Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 29-08-2017 o 18h52

Miss'nieobczajona
EliMa
...
Miejsce: Wonderland †
Wiadomości: 28

Cze! Od paru miesięcy interesuję się fotografią, rysowaniem oraz ornitologią (nauka o ptakach), a teraz postanowiłam się tym podzielić ^^ Krytykę i opinię witam z otwartymi drzwiami (chociaż mogę odpowiedzieć kontrargumentami, jeśli ktoś z Was nie będzie miał racji /modules/forum/img/smilies/blebl.gif). Nie będę przedłużać - wstawiam, jak na razie, parę zdjęć i oczekuję na szczere opinie. UwU

//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76998.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/76999.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77000.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77001.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77002.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/97/moy/77003.jpg

Więcej wstawię jeśli zobaczę chociaż trochę pozytywny odzew XD Rysunki natomiast wstawię wieczorem :3
Dziękuję za obejrzenie  ^^


mad-rabbit

Offline

#2 15-09-2017 o 22h13

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Super zdjęcia, ale te kratki, sznurki, rury, płoty zasłaniają ptaszki i rośliny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Najbardziej podoba mi się drugie zdjęcie, nie miałabyś nic przeciwko, gdybym ustawiła na tapetę w telefonie? Jakim aparatem robisz zdjęcia?


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#3 29-09-2017 o 19h42

Miss'nieobczajona
EliMa
...
Miejsce: Wonderland †
Wiadomości: 28

KlaraM napisał

Super zdjęcia, ale te kratki, sznurki, rury, płoty zasłaniają ptaszki i rośliny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Najbardziej podoba mi się drugie zdjęcie, nie miałabyś nic przeciwko, gdybym ustawiła na tapetę w telefonie? Jakim aparatem robisz zdjęcia?


O to chodzi - same rośliny byłyby schematyczne i nudne, a ten płotek dodaje klimatu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ptaszek nie przedmiot, nie mogę go przesunąć, więc jestem zdana pod to, jak się ustawi, haha. Dziękuję i nie mam nic przeciwko <3


mad-rabbit

Offline

Strony : 1