Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 07-06-2016 o 22h18

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Miesiące

Mam zaszczyt zaprezentować wam kolejny jednorazowy konkurs, który jest współtworzony z KanapkaczusHighus. Waszym zadaniem będzie stworzenie stylizacji przedstawiającej konkretny miesiąc. Stylizacja ma zawierać wasze skojarzenia z danym miesiącem. Przykładowo motyle, liście, śnieg itp.

Przykładowa stylizacja ~ maj
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63718.jpg

Regulamin

>Przestrzegamy regulaminu forum i mini regulaminu działu<

>Można wykorzystać max dwa elementy od jednego kompletu/gwiazdy (tyczy się to trzonu stylizacji, mniejsze elementy, takie jak kolczyki, pierścionki nie będą łamać tego punktu regulaminu)<

>Nie ma limitu dodawania stylizacji, możecie dodawać ile chcecie<

>Minimum 3 zdania opisu<

>Zgłoszenie można edytować do 30 min po dodaniu. Jeśli koniecznie będziecie musiały coś zmienić najpierw uprzedźcie jedną z autorek na priv<

>Termin składania prac mija 29.06.16r. o godzinie 20:00<

Nagrody to nasza tajemnica

Liczymy na was!

Offline

#2 07-06-2016 o 22h58

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To już na start wrzucę jedną z moich stylizacji, później dodam więcej XD

Październik, dokładnie nawet końcówka.
Kolory opadłych liści, uschnięte kwiaty oraz motyw halloween.
W tle mgły radiacyjne, popularne na początku jesieni.

Link do zewnętrznego obrazka

Kwiecień inspirowany Japońskim świętem wiśni :3
Oraz słonecznymi elementami.
(Do każdej stylizacji musi być opis oddzielnie?
Czy ten pierwszy zalicza się do wymaganej ilości?)

Link do zewnętrznego obrazka


Sierpień, początek zbiorów, błękitne niebo upały.
Miesiąc najlepszych letnich obserwacji astronomicznych i spadających ,,gwiazd''

Link do zewnętrznego obrazka

Edytowane bo dodawalam stylizacje xDD

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (29-06-2016 o 15h23)

Offline

#3 07-06-2016 o 23h24

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

To ja tez!
Ta stylizacja nie jest nowa, ale nie zgłaszałam jej nigdy do żadnego konkursu więc czemu nie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Najzimniejszy miesiąc roku? Według statystyk jest to luty. Zamarzniety świat nie jest przyjazny życiu, ale za to jakie widoki!

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60499.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#4 08-06-2016 o 22h23

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Chyba mój ulubiony miesiąc, czyli październik. Uwielbiam wczesną jesień, gdy jest jeszcze całkiem ciepło, ranki często są mgliste, a powietrze ślicznie pachnie suchymi liśćmi (o ile akurat ktoś nie postanowi palić sobie w domu jakimiś śmieciami c;). Październik dla mnie to także powrót do noszenia ładnych rzeczy, dlatego zainspirowałam się mną (zawsze chciałam zainspirować się sobą <3) i stworzyłam coś, co sama bym założyła.

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63759.jpg
Wygląda, jakby ją palili na stosie, ale ok.

Offline

#5 09-06-2016 o 12h11

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Nie mam ulubionego miesiąca, jedynie porę roku - zimę, ale nie dam rady przebić zimy Nivaty, jest bezbłędna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zatem prezentuję kwiecień, albo nawet końcówkę kwietnia,  przełom kwietnia i maja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wtedy, wydaje mi się, jest punkt kulminacyjny dla przyrody. Wszystko jest wtedy KOLOROWE, ptaszki śpiewają, motylki latają, piękna pogoda rozpieszcza, czuć zapach kwitnących kwiatów. Tak to w moich oczach wygląda:

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63765.jpg

Dopisek: Zegarek przepasany, żeby być zawsze na czas, ale wiadomo jak to bywa   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (09-06-2016 o 12h13)


Offline

#6 09-06-2016 o 12h21

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

To ja idę w marzec, kiedy to wszystko budzi się do życia, ponieważ idzie wiosna. Marzec przeplata trochę zimy, trochę lata, dlatego stylizacja jest czarno-biała. Także, poczułaś już, że idzie wiosna?

Link do zewnętrznego obrazka

Edytowałam zgłoszenie, bo zabrakło mi zdania X"D

Ostatnio zmieniony przez Mineo (09-06-2016 o 13h29)


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#7 09-06-2016 o 23h16

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Nie wiem, czy dokładnie o to chodzi, ale stylizacja jest robiona na lato. Na wakacje. Na lipiec, gdy jest bardzo ciepło, a zapracowani ludzie nie mają czasu na urlop. Wtedy najlepiej założyć swój kostium kąpielowy. Czarny, bo wyszczupla. Kto zapracowany ma czas na odchudzanie? W końcu i tak nigdzie nie jedzie.
Ruszamy dziarskim krokiem na basen, wchodzimy na wysoką zjeżdżalnię i - ziuuum.
Już jesteśmy na dole, a wody pryska na nasze ciało.
Czy to nie idealna zabawa? Każdy lubiący wodę byłby zadowolony!
http://i68.tinypic.com/2cz979f.jpg


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#8 10-06-2016 o 09h16

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

To ja zgłoszę LIPIEC. Wyczytałam, że jakieś gatunki motyli wtedy egzystują, stąd padło na ten miesiąc. Nie ma nic piękniejszego jak spacer po polance pośród kolorowych kwiatów i latających wszędzie motylków. Za dzieciaka nawet łapałam motyle. Moja miss to uosobienie motyla. Delikatność, powab, zwiewność.
http://i64.tinypic.com/14jc48m.png

Ostatnio zmieniony przez Solomona (10-06-2016 o 09h16)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#9 11-06-2016 o 10h03

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Oto KWIECIEŃ.
Miesiąc, który kojarzy mi się ze świętem Hanami, czyli kwitnącymi drzewkami wiśni.
Jeśli chodzi o symbolikę, to oprócz oczywiście kwiatów wiśni, starałam się aby moja miss choć odrobinę nawiązywała zarówno do Japonii, z której to święto się wywodzi, ale także do wiosny. Stąd orientalny pas, motyle zwabione przez kwiaty oraz wiatr i mgła, które przypominają, że to dopiero początek wiosny a zima całkiem nie odeszła.

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63811.jpg

Offline

#10 11-06-2016 o 12h54

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Zgłaszam lipiec. Moja stylizacja przedstawia dokładnie lipcowy las. Jest to miesiąc motyli, więc i ich nie zabrakło. Lipiec jest pełen życia i kolorów (przynajmniej tak mi się kojarzy). Lasy są zielone, pełne zwierząt o przeróżnych barwach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57469.jpg



Offline

#11 11-06-2016 o 15h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

♥ A o to i mój Marzec ♥
Na pewno kojarzycie przysłowie "W marcu ,jak w garncu " /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No więc moja stylizacja przedstawia już rosnące do życia kwiaty i inne rośliny itp.
To są jedyne kolory które kojarzą mi się z marcem....
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63826.jpg

Offline

#12 14-06-2016 o 22h58

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Geneza powstania stylizacji


WRZESIEŃ
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63925.jpg
Wrzesień jest super, bo jest świetna pogoda, nie za zimno i nie za gorąco. We wrześniu jest fajnie, bo liście zmieniają kolory i rosną grzyby oraz jabłka. We wrześniu kwitną piękne wrzosy i astry. Wrzesień jest ekstra, bo po powrocie do szkoły możemy pochwalić się wakacyjną opalenizną. Nie można też pominąć patriotycznego akcentu - we wrześniu wspominamy bohaterskich żołnierzy, którzy walczyli w obronie naszej ojczyzny podczas II wojny światowej.

Offline

#13 17-06-2016 o 11h55

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Witam, postanowiłam pierwszy raz wziąć udział w konkursie na forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Przedstawiam Wam mój KWIECIEŃ.
Bardzo lubię wiosenne miesiące. Nie jest wtedy zbyt gorąco ani zbyt zimno.
W mojej stylizacji przeważają zielenie, bo tak właśnie widzę kwiecień.
Dodatkowym elementem są motyle i kwiat. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż wiosenny klimat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63980.jpg

Offline

#14 17-06-2016 o 18h25

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Okej, to ja też. Oto personifikacja maja. Tańczącym krokiem biegnie przez świat, sprawiając, że świat staje się pastelowy, świeży, orzeźwiający i pachnący. Delikatny motylek powstały z płatków kwiatu właśnie wyswobodził się z jej czułego uścisku.

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63994.jpg

     Postanowiłam przedstawić mój najlubieńszy miesiąc.W maju jest ciepło, ale nie gorąco, wieje wietrzyk, wszystko kwitnie - i akurat tak się złożyło, że właśnie w tym miesiącu kwitną moje najukochańsze kwiaty: konwalie, niezapominajki i bez. Spódniczka ma nawiązywać to pojedynczego kwiatu konwalii, a kwiaty na ramionach do bukietów. Bluzeczka jest z niezapominajek, trochę płatków wiruje też w powietrzu. Pasek to zielone listki. Fryzura i ozdoba na głowie ma przypominać bez. Złote krople zwisające z listków i złote frędzelki zasłaniające twarz miss to złoty, wiosenny deszcz, który tak cudownie pachnie (niedawno dowiedziałam się, że ten zapach nazywa się petrichor).


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#15 18-06-2016 o 08h04

Miss'ok
Mouseline05
ღ ღ ღ ღ..ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 54

Moja miss przedstawia Sierpień.. Piękny, letni miesiąc, zwiastujący koniec lata. Żółta kreacja przedstawia sierpniowe słońce nad łąkami.



//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64010.jpg


~Jednorożce są wszędzie !~

Offline

#16 18-06-2016 o 23h10

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Grudzień
//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64052.jpg
Moja miss przedstawia grudzień mroźny i nieprzenikniony,zaraz może spaś śnieżyca lub rozgrzać lekko słońce,cóż to do tej panny należy wybór.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#17 21-06-2016 o 03h39

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Moja stylizacja przedstawia listopad. Wtedy wszystko jest szarobure, niebo jest ciągle zachmurzone, panuje ogólnie szklana pogoda. Zima zbliża się wielkimi krokami, może pojawić się pierwszy śnieg.
//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64126.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#18 26-06-2016 o 20h47

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Stylizacje są śliczne i na pewno będziemy miały duży dylemat z wyborem podium *.*
Macie jeszcze trzy dni. Ktoś może jeszcze coś dorzuci <3

Offline

#19 27-06-2016 o 01h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wrzesień
//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64314.jpg

Wrzesień – dziewiąty miesiąc w roku. Jest to miesiąc mojego przyjścia na świat.  Ta pora roku słynie z koloru żółtego, pomarańczowego i czerwonego. W tym szczególnym miesiącu można zaobserwować spadające liście i wesoło biegające wiewiórki oraz jarzębinę wyróżniającą się pięknymi pomarańczowoczerwonymi owocami. Wiele ptaków odlatuje. Wędrówki ich nasilają się, lecz niektóre z nich zostają. Miesiąc ten kojarzy mi się z wielkim przepychem i elegancją. Mimo, że we wrześniu powraca się do swoich codziennej rutyny (szkoły, pracy, studiów) to miesiąc ten potrafi nacieszyć oczy swoim pięknem.

Ostatnio zmieniony przez alice101 (27-06-2016 o 01h19)

Offline

#20 27-06-2016 o 10h35

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

STYCZEŃ

http://i66.tinypic.com/2v2t5wh.png

Jest to środek zimy jaki również miesiąc moich urodzin. W styczniu powinna (bo jak wiadomo nie zawsze się to sprawdza) dominować biel i mroźny błękit. Futrzana czapka i kurtka mają przywodzić na myśl pożądany chłód tego miesiąca.

Ostatnio zmieniony przez Poezja (27-06-2016 o 10h36)

Offline

#21 29-06-2016 o 21h24

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Półtorej godziny temu minął termin dodawania zgłoszeń.
Teraz możecie wytypować swoje faworytki
i oddać JEDEN głos na JEDNĄ stylizację.
Wyniki i nagrody pojawią się nie później niż 4.07.

Offline

#22 29-06-2016 o 21h53

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

To ja oddaje głos na Nivate, bo bardzo mi się jej stylizacja podoba.

Offline

#23 29-06-2016 o 23h20

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Mi się najbardziej spodobała stylizacja Lahlae, aż widzę tę kolorową jesień :>


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#24 30-06-2016 o 00h51

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Głosuję tak jak moje poprzedniczka czyli na Lahlae. Aż się chce aby jesień nadeszła jak najprędzej.

Offline

#25 30-06-2016 o 07h23

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Lipiec Favy, omg!! ♥


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2