Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 13-02-2016 o 13h44

Miss'Żółtodziób
Yuuki97
...
Wiadomości: 2

Mam na imię Karolina i mam ok 19 lat.
Lubię masę rzeczy i to tak wiele, że policzyć na dwóch rączkach będzie bardzo ciężko.
Jestem kreatywna, mam masę pomysłów... lubię pisać różne opowiadania i krótkie historyjki. Wiele osób uważa, że jestem fotogeniczna.
Mój charakter jest mało znośny... często się denerwuję, jestem lekkim leniem, często się wzruszam jak oglądam filmy, w których dzieją się smutne sceny... mam też coś w sobie, że lubię czasem denerwować ludzi, podpuszczać ich jakoś by zobaczyć jak zareagują. Jestem jak taki wampir bez duszy co wysysa coraz więcej cierpliwości.
Nie wiem co mogę więcej o sobie napisać... macie pomysły? To pytać ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57957.jpg

Offline

#2 13-02-2016 o 14h05

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 411

Witaj Yuuki97 ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Miło Cię poznać, mam nadzieję, że spodoba Ci się świat naszych miss! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oto pare standardowych pytań:
1. Jak trafiłaś na Miss Fashion?
2. Jakie jest Twoje hobby?
3. Czym się interesujesz?

Dodatkowe, ważne pytanie:
1. Czy przeczytałaś regulamin forum? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam Cię serdecznie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


#1 soowon defender

Offline

#3 13-02-2016 o 14h20

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Siema.
Też lubię samtajms denerwować ludzi.
No, więc...
Lubisz się bawić piłką plażową?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#4 13-02-2016 o 15h20

Miss'Żółtodziób
Yuuki97
...
Wiadomości: 2

Smolarka napisał

Witaj Yuuki97 ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Miło Cię poznać, mam nadzieję, że spodoba Ci się świat naszych miss! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oto pare standardowych pytań:
1. Jak trafiłaś na Miss Fashion?
2. Jakie jest Twoje hobby?
3. Czym się interesujesz?

Dodatkowe, ważne pytanie:
1. Czy przeczytałaś regulamin forum? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam Cię serdecznie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


1. Moja koleżanka też w to gra. Więc kiedyś na przerwie cały czas o tym gadała... na początku nie wiedziałam o co jej chodzi, dopiero jak do niej przyszłam i dała mi zagrać (stworzyć konto), to jakoś mnie to wciągnęło i tak zaczęłam grać.
2.  z hobby u mnie jest ciężko, czasami w wolnym czasie, gram w simsy 3, rysuję, czytam, oglądam ulubione seriale (które oglądałam ze 10 razy), piszę opowiadania, więc dużo tego jest.
3. interesuje się modą, trendami, kulturą Japonii.

Odp. na dodatkowe pytanie:
1. Nie do końca, bo stworzyłam to konto o 24 w nocy więc... ale doczytam do końca.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57966.jpg

Offline

#5 20-03-2016 o 09h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

.Mam na imię Marysia. Mój ulubiony kolor to różowy. Moje nazwisko to Klinowska. Moje przyjaciółki to Daria Glapka i Natalia Kosciańska. Mieszkam w Kobylnicy na przeciwko szkoły. To jest droga wjazdowa. Moja ulubiona bajka to awatar legenda aanga. Jestem ciekawa jaka jest wasza. Mam 8 lat. Lubię spiewać i tańczyć. Chodzę na hajdasz. Moje koleżanki to Martyna, Natalia, Natalia, Ola, Ola  i Hania. W mojej klasie są jeszcze chłopacy czyli Patryk, Kacper, Kacper, Mateusz, Tymek  i Dawid. Dawid ma nauczanie indywidualne. Łącznie moja klasa ma 15 osób. Bardzo lubię swoją klasę. Pozdrawiam Marysia

Offline

#6 20-03-2016 o 10h49

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Marysia20072 dostajesz upomnienie. Nazbierałaś 2 ostrzeżenia. Tutaj zadajesz pytania autorce wątku. Jak chcesz dokonać swej prezentacji to załóż swój wątek. Proszę o zapoznanie się z mini regulaminem działu i ogólnym regulaminem forum.

Proszę nie podawać danych osobowych na forum. Jest to niebezpieczne.

Ostatnio zmieniony przez Solomona (20-03-2016 o 10h50)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1