Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 03-02-2016 o 19h22

Miss'Żółtodziób
MarcowaPanna
...
Wiadomości: 10

Miło mi Was poznać!
Już kiedyś miałam tu konto, ale to było... dawno. Dwa, trzy lata wstecz. Trzy dni temu przypomniałam sobie o tej grze i pomyślałam, że miło by było wrócić. A jeżeli wrócić, to z przytupem!
Poprzednio nie udzielałam się na forum, nikt mnie nie znał ani ja nie znałam nikogo. Pora to zmienić, w końcu życie towarzyskie jest, jak mniemam, dość istotną częścią zabawy z MissFashion.
Postanowiłam, iż informacje o mnie zawrę w dokładnie takiej samej formie, w jakiej zostało to przedstawione w regulaminie. Myślę, że tak będzie najbezpieczniej~
☾ Jak pewnie niektórzy zdążyli się domyślić po awatarze, jestem mangowcem (nie lubię określenia otaku i w miarę możliwości prosiłabym, by mnie w ten sposób nie nazywać), czyli interesuję się mangą i anime. Moje ulubione serie to Shingeki no Kyojin, Kuroshitsuji, Pandora Hearts, Gosick, When They Cry, Shiki, Rozen Maiden, Mirai Nikki, Puella Magi Madoka Magica, Love Live, Chuunibyou demo Koi ga Shitai, Death Note, Deadman Wonderland oraz Danganronpa. Tak, wiem, sporo tego, ale cóż zrobić! Jestem człowiekiem, który piękno i głębię potrafi dostrzec w niemalże wszystkim, toteż tak pokaźna lista nie stanowi w mym przypadku niczego dziwnego. Ale, ale! M&A nie jest jedynym moim zainteresowaniem. Fascynuję się również Japonią samą w sobie. Japońskiego uczę się od czterech lat, o kulturze, popkulturze i tradycji wiem, nie chwaląc się, naprawdę sporo, w przyszłości też zamierzam wyjechać (chociaż na jakiś czas) do tego kraju. No i historia! Kocham historię, szczególnie XIX wiek.
☾ Najczęściej słucham muzyki klasycznej, baroque popu czy metalu symfonicznego. Do mych ulubionych zespołów/wykonawców należą osobistości takie, jak Kalafina, Akiko Shikata, ALI PROJECT, Kanon Wakeshima, Luna Haruna, FictionJunction, Nana Mizuki, Closterkeller, Within Temptation, Evanescence oraz Nightwish.
☾ Inspiracje w kwestii ubioru czerpię od XIX-wiecznych panienek, co często zahacza o styl classic lolita.
☾ Jestem raczej miła i nieśmiała, ale to nie znaczy, że nie mam własnego zdania i samooceny. Cenię się bardzo wysoko i wiem, czego chcę. Jeżeli jest taka konieczność, potrafię też to pokazać. Oczywiście mówię tu o relacji face to face, w internecie jestem zawsze stuprocentowo szczera a przynajmniej w kontaktach z obcymi/nowo poznanymi osobami. Nigdy jednak nie przestaję być uprzejma, przeklinanie czy obrażanie jest zupełnie nie w moim stylu. Cechują mnie spryt, ambicja i inteligencja... a przynajmniej tak mówią inni, sama nie potrafię tego ocenić.
☾ Nie podam ani wieku, ani prawdziwych personaliów. Tutaj jestem Marcjanna/Marchelle/Mercy i nikogo nie powinno nic więcej obchodzić. No chyba, że jakiś czas ze mną pisze, a znajomość dobrze rokuje.
Uff... to chyba wszystko, co powinniście o mnie wiedzieć na początku... mam nadzieję, że nie przesadziłam i że ktokolwiek zechce to przeczytać.
Jeszcze raz witam~ ☆
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Ostatnio zmieniony przez MarcowaPanna (03-02-2016 o 22h39)

Offline

#2 04-02-2016 o 15h45

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

A Another oglądałaś lub czytałaś? Lubisz się bawić piłka plażową?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3 04-02-2016 o 17h02

Miss'Żółtodziób
MarcowaPanna
...
Wiadomości: 10

Oglądałam i czytałam dwa pierwsze tomy~
Co do piłki plażowej... nie miałam okazji, ogółem nie uczęszczam na plaże, baseny i tym podobne. ;w;

Offline

#4 04-02-2016 o 17h58

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Zaintrygowałaś mnie tym, że nie chodzisz na baseny, plaże. Pewnie dlatego, że sama tam nie bywam. (A jednak większość osób tam chadza i uważa za dziwne jak ktoś nie chodzi).,

I chciałabym znać powód. Czemu tam nie uczęszczasz?

I drugie pytanie: znasz tytuł "Neon Genesis Evangelion"? Jak tak to co sądzisz o tym tytule??


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#5 04-02-2016 o 18h30

Miss'Żółtodziób
MarcowaPanna
...
Wiadomości: 10

Cóż... raz, że nie umiem pływać, a dwa, że nie lubię pokazywać tak wiele ciała.
Co do Neon Genesis Evangelion - kojarzę, ale nie czytałam ani nie oglądałam. Słyszałam same pozytywne opinie, więc zapewne któregoś dnia po to sięgnę~

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1