Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 22-12-2017 o 23h32

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

21. Miss Konkurs - Pokój świąteczny~!

Drodzy użytkownicy!
Mamy zaszczyt ogłosić dwudziesty pierwszy oficjalny konkurs Miss Fashion!
Stwórzcie pomieszczenie, które pokaże nam jak waszym zdaniem wygląda idealnie udekorowany na Boże Narodzenie pokój. Bardziej nowoczesny czy może jednak tradycyjny?
Co waszym zdaniem najlepiej oddaje klimat świąt? Które dekoracje są niezbędne?


Regulamin:
1. Do stworzenia pomieszczenia możecie wykorzystać dowolne przedmioty z gry. Nie ma limitu miss monet.

2.  Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

3. Prace można zgłaszać do 6 STYCZNIA.

4. Plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą.

5. Prace można edytować do 30 minut od ich zgłoszenia. Każda edycja dokonana przez użytkownika po upływie tego czasu będzie równoznaczna z dyskwalifikacją. (Jeśli koniecznie musicie coś zmienić - podaliście zły link, który się nie wyświetla, lub też macie błąd w opisie - poproście moderatora by to poprawił.)

6. W przypadku usunięcia i ponownego zamieszczenia zgłoszenia przez gracza praca zostanie zdyskwalifikowana.

7. Każdy gracz może umieścić tylko jedną pracę!

Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworytów (max.3) wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego! Na wysłanie swoich głosów macie 6 dni od zamknięcia wątku.

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



UWAGA!!! W tym wątku zamieszczamy JEDYNIE prace konkursowe. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy karani tygodniowym banem!


Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 26-12-2017 o 12h35

Miss'całkiem całkiem
gwiazdka9
...
Miejsce: Gdzieś daleko i bardzo wysoko... (śląsk)
Wiadomości: 112

Moje wyobrażenie idealnego pokoju jest raczej tradycyjne, choinka odziana w bombki, kominek w którym pali się delikatny ogień rozgrzewający pomieszczenie, artystyczny nieład, który panuje po dekorowaniu mieszkania, piękny zapach różnego rodzaju ciast wydobywający się z kuchni i... lampeczki. Tak lampeczki ją chyba najważniejsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

  http://i67.tinypic.com/k9h8g.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75264.jpg

Offline

#3 26-12-2017 o 12h51

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

A oto moja wersja świątecznego pokoju tak sobie go wyobrażam, ma wszystkie to co  kocham najbardziej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/78985.jpg


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#4 26-12-2017 o 17h54

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Święta to czas spotkań z rodziną - więc oto salon w domu pewnej seniorki rodu, gdzie zorganizowana będzie rodzinna Wigilia. W kominku rozpalono już ogień, a obudowę przystrojono nalepką z Mikołajem oraz łańcuchem bombek. Do stojących na kominku zdjęć z młodości i wazonika dołączyły dwie figurki - renifera i psa. To prezenty od członków rodziny, którzy z różnych powodów nie mogli się zjawić. Przystrojono również poręcz schodów, pod którymi kryją się świąteczne prezenty, gdyż choinką jest w tym roku rosnąca za oknem sosenka. Na podłodze obok dywanu rozłożono pufy i poduszki (te można znaleźć także pod oknem), a także porzucone niegdyś zabawki. Są one przeznaczone dla dzieci, które pod opieką babci i najstarszej kuzynki będą się tu bawiły. Z myślą o nich postawiono tu ciasteczka oraz babciną herbatę, która na wszelki wypadek będzie pita z plastikowych szklanek. Choć jeszcze nikt nie przyszedł - wszyscy są w jadalni, kończąc główną część, czyli dzielenie się opłatkiem i jedzenie (trzeba przynajmniej spróbować każdej z 12 potraw) - to w powietrzu czuć już magię świąt...
https://i.imgur.com/GwODGvt.jpg

Offline

#5 27-12-2017 o 16h35

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715



https://e-stage.gr/images/xmass-decor.png
W moim pokoju przygotowania na Święta Bożego Narodzenia wciąż trwają.
Na choince są wieszane ostatnie ozdoby, a świąteczne potrawy już czekają
na jeszcze niezastawionym stole.

Za to cała reszta domu jest już dopięta na ostatni guzik.
Pod sufitem umieszczone są liczne girlandy, światełka i pierniki,
dzięki czemu w pozornie zimnym, nowoczesnym domu całość wygląda
bardzo ciepło i przytulnie, a dookoła unosi się świąteczna atmosfera.

https://images83.fotosik.pl/946/846c86717b2758fe.jpg

Bardzo mi zależało na tym, aby w pokoju była miss, która ma na celu podkreślenie tego, że bardzo ważną częścią świąt jest wspólne spędzanie czasu z rodziną, mam nadzieję, że nie przeszkadza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#6 30-12-2017 o 14h22

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/moy/79087.jpg

Spokojny pokoik z możliwością poszukiwania mikołaja przez lunetę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#7 30-12-2017 o 22h52

Miss'całkiem całkiem
Midwey
...
Wiadomości: 94

✰  Mój pokoik świąteczny

Tworząc mój pokój świąteczny w myślach miałam tradycję i klasykę aczkolwiek wyobraźnie zaczeła działać i kilka elementów jest niczym z bajki.
Jednak z racji tego, iż święta to czas na odpoczynek, wspólne chwile z rodziną i ogrom prezentów dekorując pomieszczenie chciałam jak najbardziej wyeksponować rzeczy z tym związane.

Na zewnątrz sypie śnieg więc zapalono w kominku. Udekorowano                                                                 świątecznie pokoik w lampki, ubrano choinkę i nakryto do stołu. 
Do domu na saniach ,którymi steruje renifer przyleciał Święty Mikołaj , który wręczył dzieciom świąteczne upominki i zaprosił je do wysłuchania Bożo Narodzeniowej opowieści. Dzieci chwilowo zakończyły zabawę i przystopiły do "lekcji" z Świętym Mikołajem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/gd/79113.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/gd/87736.jpg

Offline

#8 02-01-2018 o 20h38

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Link do zewnętrznego obrazka
Stworzenie pokoju było dla mnie bardzo trudne, bo tylko 3 razy to robiłam. Mimo to bardzo chciałam dać pracę na ten konkurs. Spędziłam wiele czasu dekorując to mieszkanie. Mam nadzieję, że się spodoba.
Tworząc to miałam na celu pokazanie nietypowego pokoju chwilę przed Wigilią. A czemu nietypowego? Bo nie ma stołu z potrawami. A czemu nie ma? Bo w tym pokoju nie ma miejsca, więc jest w innym, obok tego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ze świątecznym pokojem kojarzą mi się głównie świąteczne dekoracje, dlatego je umieściłam. Jest ich całkiem sporo. Oprócz dekoracji jest oczywiście choinka, a pod nią, zgodnie z tradycją; prezenty. Kominka też nie mogło zabraknąć. Jak widać, zawieszone są nad nim skarpety, do których Święty Mikołaj włoży prezenty. Cała rodzina w niego wierzy, więc pozostawiła mu babeczkę (próbowała zrobić ciasteczka, ale się spaliły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ) i dla rozrywki dała także magazyn. Nic, tylko czekać, aż Mikołaj rozsiądzie się na wygodnym siedzisku i skosztuje pysznych słodkości. Piesek na to wydarzenie także odpowiednio się przygotował :3 Ubrał świąteczną czapkę i czerwoną kokardę, a nawet założył bransoletkę. Dobrze, że nie wygląda tak:Link do zewnętrznego obrazka  Te święta będą magiczne~
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez KlaraM (02-01-2018 o 20h56)


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 02-01-2018 o 21h41

Miss'Żółtodziób
Derila
...
Wiadomości: 6

Oto mój wymarzony świąteczny pokój. Wyobrażam go sobie na szczycie wieżowca podczas Wigilijnej nocy. Bije w nim ciepło płynące od kominka, a świąteczne lampki rozświetlają pokój swoim blaskiem. Przyznam, że marzę w przyszłości o takim miejscu
//photo.missfashion.pl/pl/1/99/gd/79158.jpg  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Ostatnio zmieniony przez Derila (02-01-2018 o 21h42)

Offline

#10 02-01-2018 o 22h53

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Nie ukrywam, że i dla mnie idealny świąteczny pokój idzie w tradycyjne klimaty. Święta, to dla mnie nie tylko czas spędzany z rodziną, ale również i czas wspomnień. Nie musi wiać od niego przepychem. Szczerze powiedziawszy preferuje skromniejsze dekoracje z prostego powodu - po czasie spędzonym nad przygotowaniami i wytrzymaniu dziecinnego biegania i wrzasków człowiek zaczyna myśleć o tym by odsapnąć, a nie martwić się kiedy znajdzie się czas i chęci, żeby to wszystko posprzątać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Must have świąt? Po pierwsze, żywa, minimum 165 cm choinka. Nie wyobrażam sobie domu w święta bez tego specyficznego zapachu. Ba, nawet sprzątanie tych igieł daje o sobie znać, że to "ten czas".

Po drugie - sentymentalne dekoracje. Jak już pisałam, święta to dla mnie również czas wspomnień, stąd wieszamy dekoracje związane czy to z rodzinnymi historiami czy to po prostu z członkami rodziny. Stąd odstająca bombka na choince, wiszące ozdoby, stary pluszak czy nawet naczynia "nie do pary",

Po trzecie - światełka. Najlepiej różnokolorowe. Chyba nigdy się w moim domu nie zdarzyło byśmy wieszali je kiedykolwiek indziej niż właśnie w święta.

Po czwarte - starannie zapakowane prezenty. Tak, uznaje je za element dekoracji. Do pewnego momentu większość prezentów po prostu pakowaliśmy w papierowe świąteczne torby. Pakowanie je jednak w kolorowe papiery i ręcznie szyte wstążki sprawiło, że człowiek bardziej jest ciekawy co znajdzie w środku... no, i dzieciaki mają utrudnione zadanie, żeby podejrzeć je przed pierwszą gwiazdką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/99/gd/79159.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#11 07-01-2018 o 19h59

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszam do głosowania na swoich faworytów (max 3). Można to zrobić wysyłając do mnie (lub innej moderatorki) pw.
Głosy można wysyłać do 13.01 do godziny 22:00.

Uwaga!
Więcej niż jednego głosu od osób posiadających to samo IP (współlokatorów, członków rodziny) nie zapisujemy.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1