Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 06-03-2016 o 19h33

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Na sam początek informuję, że był już podobny konkurs, ale mój jest konkretnie o postaciach. Mimo wszystko proszę o nie dodawanie stylizacji z poprzedniego konkursu, inaczej grozi to dyskwalifikacją.
Link Uniwersum Harry'ego Pottera.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59310.jpg

Jakby się ktoś nie zorientował waszym zadaniem
jest stworzenie cospley'u, czyli stylizacji
przedstawiącej konkretną postać z Harry'ego Pottera.

Regulamin

1. Przestrzegamy regulaminu forum i miniregulaminu działu.

2. Można zgłosić max. 2 stylizacje

3. Wymagam choć jednego sensownego zdania opisu.

4. Stylizacja może zawierać max. 3 elementy z jednago kompletu/gwiazdy.

5. Zgłoszenia można dodawać do dnia 30.03.16r. do godz. 20:00.

6. Przewiduję również nagrodę publiczności, więc po zakończeniu
konkursu będzie można oddać jeden głos na swoją JEDNĄ faworytkę.

Nagrody
I miejsce ~ rysunek miss + dyplom
II miejsce ~ sygnaturka + awatar + dyplom
III miejsce ~ sygnaturka + dyplom
Wyróżnienia i nagroda publiczności ~ dyplom
Przewiduję również dyplomy dla wszystkich uczestników!

Miłej zabawy!

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (06-03-2016 o 19h33)

Offline

#2 06-03-2016 o 21h11

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Do tego cosplay'u zabierałam się od dość dawna, więc można powiedzieć, że konkurs posłużył za swojego rodzaju motywację aby go w końcu zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oto przed wami:

Dracon ''Draco'' Malfoy
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/15/2a/eb/152aeb4096ae10cf5ffb050530dcfd4b.png


Miałam wątpliwości odnośnie koloru włosów, gdyż jak wiadomo Malfoy ma dość specyficzny kolor, czyli platynowy. Jednak kolor biały wydawał mi się na MF zbyt jasny, a jasnoszary ma starą kreskę, która wręcz straszy po nocach (spoiler).
Tak, więc posłużyłam się kolorem z filmu, czyli takim bardzo jasnym blondem, a sama fryzura Dracona jest raczej moim własnym wymysłem, gdyż w filmie  miał on jakąś dziwną i nią pasującą do Malfoy'a ( Jak oni wszyscy, ale prawdopodobnie to wina aktorów.)

Stylizacja z jasnoszarym kolorem włosów



Trochę o Draconie









Edycja za zgodą autorki konkursu: Edytowałam jedynie opis

Ostatnio zmieniony przez Nerra (13-03-2016 o 13h59)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#3 06-03-2016 o 21h22

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Lord Voldemort


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59321.jpg


Wróg Harrego do tego uznawany za najpotężniejszego czarnoksiężnika wszech czasów.O Voldemordzie można dużo pisać a ja tylko jeszcze wspomnę że zdecydowałam się go przedstawić dlatego że jest według mnie jedną z bardziej ciekawszych postaci z uniwersum HP.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#4 07-03-2016 o 21h53

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

NO JAKŻEBYM MOGŁA NIE WZIĄĆ UDZIAŁU! Jestem w trakcie robienia monstrualnej cosplayowej serii z Harry'ego Pottera i nie miałam pojęcia, co zgłosić, co wybrać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pierwszym zgłoszeniem został jednak, wybrany po chwili namysłu, Albus Persiwal Wulfryk Brian Dumbledore.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56592.jpg

Dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa, wielki mag, członek Wizengamotu, kawaler Orderu Merlina Pierwszej Klasy oraz twarz karty kolekcjonerskiej "Dumbledore" (możliwej do znalezienia w Czekoladowych Żabach!)

Przedstawiłam go w towarzystwie Fawkesa, feniksa, który był towarzyszem Dumbledore'a aż do jego śmierci.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#5 08-03-2016 o 21h51

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Link do zewnętrznego obrazka
W konkursie na cosplay postaci z Harry'ego Pottera nie mogło oczywiście zabraknąć wybitnej nauczycielki wróżbiarstwa, Sybilli Trelawney.


„Przypominała wielkiego, błyszczącego owada. Była bardzo chuda; grube okulary powiększały jej oczy kilkakrotnie, a całą postać spowijał połyskliwy muślinowy szal, a ramiona i dłonie ozdobione były mnóstwem bransolet i pierścionków.”
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59420.jpg
Długo się zastanawiałam, co dać jej do ręki. Najlepsza byłaby butelka sherry, do którego to napoju Sybilla miała słabość, ale nie znalazłam żadnej o odpowiednim wyglądzie. W związku z tym zdecydowałam się umieścić w dłoni jasnowidzącej czaszkę, która pasuje do charakteru wygłaszanych przez nią przepowiedni, bowiem zwykle mówiły one o śmierci.

Offline

#6 09-03-2016 o 00h10

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Link do zewnętrznego obrazka

Ja zatem przychodzę z cosplayem uczennicy Beauxbatons. Gdybym mogła to sama chętnie bym do niej poszła, bo jestem ogromną fanką języka francuskiego :3
Długo zastanawiałam się nad tym jaki kapelutek dać, bo albo nie pasował fason albo kolor, więc zdecydowałam się na takie coś - niby kapelusz niby ozdoba, high fashion prosto z Paryża

Akademia Magii Beauxbatons — jedna z najbardziej znanych, czarodziejskich szkół koedukacyjnych położona w południowej części Francji, nad Morzem Śródziemnym. Uważa się, że znajduje się gdzieś w Pirenejach. Przyjmowała uczniów z Francji, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Luksemburga i Holandii.



//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59426.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

Ps. Jeszcze tu wrócę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Offline

#7 10-03-2016 o 16h55

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Przedstawię Wam moją ukochaną postać z HP. Dla niektórych zimny drań, który myśli tylko o sobie. Jak dla mnie mąż i ojciec, który chce chronić swoją rodzinę. Postać ta grana jest przez Jasona Isaaca, który zrobił to genialnie. Przechodząc do sedna, oto:
Lucjusz Malfoy
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59463.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Seite (10-03-2016 o 16h57)


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#8 12-03-2016 o 01h06

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Był już Draco, był Lucjusz, pora na trzecią osobę z rodziny Malfoy'ów, czyli Narcyzę.
Link do zewnętrznego obrazka
Kobieta zawsze wspierała swojego męża, chociaż sama nigdy nie wstąpiła w szeregi Śmierciożerców. Narcyza jest załamana kiedy Lucjusz trafia do Azkabanu, a Lord Voldemort zmusza jej syna Dracona do zostania Śmierciożercą na miejsce ojca i zleca mu zadanie -  zabicie dyrektora Hogwartu. Kobieta zdaje sobie sprawę, że Czarnemu Panu nie zależy na powodzeniu misji chłopca: pragnie tylko jego zguby. Narcyza udaje się razem ze swoją siostrą Bellatriks do Severusa Snape'a. Narcyza nie zważa na to, że takowe zachowanie ubliża jej godności (siostra wytknęła jej to) i błaga na kolanach o wyperswadowanie Voldemortowi, że ktoś inny powinien wykonać zadanie wyznaczone Draco. Pod jej naciskiem Snape składa Wieczystą Przysięgę - obiecuje chronić Dracona i w razie czego wykonać powierzone przez Voldemorta zadanie za niego.
Narcyza została wychowana na prawdziwą damę, dla której punktem honoru jest dbanie o dobro rodziny. Z tego też powodu, próbując ratować męża i syna, Narcyza naraża się na gniew Lorda Voldemorta, kiedy zostając wysłaną do sprawdzenia czy Harry Potter żyje odpowiada, że nie - kłamiąc Czarnemu Panu prosto w oczy (może to sugerować, że dobrze znała oklumencję).

art, na którym się wzorowałam


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59544.jpg
Narcyza Malfoy została opisana jako wysoka i szczupła czarownica o długich blond włosach, błękitnych oczach i delikatnych dłoniach. Była bardzo blada. Piękno Narcyzy przysłaniał grymas, gdy znajdowała się w towarzystwie osób, które uważała za gorsze od siebie.

Offline

#9 12-03-2016 o 01h35

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Ok, czas na drugą stylizację. Pamiętacie w drugiej części scenę w damskiej toalecie jak trójka głównych bohaterów warzyła Eliksir Wielosokowy? Tak, ten obleśny, wyglądający <jak-nie-powiem-co> napój? Bleeeh. Więc teraz przedstawiam wam niezamierzony efekt uboczny Hermiony przez dodanie do eliksiru nie tego co trzeba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.pngD
https://45.media.tumblr.com/tumblr_lrh9zwrrpH1qg8jwto1_500.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59545.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

i ta mina Hermiony "Are u fffff kidding me?" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.pngD

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (12-03-2016 o 01h36)


Offline

#10 12-03-2016 o 17h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MOLLY WEASLEY Wybrałam ją ponieważ chciałabym aby było oryginalnie

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59600.jpg





//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59601.jpg  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez SaraMake (12-03-2016 o 18h58)

Offline

#11 13-03-2016 o 15h57

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Alastor "Szalonooki" Moody
Link do zewnętrznego obrazka

Sługa Lorda Voldemorta - Barty Crouch Jr. , który za pomocą Eliksiru Wielosokowego przemieniał się w Alastora. Prawdziwy Moody został zamknięty na dnie magicznego kufra.

Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#12 14-03-2016 o 05h24

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Cześć i czołem. Dozgonna i oddana fanka uniwersum Harrego Pottera melduje się na posterunku. Od razu wrzucam 2 stylizacje.

Pierwsza dość eksperymentalna, bo w końcu nigdy nie dostaliśmy dokładnego opisu tej Pani, zwłaszcza w "pośrednim" przedziale wiekowym. Bazując na szczątkowych informacjach i filmowych kreacjach postaci, stworzyłam własną jej interpretację. Połączyłam Wygląd młodej Lily z starszą, również znana nam z filmów, dodałam słynne zielone oczy w kształcie migdałów, trochę magii i *pufff* Tak oto powstała Lily Evans Potter.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59689.jpg



A tutaj druga stylizacja. Jedna z moich ulubionych postaci z całej sagi (tak ciepłe uczucia wobec niej zawdzięczam Helenie Bonham Carter, która w tej roli sprawdziła się wyśmienicie). Nikt inny jak szalona miłośniczka sadystycznych praktyk, bez reszty oddana Czarnemu Panu Bellatrix Lestrange.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59690.jpg
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#13 14-03-2016 o 21h53

Miss'całkiem całkiem
OlciaCool
(」゚ロ゚)」
Miejsce: Hogwart
Wiadomości: 111

Za pozwoleniem autorki konkursu - wstawiam jeszcze raz ten post, tyle, że z nową stylizacją.Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Moje dwie stylizacje. Jedna męska, a druga żeńska. Chciałam być oryginalna i nie wzięłam nikogo z głównych bohaterów, tylko postacie drugoplanowe,
a mianowicie Jęczącą Martę i Syriusza Blacka ;
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#14 20-03-2016 o 12h25

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Bellatrix Lestrange.
Hmmm... tak długo zbierałam się do wstawienia mojego zgłoszenia że ktoś w końcu mnie wyprzedził... od razu zastrzegam że nie jest to kopiowanie gdyż samą stylizację zrobiłam od razu jak zobaczyłam tytuł konkursu. Nie będę się rozwodzić. Jak ktoś nie wie kto to jest Bellatrix to niech obejrzy Harrego Pottera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A oto stylizacja. Zdjęcie Bellatrix macie dwa posty nade mną (albo jeden zależy jak kto patrzy ^^)
A oto ona:
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59916.jpg

Offline

#15 26-03-2016 o 11h50

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ok, no to dodaję jeszcze jedną stylówkę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Myślałam nad moim Szalonookim, ale skoro już się tu pojawił to po co dublować. W końcu zdecydowałam się na dyrektora Durmstrangu i byłego Śmierciożercę - Igora Karkarow.

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57736.jpg

Maniery Igora były nienaganne, a choć wydawał się przyjazny i często obdarzał innych uśmiechem to jego oczy pozostawały zimne i pozbawione uczuć. Wyrachowany fan czarnej magii, który za wolność sprzedał swoich towarzyszy i zapłacił za to najwyższą cenę.
W książce jego włosy były srebrne, w filmie zaś czarne, dlatego zdecydowałam się zrobić pół na pół. Oczywiście bez bogatego, srebrnego futra nie byłoby Igora, dlatego i to musiało się pojawić.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#16 30-03-2016 o 13h55

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Uwaga!!! Ogłaszam, że czas trwania konkursu przedłużam do dnia 9 kwietnia do godziny 20:00! Dziewczyny liczę na was, wiem, że jesteście w stanie stworzyć naprawdę świetne stylizację.

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (06-04-2016 o 16h47)

Offline

#17 30-03-2016 o 18h11

Miss'całkiem całkiem
lapin
...
Wiadomości: 87

Załapałam się/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ginny Wasley z dziennikiem Toma Riddle'ya. Biedaczka nie czuje się już zbyt dobrze, nie wie, że zeszłej nocy udusiła wszystkie koguty Hagrida. W ogóle nie wie, co się dzieje, ma dziury w pamięci i ciągłe poczucie winy.
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#18 09-04-2016 o 21h15

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Termin trwania konkursu zakończył się
dzisiaj o godzinie 20:00.
Teraz możecie wytypować swoje
faworytki i oddać JEDEN głos na
stylizację, która ma otrzymać
nagrodę publiczności!

P.S. Solomona, ja nie wiem co mi się stało. Miałam usunąć tamten post i zapomniałam.

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (10-04-2016 o 17h36)

Offline

#19 09-04-2016 o 21h27

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Szkoda, że mogę oddać TYLKO jeden głos gdyż mam trochę więcej faworytek:)
A są nimi:
nivata za stylizację Igora Karkarowa
KimKas za stylizację Narcyzy
Suiseiseki Ta Hermiona jest genialna, dlatego to właśnie na nią oddaję swój głos
Lajna i jej Voldek, znaczy się Voldemort xd

W każdym bądź razie chętne zobaczyłabym te stylizacje na konkursowym podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Nerra (09-04-2016 o 21h50)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#20 10-04-2016 o 01h44

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Stylizacje Nivaty i Sybilla KimKas są bezbłędne i trzymam za nie mocno kciuki. A na nagrodę publiczności swój głos oddam Alastorowi Jula209 :3


Offline

#21 10-04-2016 o 12h04

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Mój głos idzie na Dumbledore'a nivaty, jest genialny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A faworytkami są obie stylówki nivaty i Trelawney KimKas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#22 10-04-2016 o 12h31

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

hmurka444 upomnienie za pisanie posta pod postem. Należy użyć opcji edycji.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#23 10-04-2016 o 14h48

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Głos na kocią Hermionę Suiseiseki! <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#24 10-04-2016 o 16h08

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Ja swój głos pragnę oddać na Draco wykonanego przez Nerra ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#25 11-04-2016 o 18h17

Miss'całkiem całkiem
Maissie
❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅
Miejsce:
Wiadomości: 150

Harry Potter to jedna z moich ulubionych serii książek fantasy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Swój głos chcę oddać na stylizację Igora Karkarowa Nivaty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2