Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 13-03-2016 o 00h28

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 31

»    ʜ      ᴇ      ᴊ    «
Jestem Rokuta, swojego imienia nie będę wyjawiać bo niespecjalnie je lubię, mieszkam nieopodal Wrocławia - w województwie dolnośląskim. Jestem z rocznika 00', w listopadzie skończyłam piętnaście lat. Chodzę do gimnazjum, do klasy o profilu matematyczno-informatycznym, a niedalekiej przyszłości planuję wybrać się na biol-chem lub mat-fiz do jednego z pobliskich liceów. Jako cel życiowy obrałam sobie studia medyczne. Kręci mnie patomorfologia. Uwielbiam pisać, często również bawię się grafiką komputerową. Oprócz 'missfashion' udzielam się również na innym forum beemoova jakim jest 'słodkiflirt'. Rozwijając się pod względem literatury i pisania, posiadam również konto na popularnej stronie 'wattpad'.
Miło mi Was wszystkich poznać.

Ostatnio zmieniony przez Rokuta (13-03-2016 o 00h29)

Offline

#2 16-03-2016 o 16h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 11

Hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubisz czytać książki?
Jeśli tak jakie?
Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?
Ulubiony kolor?
Od kiedy jesteś w missfashion?

Offline

#3 16-03-2016 o 19h43

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Hello there!
Przybij piątkę, bo jesteśmy z tego samego województwa i również urodziłam się w listopadzie.
Masz MAL? Widzę, że lubisz anime..


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#4 21-03-2016 o 16h02

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 31

czy lυвιѕz czyтać ĸѕιążĸι? - wręcz uwielbiam. A może uwielbiałam..? Kiedyś je pochłaniałam, ale chyba zdążyłam przewertować wszystko co było warte mojej uwagi, bo od dłuższego czasu totalnie nic mi nie podchodzi. Oprócz tego trochę żal  mi czasu na ich czytanie, kiedy mam dość sporo roboty ze szkołą, na dodatek zbliżają się egzaminy więc tym bardziej nie mogę sobie na to pozwolić. Przeważnie czytam nocą, żeby nie tracić czasu (na sen xd).
jeślι тaĸ тo jaĸιe? - chyba nie mam ulubionego gatunku, to raczej kwestia humoru, chęci, sposobu pisania... i właściwie wszystkiego. Jeśli miałabym wymienić Ci gatunki moich ulubionych książek to byłyby to: historyczne-obyczajowe-przygodowe, obyczajowe-dramat-romans, obyczajowe-psychologiczne, horror-fantastyczne-romans... więc x'D Definitywnie nie mam ulubionego gatunku, czytam wszystko
jaĸι jeѕт тwój υlυвιony przedмιoт w ѕzĸole? - zdaje mi się, że biologia i matematyka, a oprócz tego nawet lubię chemię - pewnie lubiłabym bardziej gdyby nie fakt, że w pierwszej klasie totalnie olewałam te zajęcia i teraz nie za wiele rozumiem kiedy przychodzi moment, w którym nawiązujemy do poprzednich lat xd
υlυвιony ĸolor? - czy ja wiem? Nie mam ulubionego, ale wiem, że nie przepadam za pomarańczowym, żółtym i brązowym. Zielony, czarny... je definitywnie lubię, ale chyba nie stoją na jakimś szczególnie wysokim podeście pośród innych. Chyba lubię większość barw jednakowo.
od ĸιedy jeѕтeś w мιѕѕғaѕнιon? - kiedyś założyłam tu konto, pobyłam trochę, może nawet nie miesiąc, po czym je usunęłam. Jakiś czas temu założyłam to i być może coś sprawi, że tym razem zostanę na dłużej. A oprócz tego to już od jakichś trzech lat siedzę w innej grze od 'beemoov' jaką jest 'słodkiflirt', który mnie po prostu uzależnia. To właśnie tam spędzam część wolnego czasu i podczas gdy tutaj jestem nowicjuszką, to tam gram już dość długo - a fora są dość podobne, jednak mimo wszystko tamto jakoś chyba nieco bardziej przypada mi do gustu

-  -  -  -  -  -  -  -
Cześć, zią. A, w którym dniu? Również skorpion? ;d
мaѕz мal?   - ano, mam zarówno listę anime jak i listę mang, aczkolwiek tę drugą przestałam aktualizować, gdyż znaczną część mang mam zapisaną na centrum-mangi, gdzie je aktualnie czytam +jeszcze jakieś... no nie wiem... osiemdziesiąt tomów? Tak, z osiemdziesiąt tomów kurzy się u mnie na półce.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1