Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 06-01-2016 o 18h31

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Jestem KanapkaczusHighus. Postanowiłam się Wam przedstawić i zrobić wątek o sobie.
Mam 13 lat. Kocham jeść, expić w TD i oglądać anime, a także czytać ciekawe historie. Nienawidzę: trolli głupiej spamiących ode mnie, szpinaku i bajek, które miały skończyć się źle, a kończą się ślubem.
Możecie zadawać pytania.

POPRAWKA: BARDZO kocham TD <3

Ostatnio zmieniony przez KanapkaczusHighus (06-01-2016 o 19h19)


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#2 06-01-2016 o 19h36

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Witaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na MF klimat forum jest na prawdę świetny, więc liczę, że szybko się tutaj, jak i w samej grze, zaaklimatyzujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gdybyś miała jakieś pytania/problemy śmiało pytaj. A, ponieważ jesteś nowa pomocne mogą się okazać regulaminy i FAQ i wyszukiwarka na forum. Są tam naprawdę liczne uwagi i komentarze, które rozwiązują niemal wszystkie podstawowe błędy i problemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Napiszesz mi na PW co to jest TD, bo nie mogę skojarzyć? A na forum wolno wspominać tylko to, co należy do Beemoov /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Masz zwierzaka?
Lubisz anime/kreskówki, a co z mangami/komiksami? Masz jakieś tytuły, które byś poleciła?
A może czytasz książki?
Jakie masz hobby?
Uprawiasz jakiś sport?
Co lubisz jeść? Lubisz gotować?
Sorka za tę burzę pytań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#3 06-01-2016 o 19h44

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

TD - tower defense - obrona wieży. Taki typ gier. Tyle mogę powiedzieć.
Mam kochanego psa Yorka. Komiksów nie czytam. Najbardziej lubię horrory i dramaty, bo nie cierpię szczęśliwych zakończeń. Polecam anime "Another", ale to horror.
Lubię wymyślać historie. Co do sportu to nie za bardzo. Lubię jeść bardzo dużo rzeczy, ale gotować nie za bardzo.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#4 07-02-2016 o 10h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Hiruko napisał

Witaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na MF klimat forum jest na prawdę świetny, więc liczę, że szybko się tutaj, jak i w samej grze, zaaklimatyzujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gdybyś miała jakieś pytania/problemy śmiało pytaj. A, ponieważ jesteś nowa pomocne mogą się okazać regulaminy i FAQ i wyszukiwarka na forum. Są tam naprawdę liczne uwagi i komentarze, które rozwiązują niemal wszystkie podstawowe błędy i problemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Napiszesz mi na PW co to jest TD, bo nie mogę skojarzyć? A na forum wolno wspominać tylko to, co należy do Beemoov /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Masz zwierzaka?
Lubisz anime/kreskówki, a co z mangami/komiksami? Masz jakieś tytuły, które byś poleciła?
A może czytasz książki?
Jakie masz hobby?
Uprawiasz jakiś sport?
Co lubisz jeść? Lubisz gotować?
Sorka za tę burzę pytań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#5 07-02-2016 o 12h09

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

wilki22222222 dostajesz upomnienie. Twój post nic nie wnosi. Jest tylko cytatem bądź też plagiatem, zależy jak to traktować. Jeśli kogoś cytujesz to w celu poruszenia dalszej rozmowy. Cytat jest wtedy odnośnikiem.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#6 07-02-2016 o 13h55

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Cześć!
No to ja też zadam kilka pytań /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png :
1. Co jest Twoją pasją?
2. Wolisz patyczek czy rożek?
3. Jaki masz styl?

Pozdrawiam Cię serdecznie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


#1 soowon defender

Offline

#7 08-02-2016 o 18h51

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Nawzajem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

1. Ten tego, no nie wiem, chyba pisanie wierszy.
2. Rożek.
3. Luźny.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#8 06-03-2016 o 10h42

Miss'Żółtodziób
xsena
...
Wiadomości: 8

~Ohayo! Ja też mam pytanka:

Co najbardziej lubisz w Miss fashion?
Co najczęściej robisz w wolnym czasie?
Co najbardziej lubisz w anime?

Pozdrawiam<3

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez xsena (06-03-2016 o 10h43)


Naoki

Offline

#9 25-03-2016 o 11h03

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

1. Wszyscy o mnie zapomnieli, więc nie ma co lubić. No może poza Ojsą, Ryuu i ErinBlack, ale tak to nic mi się nie podoba. Nikt się do mnie nie odzywa. Bez pytań "To czemu w to grasz?!". Proszę.
2. Lenię się. Głównie gram albo czytam dziwne historie w internetach. W TV oglądam serialu na Polsacie lub TVN, więc wszyscy mają mnie za trolla.
3. To, że są ciekawe historie. Nie lubię ckliwych zakończeń, więc oglądam tylko horrory i dramaty.

Ostatnio zmieniony przez KanapkaczusHighus (25-03-2016 o 11h14)


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1