Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 16-01-2016 o 21h26

Miss'Żółtodziób
Moniika
...
Wiadomości: 13

Cześć, jestem Paula. Do gry trafiłam zupełnie przypadkiem przez reklamę na jednej stronie. Byłam ciekawa, więc postanowiłam założyć konto. Gra jest bardzo fajna. Odciąga od rzeczywistości.
Kilka słów o mnie...  dużo nie ma co mówić. Interesuję się muzyką jak i jazdą konno. Lubię również sobie szkicować, malować i szyć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jeżeli macie pytania to postaram się odpowiedzieć. Chętnie zawrę nowe znajomości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#2 16-01-2016 o 21h39

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Witamy w grze ;>.
I widzę, że tak naprawdę wszyscy lubią rysować/malować xD. Co nie spojrzę na forum to sami artyści ^^

Offline

#3 16-01-2016 o 22h18

Miss'Żółtodziób
Moniika
...
Wiadomości: 13

Nemetona napisał

Witamy w grze ;>.
I widzę, że tak naprawdę wszyscy lubią rysować/malować xD. Co nie spojrzę na forum to sami artyści ^^
Możliwe, ale źle to ujęłam. Najbardziej kocham szkicować konie... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 17-01-2016 o 11h30

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

To w sumie spore ukierunkowanie w rysunku, ale to dobrze, ważne jest mieć w życiu pasję, a widać że Twoją są konie skoro i jeździsz na nich i je szkicujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 17-01-2016 o 12h07

Miss'Żółtodziób
Moniika
...
Wiadomości: 13

Nemetona napisał

To w sumie spore ukierunkowanie w rysunku, ale to dobrze, ważne jest mieć w życiu pasję, a widać że Twoją są konie skoro i jeździsz na nich i je szkicujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Są,  ale również muzyka. Uwielbiam śpiewać. Gram na gitarze poczatkująco i bardziej zaawansowanie na pianinie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 17-01-2016 o 18h53

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Witam Cie ja ~ ^^

Miło powitać nową duszyczkę :3
Oto moja lista pytań co do Ciebie, moja droga ^-^

1. Od jak dawna szkicujesz i śpiewasz?
2. Skąd pomysł na nick, skoro nazywasz się Paula? ^^'
3. Co najbardziej lubisz jeść?
4. Wolisz oglądać noc czy dzień?
5. Oglądasz filmy? Seriale? A moze czytasz książki? Jeśli tak, to wymieniaj! ^^
6. Grasz na pianinie? Zazdro *-* nagrywasz może? Albo jak śiewasz? Bo ja chętnie posłucham :3
7. Masz zwierzęta w domu?
8. A skąd jesteś? ^^' Chociaż jakie województwo >.<
9. Jaki jest Twój ulubiony koń? Maść i rasa?
10. Jak Ci idzie w szkole? Z czego Ci idzie najlepiej, a czego najgorzej?
11. Opisz siebie! c: Masz długie włosy czy krótkie? Kolor oczu, twarz ogólnie, wzrost i czy Ci to odpowiada, bo np. nie każdemu odpowiada mieć 1.80 cm :' )

Tak więc, to tyle z mojej strony ^_^

Ostatnio zmieniony przez Klepsydraa (17-01-2016 o 18h54)


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 17-01-2016 o 21h47

Miss'Żółtodziób
Moniika
...
Wiadomości: 13

Klepsydraa napisał

Witam Cie ja ~ ^^

Miło powitać nową duszyczkę :3
Oto moja lista pytań co do Ciebie, moja droga ^-^

1. Od jak dawna szkicujesz i śpiewasz?
2. Skąd pomysł na nick, skoro nazywasz się Paula? ^^'
3. Co najbardziej lubisz jeść?
4. Wolisz oglądać noc czy dzień?
5. Oglądasz filmy? Seriale? A moze czytasz książki? Jeśli tak, to wymieniaj! ^^
6. Grasz na pianinie? Zazdro *-* nagrywasz może? Albo jak śiewasz? Bo ja chętnie posłucham :3
7. Masz zwierzęta w domu?
8. A skąd jesteś? ^^' Chociaż jakie województwo >.<
9. Jaki jest Twój ulubiony koń? Maść i rasa?
10. Jak Ci idzie w szkole? Z czego Ci idzie najlepiej, a czego najgorzej?
11. Opisz siebie! c: Masz długie włosy czy krótkie? Kolor oczu, twarz ogólnie, wzrost i czy Ci to odpowiada, bo np. nie każdemu odpowiada mieć 1.80 cm :' )
[size=15]
Tak więc, to tyle z mojej strony ^_^

1.Śpiewałam od dawna trochę nieświadomie. Bardzo często śpiewam i ćwiczę. Około 2 lata temu oglądam jeden Talent show i pomyślałam, że kocham to robić i chciałabym przyszłość łączyć nie tylko z grą na fortepianie ale przede wszystkim śpiewem. Szkicuje od niedawna. Około rok temu z nudów wzięłam płótno i zaczęłam szkicować konia. Zobaczyłam, że naprawdę to wychodzi. To jest dla mnie takie hobby. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
2. Zawsze podobało mi się imię Monika. Moja siostra się tak nazywa. Z powodu, że imię Paula było zajęte, a nie lubię mieć nicku z liczbą, więc wpadłam na pomysł, by nazywać się MONIIKA. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
3. Bardzo lubię domowe płatki owsiane z suszonymi owocami, szalałam za cebulką smażoną ale mi przeszło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Lubię także robione w domu jogurty z świeżych owoców i jogurtu naturalnego.
4. Jeżeli chodzi o granie, t bardziej wolę przysiąść wieczorem ok.22-jeżeli oczywiście jest wolny dzień. Tak to ok.20.
5. Mam ulubione seriale. Lecą zawsze wieczorem pod rząd. Ranczo x 2, Ojciec Mateusz x 1 i Blondynka. Po za tym lubię talent show np. Mam Talent, Mali Giganci. Nie wyobrażam sobie przepuścić jakiegoś odcinku. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Po za tym wyobrażam sobie siebie za parę lat właśnie tam. Do Gigantów już jestem za stara ale mam Talent-marzenie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
6. Nagrywam na ising.pl. Na razie tylko śpiew ale w przyszłości...
7.Mam kota, w jednym pokoju rybkę-Bojownika, a w drugim Głubiki. Bardzo zgrane prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeszcze nikt nie ucierpiał... no jedna rybka.
8......
9. kary...
10. W szkole trudniej, bo zmiana szkoły i w ogóle... ale dobrze. Przewiduję średnią na półrocze 4.27. Ps. w 4 i 6 klasie miałam 4.73. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
11.Miałam bardzo długie włosy-ciemny blond ale skróciłam. Mam trochę dłuższe niż do ramienia. Oczy?...-sama nie wiem. Jeszcze niedawno szare i nawet w paszporcie, potem zielone, a obecnie chyba niebieskie. Mam 13-14 lat, a wzrost 169,5 cm. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ps.jak zbyt się rozpisałam i za dużo musicie czytać, to przepraszam ale skrócić nie potrafię. Mam nadzieję, że na wszystko odpowiedziałam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Moniika (17-01-2016 o 21h48)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1