Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 08-01-2016 o 02h55

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Witajcie wszyscy ~
No więc jakoś postanowiłam zacząć ten wątek choć nie lubie zbyt dużo o sobie mówić, ale pora przełamać lody ;-; /

Jestem Klepsydra ~
Mam 16 niedługo 17 lat
Ulubiony kolor - Biały, pastelowych róż
Ulubioną liczba- 4
Ojej nie wiem co tu jeszcze ;-;  Czuje się jakbym robiła KP
Lubie ~
∆ Koty<3
∆ Noce
∆ Owoce
∆ Opowiadania
∆ Śpiewać
∆ Lukę Megurine (wzoruje na nią moją miss)
∆ Avatara Aanga ;-; /
∆ Czekoladę (często można mnie przekupić słodyczami >.> )
∆ Słuchać w kółko jednej piosenki
∆ K-pop
∆ Vocaloidy $%$
∆ Długie włosy
∆ Animoooo
∆ Gry~ (zwykle gatunek Fantasy, RPG, MMORPG i takie podobne...)

Nie lubie:
×Matematyki
× Dnia
× sprzątac
× koreańskich dram (z wyjątkiem city hunter )
× śpiewać publicznie
× gdy ktoś przeczytać na głos moje dzieło, np wiersz •=•
× Spodni, wolę sukienki


No ni Wim co jeszcze moglabym o sobie powiedzieć.
24 na dobę siedze na GG, więc jeśli by ktoś chciał ; 24547007
[O ile to legalne podawać publicznie numer GG ;_; ]

Jak większość wolę odpowiadać na pytania niż sama wymyślać, jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej proszę pytanie śmiało {~ °=°}~

Ostatnio zmieniony przez Klepsydraa (08-01-2016 o 20h16)


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#2 08-01-2016 o 18h06

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

To... jesteś tu nowa czy nie?


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3 08-01-2016 o 20h05

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Niby taaaak, ale miałam tu wcześniej bardzo rozbudowane konto. Po prostu nie miałam czasu o nie dbać i usunelam, a teraz powróciła więc jestem tu nową, ale ogarniam wszystko co tu jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 08-01-2016 o 20h11

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Jeej, na reszcie znalazłam osobę lubiącą Aanga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A jakie animce oglądasz najchętniej? O i muzyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 08-01-2016 o 20h14

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Hej, hej. :3
Witam na forum. ^^
Na początek mam kilka pytań:
- twój kpopowy UB? :3
- piszesz opowiadania, czy tylko czytasz?
- gdzieś na forum zauważyłam, że sama masz długie włosy, nie irytują cię one?
- ulubiony owoc? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
- masz kota?
- piosenka, której ostatnio słuchasz w kółko?
- ulubiona czekolada?
- podoba ci się twój głos, gdy śpiewasz?
- lubisz wychodzić w nocy, żeby popatrzeć w gwiazdy?

Hm, to chyba tyle na razie. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#6 08-01-2016 o 20h29

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Hiruko
~ Aang jest the best, nie oszukujmy się  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
~ Animce zwykle fantasy, gdzie jest dużo magii :3 nie przepada jakoś koniecznie za yaoi i boje się że mnie przez to z nienawidzą XD
Co do muzyki to jakoś cały czas Vocaloidów >.< bywa że slucham zwykłego popu, k-popu, j-popu, rock, metal, dubstepy, nightcory, nightstepy :3

Majerankowa
~ UB ojej, aż się zawstydzilam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Myślę że Luhan, albo Tao z (niegdyś) EXO :3

~ Na słodkim flircie pisalam masę opowiadań grupowych zwykle ^^ potem zaprzestalam, ale dalej to we mnie zostało, pisze parę w zeszytach, to na blogu ale też z wielką chęcią czytam inne dzieła, mając nadzieję że kiedyś nazbieram odwagę by wstawić coś na opowiadania indywidualne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

~ Haha XD poczulam się śledzona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png szczerze to tak, irytują już mnie długie włosy, ale chciałabym mieć długie do pasa albo do ud, taka dlugos c mi się marzy, z reszta glupio wyglądam z krótkimi XD jak ziemniak >.<

~ Owoc to chyba Malinka  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  ale Jabłkiem też nie pogardze <3

~ Mam na swoim dziedzińcu chyba już teraz 8 kotów, a 2 zwykle chodzą sobie w domu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  ( "Kotka", Luna, DO, Seraph, My Lady, reszty kotów nie nazwalismy x.x)

~ Ostatnio chciałam dołączyć do opowiadania tutaj Obóz Herosów i założycielka w pierwszym poście umieściła filmik z yt z mega piosenką, którą ciągle slucham w kółko. O boże, mam nadzieję że to nie reklama x.x

~ Czekolada ulubioną to albo Tiramisu, albo z orzechów laskowych :3

~ Niee XD ją sama osobiście uważam że mój głos jest beznadziejny XD ale Ci co go słuchają twierdzą, że mam anielski głos i pasują do mnie takie spokojne piosenki >.<

~ Tak ;w; / Kiedyś, jak było ciepło wiedziałam z kilka godzin na balkonie patrząc w gwiazdy, dla mnie to po prostu jest takie... Hipnotyzujace <3 te gwiazdy, otulaja swoim takim z lekką chłodnym kocykiem, blask taki ciepły, aż chce się patrzeć no  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1