Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 15-12-2015 o 21h53

Miss'Żółtodziób
hiboy
Witam.
Miejsce: Wśród idiotów.
Wiadomości: 8

Hej! Mam na imię Małgosia, mam prawie 12 lat. Kiedyś koleżanka mówiła mi o tej stronce, bo bardzo lubię pisać na różnych forach tego typu m.in. opowiadania grupowe. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dzisiaj przypomniałam sobie o tym i z nudów stworzyłam konto, w sumie tylko po to, żeby zobaczyć forum. I oto jestem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Interesuję się pisaniem opowiadań - objawia mi się to od małego, pierwsze 'opowiadanie' zaczęłam pisać jak miałam 8 lat. Nigdy go nie skończyłam ale idc. Poza tym lubię czytać (nie mam czasu przez szkolne lektury, które są nudne xp). Co prawda bardzo rzadko, ale tworzę grafikę komputerową i rysuję.
Coś z moich wad, hm... Często się irytuję z błachych powodów. I jestem konfliktową osobą. Staram się to zmieniać, ale no cóż, jest trudno.
Nie chcę wymieniać moich zalet, bo myślę, że raczej samej trudno określić swoje zalety. Zostawię to wam. Jedyne co, to jestem otwarta na nowe znajomości. ♥
Szczerze, to nie mam za bardzo pomysłu, co mogę tu napisać, a z tego co wiem, to chodzi o to, żeby później inni użytkownicy zadawali pytania, więc właśnie to wam pozostawie. xp
Cóż, miłej nocy wszystkim. Pozdrawiam i żegnam.

Ostatnio zmieniony przez hiboy (15-12-2015 o 21h53)

Offline

#2 18-12-2015 o 16h03

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Ja też kocham pisać. Polecam forum "Nieoficjalne konkursy" i konkurs "Literackie szranki". Tematem 2-giej edycji jest dowolna baśń wiążąca się z zimą. Ja sama biorę udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Czytać ubóstwiam! Dosłownie wszystko!
Jestem hmm... nieco od Cb starsza...
O czym piszesz?
Ja piszę od 1-szej klasy (tak naprawdę odkąd poznałam litery) a do pisarstwa zachęciła mnie moja dawna wychowawczyni, która odeszła z tego świata kilka lat temu (jak byłam w czwartej) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#3 18-12-2015 o 17h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Kinder26 napisał

Ja też kocham pisać. Polecam forum "Nieoficjalne konkursy" i konkurs "Literackie szranki". Tematem 2-giej edycji jest dowolna baśń wiążąca się z zimą. Ja sama biorę udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Czytać ubóstwiam! Dosłownie wszystko!
Jestem hmm... nieco od Cb starsza...
O czym piszesz?
Ja piszę od 1-szej klasy (tak naprawdę odkąd poznałam litery) a do pisarstwa zachęciła mnie moja dawna wychowawczyni, która odeszła z tego świata kilka lat temu (jak byłam w czwartej) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


/modules/forum/img/smilies/snif.gif
To bardzo smutne... Na pewno zapamiętasz...
A wracając do tematu, też lubię się rozpisywać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Moim hobby są konie, a przedmiot w szkole-j. polski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Lubię czytać, chętnie popiszę, na różne tematy:)
                                       Pozdrawiam Ola /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#4 18-12-2015 o 19h09

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Galisco to nie jest miejsce na komentarze osoby, która wypowiedziała się powyżej. Ponadto jeśli chcesz dokonać autoprezentacji to należy otworzyć swój własny wątek. Tutaj zadajesz pytania w celu poznawczym autorce wątku. Odsyłam do zapoznania się z mini regulaminem forum i ogólnym regulaminem. To moje pierwsze ostrzeżenie. Przy drugim będzie upomnienie.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1