Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 20-03-2016 o 13h24

Miss'Żółtodziób
DDestiny
...
Wiadomości: 8

Hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na Miss Fashion jestem już od miesiące, ale dopiero teraz odkrywam forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Cóż, Jestem DDestiny, chciałam nick tylko z jednym D, ale niestety już był zajęty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png A dlaczego taki nick? Ponieważ wierzę w przeznaczenie, a Destiny to po angielsku właśnie ptrzeznaczenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jestem tutaj dla roozrywki, ponieważ mam ostatnio mnóstwo rzeczy do ogarnięcia, więc gra ta pozwala mi się trochę oderwać od codzienności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Studoiuje dziennikarstwo już na ostatnim roku, ale w przyszłości chciałabym związać się z filmem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pisać o nim, prowadzić relacje z eventów, wszystkop co związane z X muzą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na wszelkie pytania Wam odpowiem, i na wszystkie wiadomości priv też odpowiadam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Zdarza się, że czasem chwila trwa trochę dłużej niż chwila. Zamiera dźwięk, zamiera ruch...a potem wszystko wraca do normy"

Offline

#2 25-04-2016 o 18h17

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Siema /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubisz się bawić piłką plażową?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1