Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 24-01-2016 o 20h17

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

Jestem... chyba xD jedynm chlopakiem ktory w to gra. Lubie ogolnie rysowac. slucham metalu itp. jakby co, piszcie. nudziisie ;-; /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
jak na prof widać mam 15... kur.... teraz 16 v.v głupikomputer v.v mój ulu zespół to nie BVB >.< to stare konto ;w; oczywiscie ulu to Three Days Grace. Myślę że fajnie sobie popiszemy ;w; cu? /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Ostatnio zmieniony przez AndyBiersack (25-01-2016 o 09h00)


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#2 24-01-2016 o 20h24

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

mozecie pytac o wszyyyystko x.x ale rowaznie z pytaniami  /modules/forum/img/smilies/miou.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif  /modules/forum/img/smilies/miou.gif


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#3 24-01-2016 o 21h10

Miss'Żółtodziób
Virana
...
Wiadomości: 7

Widzę , że fan BvB ^^. Więc która z ich piosenek ci się najbardziej podoba?


Offline

#4 24-01-2016 o 21h16

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

pochwaony!  /modules/forum/img/smilies/content4.gif juz nie slucham bvb. ale chba... coffin lub shadows
die

Ostatnio zmieniony przez AndyBiersack (24-01-2016 o 21h17)


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#5 24-01-2016 o 22h00

Miss'na całego
miserycardia
Herbata to napój, który potrafi sobie poradzić z całym złem tego świata.
Miejsce: I pachniałoby tam wa­nilią, ma­lina­mi i nadzieją.
Wiadomości: 310

Witaj! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam kilka pytań.
1) Czym się interesujesz?
2) Czego słuchasz?
3) Jakie filmy lubisz?
4) Czy lubisz herbatę? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
5) Jak trafiłeś na Miss Fashion?


Miłość jest jak rosnące pod śniegiem maliny.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 25-01-2016 o 08h26

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

AndyBiersack po pierwsze: upomnienie za pisanie posta pod postem. Po drugie: proszę o rozbudowanie swego pierwszego posta i dopisanie o sobie kilku rzeczy. Możesz posłużyć się przykładowymi pytaniami zawartymi w mini regulaminie. Proszę o zapoznanie się z tym regulaminem oraz ogólnym regulaminem forum.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#7 25-01-2016 o 08h58

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

1) Czym się interesujesz? - plastyką, muzyką, gotowaniem, etc
2) Czego słuchasz? metalu, alternativ, hard rocka etc.
3) Jakie filmy lubisz? horrory.
4) Czy lubisz herbatę? - tylko liściasta, nie z torebek ;w;
5) Jak trafiłeś na Miss Fashion? przez grę słodki flirt ;3; /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#8 25-01-2016 o 16h04

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Jest tutaj 1 męski Admin, więc spoko. 2 facetów w to gra w sumie, więc się nie martw XD

Lubisz się bawić piłką plażową?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#9 26-01-2016 o 09h21

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

nie lubie piłki plażowej, nożnej itp.


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

#10 26-01-2016 o 17h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hejka! Uwielbiam koty,siate,hokej(nie na lodzie) i oczywiście czeko czeko czekolade!!! Szukam przyjaciół. /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#11 26-01-2016 o 17h28

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Lilly2003 napisał

Hejka! Uwielbiam koty,siate,hokej(nie na lodzie) i oczywiście czeko czeko czekolade!!! Szukam przyjaciół. /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Polecam zapoznać się z regulaminem i napisać nowy wątek. Upominam


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#12 26-01-2016 o 17h31

Miss'Żółtodziób
Blue129
...
Miejsce: Co Cię
Wiadomości: 7

Co najbardziej lubisz rysować?
Ja np. lubię rysować postacie, które są podobne do chibi anime ;w;

Ostatnio zmieniony przez Blue129 (26-01-2016 o 17h31)


Lesssie ❤

Offline

#13 27-01-2016 o 10h13

Miss'nieobczajona
AndyBiersack
...
Wiadomości: 15

... np ostatnim razem rysowałem chłopaka który zjada nietoperza, niby anime niby cos innego. nie moge rysować anime i mang *sigh* rysuję teraz prawie realistycznie


Jestem machiną, jestem kawałkami szczątków porozrzucanych, zniszczonych. To nie jest moje ciało, prawie, tylko swoje serce i umysł mam. Dusza już znikła, przepadła,  czeluściach mroku i zapomnienia. Jestem kawałkami ludzi, zwierząt, roślin, lalek i maszyn...

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1