Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 200

#51 10-04-2016 o 21h46

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo Opium w rosole to zwykła książka ni to dziecięca, ni to młodzieżowa. Wybitnie nieciekawa. xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#52 10-04-2016 o 21h46

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo ja czytałam, bo kojarzę po nazwie.. To było o tej dziewczynce, co miała "pięć tysięcy" imion i nazwisk si? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A mnie się podobała Pine, jestem inna :<

Ostatnio zmieniony przez Setarah (10-04-2016 o 21h46)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#53 10-04-2016 o 21h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ban, bo pamiętam, że po przeczytaniu opisu jej, stwierdziłam "nope" i już więcej jej nie ruszyłam x'D

Secia jest inna, trza ją wykluczyć z klanu :v

Ostatnio zmieniony przez dead-charlotte (10-04-2016 o 21h47)

Offline

#54 10-04-2016 o 21h53

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Ban, bo tak Alice101, mam chyba kryzys bo mnie naszło na zmiany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Hm, zaraz wygooglam to Opium i też ocenię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Dessdemona (10-04-2016 o 21h54)

Offline

#55 10-04-2016 o 21h53

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo już się mam czuć wykluczona, czy od jutra Jelonie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#56 10-04-2016 o 21h56

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Ban, bo Opium w rosole to jedna z części Jeżycjady, ja czytałam z tej serii tylko jedną książkę, a mianowicie Noelkę. Historia na początku wydawała się nie dość, że nudna, to potwornie nieprzyjemnie napisana. A że miałam to na konkurs i musiałam przeczytać, to jakoś przebrnęłam przez nieciekawy początek, a później było już tylko lepiej. Wciągnęło mnie, książka bardzo fajna, polecam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Opium w rosole to chyba lektura, więc i tak to przeczytam. xd

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (10-04-2016 o 21h57)


~

Offline

#57 10-04-2016 o 21h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ban, bo ja tam nie wiem czy jest lekturą, u mnie jej nie było.

Seciu - zostajesz wykluczona w trybie nał :vvv

Ostatnio zmieniony przez dead-charlotte (10-04-2016 o 21h59)

Offline

#58 10-04-2016 o 22h00

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo cóż, jak dla mnie to trudno o książkę, która nie ma elementów fantastycznych albo nie jest kryminałem, i którą uznam za ciekawą. xD
Za to fantastyka ma u mnie dużą taryfę ulgową - nawet gnioty niekiedy dobrze mi się czyta, o ile mają smoczusie/elfy/co tam. xD

Wiesz, Lotka - nie wszystkie lektury ze spisu lektur będziesz omawiać, u mnie na przykład polonistka od razu zapowiedziała, że skoro omawialiśmy Kłamczuchę, to innych powieści Musierowiczowej nie będziemy omawiać. I chwała jej za to! xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#59 10-04-2016 o 22h02

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Ban, bo właśnie się dowiedziałam, że tę książkę napisała Musierowicz. Czytałam kłamczuchę jej autorstwa i jakoś źle mi się widzi jej styl pisania.

Offline

#60 10-04-2016 o 22h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ban, bo nie czytałam żadnej z jej książek i żyję.
Tak poza tym, to fajny masz ten avek, Dess. (y)

Offline

#61 10-04-2016 o 22h03

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Ban, bo może u ciebie - z tego co wiem, to w gimnazjum, do którego będę chodzić, to omawia się WSZYSTKIE lektury, więc wiesz. xd

A ja znowu nie przepadam zbytnio za fantastyką, chyba że ma dobrą fabułę i bohaterów, z których mogę robić paringi. XD


~

Offline

#62 10-04-2016 o 22h03

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ban, bo za to my omawialiśmy... Zamiast "Opium w rosole", powinno się nazywać "Flaki z olejem". Serio.

Offline

#63 10-04-2016 o 22h03

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo tak baj de łej - zaczęłam już czytać pięć książek, jestem w połowie dwóch, a trzy pozostałe dopiero zaczęłam. Myślicie, że wypadałoby coś skończyć? XD

Iryś, haha - ja na szczęście kilka lat temu tylko zaczęłam, i mogłam toto odłożyć na półeczkę w bibliotece. Zgadzam się co do poziomu nudności tej książki. xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (10-04-2016 o 22h13)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#64 10-04-2016 o 22h03

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo ja mam w domu Czarną Polewkę od tej autorki i dość przyjemnie się czytało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ech, to żegnajcie ;<

Ostatnio zmieniony przez Setarah (10-04-2016 o 22h05)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#65 10-04-2016 o 22h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ban, bo Pine, nawet jak jakąś skończysz, to i tak zaraz ci jakaś dojdzie xD
*wie, bo teraz tak ma*
Póki nic ci się nie miesza, to możesz nie kończyć xDD

Ostatnio zmieniony przez dead-charlotte (10-04-2016 o 22h05)

Offline

#66 10-04-2016 o 22h07

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ban, bo Ananasku, ja mam tak z seriami książek xD Czytam tryliard jednocześnie, bo zamiast kupić wszystkie z serii od razu to dokupuję to jedną z tej, to z tamtej - i potem ten uczuć gdy wracasz do którejś i kompletnie nie ogarniasz co tam się ostatnio działo xD

W ten sposób zazwyczaj kończę czytając po ra kolejny całą serię id nowa xD

Offline

#67 10-04-2016 o 22h07

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Ban, bo ja bym chętnie przeczytała do końca Mistrza i Małgorzatę, bo jestem w połowie, ale czeka na mnie Szatan z siódmej klasy.

Tfu. :<


~

Offline

#68 10-04-2016 o 22h08

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ban, bo cóż, do "Opium w rosole" trzeba dojrzeć i zrozumieć tę książkę. :')
Ale no, ja fanka MM. Nawet nowsze czytam, chociaż po analizach na Niezatapialnej śmiecham z tego, co się stało z tymi bohaterami.
"Dzielna, bardzo dzielna" Gaba <3

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (10-04-2016 o 22h09)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#69 10-04-2016 o 22h08

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ban, bo ja tak gdzieś wI IV klasie podstawówki czytałam "Szatana z 7 klasy" i mi się podobał xD

Offline

#70 10-04-2016 o 22h11

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo w sumie... xD Tym bardziej, że mam mamę - bibliotekarkę. Za każdym razem, gdy przychodzę do biblioteki sprawdzić, czy ma coś do jedzenia na zapleczu albo czy przypadkiem nie da mi kilku złotych na żarcie, te książki na mnie paczą, popłakują z samotności, i wołają cieniutkim głosikiem: Przeczytaj mnie! Jestem bardzo interesująca! Prooooszę! XD Ale ja na szczęście potem się orientuję, co do czego. xD

Ej, Szatan... jeszcze nie jest taki zły, bo krótki. A treścią nawet znośny. xD Też to przerabiałam w szóstej klasie. XDD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#71 10-04-2016 o 22h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ban, bo jakoś nie widzi mi się to "dojrzeć i zrozumieć", po prostu takie książki się lubi albo nie. :v

A i pa pa Seciu *macha chusteczką na pożegnanie* :v

Okej, w podstawówce czytałam tak wiele lektur, że aż wcale.
Bardzo mało ich było, a Szatana z 7 klasy i tak nie przerobiliśmy xD

Ostatnio zmieniony przez dead-charlotte (10-04-2016 o 22h12)

Offline

#72 10-04-2016 o 22h12

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Ban, bo ja chcę po prostu spokojnie przeczytać tę książkę, którą zaczęłam, a nie co chwilę mnie od niej odciągają, bo mam jakieś lektury. xD


~

Offline

#73 10-04-2016 o 22h13

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Ban, bo dzięki za komplement Dead-charlotte. Mnie zachwycił Twój podpis pod avkiem, wywołał pierwszy w dniu dzisiejszym szeroki uśmiech na mojej twarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Szatan z 7 klasy był przyjemny, chociaż nie przypomnę sobie o czym to konkretnie było xD

Offline

#74 10-04-2016 o 22h16

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo to odciąganie od obecnej książki, bo lektury, rzeczywiście jest wkurzające. xD

Dopiro teraz zauważyłam edyta, paaa, Seciu!

Tak swoją drogą - miałam ochotę obejrzeć jakieś anime o zombiaczkach, więc sobie cośtam włączyłam. I dopiero po obejrzeniu odcinka zorientowałam się, że wyszedł dopiero pierwszy odcinek... XD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (10-04-2016 o 22h19)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#75 10-04-2016 o 22h18

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ban, bo mnie nudził "Hobbit" i "Władca pierścieni" mimo że historie były świetne. Po prostu usypiałam przez sposób pisania, ale przeczytałam prawie w całości (nie przebrnęłam przez koniec Lotru, bo łoboru, nudy gorsze niż na niedzielnym obiedzie z rodziną).
Często tak mam, że czytam coś, co mnie nudzi, ale podoba mi się historia. Z "Krzyżakami" miałam podobnie. XD
A "Dywizjon 303" mnie dobił. Podręcznik od historii wzbogacony o (jak dla mnie) nudne opisy tych całych manewrów powietrznych i milion nazwisk. Meh. Przeczytałam w całości i w końcu tego nawet nie omawialiśmy. :')


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 200