Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 13-11-2015 o 16h43

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Link do zewnętrznego obrazka


Ręce flecistka

Witam was w moim drugim jednorazowym konkursie! Długo zastanawiałam się nad tematem konkursu i nie wymyśliłam nic ciekawego XD Waszym zadaniem jest stworzenie stylizacji miss, która zawiera „Ręce flecistka” (można je znaleźć w zakładce „kurtki” U Nine)


Regulamin

1.Stylizacja koniecznie musi zawierać RĘCE FLECISTKA.
2.Przestrzegamy regulaminu forum i miniregulaminu działu.
3.Stylizacja ma być zdjęciem z szafy.
4.Stylizacja nie może zawierać więcej niż dwa elementy z jednego kompletu lub zdjęć z gwiazdami.
5.Opis, proszę tylko o co najmniej jedno sensowne zdanie.
6.Edytować można do 30 minut po opublikowaniu swojej pracy, w innym przypadku wymagane jest skontaktowanie się ze mną.
7.Każdy może oddać jeden głos na swoją faworytkę (będzie nagroda publiczności)
8.Termin składania prac ~ 26.11.2015r. godz. 20.00
Głosowanie ~ do opublikowania wyników
Nagrody i wyniki ~ do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu
9. Można zgłosić max 2 stylizacje.

Nagrody
I miejsce ~ rysunek + dyplom
II miejsce ~ sygnaturka + dyplom
III miejsce ~ dyplom
Wyróżnienie ~ dyplom

Powodzenia! Życzę miłej zabawy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (13-11-2015 o 17h51)

Offline

#2 13-11-2015 o 17h38

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Przedreptałam z jednym ze swoich halloweenowych strojów.

Link do zewnętrznego obrazka

To dziewczę przebrane za czarownicę na przyjęciu halloweenowym w 1919 roku. Gubi wachlarz, bo już trochę za dobrze się bawi.

Offline

#3 13-11-2015 o 17h43

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dawno, dawno temu w pewnym królestwie żyła sobie księżniczka. Anna, gdyż tak nazywała się nasza bohaterka, była miła i dobra. Niestety, gdy Ania miała 17 lat, wpadła w tak zwane "złe towarzystwo". Za dnia przesiadywała w karczmach o szemranej reputacji z młodymi czarownicami, noce zaś spędzała w grobowcach z nekromantami. Król i królowa ostrzegali swoją córkę, że taki tryb życia może się dla niej źle skończyć, ale ona ich nie słuchała. Zbyt dobrze bawiła się ze swoimi przyjaciółmi. W końcu stało się to, czego królewska para obawiała się najbardziej - księżniczka zaginęła, a w królestwie plotkowano, że podczas ostatniego magicznego rytuału coś poszło nie tak i że sama Śmierć, nieco zdenerwowana tym, że nekromanci nie szanują jej pracy, porwała księżniczkę, aby dać ludziom nauczkę. Od tamtej pory nikt w królestwie nie odważył się eksperymentować z magią... z wyjątkiem jednej kobiety. Zgadniecie, jak miała na imię?
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 13-11-2015 o 17h49

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467



Prosz oto moja stylizacja (standardowo jakiś fantastiko miks)

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52713.jpg


Moja miss jest przedstawicielką dziwnej rasy chochlików, te stworzenia są zazwyczaj karłowate i brzydkie, jednak tym razem miałam ochotę by pani serowa wyszła słodziutko. Mimo to nie pozbawiłam jej zwierzęcego zachowania -> własnie sobie łowi motylki na śniadanie xD


Ps. Bardzo ubolewam, że nie było białej wersji tego szala ;-;

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (13-11-2015 o 17h49)

Offline

#5 13-11-2015 o 18h22

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Pierwsza stylizacja to anielska flecistka ,która uwielbia granie długimi godzinami. Flet to jej chleb powszedni.
Druga stylizacja to dziewczyna grająca na flecie pięknym motylom, które uwielbiają tańczyć przy jej muzyce.
//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44520.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52717.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#6 13-11-2015 o 18h23

Miss'na całego
Saori
Elfie to, elfie tamto. Wyelfię ci matkę.
Wiadomości: 269

Link do zewnętrznego obrazka

Moja Miss to posklejana z tego co aktualnie miałam w szafie Królowa przedziwnej rasy ludzi-pająków powstałych... przed chwilą i przez przypadek.
Ich imiona to nazwy sprawowanych przez nich zawodów, są mięsożercami i żyją na bagnach. Polują w wielu różnych miejscach, ponieważ sprawnie się przemieszczają i jedzą praktycznie wszystko. Mimo tego że wcześniej wspomniałam o zawodach, wcale się ich nie trzymają. Dlatego nawet Królowa poluje. Aktualnie na szyi ma martwą wiewiórkę i już wyciąga łapki po kolejną.
Szal na jej rękach jest prezentem od jej ludzkiej przyjaciółki. Co jest rzadkością, ponieważ zazwyczaj ludzie się ich boją. Nie powiem, mają czego. Rzadko spotyka się  przedstawicieli tej rasy, którzy nie garną do walki ze wszystkim co żyje. Miss jest oczywistym wyjątkiem, z racji dostania dodatkowych cech Mary Sue wraz ze zmianą rasy.


https://i.imgur.com/u6uphmT.png https://i.imgur.com/uJuhrY9.png

Offline

#7 13-11-2015 o 18h32

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


Moja stylizacja przedstawia Ducha Ogrodu. Postać próbuje złapać motyla.  Jej twarz ukazuje ciekawość.
Jam leń nie chce mi się pisać jej życiorysu xD.
Jest to przeróbka mojej najświeższej stylizacji Róży.

http://i66.tinypic.com/2z4fu34.png

(ale ta moja stylizacja jest podobna do tej Serowej, ale zrobiłam ją już jakiś czas temu...a miałam być drugą uczestniczką, ale telefon mi przeszkodził)

Offline

#8 13-11-2015 o 19h13

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

To ja odgrzeję kotleta i wstawię moje pół zombie

Link do zewnętrznego obrazka

A więc jak już wspomniałam jest to dziewczyna w trakcie przemiany w zombie. Jej wyraz twarzy jak i ułożenie rąk pokazują jak bardzo ta przemiana jest bolesna.

Link do zewnętrznego obrazka

Oprócz tego mam jeszcze do zaoferowania znaną flecistkę, której ostatnie czasy woda sodowa uderzyła do głowy i wydaje jej się, że jest najlepsza(stąd pióra). W tym momencie jest właśnie w trakcie koncertu.

Ostatnio zmieniony przez Karucchi (14-11-2015 o 14h27)

Offline

#9 13-11-2015 o 19h33

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Ja oto przedstawiam leśną wiedźmę. Ostatnimi czasy kłusownicy masowo zaczęli polować na zwierzęta, nie patrząc że wyrządzają im i naturze krzywdę. Wiedźma nie chcąc już dłużej na to patrzeć postanowiła urządzić stary rytuał, który na zawsze miał wygonić z lasu kłusowników, a innym ludziom nie dać prawa wstępu do niego. Chyba że ktoś jest tego godny~

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52720.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#10 14-11-2015 o 20h59

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52822.jpg
Oto moja harfistka (czy jakoś tak)
Jet to córka złej królowej, która narodziła się z dobra, które kiedyś było w królowej. Jest księżniczką, którą matka kocha, ponieważ została stworzona dosłownie z jej części. Przedstawiłam ją z harfą, ponieważ granie na niej to ulubione zajęcie młodej dziewczyny, gdy czeka na matkę w ciemnym zamku. Jest typowo mroczna, ponieważ powstała jednak z dobra złej królowej - stylizacja podobna do samej królowej i kropka.

A druga? Cóż, miałam pomysły na dwie więc...//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52823.jpg
Przedstawiam Arachne. Była ona piękną księżniczką, która "wyzwała" Atenę na pojedynek tkacki. Przegrała i z rozpaczy powiesiła się, a Atena, widząc jak daleko pociągnęły ją gniew i zazdrość zwróciła jej życie pod postacią kobiety pająka. odtąd Arachne żyje razem ze swoim potomstwem wśród nas, tkając srebrzyste nicie. Ręce ma rozłożone tak, jakby chciała coś złapać - tym czymś jest każdy pięknie tkający na tym świecie - więc - strzeżcie się Arachne i jej potomstwa...


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#11 14-11-2015 o 21h18

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52710.jpg
Jeeej...
Okej, garnij się...
Uff... Już.
Oto moja praca. Uważam iż wiernie odtworzyłam, jak piękne i smutne są dźwięki muzyki granej na flecie... Miała być harfa ale cóż...
Lecimy dalej. Usta są radosne a oczy smutne, dlaczego? Nie mam pojęcia. Osoby które grają na flecie są zwykle szczęśliwe, z tego, że to robią, ale melodie które wygrywają są czasami takie smutne, że można uśmiechać się przez łzy.
W mojej kreacji odzwierciedliłam, że to, co piękne czasami jest strasznie smutne.
Daje o tym znać każdy element mojego stroju. Jest w jasnych barwach, ale jednak nie takich, jakie kojarzą nam się z bezdenną radością...
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52825.jpg
Oto syrena.
Były to przepiękne stworzenia o niezwykłej mocy, którą był śpiew.
Władały one muzyką, były jednak niechcianymi potworami. Chodzi mi nie o takie syrenki jak Arielka, ale takie, które na morzu spotkał Odyseusz, które zwabiały śpiewem, a gdy ofiara była blisko zabijały ją, tak, że nawet nie zdążyła zauważyć, że zostaje zabita. Żywiły się ludzkim mięsem - wiem, obrzydliwe... ale jest dobra wiadomość, o ile jesteś feministką - najbardziej lubiły męskie mięso - kobiet raczej nie zabijały.

Ostatnio zmieniony przez Dragon121312 (14-11-2015 o 21h19)


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#12 14-11-2015 o 22h38

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


Oto i druga stylizacja. Zrobiłam ją z myślą ,,zrobie na odczep się", ale wyszło...o tak:

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52828.jpg

Znów mam tu jakiegoś stworka z lasu.
Postać jest trochę zagubiona w wielkim lesie. Dookoła potężne drzewa. Gdzie tylko nie spojrzy widzi małe zwierzątka, ale w każdej chwili może pojawić się coś niebezpiecznego. Musi pozostać czujna. Kto wie, co obserwuje ją zza dębu ?

Offline

#13 15-11-2015 o 18h36

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52862.jpg

Zakochana i rozmarzona młoda czarownica:3 Nic dodać - nic ująć!


Słowa są córkami ziemi, czyny - synami nieba.

Offline

#14 15-11-2015 o 21h01

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

to może ja też coś dodam:
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/52869.jpg
oto mroczna baletnica
                HISTORIA PEWNEJ RÓŻY, MORDERCZYNI
                                       MARZEŃ
jej historia nie jest tak zajmująca jak inne, ale jednak ją opowiem, a więc:
Dawno, dawno temu w malutkiej wiosce na skraju ziemi, nieba i (niestety) piekła żyła sobie mała dziewczynka. Odkąd skończyła sześć lat Róża, bo tak miała na imię, zaczęła interesować się baletem. Niestety nie było dane jej tańczyć, bo pochodziła z ubogiej rodziny, nie starczyło im nawet na chleb a co dopiero na stroje i inne rzeczy, które są potrzebne do uprawiania tego rodzaju sportów. Pewnego ponurego, deszczowego dnie, gdy Róża tańczyła na polu zauważył ją diabeł, który akurat postanowił wyjść ze swego mrocznego krateru i pozbierać minerały w pobliskim lesie. Taniec dziewczyny go zauroczył i postanowił dogadać się z dziewczyną, by ta tańczyła dla niego w piekle. Podszedł do niej i zaczął rozmowę. Zaproponował jej dokładnie o czym wcześniej myślał. Róża wpadła w trans, nie przejmowała się tym że dostała propozycję od diabła, myślała tylko o tym, że podoba mu się jej taniec i chce, by dla niego tańczyła. Dziewczyna ślepo się zgodziła.
            Gdy zorientowała się, że popełniła ogromny błąd, było już za późno. Diabeł zabrał ją do swego królestwa. Róża została uwięziona w spódnicy, która nie pozwalała jej przyjąć innej pozycji niż baletowa i musiała tańczyć dla pana ciemności całymi dniami i nocami, zaczęto nazywać ją Mroczną Baletnicą. Po jakimś czasie Róża nie miała już sił i wolała umrzeć niż dalej tańczyć dla diabła, więc w nocy gdy on zaczął już przysypiać wyskoczyła przez okno wierzy i wpadła we wspaniały krzak róży. Niestety kolce wydłubały jej oko a na jego miejsce Róża włożyła sobie owy czerwony kwiat. Gdy diabeł i reszta piekielnej ludności zauważyli brak oka baletnicy od razu wygnali ją na piekielne pustynie a ona błąka się tam do dziś.
               Nauczyła się przenikać do naszego świata, ale nie jest już tą samą wesołą Różą co kiedyś. Teraz przyjemność sprawia jej nawiedzanie dzieci  i niszczenie marzeń tym, którzy jeszcze je mają.

Mam nadzieję że nie było to aż takie okropne.

Ostatnio zmieniony przez llovek (16-11-2015 o 16h14)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#15 16-11-2015 o 15h53

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia marionetkę ucharakteryzowaną na księżniczkę, która zajęła się ogniem.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#16 16-11-2015 o 20h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgłaszam się z stylizacją, która zdecydowanie przypomina mi drzewną istotę, która została przyłapana na próbie stworzenia roślinki. Stąd wypadająca laska.
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/52914.jpg

Offline

#17 17-11-2015 o 08h27

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52934.jpg

Baletnica

Przedstawienie pt. "Zamiana"
przedstawia piękną, młodą dziewczynę, na której ciąży fatum... gdy wybije północ w dzień jej 18 urodzin, owa dziewczyna zamieni się w zwierzę. Czy prawdziwa miłość pokona wszystkie przeciwności losu?


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#18 17-11-2015 o 08h40

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Te ręce od razu skojarzyły mi się z tym ruchem z teledysku Michaela Jacksona "Thriller". Także to było moją inspiracją do stworzenia tych dwóch stylizacji.
http://i65.tinypic.com/n2ke9k.jpg
https://31.media.tumblr.com/b446196eea43c0b129c1adb656e61742/tumblr_nx2dikb4nJ1uf993jo1_r2_400.gif


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#19 20-11-2015 o 15h46

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53074.jpg

Moja stylizacja przedstawia bardzo niezadowoloną i z natury wredną dziewczynę, którą ktoś (niechcący) potrącił podczas nalewania herbaty , a wskutek tego upuściła czajnik, robiąc przy tym sporo rabanu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#20 20-11-2015 o 17h24

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

To ja zgłoszę od razu z dwoma "starociami"...

Po pierwsze - Cioteczka Margot.

https://40.media.tumblr.com/7e9e6ebed3259d18f842fc3df059a898/tumblr_nsoabxswjA1uqalngo1_400.png

W każdej rodzinie jest zawsze ktoś, kto odstaje - jakaś czarna owca. W każdej rodzinie, są sekrety, o których nikt nie ma bladego pojęcia. I w każdej rodzinie, jest jakaś szalona ciotka, która przy każdej wizycie ciągnie za policzki, rzucając tekstem pokroju "urosłeś".



Po drugie - niezdarna kelnerka

https://36.media.tumblr.com/cf263e5bdeb7d25228666c41ea1454b6/tumblr_nqkqpifGke1uqalngo1_400.png

Nasza "bohaterka" dostała pracę w luksusowej restauracji. Już pierwszego dnia, spotkała tam wiele sław. Starała się panować nad swoimi emocjami, jednak gdy na salę wkroczył jej największy idol...


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#21 20-11-2015 o 19h39

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Czarownice są prawdziwe ich oblicze zaś toksyczne. Tak więc noszą maski skrywające lico ,lecz nie dla tego by były przerażająco brzydnie. Czarownice są przepiękne ale potrafią uśmiercać najczęściej mężczyzn ale robią to zaś nieczęsto bo wolą unikać zwykłych śmiertelników którzy nie raz narażali je na cierpienie .
Czarownica przywołuje swoją miotłę środek transportu dzięki której może bezpiecznie schronić się w swojej pustelni z dala od tętniącego życiem miasta.
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53091.jpg

Offline

#22 27-11-2015 o 15h41

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

No więc, termin składania prac zakończył się wczoraj o 20.00, ale ja oczywiście zapomniałam. Teraz możecie oddać jeden głos na swoją faworytkę, która otrzyma nagrodę publiczności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#23 27-11-2015 o 15h54

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Ja oddaje głos dla: serowakanapka 
Jest tu kilka ciekawych stylizacji, ale ja jestem za serkiem ^^

Offline

#24 27-11-2015 o 16h11

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

ja jestem za Rebeka7 i jej duchem ogrodu
Rebeko wiedz, że cię wielbię <3

Ostatnio zmieniony przez llovek (27-11-2015 o 16h11)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#25 27-11-2015 o 16h17

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Mnie najbardziej urzekła kelnerka Ojsy, świetna stylizacja i bezbłędny makijaż!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2