Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 19-01-2016 o 10h51

Miss'nieobczajona
SułtankaDagusia
Love Hurrem and Nurbanu Sultan ♥ ♥ ♥
Wiadomości: 42

Dzień dobry wszystkim pięknym Miss ♥

Mam na imię Dagmara ♥ pochodzę z centralnej Polski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mój nick wziął się stąd, iż uwielbiam oglądać serial Wspaniałe Stulecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo podobają mi się postacie sułtanek Hurrem i Nurbanu ♥

♥ w wolnym czasie zasiadam sobie przed komputerem i gram w tą super grę oraz namiętnie oglądam You Tube i dwie vlogerki : Szusz1313 i Rock Glam Princess /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
♥ Uwielbiam czytać książki to moje uzależnienie ♥
♥ Umiem nieźle gotować i często próbuję nowych potraw i smaków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
♥ Jestem koziorożcem co za tym idzie jestem wielkim uparciuchem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png jestem zadziorna lecz tylko czasami a tak to jestem potulna jak baranek i wiecznie uśmiechnięta oraz zarażająca tym uśmiechem ----mój ukochany twierdzi, że powinnam być stosowana jako terapia dla ludzi ogarniętych smutkiem bo każdego jestem w stanie pocieszyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

♥ na Miss Fashion trafiłam z nudów bo przypomniało mi się, że grałam kiedyś w zagraniczną wersję gry ale nie spodziewałam się, że gra mnie tak wciągnie

♥ ♥ ♥ buziaki i pozdrawiam ♥ ♥ ♥  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#2 19-01-2016 o 12h18

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Witaj ^^
No cóż, ja też lubię oglądać Wspaniałe Stulecie, ale w sumie robię to potajemnie i tak w kratkę, bo rodzice mi nie pozwalają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
A tak przy okazji, mogę zadać kilka pytań?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Jakie książki lubisz najbardziej? ( typu przygodowe, komedia, dramat,...)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Jaka ( lub jakie ) potrawa wychodzi Ci najlepiej?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Masz w domu jakieś zwierzę?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Lubisz oglądać filmy? Jeśli tak to jakie?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Masz jeszcze jakieś inne hobby?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif I najważniejsze; lubisz koty? xd

Offline

#3 19-01-2016 o 14h20

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Pytanie standardowe: Lubisz się bawić piłką plażową?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#4 22-01-2016 o 15h30

Miss'nieobczajona
SułtankaDagusia
Love Hurrem and Nurbanu Sultan ♥ ♥ ♥
Wiadomości: 42

Lilia444 napisał



A tak przy okazji, mogę zadać kilka pytań?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Jakie książki lubisz najbardziej? ( typu przygodowe, komedia, dramat,...)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Jaka ( lub jakie ) potrawa wychodzi Ci najlepiej?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Masz w domu jakieś zwierzę?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Lubisz oglądać filmy? Jeśli tak to jakie?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Masz jeszcze jakieś inne hobby?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif I najważniejsze; lubisz koty? xd


Hejka ♥

Jasne ♥

* książki hmmm w sumie to czytam co mi wpadnie w rączki ale jestem zakochana w Greyu i poluję teraz na całą serię Crossa ale uwielbiam też nasze stare książki typu Lalka czy Mistrz i Małgorzata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png bardzo podobała mi się także Trędowata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

* Spaghetti, Pizza, Rolada serowa, Zapiekanki makaronowe i ziemniaczane, wszelkiego rodzaju mięsa pod pierzynkami z różnych produktów . Uwielbiam też piec ciasta a moimi popisowymi są 3bit, biszkopt z kremem, owocami i galaretką, Rafaello oraz ciasto widelcem mieszane z owocami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

* nie mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

* tak kocham zwłaszcza polskie komedie romantyczne oraz wszelkie polskie komedie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jestem fanką kina polskiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam też 50 twarzy Greya /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  no i stare filmy kostiumowe np. Sissi czy Przeminęło z wiatrem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

* tak mam - uwielbiam malować ale nie tak jak wszyscy na papierze tylko na twarzy czyli fascynuję się makijażem twarzy ( jednak na razie maluję tylko siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) jestem typowym zbieraczem i testerem kosmetyków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

* moim hobby jest także mój Instagram oraz uwielbiam przeglądać profile innych osób - są tak inspirujące /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

* wolę psiaki ♥


Dziękuję za pytania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#5 22-01-2016 o 15h31

Miss'nieobczajona
SułtankaDagusia
Love Hurrem and Nurbanu Sultan ♥ ♥ ♥
Wiadomości: 42

KanapkaczusHighus napisał

Pytanie standardowe: Lubisz się bawić piłką plażową?



Hmm- uwielbiam polskie morze i co roku staram się tam bywać ale piłką plażową się nie bawię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Tam preferuję leżing, smażing i kąpiele w morzu oraz imprezki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Dziękuję za pytanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#6 22-01-2016 o 16h05

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Upomnienie za pisanie posta pod postem. @SułtankaDagusia. By uniknąć kolejnego upomnienia radzę następnym razem po prostu edytować pierwszego posta.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1