Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 08-02-2017 o 15h51

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

18. Miss Konkurs - Uczucie uwięzione w fotografii~!

Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić osiemnasty oficjalny konkurs Miss Fashion!
Gdyby zapytać kogokolwiek o miesiąc miłości zapewne pierwszym skojarzeniem byłby luty. Miliony serduszek oraz tysiące róż pojawiające się w witrynach sklepowych. Pary spędzające czas w kawiarniach... Jednak czy dla każdego miłość wygląda właśnie tak? Jak wy ją postrzegacie? Może jako łabędzie pływające razem w stawie? Albo drzewa rosnące obok siebie od lat, czy też parę staruszków siedzącą razem w parku?
Pokażcie nam jak wy postrzegacie miłość! ^^


Regulamin:
1. Zdjęcie musi być zrobione przez was. Nie może być też zdjęciem, które zostało już gdzieś opublikowane oraz nie może przedstawiać osób (wyjątki to bliżej niezidentyfikowany tłum, w którym nikogo nie da się rozpoznać lub zdjęcie z zamazanymi twarzami).

2. Pod zdjęciem możecie zamieścić krótki opis waszych wrażeń związanych z tym, co dana fotografia przedstawia.

3. Pracę można edytować w czasie do 30 minut od zgłoszenia jej do konkursu.

4. W przypadku usunięcia i ponownego zamieszczenia zgłoszenia przez gracza praca zostanie zdyskwalifikowana.

5.  Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

6. Prace można zgłaszać do 28 LUTEGO.

7. Każdy gracz może umieścić tylko jedną pracę.

8. Jeszcze raz przypominamy: plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą!


Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworytów (max.3) wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego! Na wysłanie swoich głosów macie 6 dni od zamknięcia wątku.

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 10-02-2017 o 11h44

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Zdjęcie jest mojego autorstwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przedstawia dwa moje kochane szkraby, które bardzo się kochają. Moje kociaki Tosia i Kacperek bardzo lubią razem spać,widzę, że wtedy czują się bezpiecznie i nic im nie zagraża.
Dla mnie definicję miłości bardzo ciężko opisać. Składa się na tak wiele rzeczy, sytuacji i zachowań, że można by było napisać książkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jednak dla mnie osobiście miłość to przyjaźń, bezpieczeństwo, szacunek i wsparcie dla drugiej osoby, czego życzę wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/91/gd/72118.jpg

Offline

#3 16-02-2017 o 11h48

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Po zobaczeniu tematu konkursu pierwsze o czym pomyślałam to "pierścień Claddagh". Podczas mojej wizyty w Irlandii byłam tak oczarowana legendami, że sama zapragnęłam go sobie zakupić. Niestety, przesądy... zostałam poinformowana, że musi on zostać mi podarowany, gdyż w przeciwnym wypadku przyniesie mi to pecha w miłości. Na szczęście z pomocą przyszła mamina, która mi go kupiła i podarowała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png (samą legendę umieszczę na końcu w spoilerze).

Stał się on dla mnie symbolem prawdziwej miłości - nie tylko zwykłego zauroczenia, ale tej trwałej, lojalnej, opartej na przyjaźni.

Ciekawostka: Po sposobie noszenia pierścienia (w którą stronę jest skierowane serce i na której ręce nosimy pierścień) można stwierdzić, czy dziewczyna jest wolna, czy zajęta - i w jakim stopniu zajęta ;P

Ale... miłość to nie tylko uczucie do drugiej osoby. Możemy kochać wiele rzeczy, idee czy literaturę. Wiele z nas miłością darzy takie rzeczy jak żelki (które są zielone, a jak wiadomo, zielony to kolor nadziei /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png )

//photo.missfashion.pl/pl/1/91/moy/72226.jpg

Wersja legendy Pierścienia Claddagh, z którą najczęściej się spotykałam będąc w Galway

P.S. Jeżeli ktoś na upartego chce się wczytywać co to właściwie za książka - losowo z pułki chwyciły mi się "Wybrane nowele"  Sienkiewicza


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#4 20-02-2017 o 11h43

Miss'całkiem całkiem
Maissie
❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅
Miejsce:
Wiadomości: 150

//photo.missfashion.pl/pl/1/91/gd/72337.jpg

Zdjęcie zostało wykonane już jakiś czas temu i przedstawia klasyczny symbol miłości. W całym stadzie łabędzi udało mi się dostrzec tę wspaniałą parę, która wyraźnie wyróżniała się na tle innych zwierząt. Łabędzie łączą się w pary na całe życie, pozostając sobie wierne. Są wzorem prawdziwej miłości, doskonałości, delikatności i piękna. Dlatego też, często stawiane są za przykład prawdziwego uczucia w świecie zwierząt które może odzwierciedlić się również w ludzkim życiu.

Offline

#5 26-02-2017 o 10h35

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Link do zewnętrznego obrazka

Nie ma większej miłości, niż matki do dziecka. Dlatego postanowiłam sprezentować ten oto portrecik, w który włożyłam całe moje serce, gdyż dziewczynka jest moją chrześnicą. Prezenty robione przez nas mają większą wartość, gdyż człowiek włożył  uczucie w robienie go. Każda miłość dziecka potrafi przenosić góry. Tym jest moja miłość, czyli miłość do moich rodzinnych szkrabów (bo mam więcej takich maluchów).


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#6 28-02-2017 o 01h19

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Dla mnie miłość to wspólna droga. Czasem jest kręta i niezbyt łatwa do przejścia ale dzięki poznawaniu i zrozumieniu ukochanej osoby możemy wspólnie przejść przez te ciężkie chwile. Ważne jest to żeby wytrwać aż do końca, bo oprócz tych złych chwil są też dobre i to dzięki nim mamy siłę iść dalej, aż do końca.  //photo.missfashion.pl/pl/1/91/moy/72547.jpg

Offline

#7 28-02-2017 o 18h30

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Wybrałam to zdjęcie ponieważ przedstawia najpiękniejszy dzień w życiu dwoje młodych kochających się ludzi. Wesele. I oczywiście najpiękniejsza panna młoda w białej sukni tańcząca ze swoim nowo poślubionym mężczyzną, panem młodym. Wiem że to zdjęcie jest zamazane, ruszyłam ręką i tak niestety się stało ale nie są tak widoczne twarze pokazane na drugim planie. Mam też lepsze ale musiałabym twarze zamazywać...
//photo.missfashion.pl/pl/1/91/moy/72553.jpg

Ostatnio zmieniony przez Rosalinna (28-02-2017 o 18h32)


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#8 28-02-2017 o 21h05

Miss'Żółtodziób
miss-wiktoria
... Miejsce: W pobliżu Warszawy
Wiadomości: 13

//photo.missfashion.pl/pl/1/91/gd/72555.jpg

Zdjęcie przedstawia rysunek mojego autorstwa.

Pokazuje on pogoń za miłością.
Kiedy miłość przyleci do nas niespodziewanie, jak balonik, chcemy ją jak najdłużej zatrzymać. Niestety czasem okazuje się, że jest to niewłaściwe i z silniejszym wiatrem po prostu odleci. Jednak ludzie nie poddają się i wyruszają dalej w pogoń za tą jedyną, prawdziwą miłością.

Plamy obok mojego rysunku, powstały z powody zdenerwowania podczas tworzenia mojej pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez miss-wiktoria (28-02-2017 o 21h12)

Offline

#9 01-03-2017 o 17h55

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszam do głosowania na swoich faworytów (max 3). Można to zrobić wysyłając do mnie (lub innej moderatorki) pw.
Głosy można wysyłać do 7.03 do godziny 22:00.

Uwaga!
Więcej niż jednego głosu od osób posiadających to samo IP (współlokatorów, członków rodziny) nie zapisujemy.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1