Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 61

#26 15-07-2016 o 17h50

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Ja chyba kiedyś zrobiłam konto, ale ten francuski mnie wykończył. xD Jakby to była angielska wersja, to może jeszcze, ale przy tym wymiękłam. D:

A w ogóle to nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na to, że w Eldce bohaterki będą miały większe piersi niż Su? xD

Przynajmniej tak mi się wydaje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


~

Offline

#27 16-07-2016 o 01h37

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

No cóż, w Eldce bohaterowie (w większości, bo jest jeden młodzik ^^) są starsi niż w SyFie, więc i "atuty" dziewcząt bardziej wybujałe xD Zwłaszcza pewnej irytującej syreny xDD

Wiek ma też takie plusy, że Gardienne wydaje się mieć wyższy poziom inteligencji niż Sucrette (ale umówmy się, poprzeczka nie jest zbyt wysoko x"D), przez co jest zdecydowanie mniej sytuacji, w których masz ochotę palnąć swoją bohaterkę w łeb. Chociaż z drugiej strony nie mogę za to ręczyć, ponieważ jeszcze nie przeszłam wszystkich odcinków i (jak wspominałam), nieraz nie chciało mi się skakać do wikii i pomijałam dialogi bez ich czytania xDD

Ostatnio zmieniony przez Iremi (16-07-2016 o 01h37)

Offline

#28 18-07-2016 o 22h48

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Właśnie liczba pre-rejestracji osiągnęła pierwszy próg czyli 2500. Coś mi się wydaje, że nie uda się dobić do 50 000. Chociaż może...

Gra zapowiada się ciekawie. Chowańce są urocze, zwłaszcza ten z długim językiem. Postacie wydają się być interesujące. Ta gra może być lepsza niż Słodki Flirt. Szkoda, że trzeba jeszcze czekać dwa miesiące.


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#29 19-07-2016 o 00h54

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Mamy jeszcze cały sierpień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Dzięki za poruszenie tematu, nie wiedziałabym, że wychodzi polska wersja xD Grałam trochę na francuskiej kiedy wyszła, a potem kompletnie o niej zapomniałam. Miło będzie znowu w  nią zagrać i to bez tłumaczenia wszystkiego xD

Ostatnio zmieniony przez nelumi (19-07-2016 o 00h55)

Offline

#30 19-07-2016 o 01h46

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

A ja płaczę, bo na francuskiej nie udało mi się złapać legendarnego chowańca, bo nie miałam przynęty na niego ;-;

Oczywiście te legendarne, na które mam przynętę, nie raczą się pojawić i dać złapać ;-;

Offline

#31 20-07-2016 o 01h42

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Misa-chan1906 napisał

Waa czekałam na polską wersję od dłuższego czasu, bo latanie francuska-wiki-francuska-wiki w pewnym momencie robiło się bałaganem.~


Miałam ten sam problem, aż w końcu tamto porzuciłam i tylko obczajałam wikie  xD
Ale supi, że w końcu będzie polska wersja.
Ja będę polować na Valkyona, jakoś tak mi bardziej przypadł do gustu. Wydaje się być takim... no SWÓJ CHŁOP xD
I te pety są tam takie urocze :3


Offline

#32 20-07-2016 o 04h10

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Właśnie dokonałam pre-rejestracji. Fajnie, że jest taka możliwość. Liczę na to, że przez sierpień uda się dobić do tych 50 000 graczy (biorąc pod uwagę ilość osób zarejestrowanych w polskich wersjach gier Beemoov, nie powinno chyba być z tym jakichś wielkich problemów) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Super, że będzie polska wersja. We francuską nawet nie próbowałam grać, bo tłumacz google jest wkurzający, a na latanie co chwila na wikię, żeby rozumieć, o co się rozchodzi w fabule, jestem za leniwa (bo dwa kliknięcia myszką są takie męęęcząąące xP)
Na wygląd żaden z bohaterów mi nie przypasował (no, może poza tajemniczym "??? wróg?", ale to by chyba było zbyt piękne, jakby okazał się być opcją romansową). Nie wiem, może któryś mnie przekona do siebie dobrą gadką xD
Za to do chowańców się wręcz ślinię, urocze są (^u^)

Offline

#33 20-07-2016 o 10h26

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Przez przypadek przeczytałam  posta w "Luźnych rozmowach"  (przydała by sie tam informacja z nowa grą i z przekierowaniem tutaj, aby więcej osób się dowiedziało). Gram na francuskiej i nie spodziewałam się polskiej wersji. Yupppi do września uda nam się więcej zebrać osób ~nick zarejestrowany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png . Że też wcześniej nie zwróciłam uwagi na ikonkę "bravo ja " hahahaaha. Lecę poczytać informacji w naszym ojczystym języku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png pozdro600


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#34 21-07-2016 o 16h02

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Nareszcie naprawili wygląd Pierwiastka Wody, który jest nagrodą za 50k pre-rejestracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Teraz można zobaczyć jak wygląda ta animacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#35 21-07-2016 o 16h10

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Fajna animacja, ale do czego ten pierwiastek wody?  Część garderoby czy coś innego?

Liczba pre-rejestracji powoli zbliża się do drugiego progu.


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#36 21-07-2016 o 16h22

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Oj nie moge się doczekać premiery /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bardzo ciekawi mnie jak to wszystko będzie wyglądało.. SF mnie dość wciągnęło, więc ciekawa jestem czy to również /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Chociaż zapowiada się imponująco. Wrześniu nadchodź.. xD

Offline

#37 21-07-2016 o 21h21

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

To część garderoby ;)

Jest sporo animowanych ciuszków, a co miesiąc pojawia się nowy - wszyscy członkowie straży, która przez miesiąc zdobyła najwięcej punktów, a więc wygrała comiesięczną klasyfikację strażników dostają ten ciuszek za darmo, a pozostali mogą go zdobyć na dwa sposoby:

- kupić za 100 takich specjalnych monet, które można kupić w banku lub od niedawna również zdobyć w nowej mini-grze,

- odkupić od innych graczy na targu.


EDIT: Ogłoszenie o grze pojawiło się na głównej SyFu i liczba pre-rejestracji od razu skoczyła w górę :D
Ciekawe czy i kiedy u nas pojawi się oficjalne info w aktualnościach.

Choć trzeba przyznać, że informacja na SyFie jest bardziej widoczna na głównej i widzą ją również gracze nieudzielający się na forum. Może w ten sposób uda nam się zdobyć nawet perukę? *myśli*

Ostatnio zmieniony przez Iremi (21-07-2016 o 21h22)

Offline

#38 22-07-2016 o 12h06

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Ja się będę cieszyć gdy dobijemy do tuniki, ładna jest. Dziwne, że jeszcze nie ma tu ogłoszenia, łatwiej byłoby zebrać liczbę pre-rejestracji. Albo mogliby zrobić, że przy logowaniu do missfashion wyskakuje taki duży komunikat, najlepiej na całą stronę, może by zauważyli.

Ostatnio zmieniony przez Baśniobór (22-07-2016 o 12h06)


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#39 22-07-2016 o 15h18

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Gdyby taki komunikat wyskakiwał, nie wiem jak wy, ale ja z czystej wredoty za nachalność reklamy bym się nie zarejestrowała. XDD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#40 28-07-2016 o 05h38

Miss'nieobczajona
lilith20565689
...
Miejsce: Fajne Miasto
Wiadomości: 21

Nick zaklepany! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)


Lubie Placki pajonczki horrory animu i siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#41 01-08-2016 o 01h50

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

No i trzeci próg zaliczony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Całkiem szybko wzrasta liczba pre-rejestracji (po kilkaset dziennie).

Ostatnio zmieniony przez KimKas (01-08-2016 o 01h53)

Offline

#42 01-08-2016 o 09h16

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Mam dziwne wrażenie, że po premierze gry wszyscy będą ubrani tak samo. XDDD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#43 01-08-2016 o 10h13

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Bardzo to możliwe, ale by głupio było wszyscy tak samo ubrani. Najoryginalniejsi pozostaliby ci w początkowych ciuchach.

Co do porównania liczby osób zarejestrowanych w innych grać beemoov warto zauważyć, że bardzo wiele osób grało tylko przez kilka dni, a potem zrezygnowało. Takie osoby nie zauważą komunikatów, bo po prostu nie grają i tym bardziej nie dokonają pre-rejestracji. 50 000 jest więc jak dla mnie nieosiągalne. Wystarczy 30 000, nadal nastawiam się na tę tunikę.


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#44 03-08-2016 o 01h40

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Dosłownie dwa dni temu zobaczyłam tę grę w zakładce i zarejestrowałam się. Szkoda, że już nie pamiętam z jakim nickiem XDD Przypomnę sobie we wrześniu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#45 12-08-2016 o 12h57

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

SoJin powinno ci na email przyjść. XD Ja mam ostatecznie trzy konta, ale nie wyszło mi w spryt, bo mam podobne emaile i raczej nie trudno się domyślić, że to multi. XD Ale co tam, najwyżej tylko jednym będę działać...


Macie zamiar udzielać się tam na forum? ^^ Jak myślicie, kogo będzie więcej, dziewczyn z SF czy z MF? Ja mam nadzieję, że nasza ekipa przejmie Salę Gier (bo na pewno taka będzie :V).


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#46 12-08-2016 o 14h42

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Na SyFie Eldka już od dawna była bardzo popularna (wystarczy spojrzeć na ich wątek o tej grze na forum) i mnóstwo osób z SyFu będzie tam grać, najprawdopodobniej sporo więcej niż z MF.

Offline

#47 12-08-2016 o 16h49

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Na missfashion większość nie wie o grze, bo nie ma komunikatu. Po za tym ta gra będzie bardziej podobna do Słodkiego Flirtu tak więc z missfashion będzie dużo mniej osób, a szkoda.

Na pewno nie uda się dobić do 50 000. Za mało czasu.


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#48 13-08-2016 o 09h58

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Może i tak będzie, ale forum się nam uda przejąć albo przynajmniej działy na których nam zależy. Już raz na innym forum było tak, że trolle zajęły sobie dział i trollowały sobie w nim. Były post normalne, ale mnóstwo było bardzo dziwnych wątków.
Da się grzecznie przejąć, problemu nie będzie.
Uda nam się na pewno zająć salę gier, tylko regulaminu trzeba będzie przestrzegać. Oby był podobny do naszego.
Ale przejmowanie takich luźnych działów jest proste, więc tym sobie głowy nie zawracajcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#49 13-08-2016 o 11h43

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Widać, że nie znasz SyFowego forum. Tam są mniej więcej te same gry, tyle że gra w nie więcej osób. Kilka razy miałyśmy z nimi spinę xD Ale może się dogadamy.

Offline

#50 13-08-2016 o 11h56

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Widać, że nie znasz trolli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dogadamy się albo nie, ale przejęcie jednego działu skomplikowane nie jest.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 61