Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 278

#76 06-06-2013 o 20h57

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Zuza125 napisał

Można mieć psa, kota a konia?
W kolorowankach jest taki jeden więc pytam.

Możesz mieć konia, ale musisz zdecydować się czy chcesz mieć kota czy psa.

Jakie znowu kolorowanki? O.o

Offline

#77 06-06-2013 o 21h01

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Aiamate napisał

Zuza125 napisał

Można mieć psa, kota a konia?
W kolorowankach jest taki jeden więc pytam.

Możesz mieć konia, ale musisz zdecydować się czy chcesz mieć kota czy psa.

Jakie znowu kolorowanki? O.o

Na dole w goodies są.

Offline

#78 06-06-2013 o 21h04

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Masakra napisał

Na dole w goodies są.

Dzięki, teraz będę wiedziała, aż na sam dół nie zjechałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#79 07-06-2013 o 17h05

Miss'Sensei
Priscilla
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 867

Jak miss musi być głodna aby umrzeć?
Zdarzyło wam się tak?
Da się ją później jakoś ożywić?

Offline

#80 07-06-2013 o 17h29

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Mam pytanie odnośnie biura podróży.. Jeśli zdecyduje się na wycieczkę, to moje konto jest w tym czasie jak gdyby "zamrożone"?  i nic nie moge wtedy robic?? I czy to jest wlasnie sposob "wyslij miss na wakacje"? wtedy po prostu mam wolne od gry, i wtedy mi uciekaja te 8 na 8 mozliwych wolnych dni? Kurcze, bo nie wiem, a punkty MN mnie kuszą/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#81 07-06-2013 o 18h04

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

prettyzuza napisał

Mam pytanie odnośnie biura podróży.. Jeśli zdecyduje się na wycieczkę, to moje konto jest w tym czasie jak gdyby "zamrożone"?  i nic nie moge wtedy robic?? I czy to jest wlasnie sposob "wyslij miss na wakacje"? wtedy po prostu mam wolne od gry, i wtedy mi uciekaja te 8 na 8 mozliwych wolnych dni? Kurcze, bo nie wiem, a punkty MN mnie kuszą/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie. Gdy jedziesz na tą wycieczkę to twój głód i pozostałe rzeczy są na 100% i nie musisz się nimi przejmować, za to masz tam sklepy, gry oraz misje dostępne jedynie w tym miejscu. Dodatkowo za misje dostajesz ciuchy,meble i MN. Tylko zanim tam pojedziesz najlepiej mieć 20 tysięcy MM (przynajmniej tak większość osób twierdzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) Natomiast wakacje, jako wolne od gry to ta ikonka parasolki z boku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#82 07-06-2013 o 18h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam pytanie... jeśli rzucę wyzwanie którejś miss z zakładem na pewną sumę MM, to jak przegram to stracę te pieniądze?

Offline

#83 07-06-2013 o 18h36

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

leemone napisał

Mam pytanie... jeśli rzucę wyzwanie którejś miss z zakładem na pewną sumę MM, to jak przegram to stracę te pieniądze?

Tak, stracisz je.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#84 07-06-2013 o 18h45

Miss'na całego
Nayna
...
Miejsce: Księgarnia
Wiadomości: 268

Co ile godz/dni gwiazdy na promenadzie się zmieniają?


      Link do zewnętrznego obrazka         

Offline

#85 07-06-2013 o 18h53

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Nana napisał

prettyzuza napisał

Mam pytanie odnośnie biura podróży.. Jeśli zdecyduje się na wycieczkę, to moje konto jest w tym czasie jak gdyby "zamrożone"?  i nic nie moge wtedy robic?? I czy to jest wlasnie sposob "wyslij miss na wakacje"? wtedy po prostu mam wolne od gry, i wtedy mi uciekaja te 8 na 8 mozliwych wolnych dni? Kurcze, bo nie wiem, a punkty MN mnie kuszą/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie. Gdy jedziesz na tą wycieczkę to twój głód i pozostałe rzeczy są na 100% i nie musisz się nimi przejmować, za to masz tam sklepy, gry oraz misje dostępne jedynie w tym miejscu. Dodatkowo za misje dostajesz ciuchy,meble i MN. Tylko zanim tam pojedziesz najlepiej mieć 20 tysięcy MM (przynajmniej tak większość osób twierdzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) Natomiast wakacje, jako wolne od gry to ta ikonka parasolki z boku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dzięki Nana! Rozwiałaś moje wszelkie wątpliwości:) /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#86 07-06-2013 o 18h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Jak mam wziąść udział w wyborach miss fashion? Mój chłopak chce iść na wybory i muszę zagłosować na 20 dziewczyn! Będe wdzięczna za pomoc

Offline

#87 07-06-2013 o 18h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

jak mogę zagłosować na miss ?

Offline

#88 07-06-2013 o 18h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nana napisał

leemone napisał

Mam pytanie... jeśli rzucę wyzwanie którejś miss z zakładem na pewną sumę MM, to jak przegram to stracę te pieniądze?

Tak, stracisz je.

Dziękuję, dobrze wiedzieć/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#89 07-06-2013 o 19h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

SquidgyAmpersand napisał

jak zerwać z chłopakiem? klikam na 'spadaj' ale nic sie nie dzieje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

"Spadaj" to jego nazwisko-

Offline

#90 07-06-2013 o 19h52

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

holdingredroses napisał

Jak mam wziąść udział w wyborach miss fashion? Mój chłopak chce iść na wybory i muszę zagłosować na 20 dziewczyn! Będe wdzięczna za pomoc

misamarta napisał

jak mogę zagłosować na miss ?

Na profilu innych osób macie takie trzy gwiazdki pod postacią, klikacie jedną z nich i głos oddany.

Nayna napisał

Co ile godz/dni gwiazdy na promenadzie się zmieniają?

Nie jestem całkowicie pewna, ale chyba dwie gwiazdy dziennie przyłażą.

Ostatnio zmieniony przez Masakra (07-06-2013 o 20h01)

Offline

#91 07-06-2013 o 20h47

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

prettyzuza napisał

Nana napisał

prettyzuza napisał

Mam pytanie odnośnie biura podróży.. Jeśli zdecyduje się na wycieczkę, to moje konto jest w tym czasie jak gdyby "zamrożone"?  i nic nie moge wtedy robic?? I czy to jest wlasnie sposob "wyslij miss na wakacje"? wtedy po prostu mam wolne od gry, i wtedy mi uciekaja te 8 na 8 mozliwych wolnych dni? Kurcze, bo nie wiem, a punkty MN mnie kuszą/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie. Gdy jedziesz na tą wycieczkę to twój głód i pozostałe rzeczy są na 100% i nie musisz się nimi przejmować, za to masz tam sklepy, gry oraz misje dostępne jedynie w tym miejscu. Dodatkowo za misje dostajesz ciuchy,meble i MN. Tylko zanim tam pojedziesz najlepiej mieć 20 tysięcy MM (przynajmniej tak większość osób twierdzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ) Natomiast wakacje, jako wolne od gry to ta ikonka parasolki z boku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dzięki Nana! Rozwiałaś moje wszelkie wątpliwości:) /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

20 000 MM to jest podstawowa podstawa - jedna, góra trzy misje. Mnie na Kenię, zaliczenie misji, nie starczyło 60 000 MM. A na początku kupowałam tylko to co najtańsze!

Offline

#92 07-06-2013 o 22h22

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Priscilla napisał

Jak miss musi być głodna aby umrzeć?
Zdarzyło wam się tak?
Da się ją później jakoś ożywić?

Z tego, co zaobserwowałam na francuskiej wersji:
- głód musi dojść do około 100% - nie jestem pewna, czy dokładnie tyle, czy ciut mniej;
- można wskrzesić miss, ale to kosztuje - cena to kilka tysięcy MM. Można też, taniej (czy może nawet za darmo, nie pamiętam dokładnie) ożywić miss, ale zerując jej poziom, czyli wtedy zaczynasz od początku.

Offline

#93 08-06-2013 o 01h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Hej, jak można pozbyć się poparzenia od słońca? ;u;

Offline

#94 08-06-2013 o 01h04

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Nie można. Musisz odczekać dzień-dwa aż samo zniknie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Verite (08-06-2013 o 01h04)

Offline

#95 08-06-2013 o 09h18

Miss'na całego
Nayna
...
Miejsce: Księgarnia
Wiadomości: 268

Verite napisał

Nie można. Musisz odczekać dzień-dwa aż samo zniknie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Można. Nie jestem jednak pewna czy to zadziała na opalenie od słońca:

Miasto/Salon piękności/Kosmetyczka/Solarium/Peeling


      Link do zewnętrznego obrazka         

Offline

#96 08-06-2013 o 09h44

Miss'Sensei
Priscilla
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 867

Verite napisał

Priscilla napisał

Jak miss musi być głodna aby umrzeć?
Zdarzyło wam się tak?
Da się ją później jakoś ożywić?

Z tego, co zaobserwowałam na francuskiej wersji:
- głód musi dojść do około 100% - nie jestem pewna, czy dokładnie tyle, czy ciut mniej;
- można wskrzesić miss, ale to kosztuje - cena to kilka tysięcy MM. Można też, taniej (czy może nawet za darmo, nie pamiętam dokładnie) ożywić miss, ale zerując jej poziom, czyli wtedy zaczynasz od początku.

Już myślałam, że nikt mi nie odpowie..
Bardzo dziękuję Verite za odpowiedź  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#97 08-06-2013 o 11h02

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Nayna napisał

Verite napisał

Nie można. Musisz odczekać dzień-dwa aż samo zniknie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Można. Nie jestem jednak pewna czy to zadziała na opalenie od słońca:

Miasto/Salon piękności/Kosmetyczka/Solarium/Peeling

Nie wprowadzaj w błąd. Pytanie dotyczyło POPARZENIA, a nie opalenizny :< Poparzenie samo schodzi w 1-2 dni, opalenizny czy z solarium, czy ze słońca można się pozbyć peelingiem.
Jeśli komuś poparzenie zejdzie od peelingu, to raczej byłby błąd.

Ostatnio zmieniony przez Masakra (08-06-2013 o 11h07)

Offline

#98 08-06-2013 o 11h46

Miss'Żółtodziób
Yuukiiix33
...
Miejsce: A Co Zamierzasz Mnie Odwiedzić ? ;** ♥
Wiadomości: 1

Jestem tu nowa nie wiem o co chodzi za bardzo w tej grze i mam zadanie zerwać tutaj z moim pierwszym chłopakiem jak z nim zerwać ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png
Gdyby ktoś mi odpowiedział byłabym wdzięczna ;/ Bo szukam tego i szukam i nie mg znaleźć opcji zerwij ;_;

Ostatnio zmieniony przez Yuukiiix33 (08-06-2013 o 11h49)

Offline

#99 08-06-2013 o 11h49

Miss'na całego
Nayna
...
Miejsce: Księgarnia
Wiadomości: 268

Yuukiiix33 napisał

Jestem tu nowa nie wiem o co chodzi za bardzo w tej grze i mam zadanie zerwać tutaj z moim pierwszym chłopakiem jak z nim zerwać ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

miasto/dyskoteka/zerwij


      Link do zewnętrznego obrazka         

Offline

#100 08-06-2013 o 13h36

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Yuukiiix33 napisał

Jestem tu nowa nie wiem o co chodzi za bardzo w tej grze i mam zadanie zerwać tutaj z moim pierwszym chłopakiem jak z nim zerwać ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png
Gdyby ktoś mi odpowiedział byłabym wdzięczna ;/ Bo szukam tego i szukam i nie mg znaleźć opcji zerwij ;_;

Grasz pierwszy dzień, więc żebyś nie myślała, ze masz błąd - nie można zerwać z chłopakiem w dniu, w którym sie go poderwało. Poczekaj do jutra i wtedy spróbuj na dyskotece.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 278