Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 09-04-2016 o 17h35

Miss'Żółtodziób
hiboy
Witam.
Miejsce: Wśród idiotów.
Wiadomości: 8

Cześć. Kiedyś już pisałam tutaj posta, jednak potem zapomniałam o stronce i został on umieszczony w archiwum, więc postanowiłam zrobić to drugi raz.
Mam na imię Małgosia (ugh), mam 12 lat. O stronce dowiedziałam się od przyjaciółki, która od dłuższego czasu niestety nie ma tu konta, jednak ja postanowiłam spróbować drugi raz. Szczerze mówiąc, nie za bardzo lubię i umiem pisać o sobie, ale postaram się sklecić coś sensownego w tym wątku.
Moją największą pasją jest pisanie opowiadań (również grupowych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), co objawiało się u mnie już jak byłam w pierwszej klasie podstawówki, wtedy zaczęłam pisać moje pierwsze opowiadanie. Co prawda było ono okropne, kompletny brak akapitów, interpunkcji czy ortografii, a tym bardziej ciekawej fabuły, ale byłam w pierwszej klasie, kto w takim wieku zwracałby na to uwagę?! xD Lubię również czytać książki, nauczyłam się czytać w wieku 5 lat i od tej pory robię to bardzo często.
Jeżeli chcielibyście mnie poznać, czy porozmawiać, to oczywiście możecie zostawić tu pytania, bo właśnie po to jest ten dział, ale z chęcią także popiszę w wiadomościach prywatnych. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam, Gosia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#2 09-04-2016 o 17h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cześć!

To świetnie, że Twoja pasja ujawniła się w pierwszej klasie i że nie zaprzestałaś robić to co uwielbiasz!

Więc mam kilka pytań:

1. Jakie najbardziej czytasz i lubisz czytać książki? Trzymasz się tylko jednego autora, czy szukasz wśród innych?
2. Jaka muzyka do Ciebie przemawia?
3. Lubisz wysiłek fizyczny?
4. Twoja ulubiona planeta? Jeśli nie masz ulubionej to która Ci się podoba?

Do zobaczenia! (:

Offline

#3 09-04-2016 o 18h17

Miss'Żółtodziób
hiboy
Witam.
Miejsce: Wśród idiotów.
Wiadomości: 8

alice101 napisał

Cześć!

To świetnie, że Twoja pasja ujawniła się w pierwszej klasie i że nie zaprzestałaś robić to co uwielbiasz!

Więc mam kilka pytań:

1. Jakie najbardziej czytasz i lubisz czytać książki? Trzymasz się tylko jednego autora, czy szukasz wśród innych?
2. Jaka muzyka do Ciebie przemawia?
3. Lubisz wysiłek fizyczny?
4. Twoja ulubiona planeta? Jeśli nie masz ulubionej to która Ci się podoba?

Do zobaczenia! (:


Też się z tego powodu cieszę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

1. Nie mam ulubionego gatunku, czytam książki, które w jakiś sposób mnie zaciekawią, na przykład okładką czy też opisem. Raczej nie trzymam się tylko jednego autora, aczkolwiek kiedy podoba mi się sposób, w jaki ktoś pisze, to z chęcią czytam więcej jego twórczości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

2. Najbardziej lubię rock, metal i tym podobne gatunki. Sporadycznie słucham też rapu lub popu. Moimi ulubionymi wykonawcami są zespoły Bring me the Horizon, The Neighbourhood, twenty one pilots, Nirvana, The Cranberries, Ugly Kid Joe czy Beatelsi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

3. Nie za bardzo. Jedyną jego formę jaką akceptuję jest gimnastyka i siatkówka. xD

4. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale podoba mi się Saturn. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Pozdrawiam Cię ciepło, do zobaczenia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#4 09-04-2016 o 18h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

I znów ja! xD Dziękuję za odpowiedź.

O i widzę, że także jak ja lubisz rock i metal!

Więc tak kolejne pytania:

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?
2. Jakie gatunki filmów lubisz oglądać?
3. Ulubiony aktor/aktorka?
4. Lubisz oglądać Kabarety? Jeśli tak, jakiego skecze najbardziej Cię rozśmieszają?
5. Lubisz rysować farbą czy kredką?
6. Co myślisz o A&M? Jeśli lubisz to masz ulubione?

Cześć! : D

Ostatnio zmieniony przez alice101 (09-04-2016 o 18h35)

Offline

#5 09-04-2016 o 18h54

Miss'Żółtodziób
hiboy
Witam.
Miejsce: Wśród idiotów.
Wiadomości: 8

alice101 napisał

I znów ja! xD Dziękuję za odpowiedź.

O i widzę, że także jak ja lubisz rock i metal!

Więc tak kolejne pytania:

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?
2. Jakie gatunki filmów lubisz oglądać?
3. Ulubiony aktor/aktorka?
4. Lubisz oglądać Kabarety? Jeśli tak, jakiego skecze najbardziej Cię rozśmieszają?
5. Lubisz rysować farbą czy kredką?
6. Co myślisz o A&M? Jeśli lubisz to masz ulubione?

Cześć! : D


Witam ponownie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Fajnie, że mamy podobne gusta.

1. Wychodzić na dwór ze znajomymi i ogólnie się z nimi spotykać, spać, jeść, pisać opowiadania, czytać książki, robić zdjęcia (moja druga pasja!), rozmawiać ze znajomymi na skype lub przez telefon i różne inne rzeczy, jednak w tym momencie nic konkretnego nie wpada mi do głowy.

2. Fantasy, obyczajowe... W sumie to zależy od fabuły, nie umiem konkretnie określić ulubionych gatunków.

3. Nie posiadam takowego.

4. Nie oglądam, chyba, że z rodzicami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bardzo prymitywny rodzaj humoru, tak bym to ujęła.

5. Wolę kredką.

6. Kiedyś obejrzałam Tamako Market, poza tym kompletnie nic. xD

Do następnego razu, haha. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#6 09-04-2016 o 20h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Witam, witam! I tak oto nadszedł kolejny raz! xD

Ja obejrzałam kilka odcinków Tamako Market!

I pytania:

1. Co byś zrobiła gdybyś dowiedziała się, że szykuje się zakłada świata przez najeźdźców z kosmosu? xd
2. Oglądasz seriale? Masz ulubiony?
3. Często chodzisz do kina? Wolisz chodzić do kina czy poczekać aż film można będzie obejrzeć na internecie?
4. Który kolor jer Twoim ulubionym i czy chodzisz często w ubraniach tego koloru?
5. Ulubiony przedmiot szkolny i znienawidzony.
6. Jakiego koloru masz włosy? Częściej chodzisz w rozpuszczonych czy związanych?
7. Spodnie vs spódnice/sukienki.
8. Lubisz siedzieć po ciemku w nocy czy przy zapalonym świetle?
9. Lubisz wpatrywać się w nocne niebo i w czasie trwania dnia?
10. Grasz na jakimś instrumencie? Jeśli nie, masz jakiś na oku?

Cześć do następnego razu ^^

Ostatnio zmieniony przez alice101 (09-04-2016 o 20h31)

Offline

#7 12-04-2016 o 20h20

Miss'Żółtodziób
hiboy
Witam.
Miejsce: Wśród idiotów.
Wiadomości: 8

alice101 napisał

Witam, witam! I tak oto nadszedł kolejny raz! xD

Ja obejrzałam kilka odcinków Tamako Market!

I pytania:

1. Co byś zrobiła gdybyś dowiedziała się, że szykuje się zakłada świata przez najeźdźców z kosmosu? xd
2. Oglądasz seriale? Masz ulubiony?
3. Często chodzisz do kina? Wolisz chodzić do kina czy poczekać aż film można będzie obejrzeć na internecie?
4. Który kolor jer Twoim ulubionym i czy chodzisz często w ubraniach tego koloru?
5. Ulubiony przedmiot szkolny i znienawidzony.
6. Jakiego koloru masz włosy? Częściej chodzisz w rozpuszczonych czy związanych?
7. Spodnie vs spódnice/sukienki.
8. Lubisz siedzieć po ciemku w nocy czy przy zapalonym świetle?
9. Lubisz wpatrywać się w nocne niebo i w czasie trwania dnia?
10. Grasz na jakimś instrumencie? Jeśli nie, masz jakiś na oku?

Cześć do następnego razu ^^


To anime było świetne, choć strasznie niepoważne. xD

1. Wolę się nad tym nie zastanawiać.

2. Jakiś czas temu obejrzałam kilka odcinków Pretty Little Liars, aczkolwiek nie podobało mi się za bardzo i po tym zrobiłam sobie długą przerwę od oglądania seriali, natomiast niedawno zaczęłam oglądać Scream Queens i bardzo mnie to wciągnęło, został mi jeden odcinek do końca sezonu, a następny dopiero we wrześniu. </3 Myślę, że w tym czasie obejrzę inny serial w tych klimatach.

3. Nie. Zdecydowanie wolę obejrzeć film w domu.

4. Najbardziej lubię biały, czarny, bordowy i oliwkowy (?). Cała moja szafa z małymi wyjątkami jest w tych kolorach.

5. Ulubione - język angielski i matematyka, znienawidzony - WF.

6. Niektórzy mówią, że to jasny brąz, inni, że ciemny blond.

7. Spodnie!!! xD

8. Kocham ciemność, więc odpowiedź jest oczywista.

9. Uwielbiam patrzeć na nie i robić mu zdjęcia. *.*

10. Na nerwach. xD

Do następnego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#8 13-04-2016 o 00h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cześć! Przybywam z kolejnymi pytaniami! ;D

1. Boisz się chodzić do dentysty, czy raczej jest Ci to obojętne?
2. Zwierzę, które napawa Cię lekiem albo obrzydzeniem.
3. Masz do wyboru lody czekoladowe i waniliowe, które wybierzesz?
4. Lubisz robić sobie sama zdjęcia czy innym?
5. Cytryna vs ogórek. Piękne połączenie XD
6. Co Cię ostatnio rozśmieszyło? Może jakiś filmik z YouTuba?
7. W swoim pokoju masz firanki czy rolety?
8. Jakie lubisz kwiaty?
9. Co myślisz o globalnym ociepleniu?
10. Jak opiszesz siebie za 10 lat?

Cześć, do zobaczenia wkrótce! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez alice101 (13-04-2016 o 20h50)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1