Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 31-10-2015 o 18h18

Miss'ok
Lizawieta
...
Wiadomości: 51

Cześć.
Mój nick to Lizawieta i jestem bardzo nowa w tej grze. Na razie jeszcze nie do końca wszystko ogarniam, a liczba rodzajów szminek mnie przytłacza, ale na pewno szybko się połapię. Doszłam do wniosku, że to właśnie w tym dziale warto zacząć jakiekolwiek udzielanie się na forum.
Kim jestem? Nieśmiałym introwertykiem, hetardem, człowiekiem-Ordnungiem, humanistą nielubiącym poezji. Od czasu do czasu coś przeczytam, czasem zagram (moim ulubionym tytułem jest niezmiennie „Dragon Age: Origins”). Przepadam za historią, ale nie jestem pasjonatką. Bardziej od gatunku czy wykonawcy piosenki liczy się dla mnie język, w jakim została zaśpiewana. Nie lubię za to matematyki, większości dyscyplin sportowych, ciasnoty umysłowej i pierogów z mięsem.
Łatwiej niż opowiadać o sobie, będzie mi odpowiadać na konkretne pytania, więc zapraszam do ich zadawania. Generalnie, miło by było kogokolwiek poznać, ale chyba nie jestem wystarczająco wyjątkowa i "inna od wszystkich", żeby spodziewać się tłumów.

Ostatnio zmieniony przez Lizawieta (31-10-2015 o 18h20)


...

Offline

#2 31-10-2015 o 19h33

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

to ja pierwsza
no ok to zacznę tak, witaj na MF
a moje pytanko brzmi:
Lubisz anime?


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#3 31-10-2015 o 19h42

Miss'ok
Lizawieta
...
Wiadomości: 51

Cześć, fajnie, że ktoś tu jednak zajrzał.

llovek napisał

Lubisz anime?

To jest tak: kiedyś oglądałam anime, ale teraz już raczej tego nie robię. Mam kilka swoich ulubionych tytułów, nadal zbieram parę serii mang. Jednak nie jestem mangowcem/otaku/fanem mangi i anime.

Ostatnio zmieniony przez Lizawieta (31-10-2015 o 19h43)


...

Offline

#4 01-11-2015 o 20h40

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Jestem abiwertykiem.
Jaki jest twój ulubiony film?
Taki, że możesz go oglądać godzinami, dzień po dniu, ale ci się nie nudzi.
Czy zamierzasz brać udział w jakichś konkursach na mf?
Co do szminek - nie martw się. Miałam taką śliczną wybraną, ale nie miałam MM i nadal nie wiem gdzie jest.

Nie lubisz pierogów?
Ja ich nienawidzę...
A na polu za moim domem budują pierogarnię.
Tak w ogóle to miło cię poznać. Witaj na forum.

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (01-11-2015 o 20h42)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#5 01-11-2015 o 21h30

Miss'ok
Lizawieta
...
Wiadomości: 51

Witam, też miło mi Cię poznać. Odpowiadając na pytania:

Kinder26 napisał

Jaki jest twój ulubiony film?
Taki, że możesz go oglądać godzinami, dzień po dniu, ale ci się nie nudzi.

Oglądam niewiele filmów, więc ciężko mi by było wskazać jakiś, który szczególnie lubię. Przepadam za bajkami Disneya, więc może któreś z nich? Albo "Anastazja" z 1997, mimo jej błędów historycznych? Nie wiem, ciężko mi odpowiedzieć.

Kinder26 napisał

Czy zamierzasz brać udział w jakichś konkursach na mf?

Może kiedyś. Na razie nie jara mnie robienie stylizacji miss (inna sprawa, że nie mam ubrań), rysować nie potrafię. Więc nie widzę siebie w tych konkursach.

Kinder26 napisał

Co do szminek - nie martw się. Miałam taką śliczną wybraną, ale nie miałam MM i nadal nie wiem gdzie jest.

Mnie się w sumie podoba ta, którą wybrałam przy rejestracji. A niech sobie będzie.

Kinder26 napisał

Nie lubisz pierogów?

Nie lubię tych z mięsem. Ruskie są w porządku, ale tylko one.

Dzięki za zajrzenie do wątku!


...

Offline

#6 07-11-2015 o 14h01

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

HEJ!
czemu nie lubisz matmy ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#7 07-11-2015 o 15h59

Miss'ok
Lizawieta
...
Wiadomości: 51

Cześć.

kasia1152 napisał

czemu nie lubisz matmy ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Nie lubię matematyki, ponieważ mnie nudzi. Liczenie nigdy mnie nie ekscytowało, nie widzę nic ciekawego w wykonywaniu szeregu bardzo podobnych przykładów, z czego każdy jest trudniejszy od poprzedniego, ale wciąż tak samo pozbawiony celu. A dwa, że popełniam dużo błędów rachunkowych, a takie coś bardzo frustruje i zniechęca.
Na marginesie: nie wstawiaj spacji przed znakami zapytania i zaczynaj zdania dużą literą. Proszę.


...

Offline

#8 07-11-2015 o 17h16

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

Cześć. W końcu ktoś ciekawy. Tak, sklasyfikowałem Cię jako kogoś ciekawego, a to z moim sceptycznym nastawieniem do ludzi jest, szczerze mówiąc, wyczynem, więc możesz się uśmiechnąć. Też nie lubię pierogów z mięsem (i to nie tylko kwestia bycia wege), są obrzydliwe, zresztą jak każde prócz ruskich. Z poezji polecam Gingsberga, spodoba Ci się. Dobra, pytania.

1. Ulubiona księżniczka Disneya?
2. Co Cię inspiruje?
3. Jakie są Twoje plany na przyszłość?
4. Ile masz lat?
5. Piszesz coś? Co to takiego?
6. Piosenki w jakich językach Ci się podobają, a w jakich nie? Ja nie mogę znieść tych wszystkich azjatyckich, brzmi to dla mnie jak mało rytmiczne uderzanie głową o klawiaturę.
7. Ulubiona epoka historyczna? Dlaczego?
I zadanie. Opisz mi swoją estetykę.

Offline

#9 10-11-2015 o 16h39

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Dzięki za odpowiedz.A co do literek postaram się i ... przepraszam. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#10 10-11-2015 o 21h50

Miss'ok
Lizawieta
...
Wiadomości: 51

Cześć. W końcu jakieś ciekawe, wymagające myślenia pytania (dlatego tyle mi zajęły, niedoczas). Korzystając z okazji, uśmiechnęłam się, dziękuję. Tyle zachwytów nad pierogami słyszałam w życiu, że jestem zdziwiona, że jest więcej osób, które ich nie lubią. Z poezją Ginsberga się na razie dosyć pobieżnie zapoznałam, chyba to też do mnie nie trafia, ale później przeczytam więcej jego wierszy i wyrobię sobie zdanie na ich temat. Jednak powinnam pozostać przy Puszkinie i Mickiewiczu, ich jako tako mogę czytać dla przyjemności.

Evvers napisał

1. Ulubiona księżniczka Disneya?

Na klawiaturę ciśnie mi się odpowiedź "Anastazja", ale wiem, że ona nie jest Disneya. A tak to ciężko wybrać mi jedną, więc podam trzy swoje ulubione:
Bella - była inteligentna, chciała poznawać świat i robiła swoje, nie przejmując się tym, że ludzie mają ją za dziwaczkę. Jej wątek romantyczny nie opiera się na "ty jesteś ładny, ja też, widzimy się pierwszy raz, ale to na pewno prawdziwa miłość". Wręcz przeciwnie - w filmie relacja budowana jest powoli, na początku bohaterowie się wręcz nie lubią . Bella do mnie jak najbardziej przemawia, no i w ogóle myślę, że jest dobrym przykładem dla małych dziewczynek (czytaj: swojej grupy docelowej).
Mulan - silna, honorowa, odważna, walczy i kieruje się przy tym bardziej głębokimi pobudkami niż zrobienie na złość rodzicom (ykhm, Merido, ykhm...). Mam wrażenie, że się o niej trochę zapomina i ginie gdzieś między Kopciuszkiem a Arielką. Pewnie przez brak bajeranckich sukienek…
Elsa - widzę w tej postaci niesamowity potencjał. Chłodna, nieradząca sobie ze swoimi emocjami, której wielu się boi, a tak niewielu chce zrozumieć. Ma świetne, epicko wyglądające moce, kocham to porównywanie jej do lodu w angielskiej wersji „Frozen Heart”. Mógłby o niej powstać naprawdę świetny film i na taki się na początku zapowiadał, ale… Ktoś się potknął gdzieś po drodze i trochę przesłodził, trochę spłycił, więc część tego potencjału się zmarnowała. Wielka szkoda, ale i tak uwielbiam Elsę jako samodzielną postać, bez Anny obok.


Evvers napisał

2. Co Cię inspiruje?

Dosłownie wszystko. Ludzie, zdarzenia na świecie, książki, filmy, historia, różne miejsca, które odwiedzam. Każda mała rzecz potrafi inspirować, trzeba tylko umieć myśleć nad różnymi możliwościami.

Evvers napisał

3. Jakie są Twoje plany na przyszłość?

Niezbyt ciekawe i mało konkretne. Uczyć się. Zarabiać dużo pieniędzy, robić karierę. Zmienić coś w swoim wyglądzie, żebym wreszcie była z niego bardziej zadowolona.

Evvers napisał

4. Ile masz lat?

Tajne/poufne.

Evvers napisał

5. Piszesz coś? Co to takiego?

Jakieś tam fanfiki, rzadko cokolwiek zupełnie własnego. Nic szczególnego, czym chciałabym się chwalić.

Evvers napisał

6. Piosenki w jakich językach Ci się podobają, a w jakich nie? Ja nie mogę znieść tych wszystkich azjatyckich, brzmi to dla mnie jak mało rytmiczne uderzanie głową o klawiaturę.

Najbardziej podobają mi się piosenki po rosyjsku, niemiecku, angielsku i litewsku. W grę wchodzi także francuski, duński i węgierski. Nie lubię za to też, tak jak Ty, muzyki azjatyckiej. Kilka japońskich piosenek (głównie openingów anime) jest znośnych, ale to tyle. Nie lubię hiszpańskiego, który mi się jako język w ogóle nie podoba, wszystkie afrykańskie również odpadają.

Evvers napisał

7. Ulubiona epoka historyczna? Dlaczego?

„Nowożytność” wydaje mi się zbyt ogólną odpowiedzią, więc powiem, że XIX wiek. Dlaczego? Stroje, postęp naukowo-technologiczny, specyficzne życie towarzyskie, dalej działające monarchie. Coś mi się zawsze w tym okresie podobało, ale nie będę udawać, że posiadam jakąś niesamowitą wiedzę na jego temat. Prawdę mówiąc, bardziej niż przedziały wiekowe interesuje mnie życie konkretnych osób lub określone wydarzenia historyczne.

Moja estetyka? Chyba odpowiadałam Ci na to pytanie w tej grze z faktami. Nie sądzę, żebym miała określoną estetykę. Podobają mi się rzeczy eleganckie i delikatne, a od barokowego przepychu wolę prostotę. Celuję raczej w barwy zimne - moje ulubione kolory to błękity, granaty, biele, czernie i zgaszone zielenie. Powiem szczerze, że nie zastanawiam się nad takimi rzeczami, kiedy mi się coś podoba, to się podoba i koniec, bez względu  na to czy jest to obraz Friedricha, czy niemieckie mundury.

Jeszcze raz dzięki za pytania!

Ostatnio zmieniony przez Lizawieta (10-11-2015 o 22h13)


...

Offline

#11 02-01-2016 o 11h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Cześć jestem tu nowa. Bardzo mi zależy na znalezieniu znajomych...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif . Lubie zwierzęta i nie mogę żyć bez muzyki. Najbardziej lubię pop. No.... nie wiem co dalej pisać więc pa.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#12 02-01-2016 o 14h13

Miss'ok
Lizawieta
...
Wiadomości: 51

Patanesi napisał

Cześć jestem tu nowa. Bardzo mi zależy na znalezieniu znajomych...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif . Lubie zwierzęta i nie mogę żyć bez muzyki. Najbardziej lubię pop. No.... nie wiem co dalej pisać więc pa.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Cześć. Jak już napisałaś w moim wątku, to pozwolę sobie zacytować Ci fragment regulaminu naszego forum, bo pewnie do niego nie zajrzałaś.

Regulamin napisał

➜ W wątku przedstawia się jego twórca i to do niego kierujemy pytania, a co najważniejsze rozmowa skupia się na nim i jego zainteresowaniach. Nie tworzymy wątków zbiorowych!


Życzę miłego dnia.


...

Offline

#13 02-01-2016 o 19h54

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Patanesi dostajesz upomnienie. Proszę, zapoznaj się z mini-regulaminem działu i regulaminem forum.
Tak jak przytoczyła ci to pięknie Lizawieta - ten wątek dotyczy jej osoby. Jeśli chcesz porozmawiać o swoich zainteresowaniach i znaleźć znajomych, załóż własny.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#14 06-01-2016 o 01h28

Miss'całkiem całkiem
lapin
...
Wiadomości: 87

Lubisz "Zbrodnię i Karę"? Twój nick bardzo kojarzy mi się z tym utworem.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#15 06-01-2016 o 10h41

Miss'ok
Lizawieta
...
Wiadomości: 51

lapin napisał

Lubisz "Zbrodnię i Karę"? Twój nick bardzo kojarzy mi się z tym utworem.

Wiem, że się kojarzy, na Słodkim Flircie wielokrotnie mi o tym pisano. "Zbrodni i Kary" jako takiej nie czytałam (jeszcze!). Mój nick nie był zainspirowany Lizawietą Iwanowną, tylko rosyjskim imieniem Jelizawieta jako takim.


...

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1