Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 12-11-2015 o 21h48

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Link do zewnętrznego obrazka


Ja, eufrozyma oraz DarkSeaweed mamy niezmierną przyjemność powitać Was, drogie Użytkowniczki oraz drodzy Użytkownicy, na pierwszym regularnym konkursie, w którym będziecie musieli popisać się Waszymi umiejętnościami graficznymi. Sygnaturki zrobić jest stosunkowo łatwo, zależy oczywiście od chęci, czasem doświadczenia oraz programów bądź też stron, z których korzystacie, więc postanowiłyśmy „urozmaicić” ten konkurs o wykonywanie wszelakich tapet, bannerów bądź też jeszcze innych rzeczy, które wymyślimy. Nie chcemy oczywiście, aby było za łatwo, jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują. Będziemy starały się oceniać mądrze i sprawiedliwie. Nagrody pozostaną na razie niespodzianką.

Link do zewnętrznego obrazka


Tak więc po kilku słowach  nadszedł ten moment. Drodzy użytkownicy Wielkiej Różowej, serdecznie witamy Was w pierwszej edycji regularnego konkursu graficznego Pikselowy Świat. Waszym zadaniem w tej odsłonie jest wykonanie dopasowanych do siebie sygnaturki oraz avatara, w których główną rolę odgrywa cynamon. Nie bójcie się eksperymentować! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

KRYTERIA OCENIANIA

1) Zgodność z tematem
2) Kreatywność
3) Spójność
4) Kolorystyka
5) Dopasowanie rozmiarów elementów
6) Ogólne wrażenie


Maksymalna liczba punktów, które możecie otrzymać wynosi 60, co daje do uzyskania 10 punktów w każdej kategorii. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie średniej przez jury w składzie: eufrozyma, DarkSeaweed oraz Whitewind.

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 29 listopada do godziny 23:59. Prace zgłoszone po podanym terminie nie będą brane pod uwagę.

Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.

Wyniki pojawią się do dwóch tygodni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, tj. 13 grudnia wraz z nowym tematem edycji.

REGULAMIN

1) Przede wszystkim przestrzegamy oczywiście – MINIREGULAMIN DZIAŁU oraz  REGULAMINU OGÓLNEGO FORUM.
2) Każdy uczestnik konkursu może zgłosić jedną pracę lub zestaw prac ujęty w temacie danej edycji konkursu.
3) W spoilerze muszą znaleźć się elementy, z których grafika została wykonana.

Kod:

[spoiler]obrazki[/spoiler]

4) Miło by było, gdyby na Waszych pracach (np. gdzieś w rogu) znalazł się Wasz podpis. Nie chcemy przecież, aby prace były kopiowane przez inne użytkowniczki na ich własny użytek.
5) Wymagamy krótkiego opisu dotyczącego Waszych prac.
6) Zgłoszenia można edytować po konsultacji z jedną z jurorek (chyba że edycja jest wykonana w przeciągu dwóch minut od publikacji postu). Brak takowej konsultacji powoduje nieważność zgłoszenia i tym samym wykluczenie z udziału w danej edycji konkursu.
7) Plagiaty skutkują długoterminowym wykluczeniem z konkursu.
8) W razie złamania któregokolwiek z punktów regulaminu będą wyciągane konsekwencje.
9) Regulamin może ulec zmianie, przy czym organizatorzy są zobowiązani niezwłocznie o tym poinformować.


W razie jakichkolwiek pytań, piszcie śmiało do jurorek na PW. Chętnie udzielimy Wam odpowiedzi na wszelkie pytania.

Link do zewnętrznego obrazka

Niech moc Foto Szopa będzie z Wami.

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (12-11-2015 o 22h20)

Offline

#2 13-11-2015 o 16h55

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Fajnie, że powstał regularny konkurs graficzny. W tym miejscu chciałabym życzyć całej ekipie Pikselowego świata miłej współpracy, tak z sobą nawzajem, jak i uczestnikami konkursu. No i oczywiście, żeby nie brakowało zgłoszeń do oceniania ^^

Cynamonowy zestaw by KimKas:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nie powiem, temat pierwszej edycji tego konkursu był dla mnie niezłą zagwozdką i nie do końca wiedziałam, z której strony go (nomen-omen) ugryźć. A później przypomniało mi się, że kiedyś w licealnym sklepiku szkolnym (teraz nie, bo sklepiku w moim liceum już od jakiegoś czasu nie ma podobnie jak automatu z herbatą i kawą, chlip można było kiedyś kupić takie smaczne cynamonowe bułki... I taka właśnie jest geneza sygnaturki i avatara, które postanowiłam zgłosić do konkursu. Na avku początkowo miała się pojawić kawa lub herbata z cynamonem, ale żaden ze znalezionych w grafice wujaszka G obrazków mi nie pasował, dlatego też zdecydowałam się na inną jego propozycją - sok pomarańczowy z cynamonem. Ot, taki prosty, ale smakowity zestaw /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Garść informacji technicznych


Offline

#3 18-11-2015 o 18h04

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

[Tu normalnie byłby jakiś wielki ogromny napis, ale oddaję pole waszej wyobraźni XD]

Nie chce mi się robić ozdobnych napisów, więc wybaczcie brak tytułu zgłoszenia - post będzie "goły" XD

No i cóż mogę tutaj napisać... Miałam tryliard pomysłów, wybrałam jeden, a w trakcie robienia całkiem zmieniłam koncepcję i wyszło takie jakieś coś.

Tym cosiem jest lawendowy cynamon XD

Może jakoś wytłumaczę o co chodziło w pierwotnej koncepcji XD Uwielbiam robić przeróżne świąteczne ozdoby, a jednymi z najciekawszych są właśnie te robione z pomarańczy, cynamonu, czy co tam jeszcze mamy pod ręką. No i zamysł był taki, że znajdę kilka obrazków takich wiszących ozdób, zrenderuję je, "powieszę" i dodam napis Wesołych Świąt. Prosty plan - w końcu zgłaszam się tylko dla zabawy ^^

Tyle że przy jednej z ładniejszych ozdób była lawenda, która nie pasowała do ogólnej kolorystyki. I co w takiej sytuacji robi Iryś? Zmienia całą koncepcję i dobór kolorów dla jednej głupiej lawendy, przez co reszta przestaje tak pasować XD Ale nie chciało mi się już poprawiać XD

*zwraca się do Fro, żeby ta jej nie zabiła XD* Jest to pierwsza sygna, jaką kiedykolwiek zrobiłam, dlatego miałam prawo zrobić takiego cosia! XD


Avesław 136x110
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52994.jpg

Sygnesław 647x148
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52992.jpg

Obrazełki - mam nadzieję, że wszystkie

Offline

#4 18-11-2015 o 18h57

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

CYNAMONEK

Cynamonek jest postaciom z kreskówki "Pora na Przygodę", a mieszka w cukierkowym królestwie. Nie ukrywajmy, że inteligencją nie grzeszy jest za to zabawny i odważny, a co najważniejsze jest dobrym przyjacielem.
Dlaczego zdecydowałam się poświęcić moją pracę jemu?
No cóż przyznam szczerze, że kiedy zobaczyłam temat byłam rozczarowana, bo nie widziałam w nim zbyt wielkiego potencjału i zrobienie czegoś z Cynamonem wydawało mi się po prostu nudne, dlatego zaczęłam się zastanawiać jak ugryźć ten temat od innej strony i wtedy właśnie przypomniał mi się Cynamonek~(Który dla ścisłości nie jest kawałkiem Cynamonu, a bułeczką cynamonową*przynajmniej wujek wiki tak twierdzi*)
Więc nie przedłużając(i tak to już zrobiłam*takie tam heheszki*)przedstawiam mój Cynamonkowy zestaw.
200x250(Ma więcej niż 50kb, ale nikt nie powiedział, że ma to być awek na nasze forum, więc wyszłam z założenia, że może mieć więcej)
Link do zewnętrznego obrazka

I sygna(wyszłam też z założenia, że skoro o gifach nic nie napisałyście to mogę użyć)
500x150
Link do zewnętrznego obrazka

Materiały

Offline

#5 21-11-2015 o 13h57

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Link do zewnętrznego obrazka

Z przyjemnością zgłaszam się do konkursu!

A więc użyłam brązów. Mamy jesień, zbliżają się święta i pewnie duża część osób ma w planach wypieki. Cynamon używamy w świątecznych ciasteczkach, dlatego poszłam w święta. Myślę, że nie wyszło najgorzej jak na temat, do którego nie podchodziłam entuzjastycznie na samym początku. Bardzo cenię sobie cynamon w kuchni, jednak znalezienie dobrych renderów było katastrofą X"D

Jesień i zima to przepiękne pory roku, kocham pić gorącą herbatę z miodem na tarasie i przyglądać się płatkom śniegu, które właśnie odbywają swoją podróż z niema na ziemię. Te klimaty przypominają mi o rodzinie i o tym jak wszyscy są ważni dla nas...

Awatar ma wymiary 200x200 (wydaje mi się, że mieści się w przedziale na naszym forum.)

http://i67.tinypic.com/5aqakz.jpg

Materiały



Chciałam by sygnatura była z jakimś gifem, ale niestety nie popisałam się, jest ona dość pusta, no cóż mam nadzieję, że nie jest najgorzej.

http://i63.tinypic.com/2r29csn.jpg

Materiały



Na koniec powiem, że używałam Gimp'a oraz PhotoScape'a, korzystam z nich codziennie więc nie miałam kłopotów :)

EDIT:
Edytuję gdyż ponieważ, zapomniałam wspomnieć o podpisie. Nie ma tam mojego Nicku a jest "aparelou". To mój podpis, więc proszę się nie sugerować tym, że mogłam od kogoś to ukraść. Podpisuję się tak na wszystkich pracach i mogę to udowodnić, jeśli będą problemy zapraszam na priv.

Ostatnio zmieniony przez Ritsukaka (21-11-2015 o 13h59)


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#6 30-11-2015 o 00h01

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Uwaga, minął czas nadsyłania zgłoszeń. Do 12 grudnia możecie oddawać głosy na swoją faworytkę.

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (30-11-2015 o 00h01)

Offline

#7 30-11-2015 o 19h10

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Zdecydowanie Ritsukaka.Urzekła mnie ta sygnaturka, jest śliczna i bardzo cynamonowa ^^


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#8 30-11-2015 o 19h17

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moją faworytką jest Karucchi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 02-12-2015 o 18h18

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Dla mnie zdecydowanie Iremi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


~

Offline

#10 05-12-2015 o 17h14

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Mój głos zdobywa Iremi :] Świetny zestaw!


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#11 06-12-2015 o 14h28

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Ritsukaka... sliczne po prostu ^^

Offline

#12 14-12-2015 o 18h33

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Na samym wstępie chciałyśmy Was przeprosić za to, iż wyniki nie pojawiły się wczoraj. Przyznam bez bicia, że ja nawaliłam. Przepraszam bardzo mocno.

Panie i panowie, w związku z tym iż zgłosiły się 4 osoby postanowiłyśmy, że podium niestety nie będzie. Cztery prace to stanowczo za mało. Nie oznacza to jednak, że nagród nie będzie wcale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Dyplomiki dla dziewczyn, które uczestniczyły w konkursie.

Iremi

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Karucchi

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


KimKas

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Ritsukaka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Nagrody publiczności dla Iremi oraz Ritsukaka.

Iremi.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Ritsukaka.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




Opinie od Frozy, czyli kilka rad “co i jak”
KimKas - strasznie, ale to strasznie nie lubię efektów typu Szkic tuszem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Wszystko zaczyna przy ich użyciu wyglądać jakby było brudne albo panowała wszechobecna pikseloza typowa dla powiększania małych obrazków, tym samym psując ogólny efekt. Super, że zachowałaś odpowiednie proporcje obrazków, ponieważ nieumiejętne zmienianie wielkości i zaburzanie proporcji to była swego czasu prawdziwa plaga wśród autorek szablonów na blogi i zdecydowanie proporcje są najważniejsze – złe mogą popsuć najładniejszą sygnę czy avatar. Przy następnych podejściach do sygn polecam też próbę bawienia się “nakładaniem” obrazków na siebie i zmienianie ich przezroczystości czy kombinowanie opcjami mieszania (Blending Options) – jeśli tylko takie opcje są odstępne w Twoim programie.

Iremi – jeśli masz taką możliwość w programie, z którego korzystasz, możesz spróbować bawić się wartością nasycenia (Hue/Saturation) koloru, aby uzyskać bardziej żywy i radosny odcień, który byłby bardziej odpowiedni przy świątecznej tematyce. Na obecną chwilę masz jasne tło i rendery wpadające w ciemniejszą kolorystykę, a wystarczy je trochę “podkręcić” i lepiej spasują się z całością. Dla podbicia świątecznego klimatu i ożywienia tła widzą mi się świąteczne lampki (albo innego rodzaju “światło” – np. art podobny do tego użytego przez Ritsukakę) przy odpowiednim poziomie “wtopienia” – czyli użycia opcji mieszania plus przezroczystości, jeśli są dostępne. Śnieżynki dość mocno zlały się z tłem, więc jeśli masz opcję dodania światła zza nich (w Photoshopie opcja “Outside Glow” w “Blending Options”) to może być dobry pomysł, aby je trochę wyróżnić. Ale i tak jest dobrze, szczególnie jak na pierwszą sygnę. Avatar wydaje się trochę pusty, myślę, że coś dodane w lewym dolnym rogu by go ładnie wypełniło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Karucchi - nosz i coś Ty zrobiła tym sraczkowatopierdzistym kolorem ;__; A tak mi się spodobało, że ktoś pobawił się w interpretowanie tematu i wyczekiwałam Twojej pracy, a tu masz ci los – ten kolor ;__; A mogło być tak fajnie, Cynamonek wydaje się być taki szczęśliwy leżąc na tych pysznościach w tle! Aż mu się mordka cieszy w alternatywnej rzeczywistości (że na gifie, bo po lewej jest tak zachwycony, że aż oniemiał z otwartą buzią xD)! Oprócz koloru (który jest kluczową wadą) popracowałabym nad napisem, aby bardziej całość ozdabiał niż sobie po prostu był.

Ritsukaka – całość jest ogółem bardzo ładna, ale… xD Moje “ale” odnosi się do pustki na środku – delikatność zegarka nie jest wystarczająca, aby ten fragment w dostatecznym stopniu zapełnić, szczególnie że po bokach masz bardzo wyraziste rendery i napis. Myślę, że wystarczyłoby powiększyć obrazki na bokach, aby zaczęły bardziej nachodzić na środek i przesunąć tym samym napis, aby całość sprawiała wrażenie pełniejszej i bardziej wykończonej. A tych czarnych śnieżynek bym się pozbyłam, bo nic specjalnie nie wnoszą, a jak się już je dojrzy to zakłócają całość przez swój brak realizmu (bardzo realne rendery i zegar w tle w mojej opinii się nie komponują z “patykowatymi” gwiazdkami.



Nagrody rozdane, pora ogłosić temat kolejnej edycji konkursu!


Link do zewnętrznego obrazka

Święta tuż, tuż. Zapach mandarynek roznoszących się po domu, ubieranie choinki, kupowanie prezentów dla bliskich, miła i serdeczna atmosfera w domu. Nie można zapomnieć również o śniegu oraz lepieniu bałwana.

Waszym zadaniem jest stworzenie tapety świątecznej. Przypominamy iż przyjmowane wymiary tapety to : 1440x900. Życzymy Wam powodzenia!



Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 10 stycznia do godziny 23:59. Prace zgłoszone po podanym terminie nie będą brane pod uwagę.

Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.

Wyniki pojawią się do dwóch tygodni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, tj. 24 stycznia wraz z nowym tematem edycji.


I pamiętajcie luje o jednej rzeczy!

Link do zewnętrznego obrazka

Moc Photo Szopa jest z Wami!

Offline

#13 21-12-2015 o 22h56

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ogłoszenia parafialne!
Po pierwsze podbijam, dziewczyny nie załamujcie nas, Zrobienie ładnej tapety to kwestia od 5 do 15 minut, temat naprawdę nie jest trudny, a my nie gryziemy, a po drugie wrzucam zaległe rysunki dla pań.
Inspirowane są one wyglądem miss, ale do każdego dam jeszcze osobny komentarz dla zrozumienia ♥
Iremi
Twój wygląd miss od razu sprawił, że pomyślałam o starszej uroczej ciotuni, która na każde rodzinne święta. Rysując Twoją nagrodę miałam jeszcze świąteczny nastrój i akurat dobry humor.
http://i63.tinypic.com/54hirl.jpg

Ritsukaka
Twoja miss rysowana jest nieco później, nie zmieniłam jej dużo, ale pierwsze co skojarzyła mi się ze srogą zimą i śniegiem, mój humor nie był wtedy najlepszy więc, rysunek do najweselszych nie należy, ale ma swój zimowy klimacik.
http://i66.tinypic.com/10ydpnr.jpg

Mam nadzieję, że się nie gniewacie i się wam spodoba, a reszta do roboty! ♥

Offline

#14 22-12-2015 o 20h26

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

http://i68.tinypic.com/jptvdk.jpg
Witam z tym czymś xD Widzę, że zgłoszeń nie ma to jakoś podbiję temat dla innych. Moje umiejętności graficzne są... no, mogło być lepiej, ale może fanom Pandora Hearts się spodoba.

Użyte elementy


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#15 22-12-2015 o 22h04

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Bardzo dziękuję za piękny dyplom, który zaraz skradnę na dysk i profil *-*
Dziękuję również Fro za wszystkie dobre rady, do których (w miarę możliwości mojego programu) będę się stosować ^-^

A teraz przejdźmy do kolejnej edycji, w której mimo pewnych trudności (tego typu, że miałam już gotową tapetę, ale zgubiłam w odmętach internetu jeden z renderów, którego do niej użyłam T-T ) zamierzam wziąć udział.
Nie przedłużając już dłużej przed państwem:

Świąteczna tapeta by KimKas and Tim Burton:
http://i63.tinypic.com/2j30dvp.jpg
Większa wersja
Nie chciałam, żeby moja świąteczna tapeta była cukierkowo-słodka, ponieważ naprawdę nie lubię tego typu atmosfery, dlatego też postanowiłam pokazać mroczniejszą stronę świąt. Inspiracją był dla mnie film Tima Burtona The Nightmare Before Christmas (którego nawiasem mówiąc, nigdy nie obejrzałam w całości). Na tapecie starałam się oddać typowo burtonowski klimat, więc jest mroczno i podłużno (nie jest to poprawne gramatycznie sformułowanie, ale chyba rozumiecie co mam na myśli). Bawiłam się trochę warstwami i ich przenikalnością. Wydaje mi się, że efekt jest nie najgorszy, ale ocenę pozostawiam jury :]

Offline

#16 27-12-2015 o 14h21

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

No to ja wpadnę ze swoim czymś!
Chciałam żeby moja tapeta wyglądała tak jak stare zdjęcie i chyba się udało!
Nie przedłużając, bo nie wiem nawet co więcej napisać... tamdaradam
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55018.jpg

użyte elementy

Offline

#17 27-12-2015 o 19h25

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Jejciu, umieram ;_; Zaczęło się od tego, że z braku internetu i niczego do roboty, zaczęłam się zastanawiać przeglądając forum z tel, co ja bym mogła zrobić ze sobą xD Stwierdziłam, że dawno nie otwierałam photoshopa w jakimkolwiek innym celu niż awatary na inne gry, więc why not. Temat akurat fajny, a wgl koncepcja konkursu jest ciekawa, nie miałam chyba jeszcze okazji tego powiedzieć wcześniej, ale powodzenia dziewczyny z prowadzeniem go, podziwiam pomysłowość ♥
Zioło mój guru musiała mi parę razy pomóc się zdecydować, ale i tak (mam nadzieję, że nie) mi wypomni, że ten dół został taki pusty (chociaż mniej niż ostatnio), ale nie mam już siły i pomysłu xD

https://i.imgur.com/rkTJzEU.jpg
link do pełnej wielkości
Rozmiar oczywiście 1140x900 px


użyte materiały

Offline

#18 11-01-2016 o 00h31

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Uwaga, minął czas nadsyłania zgłoszeń. Do 23 stycznia możecie oddawać głosy na swoją faworytkę.

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (11-01-2016 o 00h33)

Offline

#19 11-01-2016 o 14h47

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi najbardziej podoba się praca nelumi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#20 11-01-2016 o 14h49

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Mi także najbardziej przypadła do gustu Nel. :3
Swoją drogą, myślałam, że edycja skończyła się wcześniej... A mogłam coś machnąć, gapa ze mnie. xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#21 11-01-2016 o 22h08

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Waaaaa~ Tysz miałam coś zrobić i w końcu nie zrobiłam. Jak osa się za coś zabierze...
Moją faworytką jest Mineo. Taka urocza jej ta tapetka wyszła *-*
Krałabym *-*


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#22 11-01-2016 o 22h58

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Nie ma to jak zapomnieć wstawić pracę do konkursu, ogarnięcie level Misa xD
Nie będę oryginalna i powiem, że najbardziej przypadła mi do gustu praca nelumi. Widać, że włożono w nią sporo pracy tak, by całość pięknie się prezentowała. A tak poza tym... Awww~ Tyle śniegu, aż mam ochotę tam wskoczyć i zamienić się w sześcioletnie dziecko~

Offline

#23 12-01-2016 o 18h57

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

A mi też podoba się praca Mineo, bo pandorkę bardzo lubiłam ♥♥

Offline

#24 13-01-2016 o 13h42

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

nelumi zrobiłaś najlepszą xD Jest mega estetyczna i ładnie się na nią patrzy :3


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#25 18-01-2016 o 21h25

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Najbardziej podobają mi się dzieła Mineo i nelumi


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3