Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 28-10-2015 o 17h34

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

13. Miss Konkurs - Echo zamierzchłych czasów~!


Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić trzynasty oficjalny konkurs Miss Fashion!


Każdy przynajmniej raz słyszał o Sauronie, ale czy wiecie, że kiedyś był Maironem uczniem Aulego?
Oczywiście wszyscy wiedzą, że Gryfoni i Ślizgoni za sobą nie przepadają, ale przecież dawno temu Godryk i Salazar byli przyjaciółmi...
Ach, tyle historii zamienionych w bajki i legendy za sprawą czasu!
Cóż nadszedł czas by to wszystko sobie przypomnieć...
Czy zostaniesz naszym przewodnikiem, jednym z cieni ukrytych w księgach opisujących zamierzchłe czasy?



Regulamin:
1. Do stworzenia stylizacji Miss możecie wykorzystać dowolne części garderoby z gry, poza tymi od gwiazd (od gwiazd możecie wziąć tylko jeden element i musicie to odnotować w zgłoszeniu).
Nie ma żadnego limitu miss monet przeznaczonych na wykonanie pracy.

2. Co umieścić pod pracą?
  a) Obowiązkowo - imię, a także świat, z którego pochodzi postać (Władca Pierścieni/Hobbit, Harry Potter)..
  b) Dodatkowo - krótki opis: dlaczego akurat ta postać, co czyni ją wyjątkową?

3. Postacie nie mogą występować w czasach, w których toczy się akcja książki.
Mała podpowiedź: radzimy wykorzystać postaci z Silmarillionu oraz z kart czekoladowych żab.

4.  Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

5. Prace można zgłaszać do 20 LISTOPADA.

6. Plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą.

7. Stylizacje będące gotowymi kompletami od Nine nie będą oceniane.

8. Każdy gracz może umieścić tylko jedną pracę!

9. Pracę można edytować do 30 minut od jej zgłoszenia do konkursu! - aktualizacja z dn. 02.11 godz. 18:55

10. Wyniki zostaną podane maksymalnie do 7 dni roboczych po zakończeniu konkursu.


Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworytów (max.3) wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego! Na wysłanie swoich głosów macie 3 dni od zamknięcia wątku.

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



UWAGA!!! W tym wątku zamieszczamy JEDYNIE prace konkursowe. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy karani tygodniowym banem!

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 02-11-2015 o 16h18

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51967.jpg

Moja stylizacja składa się z:
- Kapelusz Oozeyhoul
- Gorset Upiorzyca
- Spódnica Sabasius
- Płomienie Agni

Kiedyś czytając Harry Potter i więzień Azkabamu natknęłam się na Wendeline Dziwaczną. Bardzo mnie zaciekawiła jej postać ponieważ pewnym zaklęciem, podczas jej palenia, mroziła płomienie, które potem przyjemnie łaskotały. Została palona aż 44 razy. Postanowiłam więc na jej cześć trochę podrasować i zrobić jej stylizację.

Ostatnio zmieniony przez Rosalinna (02-11-2015 o 17h58)


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#3 02-11-2015 o 17h06

Miss'Żółtodziób
Schioko
...
Miejsce: Jeleśnia
Wiadomości: 2

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51958.jpg

Skład mojej stylizacji:
- kapelusz Evanera
- opaska Sekret
- kolczyki Latarnia
- naszyjnik Bizarre
- bransoletka to Dym Pokus
- pierścionek Gałka Oczna
- pasek Dirtcharm
- Body Peacock
- Chmara Świetlików
- kołnierz Evanera
- spódnica Inferno
- Paw Peacock
- Szpony Blastclaw

Postać, którą starałam się przedstawić to Cliodna w nieco bardziej odważnej wersji niż ta z kart czekoladowych żab, oczywiście ze świata Harry'ego Potter'a. Spodobała mi się ze względu na to, że była driadą, a w mitologii irlandziej miała trzy kolorowe ptaki. Starałam się zachować kolorystykę z kart czekoladowych żab. Żaden z elementów ubrania nie jest przypadkowy:
Kapelusz, pasek, body, paw i szpony to nawiązanie do ptaka. Z racji tego, że była animagiem zmieniającym się właśnie w tą istotę, postanowiłam do tego nawiązać jej strojem. Spódnica i świetliki to element wodny, ponieważ według informacji na jej temat transmutowała w "MORSKIEGO" ptaka. Świetliki często latają nad mokradłami czy innymi terenami podmokłymi, natomiast spódnica ma dół przypominający ogon syreny. Opaska zasłania zielone oczy driady, ale to już moje subiektywne odczucie, że mogła być osobą tajemniczą. Dym symbolizuje jej magiczną moc. Natomiast wisiorek i kolczyki nawiązują do eliksirów, których była znawcą. Natomiast oko w tym wypadku symbolizuje jej rozległą wiedzę.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#4 02-11-2015 o 17h21

Miss'Żółtodziób
Ywen
Mówienie prawdy nie jest proste ani łatwe, dlatego tylko najlepsi tego próbują
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 2

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51954.jpg


Moja stylizacja: Luthien Tinúviel - Silmarilion

- Sukienka Darkshiver
- Naszyjnik Siona
- Diadem Siona
- Dym Pokus
- Ptak Seluna
- Spiczaste uszy
- Kamienie Druidesse

O Luthien Ukochanej.

"Nie będzie już w słońca blasku,
Zwiewniejszej postaci o brzasku,   
Tak wielce godnej dziewicy
Od Ziemi do gwiazd granicy.
Jej suknia w nieba błękicie, 
W oczach wieczoru szarości,   
Lecz w czerni włosów cień gości.(..)"

Dlaczego Luthien Tinúviel, co jest w niej takiego wyjątkowego?

Historia Luthien i jej miłości do Berena zawsze miała w sobie coś co chwytało mnie za serce. Jako dziewczynka marzyłam o uczuciu tak magicznym i niepowtarzalnym że zdoła pokonać wszystkie przeciwności losu i koniec końców samą śmierć.
Teraz, mimo że mam lat ile mam, nadal wierzę że taka miłość istnieje, tylko przeszkody do niej są bardziej przyziemne.
Luthien Tinúviel jest dla mnie przykładem tego że miłość przezwycięży wszystko. Jej postawa w stosunku do Berena uczy że kochać kogoś, znaczy także poświęcać się dla niego.

Offline

#5 03-11-2015 o 23h41

Miss'Żółtodziób
Depeshka
...
Miejsce: New York
Wiadomości: 9

Link do zewnętrznego obrazka

Thuringwethil - Kobieta Tajemnego Cienia, postać z Silmarillionu.

- Maska Mageia
- skrzydła Madtool
- Plavalagoona (strój gwiazdy)
- koło Rituel
- sukienka Shamballa

Thuringwethil była posłanką Saurona z Tol-in-Gauroth do Angbandu. Żyła w pierwszej erze, była wielką nietoperzycą o palczastych skrzydłach, gdzie każdy palec zakończony był żelaznym szponem. To jej skórę przywdziała Lúthien, żeby wejść do Angbandu .

Ostatnio zmieniony przez Depeshka (03-11-2015 o 23h45)

Offline

#6 04-11-2015 o 17h05

Miss'ok
Pajka
...
Wiadomości: 53

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52042.jpg
W stylizacji wykorzystałam:
- Diadem Siona
- Uszy Toriel (od gwiazdy)
- Sukienka Bathilde
- Pasek Siona
- Peleryna Scarlet
- Bransoletka ślubna 1

Moja stylizacja to Celebriana.  Jej imię znaczy srebrzysta królowa lub pani w srebrze.
Celebriana była jedyną córka Galdrieli i Celeborna. Urodziła się Drugiej Erze. W 109 roku Trzeciej Ery wyszła za mąż za Elronda, któremu urodziła troje dzieci: bliźniaków Elladana i Elrohira oraz córkę Arwenę. Po ataku na jej orszak w 2509 roku Trzeciej Ery, gdy została porwana i raniona zatrutą bronią i gdy uratowali ją synowie, a uzdrowił Elrond nie umiała przyzwyczaić się na nowo do życia w Śródziemiu. Po roku odpłynęła z Szarej Przystani na zachód.

Dlaczego wybrałam Celebriane? Jest o niej wspomniane tylko w dodatku do Władcy Pierścieni, a moim zdaniem jest dość ciekawą postacią i wartą zainteresowania, bo gdyby nie ona nie było by Arweny i jej historii z Aragornem oraz nigdy byśmy się nie dowiedzieli o Elessarze – kamieniu elfów, który posiadał moc uzdrawiania, a który Celebriane przekazała córce Arwenie zanim odpłynęła, a wcześniej sama dostała go od swojej matki.

Nie ma nigdzie tak bardzo dokładnego wyglądu Celebriany, ale tu przedstawiam moje wyobrażenie. Jest to dla mnie połączenie cech Galdrieli oraz Celeborna (mogliśmy ich zobaczyć w filmie Władca Pierścieni oraz przeczytać opis w książce).  Połączeniem też tych dwóch osób była dla mnie delikatna uroda oraz mądre oczy jak na każdego elfa, który długo żyje. Jej imię znaczy srebrzysta królowa dlatego przedstawiłam ją w jasnych biało – srebrnych ubraniach oraz jasnych włosach. Szkoda, że została pominięta w filmie, ale miała w tym wypadku swoją własną wizję, którą przedstawiłam tą stylizacją.

Ostatnio zmieniony przez Pajka (04-11-2015 o 17h06)

Offline

#7 04-11-2015 o 19h47

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Tilly Toke, Uniwersum Harry'ego Pottera
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52052.jpg
Biografia postaci (kopia z Harry Potter Wiki):
Czarownica urodziła się w 1903 roku. W roku 1932 Tilly była z rodziną z miejscowości IIfracombe w hrabstwie Devon, gdzie spędzali wakacje. Na plażę pewnego dnia wtargnął smok Walijski Zielony. Tilly z rodziną zatrzymała go, unikając ofiar śmiertelnych, a następnie zmodyfikowali pamięć mugolom za pomocą zaklęcia zapomnienia. Było to bardzo potężne zaklęcie zapomnienia, prawdopodobnie Obliviate. Po tym wydarzeniu została nagrodzona Orderem Merlina.
W 1993 roku (dwa lata po śmierci) portret Tilly Toke zawisł w Hogwarcie na pierwszym piętrze i strzegł tajnego przejścia. Aby się przedostać należało wypowiedzieć hasło (Dirigible).

Wizerunki Tilly Toke


Kartę Tilly Toke można było znaleźć w grach Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic oraz Harry Potter i Więzień Azkabanu, a także na stronie Pottermore autorstwa J.K.Rowling.

Postanowiłam przedstawić Tilly Toke, ponieważ uważam, że jest bardzo interesującą postacią, o której w serii książek praktycznie nic nie ma, a w grach jest tylko wspomniana. Była kobietą odważną i waleczną, a także troskliwą, można by chyba nawet powiedzieć, że powinna być stawiana za wzór dla młodych czarodziejek i czarodziejów.

Wszystkie wizerunki, jakie udało mi się znaleźć przedstawiają ją od pasa w górę, dlatego dół stylizacji to wynik działania mojej fantazji.

Lista elementów wykorzystanych w stylizacji

Offline

#8 05-11-2015 o 08h42

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Riana

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52066.jpg

nakrycie głowy - wianek Carline
bluzka Baran
spódnica Malika
bielizna - szal i ptaszki
torebka - zboże

Przeglądając internet (niestety nie miałam do czynienia wcześniej z takimi postaciami), wybrałam postać, która wzruszyła mnie swoją krótką, mało znaną historią.

Kobieta z rodu Edainów. Jej ojcem był Belegund. Żyła w Ladros do czasu bitwy Dagor Bragollach. Po porażce sił elfów i ludzi, Ríana osiadła w Dor-Iómin. Po śmierci męża w Nirnaeth Arnoediad pobiegła na pole bitwy, położyła się na kurhanie i umarła. Była dobrą osobą, kochała przyrodę, nienawidziła wojen i polowań.


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#9 05-11-2015 o 21h52

Miss'Żółtodziób
Kimberly51
...
Wiadomości: 10

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52158.jpg

Carmilla Sanguina (Harry Potter)

Wybrałam tą postać z powodu tego, że uwielbiam wampiry. Podziwiam ich poszczególne osobowości, styl życia, wiecznie młody wygląd.
Moja bohaterka żyła prawie dwieście lat, a umierając wyglądała lepiej niż niejedna nastolatka. To na pewno czynią ją wyjątkową.

Naszyjnik - Naszyjnik Desire
Narzutka - Świąteczny kapelusz
Peleryna - Peleryna Wonder Miss
Rękawiczki - Lady Audrey
Góra sukni - Gorset Josiane
Dół sukni - Spódnica Josiane
Butelka - Eliksir

Offline

#10 08-11-2015 o 10h43

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

A ja przedstawiam Laverne de Montmorency (świat "Harry'ego Pottera").

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52361.jpg

     Laverne urodziła się w 1823 roku i znana jest w całym magicznym świecie jako mistrzyni przyrządzania eliksirów miłosnych (za co wylądowała w końcu na kartach z Czekoladowych Żab). Wybrałam ją, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo o niej nic więcej, co otwiera ogromne pole dla wyobraźni. Na karcie przedstawiona jest jako w połowie paskudna wiedźma, a w połowie zmanierowana damulka, co mi jednak bardzo nie pasuje, postanowiłam więc w ogóle się nią nie sugerować. Jak dla mnie Laverne, jako Krukonka i warzycielka eliksirów, musiała być szalenie inteligentną, dociekliwą i precyzyjną osobą, z niekonwencjonalnym i figlarnym poczuciem humoru - w końcu wpadła na pomysł robienia eliksirów miłosnych, a w małych, rozsądnych dawkach flirt jest niczym innym jak zabawą z odrobiną przyjemnego dreszczyku. A może za jej powołaniem kryje się jakiś dramat, złamane serce? Kto wie...

     Wyliczając od daty jej urodzin, postanowiłam stworzyć jej wizerunek mniej więcej z lat pięćdziesiątych XIX wieku (kiedy miała około 30 lat), dlatego ubrałam ją w szeroką, suknię z falbanami - co prawda krój sugeruje bardziej suknię balową niż codzienną, ale to odnosi się tylko do mody świata mugoli, z którą czarodzieje zawsze byli tochę na bakier. Zresztą po co być czarodziejką, jak nie po to, żeby być trochę ekscentryczną? :)

lista elementów wykorzystanych w stylizacji


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#11 08-11-2015 o 17h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Arwena Władca Pierścieni
Cenię jej wybór jaki dokonała. Wybór między miłością i bycie człowiek, albo pozostanie elfem. Na całe szczęście dla Aragorna wybrała pierwszą opcję. To dla mnie jest wyjątkowe, bo nie każdy by podjął tak trudny wybór.

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52416.jpg

Korona Bathilde
Bluzka Yuko
Spódnica Yuko
Naszyjnik Blackcurse
Szal i Ptaszki
Pasek Kurczaczek Czeko
Róża Piękna Księżniczka

Ostatnio zmieniony przez ffdtwoj (08-11-2015 o 17h59)

Offline

#12 08-11-2015 o 21h14

Miss'całkiem całkiem
zakuro2
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 92

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52298.jpg

Moja postać to Morgana le Fay (karty z czekoladowych żab).
Spodobała mi się jej historia, ponieważ pochodzi z czasów Arturiańskich (V, VI wiek n.e.), a te są mi bliskie ze względy na dyplom, który robię. Morgana była przyrodnią siostrą króla Artura, animagiem (zamieniała się w ptaka - stąd skrzydła i ptaki w stylizacji), uzdrowicielką. Jej moc dorównywała Voldemortowi. Nie chcę historii opowiadać tutaj, gdyż jest ich kilka, można je znaleźć. Mniej więcej jest to o zakazanej miłości do Artura, z którym miała dziecko, ale dowiedział się, że są rodzeństwem i ją porzucił. Więc ta mściła się na nim i Ginewrze, po czym zabiła króla.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Ciuchy :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez zakuro2 (08-11-2015 o 22h16)


//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/61721.jpg

Offline

#13 12-11-2015 o 07h54

Miss'Żółtodziób
Hannah4
...
Wiadomości: 6

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52665.jpg

Do stworzenia stylizacji wykorzystałam:

-Biżuteria Skorpion
-Tył Woalka Cesarzowa
-Naszyjnik Flecistka
-Wiosenny Pierścionek
-Płaszcz Li-Qiu
-Sukienka Zephiryne

Postać, którą postanowiłam przedstawić to Miriel, nazywana także Miriel Serinde ze Śródziemia ( Lotr ), jest raczej postacią poboczną, nie wiemy zbyt dużo o niej, wiadomo natomiast, że jest matką Feanora oraz, że zmarła zaraz po jego narodzinach.

Od dziecka lubiłam tragiczne historie i bohaterów, którzy za wszelką cenę próbowali osiągnąć dany cel, według mnie Miriel podpada pod obie kategorie, zmarła wydając na świat syna, czyli dając życie, uważam, że to piękny wątek, dlatego nie powinien zostać zapomniany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Hannah4 (12-11-2015 o 07h56)

Offline

#14 15-11-2015 o 18h02

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Cóż, nie będę zbyt oryginalna wybierając postać ze świata Harry'ego Pottera. ;D
Nie wiem, czy znalazła się ona na kartach czekoladowych żab, acz żyła dużo, dużo przed czasami, w których toczy się akcja powieści. Postacią, za którą przebrałam moją miss jest Rowena Ravenclaw - jedna z czterech założycieli Hogwartu. Właśnie tak ją sobie wyobrażałam. Nie jest to więc żaden cosplay, a jedynie takie moje wyobrażenie młodziutkiej Roweny, która wyszła wieczorem na zewnątrz poćwiczyć jakieś zaklęcia (czym jakieś świetliki przyciągnęła). ^^ Ubrana jest w niebieskie szaty (bo takie podobno nosiła), a na głowie ma swój diadem. Jedynym elementem od gwiazdy, jakiego użyłam (i zorientowałam się, że jest od gwiazdy, haha) jest tył z tym czymś zwisającym do ziemi, od Evanery. Muszę przyznać, że całkiem dobrze się bawiłam tworząc tą stylizację. ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52860.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (15-11-2015 o 18h04)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#15 15-11-2015 o 19h51

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52865.jpg
Od gwiazdy Bluzka Nezgul
Kokarda Coffy
Rękawy Cunningham
Gorset Abernethy
Różdżka Fairy
Płaszcz Molen
Spódnica Mercy
Rękawiczki Kelaghan
Szal MagicMiss
Postać z książek Pani J.K.Rowling.
Postać którą wybrałam jest Eileen Prince czarownica czystej krwi była uczennica szkoły Magi i Czarodziejstwa w Hogwarcie , należała do Slytherin'u .
Była osobą szczupłą o kruczoczarnych włosach i gęstych brwiach równie czarnych co włosy oraz bladej cerze.
Mimo że należała do tak zwanej elity bo tak są określani czarodzieje z czystą krwią po skończeniu szkoły wyszła za mugola Tobiasza Snape'a i zamieszkała wraz z nim w biednej mogolskiej ulicy Spinner's End.
Wiadome jest że często kłóciła się z mężem o finanse,przez to zaniedbywała małego Severus'a .
Mimo że nie pochwalam tego że go zaniedbywała uważam że jest postacią ważną pod tym względem iż żyła w czasach kiedy wygląd i majątek się najbardziej liczyły a pięknością nie była ale znalazła osobę którą pokochała ją (Przynajmniej ja tak uważam ) .
Informacja o niej pojawiła sie w momencie gdy Panna Granger szukała informacji o tajemniczym Księciu PółKrwi którym jak potem się okazało był ich "ukochany" Mistrz Eliksirów którzy w latach szkolnych używał nazwiska panieńskiego swojej matki gdy podpisywał swoje własności np książki bo dla niego lepiej to brzmiało niż być
Pół-Szlamą.
Więcej nie była już wspomniana więc wszyscy zakładają że nie żyje bo dom stał pusty do puki niezamieszkał go Mistrz Eliksirów.
Strój przedstawia Eileen już po skończeniu szkoły oczywiście to jest moje wyobrażenie tej postaci .

Ostatnio zmieniony przez Ayako81 (15-11-2015 o 19h58)


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#16 15-11-2015 o 21h48

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Bluzka Księżniczka Aurora
Naszyjnik Glow
(Płaszcz) Willy Czekolada (element od gwiazdy)
Spodnie Toren
Magiczna Różdżka
Botki Łagodna Noc
Ogon Marynarka Wiolonczelistka
Pasek Wielkanoc 2015

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52880.jpg

Abraxas Malfoy, czyli ojciec Lucjusza, a dziadek Draco, znanych z powieści o Przygodach Harrego Pottera. Czarodziej czystej krwi, który pałał nienawiścią do mugoli. Jak to mówią, karma zawsze wraca, bo czarodziej zmarł na smoczą ospę. Choroba objawiała się wysypką i zabarwieniem skóry na zielono. Wybrałam akurat tę postać, bo uwielbiam Malfoyów, a w dodatku to jeden z nielicznych czarodziei, który zmarł w wyniku choroby.

Offline

#17 16-11-2015 o 20h04

Miss'całkiem całkiem
beti61
...
Miejsce: Gdzieś na północy Polski :)
Wiadomości: 157

Ja wybrałam Carmillę Sanguina z Harrego Pottera  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lady Carmilla Sanguina (ur. 1561 – zm. 1757) — wampirzyca, która dzięki regularnym kąpielom w krwi swoich ofiar dożyła niemalże dwustu lat; takie kąpiele pozwalały jej także zachować urodę.

Carmilla Sanguina została umieszczona na jednej z kart dołączanych do Czekoladowych Żab. Jej karta była trzecia w kategorii wampirów w talii.
Ubrania:
-Elf [diadem]
-Kolczyki Wolstenholme
-Elf [naszyjnik]
-Bransoletka Clune
-Pierścionek Gałka Oczna
-Sakiewka Ginan
- Ponczochy Wielkanoc 2014
-Magiczna Różdżka
-Buty Persefona
-Rękawiczki Wogan
-Bielizna Wielkanoc 2014
-Gorset Jasnowidzka
-Szorty Abeer
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/52912.jpg

Offline

#18 20-11-2015 o 06h45

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Tematem mojej pracy jest Kólowa Malodora Grymm (z kart czekoladowych żab Harrego Pottera) — wiedźma, która podstępem wyszła za mąż za króla, stając się tym samym królową. Użyła Eliksiru upiększającego i oczarowała władcę swoją fałszywą pięknością. Potem używała swojego zaczarowanego lusterka, aby wzmacniać swój wizerunek.

Magiczne lusterko Malodory pokazywało także, kto jest najpiękniejszą dziewczyną w królestwie. Gdy okazało się, że nie jest nią ona sama, królowa postanowiła otruć nieszczęsną dziewczynę zatrutym jabłkiem. Jedynym ratunkiem miał być pocałunek mężczyzny kochającego piękność.

Jej Prawdziwy wygląd przed zażyciem eliksiru upiększającego:

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53056.jpg

Pasek: Odinn
Spódnica Sabasius
Szal goule
bluzka Danann
Rękawiczki porosty


I po metamorfozie:

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53069.jpg

pasek Xiao-Qian
bluzka szkocka księżniczka (elemet od gwiazdy)
kurtki: zła macocha
rękawy sarafan cesarzowa
Przeklęte lustro
suknia sarafan cesarzowa

Ostatnio zmieniony przez Karo19 (20-11-2015 o 13h47)


Karola

Offline

#19 20-11-2015 o 11h43

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Rzutem na taśmę, ale zdążyłam ^^

Początkowo nie planowałam robić żadnej stylizacji na ten konkurs (wiadomo - oszczędzanie na święta), ale w końcu stwierdziłam, że jednak wezmę udział, żeby urozmaicić świat Harry'ego Pottera i Lotr'a o naszą polską dumę - Wiedźmina.

Bohaterka żyła na dłuuugo przed rozpoczęciem akcji serii o Wiedźminie. Kilka, a może nawet kilkanaście pokoleń wstecz.

Postanowiłam przedstawić Wam Falkę Krwawą, która wznieciła rebelię i słynęła z wyjątkowego okrucieństwa - w czasie rebelii np. obdarto ze skóry maga Radmira. Ponoć własnoręcznie zabiła ojca, królową Cerro oraz dwóch przyrodnich braci.

Więcej o jej losach nie będę pisać, aby nie spoilerować, a jedynie dodam dwa fragmenty z książki:

Krew na twoich rękach, Falka,
krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

Piosenka dzieci śpiewana podczas palenia kukły Falki w wigilię Saovine


Gdy podłożono ogień pod stos zbrodniarki i gdy ogarnęły ją płomienie, lżyć owa poczęła zebranych na placu rycerzy, baronów, czarodziejów i panów rajców słowy tak okropnemi, że groza wszystkich przejęła. Choć wprzódy wilgotnemi jeno polany stos obłożono, by diablica nie szczezła za prędko i snadniej katuszy ognia zaznała, teraz czem prędzej rozkazano suszu dorzucić i kaźń zakończyć. Ale iście demon siedział w onej przeklętnicy, bo choć już skwierczało straszliwie jeszcze klątwy miotać jęła. "Zrodzi się mściciel z mojej krwi - zakrzyknęła w głos. - Zrodzi się ze skalanej Starszej Krwi niszczyciel narodów i światów! On pomści mękę moją! Śmierć, śmierć i pomsta wam wszystkim i pokoleniom waszym!" Tyle jeno zdołała wykrzyczeć, nim zgorzała. Tak zginęła Falka, taką karę poniosła za przelaną krew niewinną.

Postanowiłam przedstawić ją właśnie w momencie, w którym w trakcie egzekucji przeklina świat i swoich oprawców.

Jeśli chodzi o jej wygląd, to można powiedzieć, że była bardzo podobna do Cirilli - miała płowe blond włosy i zielone oczy. W stylizacji jest już osmolona od płomieni i otacza ją dym.

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53066.jpg

jedyna grafa Falki jaką znalazłam ;-;

Ostatnio zmieniony przez Iremi (20-11-2015 o 11h45)

Offline

#20 20-11-2015 o 15h32

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Ignotus Peverell - Harry Potter

Link do zewnętrznego obrazka

Ignotus Peverell



garderoba



Wybrałam tę postać, ponieważ w moich oczach jest wyjątkowa właśnie przez fakt, że swoją skromnością i mądrością potrafiła wymknąć się z rąk śmierci i "umrzeć na własnych warunkach"


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#21 20-11-2015 o 21h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uinena, Pani Mórz
stylizacja inspirowana postacią z silmarillionu J.R.R. Tolkiena.

Uinena kochała wszystkie wodne zwierzęta i  rośliny, żyjące choćby w najlicchrzym strumieniu na Ardzie. Jej miłość, dobra wola powstrzymywały jej małżonka Ossego, od wywoływania ogromnych sztormów - dlatego to przede wszystkim marynarze zwracali się do niej przed podróżą, choć w drugiej erze Númenorejczycy czcili ją nie mniej od Valarów. Prócz tego pokochali ją Telerowie - była prawdziwie opiekuńczym Majarem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53111.jpg

Niewiele się o niej zachowało, jest mocno drugorzędną postacią, jednak zawsze mocno mnie inspirowały postacie związane z wodą i morskimi głębinami. Lubię doszukiwać się takich mniej znanych postaci, bo choć nie są na pierwszym planie, mogą mieć naprawdę ciekawą historię. Na Uinenę zwróciłam uwagę, kiedy jako mała dziewczynka (byłam chyba w... trzeciej? albo czwartej klasie podstawówki). Starałam się znaleźć o niej troszku więcej, ale o niej jest naprawdę niewiele. Ważniejszy w fabule jest na przykład Ulmo, albo nawet Osse, ale... do Ossego nigdy nie zapałałam miłością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nu, to co w takim razie sprawia, że się nią zainteresowałam? Wydaje mi się, że przede wszystkim środowisko w jakim żyje. Bo co mogą skrywać morskie głębiny? I towarzystwo w jakim się obraca - chociażby Ulmo, potężny Valar, który najwięcej rozumie z Pieśni, ale żyje w odosobnieniu. I myślę, że jeśli otoczona takimi średnio otwartymi istotami, nadal została czuła na krzywdę ludzi, których otaczała opieką i nadal ochrania z taka troskliwością wodną faunę i florę, to należy jej się trochę uwagi.

Przepraszam, za pierwszym razem nie wysłałam spisu ubrań, już nadrabiam:
- korona Sin
- żrenice Skynet
- sukienka Yurei
- skóra Kobry
- spódnica Noeli
- Sanny (rękawiczki)

Ostatnio zmieniony przez Lucia33 (20-11-2015 o 21h05)

Offline

#22 21-11-2015 o 11h07

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszam do głosowania na swoich faworytów (max 3). Można to zrobić wysyłając do mnie (lub innej moderatorki) pw.

Uwaga!
Więcej niż jednego głosu od osób posiadających to samo IP (współlokatorów, członków rodziny) nie zapisujemy.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1