Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 05-03-2016 o 19h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Witajcie, jestem Zosia (i proszę, nie mylcie mnie z moim nickiem!). Mam 12 lat. chętnie zaprzyjaźnię się z jakąś miłą dziewczyną. Nie mam szczególnych zainteresowań bo życie to nie np. tylko rysowanie. /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif . Jeśli chodzi o miss fashion to nie jestem jak niektóre damulki, czyli że nie zakazuje do mnie pisać bo moja wirtualna miss jest najpiękniejsza (chociaż lepiej by mieć trochę miss pop  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif ). Chętnie dowiedziała bym się jak wstawia się zdjęcie do postu na forum albo ustawia ten podłużny obrazek który pojawia się pod każdym własnym postem /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif . Pomożecie?  !


                                                                                       życzę miłej gry /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Ostatnio zmieniony przez SaraMake (05-03-2016 o 19h22)

Offline

#2 08-03-2016 o 17h36

Miss'nieobczajona
filfa897
...
Wiadomości: 25

Wstawić zdjęcie na forum jest proste wystarczy kliknąć ikonkę Dodaj zdjęcie.Miło mi że mogłam pomóc.Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


directionerka ;*

Offline

#3 09-03-2016 o 09h13

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

filfa897 napisał

Wstawić zdjęcie na forum jest proste wystarczy kliknąć ikonkę Dodaj zdjęcie.Miło mi że mogłam pomóc.Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Jej chyba chodzi o sygnaturę. Napiszę autorce na pv.

A może odpowiesz na kilka pytań? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
+Lubisz czytać książki? Np. ,,Harry Potter"?
+Masz jakieś zwierzęta?


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#4 12-03-2016 o 15h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Seite napisał

Jej chyba chodzi o sygnaturę. Napiszę autorce na pv.

A może odpowiesz na kilka pytań? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
+Lubisz czytać książki? Np. ,,Harry Potter"?
+Masz jakieś zwierzęta?



Uwielbiam czytać książki a szczególne Harrego Pottera /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Na podwórku mam tylko psa (wcześniej też 2 koty /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif )

Offline

#5 24-04-2016 o 16h16

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Miło mi Cię poznać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Też mam z tym problem... Więc niestety nie pomogę..
Mam pytanka:
Lubisz sport lub po prostu wysiłek fizyczny?
Jeśli tak to co konkretnie?
Ulubiony gatunek muzyki?


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1