Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 06-12-2015 o 10h16

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Dopiero myślę co by napisać o peace mode na francuskim missfashion, dlatego się łaskawie zlitujcie nade mną, kanapkożernym trollem internetowym.
Po co to piszę? Pisałam już w dyskusji o wyzwaniach, ale mnie zignorowaliście. /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif
Pisałam - nie chcę mieć nieskończonej listy przegranych wyzwań.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#2 06-12-2015 o 10h54

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Drogi kanapkożerny trollu - wyzwania są częścią tej gry. Rzucamy wyzwania bez zakładu, ponieważ w niektórych misjach mamy wymóg "musisz mieć co najmniej 200 wygranych wyzwań", czy "musisz mieć co najmniej 1800 wygranych wyzwań". A że dzienny limit rzuconych wyzwań wynosi 50, co jakiś czas trzeba rzucać wyzwania, aby je nazbierać. I wtedy nie patrzy się na nick, czy lubimy tę osobę, znamy ją, czy może pisała gdzieś że nie chce wyzwań - rzuca się "jak leci", tylko czasami patrząc po ilości MN, żeby mieć pewną wygraną (wtedy nie trzeba rzucać aż tylu wyzwań).

Dlatego nie ma się co bulwersować. Przyjdzie czas, że i Ty będziesz rzucać wyzwania innym użytkowniczkom z mniejszą ilością MM i nikt nie powinien mieć o to problemów. Ja sama mam zawsze całą listę przegranych wyzwań, ale nie zwracam na to uwagi.

Na przyszłość zapoznaj się z regulaminem forum. Pewnie niedługo będzie online któraś z moderatorek i zamknie ten wątek.

Ostatnio zmieniony przez Iremi (06-12-2015 o 10h56)

Offline

#3 06-12-2015 o 11h41

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Upominam i zamykam zbędny wątek.

Akurat wyzwania nie stanowią jakieś najbardziej rzucającej się w oczy części gry.
Mnóstwo osób nie udziela się na forum więc nic dziwnego, że nie zauważyli twojej prośby.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1