Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 30-04-2017 o 15h24

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Ta dyskusja poświęcona jest serii książek Rafała Kosika pt."Felix, Net i. Nika oraz..." ponieważ nie ma takiej dyskusji (a szkoda z jednej strony) i bo obecnie tą serię czytam. Jest ona pełna humoru ale zarazem trochę uczy np. o technologi i historii Polski.Pisać tu można o ocenie książek, krótko ją opisać i poinformować o ekranizacjach (by osoby nie lubiące czytać mogły obejrzeć film) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png .

Ostatnio zmieniony przez kasia1152 (03-05-2017 o 14h48)

Offline

#2 01-05-2017 o 05h44

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja kiedyś przeczytałam jedną- góra dwie książki z tej serii i szczerze mówiąc były nawet fajne. Tylko jeden minus- tomów jest dużo i są trochę grube. Ale teraz tak sobie myślę, i chyba przeczytam je jeszcze raz.

Offline

#3 01-05-2017 o 13h49

Miss'na całego
AlozeAloze
.
Wiadomości: 259

Ja zaczełam czytać tą serię. Cały czas się śmiałam z tekstów i sytuacji bohaterów  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png .
Dowiedziałam się też że tom drugi na nawet ekranizację (Felix Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa{TMK}).

Offline

#4 31-07-2017 o 15h43

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Ja dopiero przeczytałam pierwszą część, najbardziej do gustu przypadł mi Net /modules/forum/img/smilies/blebl.gif


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 15-10-2017 o 12h11

Miss'na całego
AlozeAloze
.
Wiadomości: 259

Mój brat w tym roku dostał nową nauczycielkę od j. polskiego i dała im za lekturę   ''Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi". Mi osobiście książka się spodobała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1