Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 22-01-2014 o 11h49

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Dużo czytałam o tych kremach BB i jak zauważyłam efekty, to byłam zadowolona. Nie posiadam jasnej karnacji, nazwałabym ją bardziej "europejski ciemny". Nie kupiłam jeszcze kremu BB, ale mam zamiar kupić. Na razie spróbuję tych polskich, choć azjatyckie chwalą się często lepszymi efektami.
Poszperam trochę po sklepach i kupię. Jak zużyję to opowiem wam o efektach.

Ohayo! :3

Offline

#27 04-02-2014 o 20h22

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Vena napisał

Dużo czytałam o tych kremach BB i jak zauważyłam efekty, to byłam zadowolona. Nie posiadam jasnej karnacji, nazwałabym ją bardziej "europejski ciemny". Nie kupiłam jeszcze kremu BB, ale mam zamiar kupić. Na razie spróbuję tych polskich, choć azjatyckie chwalą się często lepszymi efektami.
Poszperam trochę po sklepach i kupię. Jak zużyję to opowiem wam o efektach.

Ohayo! :3

Missha perfect cover ma dużo rodzajów odcieni (od jasnego po ciemne),ale nie nadaje się to cery tłustej. Innego azjatyckiego BB cream nie znam. Jak byś była na kupnie to polecam próbkę lub małą tubkę.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#28 04-02-2014 o 20h31

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Cóż ja także nie mam jasnej karnacji. Długo szukałam kremu, który nie będzie robił mi efektu ziemistej twarzy lub zbyt bladej. Zainwestowałam w trzy próbki w tym Skin79, Bio-Essence Platinum oraz Ettude House Precious Mineral. Pierwszy niestety wybielał mi twarz. Drugi miał w sobie coś, że wręcz nie mogłam przestać się drapać, tak mnie twarz swędziała. Za to Ettude Huose okazał się strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze oferuje mocne krycie, co przydaje się mi przy niechcianych niespodziankach, delikatny dla mojej cery oraz ten przyjemny zapach. Zakochałam się w tym kremie BB i szykuję się na zakup drugiej tubki, bo pierwsza już się kończy. c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#29 04-02-2014 o 20h46

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

No rzeczywiście  jest jeszcze Etude, jak ja mogłam o tej firmie zapomnieć (pewnie dlatego,że korzystam z innych dobrodziejstw).


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#30 09-02-2014 o 19h15

Miss'nieobczajona
Nayina
...
Wiadomości: 29

Jeśli chodzi o BB stricte z Korei to miałam już tradycyjnego Hot Pinka ze Skin79, który był okropnie szary i ciemny na mojej buzi, później była Missha PerfectCover nr 21, której kolor był akuratny, ale strasznie wysuszał i w pewnym momencie zepsuła się pompka, przez co nijak, nie dało się wyciągnąć zawartości. Następnie był krótki epizod z ElishąCoy, by w końcutrafić na witaminowy BB od Lioele w fioletowej wersjil który jest dla mnie absolutnym strzałem w dziesiątkę.Nie ma BógJedynyRaczyWiedzieć jakiego krycia, ale robi  fajny efekt "królowej śniegu" i ładny glow. Warto nadmienić, że koreańskie BB są fajne dla dziewczyn, którym nie przeszkadza świecenie się, ale trzeba pilnować demakijażu, bo inaczej będą paskudnie zapychać pory.
Dla dziewczyn, które nie wiedzą jaki bb im przypasuje i mają ograniczony budżet, polecam kupować próbki, albo miniaturowe wersje, które ma np. W swoim asortymencie skin79.

Offline

#31 11-02-2014 o 20h05

Miss'Żółtodziób
ysgra-more
...
Wiadomości: 6

je comprends rien

Offline

#32 11-02-2014 o 22h26

Miss'nieobczajona
Nayina
...
Wiadomości: 29

Probablement parce qui c'est une version polonaise. Nous parlemons des BB crèmes.

Offline

#33 18-04-2014 o 11h24

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

uwielbiam krem BB on tak pięknie podkreśla kolor skóry  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#34 19-04-2014 o 11h23

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Używałam wiele kremów mianowicie:
• Under Twenty, Multifunkcyjny krem BB
• Garnier krem BB | Krem koloryzujący 5 w 1
• Maybelline, Dream Pure BB Cream

Dwa pierwsze odradzam całkowicie, jeżeli macie cerę tłustą, lub z niedoskonałościami. Moja cera na początku wyglądała fajnie, dobrze matowało, rozprowadzało się. Niestety, po kilku godzinach (ok. 2) cera zaczęła się świecić.. strasznie. Po za tym krem z Garniera, jest zbyt ciemny jak do cery jasnej.

Przyszło mi spróbować krem z Maybelline - okazał się niezły! Redukuje zaczerwieniania, matuje (na długo), cera się nie świeci. Redukuje złuszczanie się skóry. Po prostu idealny, jak dla cer tłustych. Uwielbiam go i na razie nie zamienię na inny.

Offline

#35 10-05-2014 o 17h14

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Ja polecam krem bb z firmy Holika Holika na początek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png kosztuje 20 zł ( licząc z przelewem walutowym):
+ ma piękny zapach
+ 4 rodzaje kremów
+filtry od 20 do 35 spf
+świetnie się rozprowadza
+jest "lekki"
+ i trzyma się całkiem dobrze nawet przez cały dzień

minus jest taki, że trzeba czekać około miesiąca jeżeli dodatkowo nie chcecie płacić za przesyłkę.


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#36 18-05-2014 o 13h43

Miss'całkiem całkiem
martyngga
Francja elegancja.
Wiadomości: 111

Ja niedawno natrafiłam na krem BB z Manhattan clear face 9 in 1 <3 jest super. Bardzo dobrze kryje, matuje i trzyma się praktycznie przez cały dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png dodatkowym plusem jest cena bo jak na tak dobry produkt wydatek w wysokości 24 zł jest naprawdę mały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 22-05-2014 o 15h19

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

Polecam koreańskie kremy - Missha Perfect Cover oraz Elemong. Z tych drogeryjnych polecam Eveline 8 w 1. Kupiłam go w promocji w rossmanie za 10zł. Myślałam, ze nie dorówna tym koreańskim BB kremom, ale o dziwo daje radę. Także polecam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#38 01-07-2014 o 00h57

Miss'Żółtodziób
Fumik
...
Wiadomości: 8

Ostatnio kupiłam krem BB od Rimmel'a. Borykam się z cerą tłustą, jest dość problematyczna. Aczkolwiek nakładam trochę kremu Bambino, mieszam z kremem BB, później lekko przypudruję twarz i potrafi się trzymać przez cały dzień. Fakt, że jeszcze czasem skóra się świeci (po kilku godzinach), ale wystarczy znowu lekko przypudrować, bądź zetrzeć nadmiar sebum. Co do poprzedników, to ten krem absolutnie wygrywa, do tego konsystencję ma dość ciekawą.

Offline

#39 06-11-2014 o 18h54

Miss'nieobczajona
LaReyna
...
Wiadomości: 18

Mam cerę tłustą, skłonną do wyprysków, niestety wszelakie kremy BB, w które się zaopatrzyłam nie nadawały się do mojej twarzy. Zmagam się również z nadmiernym wydzielaniem sebum, wypróbowałam już chyba wszystko, więc dziewczyny, jeżeli macie taką cerę jak ja to kupcie podkład od Revlona - Colorstay. Jest on do cery tłustej i mieszanej, aczkolwiek u mnie wypadł dość blado. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gorąco polecam podkład Catrice - all mat plus, beztłuszczowa konsystencja, bardzo lekka. Przyjemnie się ją nakłada paluszkami. Nie zmienia koloru w ciągu dnia, długo matuje i neutralizuje sebum. Ma również dużo odcieni do wyboru. Jestem zadowolona tym podkładem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#40 10-11-2014 o 16h42

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

ja mam z maybeline i oceniam tak 7\10

Offline

#41 20-07-2015 o 22h09

Miss'Żółtodziób
Starshine
...
Wiadomości: 14

Witajcie ^^ Mam zamiar zacząć przygodę z kremami BB, więc mam dla was kilka pytań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak dobrać krem BB do odcienia skóry? prawie nigdy nie używałam korektorów, więc się na tym nie znam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png Jakiej marki kremy polecacie najbardziej? W jakich drogeriach, bądź sklepach internetowych kupujecie? Mile widziane wszelakie rady oraz linki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Pozdrawiam! <3

Offline

#42 30-07-2015 o 17h29

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Starshine z kremami BB jest różnie więc przy dopasowaniu radzę zajrzeć na blog Azjatyckiego Cukru, gdzie jest łądnie wytłumaczone jeśli chodzi o dobranie tonu kremu. Do tego podkłady jak kremy BB trzeba dopasować do odcieniu skóry na szyi by nie było efektu maski c:
Co do marki zależy jaki chcesz uzyskać efekt, jeśli chcesz lepsze krycie polecam Etude House. Z tej marki posiadam dwa kremy BB jak i jedną wersję w "poduszce" i jestem zadowolona. Także musisz sprawdzić co toleruje twoja skóra a co nie, by nie było niespodzianki...
Najlepiej zamówić próbki co polecam na Azjatyckim Bazarze a jak coś sobie znajdziesz to możesz poszukać np na ebay'u. Mam sprawdzonego dostawcę więc w razie co możesz się do mnie zgłosić. Na bank nie trafisz wtedy na podróbki ;D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#43 01-08-2015 o 14h51

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

Ja polecam krem Under20 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png wyrównuje koloryt, ale z zasinieniami i większymi "wrogami" nie daje sobie rady  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Games of Trones

Offline

Strony : 1 2