Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 03-05-2017 o 18h51

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Czyli inaczej straszne historie, miejskie legendy, niektóre bardzo krwawe, inne nie...

Jaka jest wasza ulubiona creepypasta?
Która przestraszyła Was najbardziej?
Której creepypasty nie lubicie?

Ja osobiście uwielbiam creepypastę o Pinkamenie "Cupcakes", sama nie wiem dlaczego, tak po prostu. Najbardziej wystraszyłam się właśnie kiedyś Pinkameny i "Posągu anioła". Tą drugą polecam, jest naprawdę dobra. Nie ma creepypasty, której nie polubię, każdą darzę mniejszą lub większą sympatią.

A jak jest u Was?

Ostatnio zmieniony przez Bakteria (03-05-2017 o 18h52)

Offline

#2 12-05-2017 o 13h40

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Niewiem którą lubię najbardziej bo mam ograniczoną w tym wiedzę ( czytam tylko te najpupularniejsze). Przestraszyła chyba o Laughing Jack-u...A nie lubianej nie mam... przynajmiej narazie: )( no ewentualnie o Ninie). W pewnym sensie  "wzruszyła" mnie o  Jeffie i Eyeless Jacku.

Offline

#3 13-05-2017 o 22h25

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Creepypasty...jak ja je uwielbiam...
Ulubiona to chyba ta o Nicku Vanillu... Była ciekawie napisana.
Nie przestraszyła mnie chyba żadna...Niektóre były obrzydliwe tak jak Sorzedawca Bólu, ale nie straszne.
Znienawidzona to zdecydowanie Freak Show... Co to było... Jak ten gniot został creepypastą miesiąca?!
Macie jakieś creepypasty godne polecenia?


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#4 02-07-2017 o 11h58

Miss'nieobczajona
lili2106
...
Miejsce: ,,Gdzieś tam gdzie noc spotyka dzień
Wiadomości: 39

Najbardziej lubię creepypastę Undertale
(I Puzno xD)
Jedyna creepypasta którą mnie przestraszyła to już wcześniej wspomniana Creepypasta Undertale
Nie czytałam ani nie słuchałam dużo Creepypast więc nie wiem której nie lubię...

Offline

#5 15-07-2017 o 15h13

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Tytuł wątku to creepypasty, tak więc ja z pytaniem. Czy ktoś ogarnia tu czym jest Skrollverse i kto do niego należy? Bo przejrzałam mnóstwo forów na ten temat i nie znalazłam żadnych potwierdzonych informacji. Dziękuję za wszelkie informacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#6 02-07-2018 o 18h46

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Ostatnio przeczytałam (wymyślone przez twórców tych postaci) genezy The Puppeteera i Jasona the Toy Makera. Szczerze były wspaniałe, a w szczególności ta o Jasonie.
Szczerze byłam nimi zaskoczona bo jak szukałam za pierwszym razem ich genez to znalazłam tylko jakby ich późniejsze "przygody".

Ostatnio zmieniony przez kasia1152 (02-07-2018 o 18h48)

Offline

#7 29-10-2018 o 20h46

Miss'całkiem całkiem
PrincessEsmera
...
Wiadomości: 80

Uwielbiam creepypaste o bloody'm painterze (jego życie było do mojego bardzo podobne) po za tym inne też lubię.
Żadna mnie nie przestraszyła.
A Jeffa kocham /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
(Ale jego creepypasta była nudna) /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Uwielbiam czytać creepypasty w nocy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Ostatnio zmieniony przez PrincessEsmera (25-11-2018 o 19h10)

Offline

Strony : 1