Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 25-02-2016 o 20h24

Miss'nieobczajona
Shine
Zatraciłem się, podążając krętą ścieżką ku ciemności.
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 17

Witam Was wszystkie, możliwe także, że wszystkich. Prawdopodobnie zarówno tutaj, jak i na słodkim flircie, gdzie zwę się Shinroo. Jako, że za oknem ciemno i zimno, a w dodatku na ulicy nie ma żywego ducha, postanowiłem nieco zaznajomić się z płcią piękną, może w końcu czegoś się od Was nauczę.

To, jak się nazywam, jeśli Panie (i Panowie) pozwolą, zachowam w tajemnicy, ale tutaj możecie mi mówić Shy. Tak więc, nieskromnie o sobie mówiąc, jestem początkującym poetą, interesujący się poezją zarówno polską, jak i zagraniczną. Uwielbiam zarówno Mickiewicza, jak i Słowackiego, pomijając fakt, jak zabawne są ich kłótnie, o których huczy cały internet. Nie pogardzę także starym, dobrym Charlesem Bukowskim i gorącą herbatą/czekoladą z książką Ricka Riordana w ręku. Jestem życiowym przegrywem jeśli chodzi o gry tj. League of Legends czy Call Of Duty.

Poza tym, uwielbiam czytać, pisać, oglądać różne seriale. Mam na swoim koncie seriale tj. Daredevil, Sherlock BBC oraz Constantine. Nie powinno także nikogo dziwić, że uwielbiam Deadpoola. W wolnym czasie jeżdżę na łyżwach, desce, ale myślę także o zajęciu się pole dance.

Chętnych i chętne zapraszam do pisania ze mną, wyżalenia mi się, jeśli ktoś ma gorszy dzień lub zaproponowania czegoś nowego do zapychania czasu. Ktoś ma jakieś pytania?

Offline

#2 25-02-2016 o 20h40

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Już Cię lubię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubisz się bawić piłką plażową?
I najważniejsze:
Przeczytałaś regulamin? (tak kocham zabierać ludziom pytania:))


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3 26-02-2016 o 18h02

Miss'nieobczajona
Shine
Zatraciłem się, podążając krętą ścieżką ku ciemności.
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 17

Piłką plażową? Nigdy nie byłem na plaży, więc ciężko stwierdzić... Haha, ale raczej tak. I owszem, przeczytałem regulamin, czyżbym przeoczył jakiś punkt?
Całkiem niezły kawałek, jeśli chodzi o wiersz!

Offline

#4 27-02-2016 o 10h07

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

1. Przeczytałam, iż jesteś początkującym poetą. Czy mógłbyś napisać jakiś fragment swej twórczości? Choćby zalążek?

2. Widziałeś już film Deadpool? Jak sądzisz - jak wypadł Ryan Reynolds? Czy dobrze dobrany aktor, czy poradził sobie?

3. Jakie jest twoje ulubione anime? Co Cię w nim urzekło?


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#5 27-02-2016 o 13h39

Miss'nieobczajona
Shine
Zatraciłem się, podążając krętą ścieżką ku ciemności.
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 17

1. Trochę się krępuję, bo jeszcze nie idzie mi to za dobrze, więc chętnie przyjmuję uwagi, dotyczące poprawek.

"Tak naprawdę, jestem tylko zagubionym dzieckiem.
Tak naprawdę, nie mam siły, by walczyć przeciw światu.
Kiedy siedzę sam, często płaczę w nocy,
choć czuję, że zamiast błękitnych, mokrych
powinny być to srebrne i żelazne łzy,
które podarowałbym wszystkim.
Czasami czuję się samotny, lecz samotność, to dar.
Kiedy siedzę w kącie, nucę melodię
z mojej pozytywki.
Możesz nazwać mnie dziwadłem.
Może właśnie nim jestem?
To ludzie mnie stworzyli, jestem każdym z Was.
A jednak pusto jest wokół mnie,
nie ma nikogo."

2. Osobiście uważam, że Pan Reynolds świetnie spisał się w tej roli. Cieszę się, że wybrali właśnie jego, a nie kogoś innego. Dodam także, że nie sądzę, aby ktokolwiek inny mógł odegrać tę rolę lepiej od niego. Szczerze mówiąc, świetnie się w nią wczuł. Te chamskie żarciki i przełamywanie czwartej ściany, nie wspominając już nawet o świetnie dobranej intonacji głosu wyglądało niesamowicie w jego wykonaniu. Poradził sobie jak najbardziej, a nawet lepiej.

3. Nie mam ulubionego anime, częściej czytam mangi. Jednak jeśli miałbym wybierać, to chyba Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Co do mangi, polecam szczerze "Horimiyę" oraz "Gangstę", bo jeśli chodzi o anime, nie wciąga już tak bardzo.

Offline

#6 27-02-2016 o 15h06

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

1.odp - myślałam, że może napiszesz coś nowego, bo tę twórczość z opisu znałam
2.odp - słyszałam, że ponoć bardzo dobrze Ryan zagrał. Dlatego chciałam poznać opinię kogoś innego jeszcze. A jest to jeden z moich ulubionych aktorów.
3. odp - ja wolę te pierwsze anime FMA. Horimiyę znam i mam nadzieję kiedyś zakupić tę mangę. A z gangstą zapoznałam się tylko poprzez anime. Ale nie moje klimaty.

4. Znasz serię Dogs? Pytam, bo klimatem podobne do gangsty. Miałam takie odczucie, że gangsta to dogs tylko 15 lat później.

5. Jak już było o aktorach to jakie są twoje ulubione aktorki i aktorzy?


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#7 27-02-2016 o 16h11

Miss'nieobczajona
Shine
Zatraciłem się, podążając krętą ścieżką ku ciemności.
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 17

1. Wybacz, mam nieco mało czasu na cokolwiek, więc nie byłem w stanie dodać nic nowego. Szczególnie, że z powodu przeniesienia się na nowy sprzęt nie mam swoich prac.
4. Znam bardzo dobrze, posiadam każdy wydany dotąd tom. Choć nie zachwyca mnie tak bardzo, jak "Gangsta", to nadal jest to jedna z lepszych mang. Osobiście jednak uważam, że nieco zagmatwana fabuła niszczy niektóre momenty.
5. Cóż, nieco wstyd przyznać, ale jeśli chodzi o aktorów, to są nimi Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston, Tom Ellis oraz Charlie Cox. Co do aktorek... hmm, chyba nie ma takiej, na którą zwróciłbym uwagę. Ale ostatnio dużo mówi się o Emmie Watson, więc w sumie, może być ona, innej nie wymyślę.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1