowała, czekamy.

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (18-04-2018 o 13h02)

Offline

#23 19-04-2018 o 20h54

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Czas na rozdanie nagród! Muszę powiedzieć, że podium jest ciekawe. Mike565553 rządzi.
Ciastka tak jak obiecałam bezglutenowe i tak bardzo bio.
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80899.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80900.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/80901.jpg

Tematem następnego miesiąca jest magnat, czyli bogaty arystokrata. Stylizacje można zgłaszać do 10 maja.

jeśli ktoś potrzebuje inspiracji



EDIT: Szczęśliwie się złozyło, że otwarli steampank, znajdziecie tu trochę ciuchów odpowiadających tematowi!

PS. W związku z ubogimi zasobami męskich ciuchów, pozwalam wam poprawiać ich kolorystykę w programach graficznych. Trzeba jednak wtedy dołączyć także orginalną niepoprawianą grafikę.
[ spoiler="grafika przed obróbką"] tu wstawiasz grafike [/spoiler] (wytnij spację po nawiasie.)

Ostatnio zmieniony przez Lowsip (24-04-2018 o 14h40)

Offline

#24 02-05-2018 o 13h55

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Tydzień do końca, a nadal żadnych zgłoszeń? Przedłużam termin do 19go maja.
Przypominam, że jw Steam Pank jest dużo męskich ciuchów pasujących do wybranej przez nas tematyki. (Niestety nasza wizyta kończy się jutro.)

Offline

#25 05-05-2018 o 16h17

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Już 5 maja? Ależ ten czas leci...
First things first gratulacje dla Mike565553 i Saeniver /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dyplomy świetne, ciastka bezglutenowe wyglądają na bardzo zdrowe (nie czuję, jak rymuję ^v^').

A więc temat Magnat. To na początek styla, którą zrobiłam już bardzo dawno temu, a teraz trochę ją odświeżyłam. Z tego co pamiętam, przy tworzeniu jej inspirowałam się nieco "Panem Tadeuszem" w reżyserii Wajdy.
Mój magnat to żyjący gdzieś na Litwie, utalentowany muzycznie dziedzic polskego rodu szlacheckiego. Tu akompaniuje swojej narzeczonej, równie pięknej i utalentowanej panience z dobrej rodziny.
https://i.imgur.com/IP0DhpY.png

Lista ciuchów (tym razem nie zapomniałam zanotować xD)



Druga stylizacja prawie w całości została złożona w Krainie Steampunk, więc mamy tu w wiek XIX i angielskiego gentlemana.
Młody prawnik właśnie wraca z poczty, gdzie odbierał nie sądowy papier, lecz list od przyjaciółki, z którą zamierza się zaręczyć, gdy tylko ta wróci z wakacji na wsi.
https://i.imgur.com/RmBQVd6.png

Lista ciuchów

Ostatnio zmieniony przez KimKas (05-05-2018 o 16h18)

Offline

Strony : 1 2 3