Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 06-06-2013 o 18h53

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Jest tutaj może ktoś kto ćwiczy bądź interesuje się sztukami walki? Różnymi stylami walk, rodzajami itp.? Ja na przykład od dziecka uwielbiam patrzeć jak ludki ze sobą walczą kto jest szybszy i lepszy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Sama chce się na coś zapisać, ale jest tego tyle że nadal się decyduję /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  ... Oczywiście też lubię jak walki przedstawione są super efektownie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png , dlatego uwielbiam bijatyki! Najlepsze są wg. mnie Tekken, SoulCalibur i Mortal Kombat. A wy interesujecie się tym tematem?  /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Offline

#2 07-06-2013 o 11h33

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

W wieku siedmiu/ośmiu lat chodziłam na karate, ale po roku, czy dwóch porzuciłam ten sport dla kółka teatralnego. Jeśli chodzi o gry- nie cierpię nawalanek.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#3 07-06-2013 o 13h03

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

;__; no ok z tymi grami to gusta i guściki ;___; A pamiętasz coś jeszcze z lekcji? Mówi się do nauczyciela ''sempai''? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#4 07-06-2013 o 13h48

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Także jak byłam mała uwielbiałam patrzeć na różnego rodzaju walki. Gdy miałam 5 lub 6 lat przez rok uczyłam się karate. Aktualnie mam w klasie chłopaka który za wszelką cenę chce zostać (em.. Jak oni się nazywali ?) przepraszam was ale nie pamiętam jak  się nazywali ci którzy walczą na ringu *^* Chyba wiecie o co mi chodzi...

Offline

#5 07-06-2013 o 13h58

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Hmmm, zaciekawiłaś mnie Ohime, myślałam że nie ma na zawodników jakiejś szczególnej nazwy... że tak to ujmę.. opowiadaj! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A co trzeba było by zrobić żeby walczyć w zawodach?

Offline

#6 07-06-2013 o 17h39

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Kobieto, miałam pięć lat xD
Nie uczestniczyłam w żadnych turniejach, a więc nie wiem ale wiem że dziewczyny które chciały iść na zawody musiały dwa razy więcej ćwiczyć.Br, Br... Nasz Sensei (Tak, tak my do niego Sensei mówiliśmy xD) był bardzo wymagający >.<
Często one po takich zawodach miały coś uszkodzone np. zwichnięty nadgarstek, kostka itd.
Mój kolega mówił coś na w... Westlerowcy? W każdym razie coś takiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#7 07-06-2013 o 17h48

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Wrestler! Aaa! Nie no, to w takim razie nie ma nazwy, bo to spolszczenie z angielskiego na uczestników /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Eee tam! Kontuzje rzecz normalna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Coraz bardziej się decyduję na Karate(ród Mishima z Tekkena i to co czytam mnie zachęca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ), chociaż intryguje mnie jeszcze Krav Maga i Muay Thai. Kung Fu tez jest fajne ale chyba nic tu nie znajde /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png tak jak wcześniej byłam pewna że chcę trenować Capoeire, ale nie ma w Kielcach nigdzie żadnego klubu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#8 07-06-2013 o 18h02

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Jazz napisał

A pamiętasz coś jeszcze z lekcji? Mówi się do nauczyciela ''sempai''? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

My akurat nie ,,senpai'owaliśmy" ^^. Jeśli chodzi o trochę inne sztuki walki, to od października będę chodzić na fechtunek historyczny, czyli po prostu walkę mieczem.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#9 07-06-2013 o 18h55

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

*q* WALKA MIECZEM!! TAK to jest to czego chcem!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
Hetalio, podziwiam *^* Ja już mam plany co do Kendo I Iaido, ale jak teraz googluję to nigdzie słowa o tym nie ma /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#10 11-06-2013 o 20h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jazz napisał

Coraz bardziej się decyduję na Karate(ród Mishima z Tekkena i to co czytam mnie zachęca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ).

Tak, nie ma to jak azjatyckie sztuki walki, a zwłaszcza Karate i Taekwon-do /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Capoeira też jest niesamowita, choć nie wschodnia.
I nie zniechęcaj się, Jazz, na pewno coś w tych Kielcach znajdziesz.

Offline

#11 11-06-2013 o 22h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

U mnie w mieście jest sporo jest zajęć ze sztuk walki. W mojej klasie są nawet dwie dziewczyny, które chodzą na kick-boxing.
Osobiście również chciałabym zacząć uczyć się jakiegoś stylu ale martwię się, że będę miała wtedy zbyt mało czasu na wszystko. Obecnie uprawiam strzelectwo, a treningi, mimo że nie są zbyt często, to są baardzo długie.

Też kiedyś myślałam nad walką mieczem. Na filmach i w grach wygląda to epicko i w ogóle, niestety w szarej rzeczywistości jest trochę inaczej. Bardzo nie podobają mi się te stroje do kendo, a i w szermierce nosi się jakieś dziwne kombinezony.

Offline

#12 14-06-2013 o 15h46

Miss'nieobczajona
Jakly
...
Wiadomości: 34

Z kolegą miałam uczyć się battoudou (japońska sztuka walki mieczem), mam nawet bokutou (drewniany miecz), ale nic z tego nie wyszło.

Offline

#13 27-07-2013 o 19h01

Miss'na całego
Satsuoki
...
Wiadomości: 290

Ja osobiście polecam Taekwondo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To wspaniały sport rozwijający umiejętności fizyczne i umysłowe. Za nic bym nie zamieniła Taekwondo na inną dyscyplinę sztuki walk. TKD jest prawdziwą sztuką, która umacnia hard ducha i wychowuje. Jeśli trener potrafi przekazać wszystkie umiejętności i sam niesie za sobą chęć nauczania i wychowania w tym sporcie to sukces macie gwarantowany. Pozdrawiam /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Offline

#14 27-07-2013 o 22h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja trenuję szermierkę historyczną i przymierzam się do kickboxingu. Za sobą mam trochę judo, krav magi i capoeiry, ale żadne z tych nie było tym, czego szukam. Mam nadzieję, że właśnie kickboxing okaże się moim celem.
Osobiście nie wiem, czemu tak fascynuje się różnymi sztukami walki, ale to uwielbiam i polecam każdemu. Jest nie tylko interesujące i rozwijające, ale przede wszystkim bardzo przydatne.

Offline

#15 28-07-2013 o 03h55

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Raczej nie próbuje, ale lubię oglądać boks...


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#16 28-07-2013 o 13h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

jak masz na imie?

Mariko napisał

Raczej nie próbuje, ale lubię oglądać boks...

/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#17 01-09-2013 o 00h29

Miss'Żółtodziób
TekkenGodRin
...
Miejsce: Płońsk
Wiadomości: 11

Uwielbiam i interesuję się sztukami walki. A bijatyki jeszcze bardziej. Moje ulubione to Soul Calibur, Tekken, Killer Instinct i DOA. Niestety, w mojej miejscowości nie ma możliwości zapisania się na kurs z tej dziedziny.

Offline

#18 01-09-2013 o 12h06

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Kieeedyś, bodajże w 1-2 klasie podstawówki chodziłam na aikido. Wtedy strasznie tego nie lubiłam bo wstawanie w sobotę o 7 żeby zdążyć na zajęcia było dla mnie prawdziwą torturą C: 
Teraz jednak myślę czy by nie wznowić treningów, zajęcia wspominam bardzo dobrze.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#19 15-09-2013 o 15h33

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ostatnio dowiedziałam się o takim śmiechowym sporcie, który zwie się iaido. Jest to sztuka dobywania miecza (dokładniej- katany) w taki sposób, by przy okazji kogoś zaszlachtować. ^^
Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w strojach do uprawiania tego sportu. Czarne kimona z szerokimi ,,szogunowskimi" spodniami... Kto jak kto, ale mój kolega wygląda w tym wdzianku obłędnie!

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (15-09-2013 o 15h33)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#20 15-09-2013 o 18h40

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Hetalia napisał

Ostatnio dowiedziałam się o takim śmiechowym sporcie, który zwie się iaido. Jest to sztuka dobywania miecza (dokładniej- katany) w taki sposób, by przy okazji kogoś zaszlachtować. ^^
Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w strojach do uprawiania tego sportu. Czarne kimona z szerokimi ,,szogunowskimi" spodniami... Kto jak kto, ale mój kolega wygląda w tym wdzianku obłędnie!

Saitooooo  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
*wybaczcie, fangirluję.

Moim zdaniem to jest bardzo fajna i przydatna umiejętność, ale w czasach, kiedy nosiło się broń białą i można było być zaszlachtowanym w biały dzień. Czy to nie jest przypadkiem jakiś element kendo? (na które zapiszę się, jak tylko finanse pozwolą).

Offline

#21 16-09-2013 o 16h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

U mnie w szkole było kiedyś karate. Strasznie drogie i tylko przez jeden rok prowadzone. Wiele osób chciało się jeszcze zapisać na drugi rok, ale klapa, bo oni już tu nie będą robić znudziło im się. T^T I tak marzenia wielu dzieci o karate zostały zniszczone. Z tego co pamiętam do tych panów co nosili brązowe pasy mówiło się "sempai", a do tego co jako jeden jedyny miał czarny pas (trzeciego, albo czwartego stopnia, bo nie pamiętam do ilu tam jest) mówiło się "sensei".

Offline

#22 25-11-2013 o 22h07

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Ehh, głupio mi że tak długo nie zaglądałam na forum! Była dyskusja beze mnie mimo, że to ja ją założyłam! D: Ale jak tak teraz patrzę to widzę parę dobrych propozycji, ale niestety nie mogę za bardzo eksperymentować ze sztukami walki, muszę sobie wybrać coś naprawde co by mi spasowało, bo rodzice są nieco chytrzy jeżeli chodzi o kasę, a jak gdziekolwiek bym zaczynała to musze płacić około dodatkowe 30 zł za ubezpieczenie. Drugi minus oczywiście to taki że u mnie w Kielcach jest mało zróżnicowany wybór, w tym rzadko da się cokolwiek odnaleźć w sieci o tym wszystkim. Dajcie naprawdę coś zróżnicowanego, w sensie że są : chwyty, ciosy(ręce i nogi), rzuty, itp. Oczywiście też super by było jakby rozwijanie że to tak ujmę "duchowe". Widziałam wcześniej że Satsuoki doradzła taekwondo, ale nie mogłam nic znaleźć w sieci ani numeru telefonu nic. Ostatnie "podania" tej sztuki walki w kielcach są z 5 lat wstecz także nie wiem czy jest to aktualne. Dajcie pomysły jak znacie coś naprawde dobrego proosze!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#23 29-12-2013 o 09h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Może się nie znam ale mój " sensei " powiedział " ŻEBY DĄŻYĆ DO CELU MUSISZ SIĘ STARAĆ  " w sumie deczko racji w tym jest   /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#24 06-06-2014 o 18h00

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja od miesiąca trenuję krav-magę.
POLECAM!

Offline

#25 06-06-2014 o 18h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

(Sorki Nati)(to się działo kiedyś)Moja koleżanka trenowała judo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No i było mam talent w szkole.... /modules/forum/img/smilies/sourire.gif Ja tańczyłam z koleżankom(zdobyłam pierwsze miejsce) /modules/forum/img/smilies/blebl.gif A ona:na początku siadła po turecku z dwoma nogami w górze.... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png To było fajne... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png Ale potem rzucała się na materac(przypadkowo na bank)  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif Panie które oceniały powiedziały(widać był,że nie miały co powiedzieć)dziewczyny zaczną zazdrościć,a chopcy się bać(ściema)Bo ja ją pobije jednym palcem..... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png A ona po  tym wszystkim powiedziała,że to były specjalne upady....Jak się zaczłam śmiać....Oczywiście,że zrobiło mi się jaj żal.... /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif No,ale "mam talent" sama nazwa wskazuje,że trzeba mieć talent.....Aona go nie miała! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png

Offline

Strony : 1 2