Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 17-02-2016 o 17h00

Miss'nieobczajona
moriaime
...
Wiadomości: 23

Siedzisz w pociągu, naprzeciwko siebie widzisz dziwną nieznajomą. Jej strój coś ci przypomina.
Promyki zachodzącego słońca nieśmiało wpadają przez na wpół zasłonięte okno.
Przez chwilę zastanawiasz się, czy dziewczyna przypadkiem nie obserwowała cię przez cały czas, kiedy drzemałeś, ale ten tok myśli przerywają jej słowa:


Dzień dobry.
Niektórzy wierzą w przeznaczenie, ale Ty jesteś tutaj raczej przez serię zaplanowanych przypadków. Takich samych, przez jakie nie pada teraz deszcz, a pociąg wciąż jedzie naprzód.

Mimowolnie spoglądasz na miejsce, przez które przejeżdżacie. Odkąd się obudziłeś, otacza was las.

Ja? Każdy ma wpływ na wszechświat, więc równie dobrze mogę zostać tym, czym chcę, jeśli tylko uwierzę. Mogę być sobą, pociągiem, lasem i słońcem. Kim jestem? Pewnie nikim, ale chociaż mogę zaproponować wszystkim cytrynowe herbatniki. Chcesz?

Niepewnie sięgasz do pudełka, które postawiła na stoliku. Równie dobrze mógłbyś teraz rozbić okno i przez nie wyskoczyć, więc czemu się wahasz, czy przyjąć tak skromny prezent od tej nachalnej osóbki?

Rysuję, śpiewam i piszę. Powoli porzucam opowiadania i wiersze, bo nikt tak naprawdę nie ma ochoty ich czytać. Sama wolę popatrzeć na obrazek albo posłuchać piosenki. Coraz bardziej kocham za to listy.
Kiedy byłam mała, dużo częściej bawiłam się z rybami w jeziorze, niż z rówieśnikami, których chyba średnio lubiłam. Chciałam zostać delfinem, ale co chwila chorowałam. Potem zauważyłam, że przy wodzie kręci się za dużo ludzi, więc poszłam do lasu. Pragnę kiedyś zamieszkać nad morzem, ale pewnie podczas ulewy podniesie się poziom wody i usłyszę, jak to, co żyje w głębinach, woła mnie. Z ciemnych zakątków lasu też od czasu do czasu unoszą się szepty, słyszysz?

Zaczęło dzwonić ci w uszach. Na ziemi wszystko zbadali, w kosmosie i w oceanach nadal kryją się niezliczone tajemnice, ale czy jesteś pewny, że ty też wiesz o wszystkim, co dzieje się za twoimi plecami?

Według mnie najważniejsze w życiu są szczerość i chęci.
...
Wydaje mi się, że za chwilę dojedziemy na miejsce. Może chcesz się mnie jeszcze o coś zapytać?

Offline

#2 17-02-2016 o 18h26

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Lubisz się bawić piłką plażową?
I pytanie zabrane Smolarce:
Przeczytałaś regulamin?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3 17-02-2016 o 20h07

Miss'nieobczajona
moriaime
...
Wiadomości: 23

KanapkaczusHighus napisał

Lubisz się bawić piłką plażową?
I pytanie zabrane Smolarce:
Przeczytałaś regulamin?


Nawet bardzo. Szkoda tylko, że nie da się z nią nic robić na dworze, gdy wieje wiatr. Kiedy gram nią z kimś w jeziorze, ciągle ucieka na głęboką wodę i zawsze boję się, że całkiem odpłynie... Kiedyś już zgubiłam tam figurkę Hamtaro i mam po tym traumę, więc zawsze biegnę do tej piłki, niemal się nie topiąc.
Teraz mam w domu taką dmuchaną z Kubusiem Puchatkiem, więc tym bardziej byłoby mi szkoda, jakby uciekła ^___^

Tak, zarówno ten dotyczący działu, jak i całego forum. Nie mogłam nigdzie znaleźć informacji, czy przedstawienie można zabarwić taką tandetną opowiastką o pociągu, ale stwierdziłam, że jeśli dam radę w tym zawrzeć całkiem sporo informacji o sobie, to może nie będzie ze mną tak źle.

Ostatnio zmieniony przez moriaime (17-02-2016 o 20h08)

Offline

#4 17-02-2016 o 20h24

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Jestem pewna, że Majeranek si nie wkurzy.
A przestałaś chorować? Ja po wycięciu 3-ciego migdałka przestałam często chorować, więc się nie przejmuj. Kiedyś zostaniesz na pewno delfinem.
No chyba, że już nie chcesz.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#5 01-03-2016 o 17h01

Miss'na całego
o2xandra
...
Wiadomości: 339

Naprawdę przyjemnie się czytało. Piszesz w takim ciekawym i trochę nietypowym stylu, co nadaje całości taki tajemniczy klimat. Aż mnie ciekawi czy piszesz tak dobre opowiadania, jak to, co tu napisałaś. Szczerze mówiąc, chętnie bym je sobie poczytała. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Czego słuchasz? Masz swoich ulubionych wykonawców?


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58928.jpg

Offline

#6 02-03-2016 o 19h07

Miss'Super Saiyen
Koniara15
A to the G to the U to the STD
Miejsce: #INFIRESNATION #INFIRESARMY
Wiadomości: 8 982

Jakie książki najczęściej czytasz?
Często oglądasz filmy?


https://68.media.tumblr.com/25012c25304a5b3c109f9ba2a548a03b/tumblr_or5ucmWNbc1vmdwj2o1_540.gif

Offline

#7 05-03-2016 o 19h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Boże /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif bosko piszesz BOSKO!!!!!!!!! /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#8 06-03-2016 o 08h00

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Dostajesz upomnienie. Po pierwsze: zbyt nadmierna ilość emotek. A po drugie w tym dziale należy zadawać pytania autorce wątku by ją lepiej poznać. A tak twoja wypowiedź nic nie wnosi. Proszę o zapoznanie się z mini regulaminem działu i ogólnym regulaminem forum.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1