Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 24-05-2016 o 06h58

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

Znów się przywitam, no bo cóż, można, komu szkodzi. Jak wam się chce zadawajcie pytania, mi to lotto jakie XD Tak by trochę napisać o sobie... w tym roku zaczynam 16 i kończę moje biedne w dresy gimnazjum. Uwielbiam sztukę(rysowanie), koty, mocną muzykę i nie, nie lubię ANDY-EGO BIERSACKA. Ja tylko dostałem te konto od kuzynki i tak zostało. Jak to przeczytaliście to jestem w szoku.                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam, WhiteCrow. //photo.missfashion.pl/pl/1/79/moy/63135.jpg

Ostatnio zmieniony przez AndyBiersack (24-05-2016 o 06h59)


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#2 24-05-2016 o 11h48

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Bądź w szoku, albowiem przeczytałam xD

Witam serdecznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Skoro wspomniałaś o pytaniach pozwolę sobie na kilka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Napisałaś że lubisz mocną muzykę.. Więc jakich wykonawców lubisz najbardziej?
Co zazwyczaj rysujesz i czym? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (krajobrazy? Ludzi? Mangowe coś? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png pochwal się xD)
Masz jakiego pupila w domu? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Podoba ci się tutaj? (Jak narazie XD) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A i jeszcze jedno.. Co masz do Andy'ego Biersack'a? XDD

Offline

#3 24-05-2016 o 15h42

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Zaskoczyłam Cię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubisz się bawić piłką plażową?
Jak tak to gdzie lepiej? Na plaży czy na sali gimnastycznej? Może w ogóle gdzie indziej?
Twoje ulubione zdrowe jedzenie?
A niezdrowe?
Masz jakieś fajne koleżanki?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#4 24-05-2016 o 22h10

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

Lepiej sie nie Wysłowie o A.B. Zespoły np Trivium, Escape the fate, nie mam ulubionego. Rysuję długopisem ołówkiem i kredkami akwarelowymi, mam swój własny styl rysowania. Często postacie (rzadko ludzkie) mam 7 kotów plus wkrótce się 1 kotka okoci plus 9 chomików. I tak. Podoba ale czasem mam dość jak do mnie dziewczyny piszą w rodzaju żeńskim bo nie zauważą że jestem chłopakiem. A teraz odp do reszty pytań... nie lubie grać w plażową zdrowe jedzenie... hm... Sushi i inne potrawy azjatyckie. a niezdrowe, oczywiście słodycze. I.... *myśli poł godziny* tak, mam ale tylko jedną.


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#5 24-05-2016 o 22h40

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ach, sorry, zapomniałam, że chłopaków się pyta o kolegów XD
No to.. Masz jakichś fajnych kolegów? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#6 25-05-2016 o 21h52

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

Nie, nie mam kolegów, jestem dla nich... Nie odezwę się bo bana dostanę. Mam tylko 1 koleżankę.


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#7 28-05-2016 o 12h52

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Witam.
Nie wiem o co pytać, bo teoretycznie to co mnie interesuje wiem, ale coś tża powiedzieć (Bo gdybym nic nie mówiła [pisała?] nie byłabym sobą...)
~Ulubiona postać z anime?
~Ulubiona creepypasta? (Wycisnę to z Ciebie siłą XD)
~Ulubione miejsce na globie?
~Lubisz lasy? (Ambitne pytanie... xd)
~Najlepsze (twoim zdaniem) imię dla kota?

Amen.


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#8 28-05-2016 o 13h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#9 28-05-2016 o 13h58

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Nikola2545 dostajesz upomnienie. Twoja wypowiedź (a raczej jej brak, bo same emotki) nie wnoszą nic konstruktywnego. Proszę o zapoznanie się z mini regulaminem działu i ogólnym regulaminem forum.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#10 29-05-2016 o 00h38

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

A KYSZ Z AMENEM!
1 nie mam ulu postaci z anime.
2 nie podaje
3 Japonia i moje wyrko
4 a tak, lubię
5 tak jak mój kot ma na imię, Cyklop. (rl nie ma oka.)

Ostatnio zmieniony przez AndyBiersack (29-05-2016 o 00h40)


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#11 29-05-2016 o 09h20

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Hmmm... Ty to jesteś -_-

To następna dawka bo jakoś tu pusto :'3

1.Ile razy w życiu miałeś świadectwo z paskiem?
2.Ulubiony kolor? (Nie licząc czarnego)
3.Ulubiona pogoda? (Coś nie po polsku...)
4.Ulubiony język?
5.Jesteś cierpliwy?

Moje pytania schodzą na psy ;w;... Trudno.


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#12 29-05-2016 o 16h56

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

I bardzo irytujesz Llovek. Nigdy nie miałem, Żaden jak tak. Oby nie słoneczna. Japoński. Do pewnego czasu. I co?! jak ci nie pasuje to nie pytaj! Nie każdy lubi wszystko do tego że ma coś ulubionego, odczep się ode mnie.


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#13 30-05-2016 o 05h59

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Hej.
Jak już tu trafiłam to coś napiszę.  Więc tak:
☆Lubisz jakieś filmy lub seriale?
☆Który przedmiot szkolny lubisz najmniej?
☆Jakiej muzyki słuchasz?
☆Lubisz jakieś książki?
Ja już się żegnam może jeszcze kiedyś napiszę. Pa.


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#14 30-05-2016 o 06h50

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

Lubię ale nie podam
Plastyka
Nazywana przez każdą "mocna" czyli od alter do różnych rodzajach metalu
Lubię np "głos nocy"


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#15 30-05-2016 o 20h59

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

To znowu ja. Nie chcę być uznana za irytującą osobę,  ale nudzi mi się więc piszę.
☆ Skoro nie podasz tytułów filmów to może chociaż gatunek? Komedie, horory, kryminały?
Widzę, że nie lubisz mówić o sobie więc tylko tyle. Ciekawe jest to, że chętnie rysujesz, a napisałeś, iż najgorszym przedmiotem jest plastyka. Rozumiem to, bo pewnie masz powody, ale jest to ciekawe.
Pa.

Ostatnio zmieniony przez Baśniobór (30-05-2016 o 20h59)


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#16 30-05-2016 o 22h12

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

Mam nauczycielkę "kochaną" chrześcijankę która mnie nazywa satanistą i mówi że w sekcie jestem (ciekawe jakiej jak wie XDDDDD) Dlatego nie lubię plastyki. I najczęściej horrory i anime (najczęściej YAOI :3) Dziękuję za waszą uwagę~ /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#17 30-05-2016 o 22h25

Miss'Sensei
Baśniobór
Don't turn back. I'm behind you.
Miejsce: Rezydencja w głębi lasu
Wiadomości: 793

Przypomniało mi się,  że chciałam zapytać się czy grasz w jakieś gry komputerowe albo może znasz jakieś ciekawe. Wiem, że przynudzam, ale taka już jestem.
Pa.


//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66589.jpg

Offline

#18 31-05-2016 o 07h41

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

Gram w Słodki Flirt, bloodmoon, elsword, pokelife, msp jak chodzi o gry przeglądarkowe. a jak na pc (płyte etc) to wiedźmin, diablo II, gods kraina nieskończoności, heores IV of might and magic co tam jeszcze... jakby co to dopiszę jak mi sie przypomni~  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez AndyBiersack (31-05-2016 o 07h41)


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#19 11-06-2016 o 16h50

Miss'ok
Mudblood
Avada Kedavra
Wiadomości: 68

"Znów się przywitam, no bo cóż, można, komu szkodzi. "
Hmm, z tego co mi się wydaje to regulamin mówi, że 1 wątek na 1 osobę, ale co ja tam wiem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Jakie lubisz zespoły?
Twoje ulubione zwierze (nie domowe)?

Ostatnio zmieniony przez Mudblood (11-06-2016 o 16h51)

Offline

#20 17-06-2016 o 06h58

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

1 Za dużo by wymieniać.
2 Wrona.


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1