Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 258 259 260 261 262 ... 278

#6476 21-07-2017 o 10h06

Miss'ok
Nanako5
...
Wiadomości: 67

Odkąd zaczęłam grać w missfashion nie interesowałam się forum. Głównie chciałam grac a nie czytać i udzielać się (dlatego nie było żadnych moich postów na forum zanim zostałam przyjęta na moderatorke >< ). Ale odkąd mam do czynienia z forum na co dzień, to oczywiste, że musiałam ogarnąć regulaminy w trybie natychmiastowym. Uwierzcie mi dziewczyny, te regulaminy są tak banalne i króciutkie, że aż się zdziwiłam po co są spisane. Tak jak wspomniała Iremi . Głównie spisane są dla formalności, gdyż większość punktów z regulaminu forum powtarza się we wszelakich regulaminach innych gier czy zwykłych forum.

Miniregulaminy są krótkie. Dla tych co uważają, że są długie polecam popatrzeć na regulaminy forum dotyczących gier mmorpg.Te to dopiero są zawiłe i każdy rozumie punkty na swój sposób bo nie jest napisane jak dla normalnego człowieka tylko jak prawnicza gadka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Poza tym w każdym miniregulaminie pierwsze dwa punkty zawierają co najlepiej pisać i czego lepiej nie pisać. Więc nawet nie trzeba czytać całego bo dwa najważniejsze punkty już znamy.

Aczkolwiek pamiętajcie, że udzielając się na forum w danych działach automatycznie akceptujecie regulamin. A nieprzeczytanie go nie zwalnia nikogo z niestosowania się do niego.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#6477 21-07-2017 o 12h58

Miss'nieobczajona
Klaudynka13
Koszam zwierzaki
Wiadomości: 43

To skoro uważasz że reguamin jest tak naprawde niepotrzebny i reszta modek pomocnic i adminek też tak uważa to je poprostu ZLIKWIDUJCIE i będzie poproblemie!
Dzewczyny głosujemy za likwidacją regulaminów! Wpisywać się kto za:

Klaudia (Klaudynka13)

Offline

#6478 21-07-2017 o 13h38

Miss'całkiem całkiem
SnowRabbit
.
Wiadomości: 133

Klaudynka13 napisał

To skoro uważasz że reguamin jest tak naprawde niepotrzebny i reszta modek pomocnic i adminek też tak uważa to je poprostu ZLIKWIDUJCIE i będzie poproblemie!
Dzewczyny głosujemy za likwidacją regulaminów! Wpisywać się kto za:

Klaudia (Klaudynka13)


Klaudynka13, do tej pory pisałaś w miarę z sensem. To się niestety skończyło wraz z Twym ostatnim postem. Czy tego chcesz czy nie regulamin to taka nierozłączna część każdego forum. Bez regulaminu nie ma porządku, zaczyna panować chaos, ponieważ nie ma ustalonych z góry norm. Każdy zaczyna działać według swojego niepisanego prawa i zamiast przejrzystych działów masz samowolkę, istny brudnopis. Dzięki temu, że moderatorzy i ich pomocnicy kontrolują tematykę forum każdy użytkownik korzystający z forum jest w stanie w sposób łatwy dotrzeć do interesujących go informacji.
Zbyt dosłownie potraktowałaś zapis Nanako5 o niepotrzebności regulaminu. To była raczej wskazówka odnośnie tego na czym należy skupić szczególną uwagę czytając regulamin, nie zaś rada by, mówiąc kolokwialnie, olać temat i działać w myśl swoich decyzji.
Nie wprowadzajmy niepotrzebnego zamętu. Czasami lepiej przemyśleć swoje postępowanie, zamiast groźnie tupać nóżką.

Ostatnio zmieniony przez SnowRabbit (21-07-2017 o 13h46)


https://4.bp.blogspot.com/-uE9TSreBtDg/V6OV17TirEI/AAAAAAAAIHc/DsNiOwKz7ggA1ePrgqTTzISkc2dAUIMMQCLcB/s1600/1470327162_Rabbit.png

Offline

#6479 21-07-2017 o 13h51

Miss'nieobczajona
Klaudynka13
Koszam zwierzaki
Wiadomości: 43

SnowRabbit napisał

Klaudynka13 napisał

To skoro uważasz że reguamin jest tak naprawde niepotrzebny i reszta modek pomocnic i adminek też tak uważa to je poprostu ZLIKWIDUJCIE i będzie poproblemie!
Dzewczyny głosujemy za likwidacją regulaminów! Wpisywać się kto za:

Klaudia (Klaudynka13)


Klaudynka13, do tej pory pisałaś w miarę z sensem. To się niestety skończyło wraz z Twym ostatnim postem. Czy tego chcesz czy nie regulamin to taka nierozłączna część każdego forum. Bez regulaminu nie ma porządku, zaczyna panować chaos, ponieważ nie ma ustalonych z góry norm. Każdy zaczyna działać według swojego niepisanego prawa i zamiast przejrzystych działów masz samowolkę, istny brudnopis. Dzięki temu, że moderatorzy i ich pomocnicy kontrolują tematykę forum każdy użytkownik korzystający z forum jest w stanie w sposób łatwy dotrzeć do interesujących go informacji.
Zbyt dosłownie potraktowałaś zapis Nanako5 o niepotrzebności regulaminu. To była raczej wskazówka odnośnie tego na czym należy skupić szczególną uwagę czytając regulamin, nie zaś rada by, mówiąc kolokwialnie, olać temat i działać w myśl swoich decyzji.
Nie wprowadzajmy niepotrzebnego zamętu. Czasami lepiej przemyśleć swoje postępowanie, zamiast groźnie tupać nóżką.


Chciałam ci tylko przypomnieć i ostrzec że za obrażanie na forum grozi permaban

Offline

#6480 21-07-2017 o 13h53

Miss'całkiem całkiem
SnowRabbit
.
Wiadomości: 133

Klaudynka13 napisał

SnowRabbit napisał

Klaudynka13 napisał

To skoro uważasz że reguamin jest tak naprawde niepotrzebny i reszta modek pomocnic i adminek też tak uważa to je poprostu ZLIKWIDUJCIE i będzie poproblemie!
Dzewczyny głosujemy za likwidacją regulaminów! Wpisywać się kto za:

Klaudia (Klaudynka13)


Klaudynka13, do tej pory pisałaś w miarę z sensem. To się niestety skończyło wraz z Twym ostatnim postem. Czy tego chcesz czy nie regulamin to taka nierozłączna część każdego forum. Bez regulaminu nie ma porządku, zaczyna panować chaos, ponieważ nie ma ustalonych z góry norm. Każdy zaczyna działać według swojego niepisanego prawa i zamiast przejrzystych działów masz samowolkę, istny brudnopis. Dzięki temu, że moderatorzy i ich pomocnicy kontrolują tematykę forum każdy użytkownik korzystający z forum jest w stanie w sposób łatwy dotrzeć do interesujących go informacji.
Zbyt dosłownie potraktowałaś zapis Nanako5 o niepotrzebności regulaminu. To była raczej wskazówka odnośnie tego na czym należy skupić szczególną uwagę czytając regulamin, nie zaś rada by, mówiąc kolokwialnie, olać temat i działać w myśl swoich decyzji.
Nie wprowadzajmy niepotrzebnego zamętu. Czasami lepiej przemyśleć swoje postępowanie, zamiast groźnie tupać nóżką.


Chciałam ci tylko przypomnieć i ostrzec że za obrażanie na forum grozi permaban


Wskaż zdanie w którym chociaż raz Cię obraziłam. Przemyślimy sprawę razem na privie.


https://4.bp.blogspot.com/-uE9TSreBtDg/V6OV17TirEI/AAAAAAAAIHc/DsNiOwKz7ggA1ePrgqTTzISkc2dAUIMMQCLcB/s1600/1470327162_Rabbit.png

Offline

#6481 21-07-2017 o 13h55

Miss'ok
Nanako5
...
Wiadomości: 67

Nigdzie nie wspomniałam, że regulaminy nie są potrzebne. Dokładnie tak jak napisała SnowRabbit - regulaminy są nieodłączną częścią forum. Bez nich panowałby chaos i anarchia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wyraziłam tylko swoją subiektywną opinię - dla mnie te regulaminy są oczywiste, takie, że większość ludzi zna zasady i czytając regulamin myśli sobie "ale przecież to jest normalne, oczywiste, każdy o tym wie, po co to pisać?". Coś w ten deseń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ale regulamin jest potrzebny, bo wszystko musi być oficjalne, niepisane prawo nie zdaje egzaminu bo nie ma do czego oficjalnie się odwołać. Na przykład - Bez regulaminu mogłybyśmy rozdać bany za nieprawidłowo wstawiony przecinek bo przecież to oczywiste, że na forum trzeba pisać poprawną polszczyzną  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#6482 21-07-2017 o 14h05

Miss'nieobczajona
Klaudynka13
Koszam zwierzaki
Wiadomości: 43

to zróbcie 1 (krótki- te podstawowe info tylko) na całe forum i będzie porządek! kto jest za? głosujemy dziewczyny!  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif

Offline

#6483 21-07-2017 o 15h07

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ja jestem zdecydowanie przeciw, choć w ogóle bawi mnie sama propozycja takiego głosowania, które i tak nie ma żadnej mocy urzędowej xD

Te regulaminy są naprawdę proste, napisane przystępnym językiem, przejrzyste i krótkie. Przeczytanie POWINNO być formalnością, ale jeśli nie są one dla Ciebie oczywiste, to musisz się z nimi dokładnie zapoznać i zacząć do nich stosować - jeśli nie jestes w stanie, to jest to tylko Twój problem, bo będziesz dostawać zasłużone kary. Jeśli chcesz założyć jakiś wątek, np. ze swoimi rysunkami - czytasz regulamin oraz mini regulamin działu Miss Art i możesz założyć wątek, który będzie spełniał kilka naprawdę PODSTAWOWYCH wymogów. Tak samo wymogi ogólnego regulaminu są, a raczej, z tego co widzę - powinny być oczywiste, jeśli zależy nam na kulturalnej i przejrzystej dyskusji.

Kiedy zaczęłam pisac na forum miałam z 13 lat i jakoś nie miałam problemu ze zrozumieniem zasad obowiązujących na forum - pamiętam też jeszcze mlodsze użytkowniczki (około 9-10 lat) które spokojnie sobie radziły. Dlatego naprawdę uważam, że regulamin jest tak intuicyjny, że ciężko się nie zastosować, a już po jednym upomnieniu powinno się zrozumieć swój błąd. Mi też zdarzyło się kilka wpadek, jakieś linki do niedozwolonego bloga może, może coś innego - ale wystarczyła uwaga jakiegoś moderatora czy użytkownika, by się poprawić i więcej nie popełniać tego błędu.

Ostatnio zmieniony przez Iremi (21-07-2017 o 15h12)

Offline

#6484 21-07-2017 o 15h20

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Iremi. Nie masz racji w kwestii innych osób. Możesz go rozumieć doskonale, ale inni nie. A, skoro po jednym upomnieniu można zrozumieć swój błąd, to usuń mnie łaskawie z czarnej listy, to Cię "upomnę". EDIT: I przypominam Ci, że Ty też miałaś pewne (małe dosyć) problemy z regulaminem, więc nie jest oczywisty.

A co do Ciebie, Klaudynka.
Regulaminy są dosyć krótkie i jeśli ich długość jest problemem, to proponuję poćwiczenie na czymś prostszym. Przeczytanie go zajmuje kilka minut, ale zrozumienie nie jest takie oczywiste, JEŚLI to Twój pierwszy raz ze stroną z takim regulaminem. Jeśli zazwyczaj bywasz na stronach z dużo mniej wymagającym regulaminem, to ten Cię na pewno zaskoczy, ALE JEŚLI poświęcisz czas na zrozumienie go i rozmowę z moderacją, to na pewno go zrozumiesz. Sam w sobie jest trudny, ale wystarczy się przyzwyczaić.


A, i muszę Ci powiedzieć coś, co Cię zaboli. Możemy zrobić głosowanie, mogą wszyscy Cię poprzeć, ale pomysł nie wejdzie w życie, bo regulamin jest w 90% zależny od francuskiej administracji. Te 10% to wolne tłumaczenie i wątki, w których modki mogą zabronić wypowiedzi, bo to wątki organizacyjne.
Musiałabyś przekonać administrację mając gigantyczne poparcie ze wszystkich serwerów gry. Jeśli Ci naprawdę na tym zależy, to możesz spróbować, ale masz skrajnie niskie szanse na samo zdobycie poparcia, a to, że admini Cię wysłuchają, to naprawdę bajka. Może wysłuchają, ale się nie dostosują.

Ostatnio zmieniony przez KanapkaczusHighus (21-07-2017 o 15h26)


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#6485 21-07-2017 o 16h40

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Szczerze mówiąc zapomniałam, że mam kogoś na czarnej liście, przykro mi bardzo xD Sprawa jest już przedawniona, więc zaraz Cię stamtąd usunę - nie mogę się doczekać upomnień za przewinienia x"D


Chyba powoli robi nam się tu offtop robi :v

Offline

#6486 21-07-2017 o 16h53

Miss'nieobczajona
Klaudynka13
Koszam zwierzaki
Wiadomości: 43

Oke ja odpuszczam ale nie jestem przekonana poprostu nie chce żeby inni myśleli że jestem jakimś trollem (bo niejestem)

Offline

#6487 21-07-2017 o 16h56

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Iremi napisał

Chyba powoli robi nam się tu offtop robi :v

Dokładnie.
Luźne tematy na rozmowy wszelakie - pw lub wątek w kafejce.
A pomysły dotyczące forum, w tym wątku: //www.missfashion.pl/forum/t900,1-propozycje-i-pomys%C5%82y-dotycz%C4%85ce-forum.htm. W tym wszelakie pomysły dotyczące regulaminu - chociaż główny regulamin zapewne nie zostanie zmieniony, bo nawet nam modom się go odgórnie narzuca, ale zawsze możecie spróbować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Klaudynko - jeśli masz problemy ze zrozumieniem jakiegoś punktu regulaminu, to spokojnie możesz napisać do któregoś z modów i poprosić o wyjaśnienie. Miniregulaminy staramy się pisać tak by były jasne i zwięzłe, ale dla jednego to, co proste wcale nie musi być takie dla drugiej osoby i to zrozumiałe.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#6488 21-07-2017 o 17h09

Miss'nieobczajona
Klaudynka13
Koszam zwierzaki
Wiadomości: 43

zgłosiłam sie na wątku Poznajmy sie (czy jakoś tak) jako nowicjuszka to prosze mnie do kogoś przydzielić to odpuszcze pytania tutaj

Offline

#6489 21-07-2017 o 17h43

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Otworzył już ktoś kuferki z bonusami do sklepu? Można wejść do sklepu i zrobić zakupy bez aktywacji, czy jest jakieś "anuluj" i wywala?

Edit.: A, dobra, weszłam w wątek o kuferkach w aktualnościach i jest mi teraz bardzo przykro. No i to bez sensu... Ale cóż, jakoś trzeba hajs zarabiać nadal. x) Pewnie zmarnuję odblokowywanie ciuchów za poziomy na normalną obniżkę 60%. Tylko nie wiem po co mi wtedy będzie 50% z kuferka xD

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (21-07-2017 o 17h50)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#6490 22-07-2017 o 11h08

Miss'ok
:)
Wiadomości: 73

hej mam pytanie jak zmienić pozę miss n.p jak mi stoi to zrobić by siedziałam bo widzę ze inni mogą siedzić na księżycu czy koniu morskim aja nie ?

Offline

#6491 22-07-2017 o 11h42

Miss'ok
Nanako5
...
Wiadomości: 67

Do tego potrzeba zakupić "nogi" w sklepie Nine /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Siedzące to np Noyade, są rajstopy siedzące nowe z kuferków Nott. Nogi stojące zmieniające ustawienie to Popina20, Quinzel oraz Janghyunae.

Offline

#6492 22-07-2017 o 13h22

Miss'ok
:)
Wiadomości: 73

a to w spodniach te nogi ? i czy ą w chinach ?

Ostatnio zmieniony przez flora123456789 (22-07-2017 o 13h24)

Offline

#6493 22-07-2017 o 13h48

Miss'nieobczajona
Klaudynka13
Koszam zwierzaki
Wiadomości: 43

Znajdziesz je w spodniach i skarpetkach też jako rajstopy.
A księżyc czy chmurka to zasłonka na stare nogi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png też z tym miałam mega problem. Zobacz w opisie mojej stronki tam są 2 stylizacje  z rajstopami i spodniami. A czy są w Chinach to niewiem bo niebyłam jeszcze, a w Kenii chyba niebyło. Ale napewo są u Niny.

Ostatnio zmieniony przez Klaudynka13 (22-07-2017 o 13h50)

Offline

#6494 23-07-2017 o 12h28

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Ja z kolei mam pytanie do missfashionowych "weteranów" - a dokładniej w sprawie kuferków. Zaczęłam się zastanawiać (a nóż widelec ktoś to sprawdzał) jak wygląda sprawa z promocjami (odblokowane poziomy i -50%) w momencie, w którym otwiera się nowe, ale nie wykorzystało się jeszcze tych bonusów z poprzednich. Dublują się? Czy poprzednie bonusy po prostu przepadają?


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#6495 23-07-2017 o 14h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Wiem, że to jest w najczęstszych pytaniach, ale na jaką karnację mam zmienić, żeby mi zaliczyło zadanie. Z klasycznej na inną, czy kolor klasycznej na inny kolor.

Offline

#6496 23-07-2017 o 15h09

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

daddysgirl, po prostu zmień na jakąkolwiek, która Ci się spodoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może być inny kolor klasycznej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kharanne nie wiem.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#6497 23-07-2017 o 17h00

Miss'całkiem całkiem
Angel12
''Nieszczęsny człowiek, który ufa ludziom, a nie Chrystusowi" - św. Jan Boży
Miejsce: Everywhere with books :-)
Wiadomości: 135

Czy obniżka działa również podczas podróży? Wiem, że kiedyś to już sprawdzałam, ale zapomniałam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjti6f4kTdqNkmY1XevGfHLSzwYaeswyV9s_4p1VWbA1UkjHaK

Offline

#6498 24-07-2017 o 12h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Hej, mam drobne pytanie.. Chciałabym kupić coś w sklepiku do jedzenia dla miss i zwierzaczka, ale.. Wyskakuje mi komunikat, że mam do aktywowania bonus, który niekoniecznie jest mi teraz do szczęścia potrzebny i wiem, że z niego nie skorzystam. Jednak opcje są tylko dwie - albo aktywuję bonus, albo wychodzę ze sklepu.. Czy ktoś wie jak to można obejść?

Offline

#6499 24-07-2017 o 13h42

Miss'ok
:)
Wiadomości: 73

Hej mam pytanie czemu jektóre miss z poziomem n.p 30 nie mają chlopaka tylko jakąś dziewczynę i czy ona daje im pieniądze ?

Offline

#6500 24-07-2017 o 18h23

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 15

o których nocnych godzinach są gwiazdy

Offline

Strony : 1 ... 258 259 260 261 262 ... 278