Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 23-11-2015 o 12h05

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489


Link do zewnętrznego obrazka

Taniec, ściśle łączący się z muzyką, jest jednym z ulubionych zajęć
wielu osób. Niektórzy robią to zawodowo, inni rekreacyjnie, jeszcze inni traktują to
jako rodzaj sportu. Ja moją przygodę z tańcem zaczynam za każdym razem na nowo,
próbując coraz trudniejszych kroków i figur. Mój zdecydowanie ulubiony taniec to zumba.

A wy? Tańczycie czasem? Może chodzicie na jakieś dodatkowe zajęcia
w tej dziedzinie? Chcielibyście się tym pochwalić? Możecie to zrobić tutaj :]


Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#2 06-12-2015 o 10h49

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Ja bym bardzo chciała nauczyć się stepować. Kiedyś chodziłam też na taniec towarzyski. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Old Movies Rules

Offline

#3 06-12-2015 o 14h59

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Uwielbiam tańczyć. Nie chodzę, nie chodziłam i prawdopodobnie nie będę chodziła na jakiekolwiek zajęcia taneczne, jestem bardziej samoukiem. Tańczę głównie jak nikogo nie ma, ale niedawno występowałam na szkolnym przedstawieniu z koleżankami z pewnym układem do pewnej k-popowej piosenki, dodam tylko że się podobało.
Jednak mimo że próbuję się nauczyć wszystkich możliwych k-popowych układów tanecznych, to zdecydowanie wolę taniec towarzyski, jest w nim na prawdę wiele piękna  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif zaczęłam ostatnio podejmować próby samodzielnego nauczenia się tańczyć walca angielskiego, aczkolwiek nie jestem pewna czy dobrze mi idzie :-/ Trochę dziwnie jest bez tego kogoś tańczącego z tobą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#4 09-12-2015 o 13h29

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Cóż, mi taniec towarzyski średnio dobrze się kojarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  Musiałam obejmować się z ,, kolegą" przy krakowiaku i polce bawarskiej. Brrr! To nie były miłe chwile /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Swojego czasu podobał mi się popping, ale poległam już na początku... oczywiście uczyłam się sama, pomagał mi tylko youtube, i to jak nikt nie patrzył. Cóż, nie wiedziałam, że nawet coś tak ,,banalnego" jak ustawienie dłoni prostopadle do łokcia (jeśli wiecie, o co mi chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) bez pomocy drugiej dłoni jest tak trudne O.O
Teraz jaram się zumbą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie chodzę na zajęcia, choć mam dość blisko, korzystam jedynie z wiernego przyjaciela youtube <3

Offline

#5 11-02-2016 o 23h34

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Tańczę dla przyjemności, najczęściej w domu przed lustrem. 
interesuje się różnymi stylami tańca,  próbowałam wielu po trochu,  Ostatecznie zdecydowałam się na baciate i jestem nią zachwycona wprost nie mogę się oderwać głównie od tej muzyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Baciata to bardzo zmysłowy taniej do którego trzeba mieć partnera,  w tym tańcu jest wiele inspiracji, uczuć,  i zmysłowości. Nie jest to najłatwiejsze, potrzeba skupienie i sporo pracy żeby jakoś nie źle to zatańczyć.
Ja tego stylu tańca uczę się od nie dawna i szczerze przyznam że nie idzie to tak jak bym tego chciała, ale jak to się mówi "trening czyni mistrza,".


siemanko loszki

Offline

#6 06-03-2016 o 10h49

Miss'Żółtodziób
xsena
...
Wiadomości: 8

Ja z kolei uwielbiam taniec nowoczesny. Chodziłam kiedyś na dodatkowe zajęcia z tańca, ale wtedy spostrzegłam, że jestem samoukiem:\ Lubię też hip hop i jazz, ale za tańcem towarzyskim- nie przepadam, wolę solówki:3

Pozdro<3 /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Naoki

Offline

#7 20-04-2016 o 14h57

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Uwielbiam tańczyć hip hop /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#8 23-04-2016 o 11h03

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Tańczę od małego. Na samym początku tańczyłam Hip-hop, później dość dziwny taniec, którego niestety nie umiem nazwać, a teraz ponownie tańczę hip-hop. <3 Uwielbiam taniec. Na zumbie też byłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

#9 23-04-2016 o 12h17

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

O, zapomniałam, że taki wątek istnieje!
Jako dziecko tańczyłam kilka miesięcy w grupie "Angels" (która się reaktywuje, omg, omg *-*), ale odeszłam przed pierwszym publicznym występem, bo byłam najbardziej nieśmiałym dzieckiem ever. XD Ale podobno tańczyłam dobrze, więc teraz chciałam do tego wrócić. Nie mam jednak motywacji, żeby nauczyć się chociaż jednego układu... Zwykle kończy się na pierwszych krokach, bo jestem leniwa i mam słabą kondycję, przez co szybko się męczę. ;_;
Znalazłam w okolicy grupę coverową, tańczącą układy k-popowych wykonawców, ale "szefowa" ma straszne parcie na szkło i wybrała dość trudny jak dla laika układ bo chce się dostać na k-pop festiwal. :') Powodzenia jej życzę, na pewno jej się uda, skoro oprócz siebie i swojej koleżanki ma jeszcze dwie loszki, które pewnie tak jak ja są początkujące. :'''''''')


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Strony : 1