Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 24-10-2015 o 09h36

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51044.jpg



Witam w moim drugim jednorazowym konkursie !
Tym razem Waszym zadaniem będzie przygotowanie stylizacji zawierającej Pióra Pawia. Można je zdobyć, wygrywając licytacje.
Teraz pozostaje już tylko stworzyć stylizację.
Powodzenia !

Pióra Paw


Kolor piór zależy od Was.




Regulamin

1. Przestrzegamy regulaminu forum i miniregulaminu nieoficjalnych konkursów
2. Można oddać tylko jedną pracę.
3. Przyjmujemy stylizację MISS.
4. Gotowe zestawy z U Nine/od gwiazd zabronione (max. 3 elementy i nie mogą to być np. bluzka+sukienka+nakrycie głowy)
5. Nie poddajemy prac obróbce w programach graficznych.
6. Opis ma zawierać przynajmniej trzy zdania.
7. Macie czas do 7-11-2015 do godziny (sobota) 23:59:59
8. Nagrody pojawią się do 2 tygodni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Oczywiście, jeśli coś jest niejasne, pytajcie.





Nagrody:
I miejsce otrzyma dyplom + rysunek miss, który wykona Stocking !
II miejsce otrzyma dyplom + rysunek miss, który wykonam ja (ołówek lub kredki)
III miejsce otrzyma dyplom


Tym razem bez nagrody publiczności, ale można wymienić swoje faworytki ^^




Jury: Yubin, Stocking i ja.

Jeśli wybór podium będzie zbyt trudny, użyjemy kryteriów:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (24-10-2015 o 10h27)

Offline

#2 25-10-2015 o 01h38

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

To ja może zacznę. Przedstawiam państwu Pawią Wiedźmę.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51388.jpg
Czy to paw? Czy to kobieta? Nie, to Pawia Wiedźma! Nie jest ani człowiekiem, ani zwierzęciem, raczej formą "pomiędzy" tymi dwoma gatunkami. Dzięki magii może się jednak zmienić albo w strojnego ptaka albo w zniewalającej urody damę. Zna też czary obronne, które jak sama nazwa wskazuje, chronią ją przed wszelkim niebezpieczeństwem. Kiedyś istoty te były spotykane bardzo często, dziś podobno można je zobaczyć tylko w Puszczy Białowieskiej.

Offline

#3 25-10-2015 o 21h36

Miss'nieobczajona
noriko1999x
...
Wiadomości: 42

Pawie to według mnie jedne z piękniejszych ptaków. Oprócz typowego pawia indyjskiego można czasem spotkać odmiany białe ,a nawet czarne. Czarnego pawia jeszcze nie widziałam ,ale ten biały kompletnie mnie zachwycił ,dlatego postanowiłam go zrobić.
//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41344.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51474.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51713.jpg
Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za możliwość poprawienia się. W międzyczasie zmieniałam kilka razy stylizację ,więc miałam problem z uchwyceniem tych samych oczu , mam nadzieję że to jednak nie przeszkadza.

Ostatnio zmieniony przez noriko1999x (29-10-2015 o 18h27)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43820.jpg

Offline

#4 25-10-2015 o 22h17

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

noriko1999x a gdzie te pióra ? Jestem ślepa, czy ich nie ma ?
Jestem dobry człowieczek i pozwalam Ci edytować, pod warunkiem, że dodasz niżej (w tej samej wiadomości) tą samą stylizację, ale z piórami pawia z licytacji....i zgodzą się też Stocking i Yubin.
Chyba ich nie masz.
Jeśli nie ma piór - nie możemy uznać Twojego zgłoszenia. Wybacz.


Dlaczego tak mało stylizacji tu widzę ? Na razie KimKas ma zagwarantowane pierwsze miejsce ^u^'

Offline

#5 26-10-2015 o 17h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Ekhmmm, to może ja też się zgłoszę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51518.jpg

Wśród zapomnianych mgieł i cieni naszego szybkiego świata, kryją się jeszcze istoty inne, od znanych nam wzorców. Uciekając od cywilizacji, kryją się w zapomnianych miejscach na ziemi, gdzie rzadko co postanie ludzka stopa. Istoty niezrozumiałe jednak egzystują i starają się dołożyć wszelkich starań, by się nie ujawnić.

Ta kobieta, jest już bardziej człowiekiem, niż ptakiem, jednak zarówno w mentalności, jak i na ciele, ostały się jeszcze znaki, które natychmiast zdyskryminowałyby ją z naszego społeczeństwa. Chociażby piękne białe pióra, których nie da się schować po płaszczem.



nu, pozdrawiam

Offline

#6 27-10-2015 o 14h12

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Widzę, że zgłoszeń macie po prostu setki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  tak poważnie - błąkały mi się te pióra pod ręką, więc stwierdziłam, że zrobię z nich coś halloweenowego, a co! A jak już zrobiłam to i zgłosić się mogę :>


//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51581.jpg

Proszę państwa, oto Czerwone Licho, mroczne stworzenie zamieszkujące jesienne lasy - przerażający opiekun i strażnik leśnych zwierząt - a w szczególności ptactwa. Pojawia się w ciszy, delikatnie szeleszcząc liśćmi przyczepionymi do skrwawionego płaszcza, karmi się blaskiem księżyca i krwią, a podczas pełni przyjmuje postać na wzór ludzkiej. Wysoka, smukła sylwetka, okutana czerwonymi szatami, z twarzą skrytą w mroku i kruczą czaszką na czele ostrzy swoje długie szpony w oczekiwaniu na kolejną zbłąkaną ofiarę.

Offline

#7 29-10-2015 o 20h46

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Dawno temu bardzo kochająca się para, idąc lasem spotkała okropną wiedźmę, która wypowiedziała do nich słowa: Ja nigdy nie zaznałam miłości, więc wy też się nią nie nacieszycie. Zanim się obejrzeli chłopak stał się ptakiem! Wiedźma rzuciła klątwę, a złamać jej było nie można. Dziewczyna, na dowód swojej miłości postanowiła również zmienić się w ptaka, aby nie stracić ukochanego. Poniższa stylizacja pokazuje moment przemiany dziewczyny (ten ptak to jej ukochany).
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51725.jpg

Offline

#8 29-10-2015 o 21h54

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Jest to stylizacja przedstawiająca władczynię czarnych kruków. Ma czarny charakter i bardzo czarne pióra. Służą jej czarne kruki  ,które są jej wiernymi sługami. Jest bardzo przebiegła i na swój sposób urocza ,a uroku dodają jej pawie pióra.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51731.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#9 30-10-2015 o 17h43

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Jako, że jest mało zgłoszeń to postaram się podratować sytuację.

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam wam mój wynik zabawy w szafie. Miałam w planie zrobić jedną z bogatych i wywyższających się dziewczyn i właśnie to ma przedstawiać ta sygnatura. Owa dziewczyna przychodzi do szkoły w bardzo drogich ubraniach w których nikt normalny do szkoły by nie przyszedł do tego zawsze wywyższa się nad innych i jest dumna jak paw.

Offline

#10 31-10-2015 o 15h10

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

to ja też:
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51803.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez llovek (31-10-2015 o 15h11)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#11 01-11-2015 o 18h48

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Czy jak skończy się KH, to wpadniecie tu ? Ławy temat.
Mam Was szantażować nagrodami pocieszenia w postaci chybi ? O ! Jeśli będzie mało zgłoszeń dostaniecie tylko kiepskie dyplomy, które w takim wypadku zrobię ja he, he. Żart, ale mogę go wcielić ;P

Podbijam !

Offline

#12 01-11-2015 o 20h54

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

W związku z KH zainteresowanie konkursami trochę spadło, ale spokojnie, jeszcze pojawią się nowe zgłoszenia. ^^

Przedstawiam swoją stylizację. Nie przedstawia ona nic konkretnego, chyba, żeby wziąć ją za strój karnawałowy... ^^ Stylizację tworzyłam, dobierając elementy do pawich piór - a że pióra mam tylko zielone, to i cała stylizacja wyszła zielona. I to byłoby tyle filozofii. ^^ Mam nadzieję, że mimo to zgłoszenie przejdzie. ^^

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#13 02-11-2015 o 15h15

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To ja dozgłoszę jeszcze moja papuge
(elfią, a bo co papugi niby nie moga miec mistycznych stworzen wsrod swoich? Prosze ich nie dyskryminowac ;-; )

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51948.jpg

Musiałam stworzyc strój pasujacy do zielonych piórek bo tylko takie udało mi sie zdobyc. Jednak nie mam nikomu tego za złe bo powoli przekonuje sie do tego koloru  na mojej missce.
Od dawna marzyłam by stworzyc stylizacje ptasiora a przypominały mi o tym ciagle kapcie dinozaura, dlatego dzis moja zielona kratywnosc została uwolniona w postaci Elfiej-Pawio-Papugi xDD.
Mam nadzieje ze nikt nie bedzie patrzyl na to jako nieudany kosplej lecz wielokrotna inspiracje : p

Offline

#14 02-11-2015 o 21h25

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Robiąc tą stylizację zainspirowałam się burzą śnieżną. W dodatku taką, która rozpętała się w środku nocy. Nie śnieżycą, a burzą śnieżną - zjawiskiem stosunkowo rzadkim w Polsce. Taka śnieżyca z piorunami. I wiecie co? Chyba nawet udało mi się dobrze dobrać kolory na komputerze ze źle ustawionymi parametrami kolorów... Znaczy się, w trymiga sprawdziłam to na komórce. xDD
Może objaśnię pokrótce, co oznaczają poszczególne elementy stroju miss?
Ciemnoniebieski i czarny to ogółem noc. Co tu dużo do tłumaczenia. Mamy też błyskawicę, śnieżek... Korona (czy co to jest) jest po to, by oddać charakter burzy śnieżnej. To ona rządzi na dworze, jeśli już jest! Iluż ludzi wyjdzie tedy na dwór, hę? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pióra z tyłu troszkę mi przypominają białe macki - tu poszłam w swoje skojarzenia - macki mrozu, macki śnieżnej burzy oplatające całą okolicę! A latarnia wciąż świeci za oknem, lekko przekrzywiona od wiatru i śniegu nacierającego na nią.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51981.jpg

Aż się chciało tak wstawić obrazek miss, by było lepiej widać te piórka i ogólny efekt stylizacji! xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#15 04-11-2015 o 14h23

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Podbijam ! Nie zapominajcie o tym konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do soboty (północ)
Piękne stylizacje ^^

Offline

#16 04-11-2015 o 23h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52063.jpg


"When the flower bloom"
Tytuł stylizacji jaki miałam w zamyśle tworząc ją. Dużo nie ma co się tu rozpisywać. Stylizacja utrzymana w zieleni aby nawiązać do łodygi i liści rośliny. Elementy niebieskie stanowią kolor kwiatu w tym wypadku. Sama w sobie stylizacja nie przedstawia kwiatu. Jednak elementy takie jak pióra pawie,skrzydła i kryształy lodu stanowią w swoim rodzaju rozwijający się pączek kwiatu.Roślinka trzymana w ręce modelki służyła jako inspiracja jak i detal ozdobny.

Offline

#17 05-11-2015 o 16h34

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Tak naprawdę to starałam się coś dobrać do fioletowych piór, ale tak w połowie tworzenia postanowiłam sprawdzić ich symbolikę, i nieco się to przyczyniło do efektu końcowego. Tak więc, pawie pióra są między innymi symbolem siły, godności i nieśmiertelności.(dobre cechy dla wojowniczki)  Ponoć pawie potrafią przewidzieć śmierć, przez co ich pióra kojarzą się również niektórym z pechem i złymi mocami.(dlatego starałam się dodać stylizacji mroku)
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52079.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#18 07-11-2015 o 09h21

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Uwaga! Dziś ostatni dzień. Czas minie po północy. Czy jeszcze ktoś nas zaskoczy ?

Offline

#19 07-11-2015 o 14h18

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52256.jpg
Moja miss to arystokratka. Wybiera się właśnie na bal maskowy. Ubrana w wykwintny strój ma zamiar zostać królową balu.

Offline

#20 07-11-2015 o 15h21

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Ja próbowałam stworzyć coś, co przede wszystkim by mi się podobało - miałam na prawdę wiele podejść do tego tematu i bardzo dużo pomysłów, które było mi ciężko zrealizować. Ogólnie rzecz biorąc sam element w sobie, jest trudny do rozwinięcia, jeden błąd i wygląda to fatalnie. Moim zamysłem było dać początek czemuś co miało wyglądać jak dom dla motyli. Czy mi się to udało? nie do końca ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/gd/52264.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#21 07-11-2015 o 22h34

Miss'całkiem całkiem
Qaszka
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 82

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/51134.jpg
Hm... Mam już kilka wersji kolorystycznych tych piór, ale te niebieskie jakoś najbardziej mi się podobają, wydają się być takie "prawdziwe". Do tego bardzo lubię ten kolor i w tej barwie mam w szafie dużą część ubrań, więc wystarczyło tylko jakoś je połączyć.
Nigdy nie wiem, co napisać w tych opisach, zazwyczaj tworzę coś, bo tak mi się ładnie zestawi, tak też powstała ta stylizacja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#22 08-11-2015 o 00h02

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Koniec, północ!
Macie jakieś faworytki ?

Offline

#23 08-11-2015 o 00h06

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Jak ja nie stane na podium to chce by to byla SosnoweJabłko, bo tak xD

Offline

#24 08-11-2015 o 00h34

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Zdecydowanie @Samira i Pineapple . Piękne stylizacje.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#25 08-11-2015 o 00h37

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Stylizacja Pineapple mnie zachwyciła, jest po prostu magiczna *_*

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2