Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 23-10-2015 o 21h46

Miss'Żółtodziób
Zwykła, najzwyklejsza osoba.
Wiadomości: 9

Chciałambym się trochę, em, udzielić na forum, a więc robię temacik 'rysunki na zamowienie'. Pokaze Wam kilka moich dotychczasowych prac.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51288.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51289.jpg
Kilka to znaczy dwie, he he. Przepraszam za jakość zdjęć
, ale posta piszę z tableta, a kamerki nie mam najlepszej.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png
Warunki zgłoszeń:
- Biorę pod uwagę 4/5 zgłoszenia tygodniowo.
- W zgloszeniu prosze podac w jakiej pozie, sukience itp. Twoja Miss ma byc na rysunku (mozesz tez napisac, zebym ja to wybrala), mimike twarzy Miss, orientacje kartki (pozioma/pionowa) i czy ma zostac wykolorowana kredkami, czy po prostu ma byc szkic.
- Badz cierpliwy! Jesli chcesz, aby obrazek byl udany, troche minie (moze dzien, moze poltora, dwa gora).
Dobrze, to tyle. Za wszelkie bledy (jesli jakiekolwiek wystapily) najmocniej przepraszam, ale autokorekta w tablecie nie jest zbyt skuteczny.

Ostatnio zmieniony przez Kashizuki (23-10-2015 o 21h46)

Offline

#2 23-10-2015 o 22h06

Miss'na całego
Izabelcia1717
...
Wiadomości: 251

To ja zamawiam pierwsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png poproszę kolorowy rysunek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png //photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51292.jpg

Offline

#3 23-10-2015 o 22h31

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

To ja też sobie zamówię:
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51294.jpg

Offline

#4 24-10-2015 o 10h33

Miss'Żółtodziób
Zwykła, najzwyklejsza osoba.
Wiadomości: 9

Dla Izabelcia1717.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51304.jpg
Mam nadzieje, ze sie podoba.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
Jesli chcesz, abym narysowala Twoja Miss w wybranej pozie, to napisz przy zgloszeniu!

Offline

#5 24-10-2015 o 17h51

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

To ja też zamówię. Musze odpocząć od mojej kreski.
Jeśli na prawdę masz 11 lat, to przyznam, że całkiem, całkiem...hmmm...ładne rysunki ^^  O ile się nie mylę, to Blair to postać z anime Soul Eater...I odbiegam od tematu...

Poproszę moją miss: (w spoilerze łatwiejsza stylizacja)
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51324.jpg

poza


ta łatwiejsza



Wolę szkice ^^ Coś na kształt portretu...jeśli dasz radę z pierwszą stylizacją.
Rysujesz stylem M&A ?

Offline

#6 24-10-2015 o 18h21

Miss'na całego
Izabelcia1717
...
Wiadomości: 251

dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png muszę przyznać że ja w twoim wieku ledwo ludzika potrafiłam narysować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png hah /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png nie mam umiejętności  :C

Offline

#7 24-10-2015 o 21h54

Miss'Żółtodziób
Zwykła, najzwyklejsza osoba.
Wiadomości: 9

Praca dla Hmurka444:
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51357.jpg
Nie wiedzialam, w jakiej pozie, wiec wybralam sama.
Praca dla Rebeka7:
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51366.jpg
I jak? Mysle, ze sie podoba.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
I tak, Blair z Soul Eatera. Ogladalas? Kiedy czytalam Twoje zgloszenie poczulam sie, jakbym znalazla bratnia dusze. C; I na pewno mam 11, huh. I rysuje style M&A, ale na takich specialnych kursach nie bylam.
I robie kolejke, czy jak to sie nazywalo...Jeszcze trzy osoby moga sie zglosic, i dopiero jak te trzy osoby narysuje (konkretniej ich Miss), to rusza nastepna kolejka. A wiec kolejka ma szesc osob maks.

Ostatnio zmieniony przez Kashizuki (24-10-2015 o 22h00)

Offline

#8 24-10-2015 o 21h56

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Dziękuję, śliczny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 24-10-2015 o 22h16

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Witam ^^ . Poproszę o rysunek mojej Miss w tej stylizacji i w tej pozie :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Chciałbym żeby rysunek był pokolorowany, innych wymagań nie mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  Miłego rysowania!

Ostatnio zmieniony przez SubRossa (25-10-2015 o 08h53)

Offline

#10 24-10-2015 o 22h28

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Masz cudną kreskę ^^
Dawno oglądałam Soul Eater i załamałam się zakończeniem. ja tam wolę Naruto i Bleach, ale i tak Naruto <3 4ever
Wiesz...Twoje dzieło przypomina mi moje coś, na które poświęciłam może godzinę na potrzeby konkursu. Czasami trudno jest połączyć ołówek z kolorem.
  No to chyba znalazłaś bratnią duszę w ,,Otaku, która widzi sztukę we wszystkim" ^^

moje coś

Offline

#11 24-10-2015 o 22h58

Miss'Żółtodziób
Zwykła, najzwyklejsza osoba.
Wiadomości: 9

Rebeka7 napisał

Masz cudną kreskę ^^
Dawno oglądałam Soul Eater i załamałam się zakończeniem. ja tam wolę Naruto i Bleach, ale i tak Naruto <3 4ever
Wiesz...Twoje dzieło przypomina mi moje coś, na które poświęciłam może godzinę na potrzeby konkursu. Czasami trudno jest połączyć ołówek z kolorem.
  No to chyba znalazłaś bratnią duszę w ,,Otaku, która widzi sztukę we wszystkim" ^^

moje coś


Dziękuję! ;3 Wedlug mnie nie bylo az takie tragiczne, brzeciez Shibusen wygralo. Ale mialam nadzieje, ze Maka i Soul beda para, bo i tak sa partnerami, no to. Ach, to nie zwiazane z tematem! No, Naruto ogladalam, ale dawno. Bleach jeszcze nie, wezme sie za ogladanie. A elfen lied moze ogladalas? Fajne, he he.
I piekny rysunek ! Ja nie umiem takich.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#12 24-10-2015 o 23h10

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Nauczę Cię xD Ale przecież ja jestem o 3 lata starsza...nawet nie pamiętam jak rysowałam w Twoim wieku.
Elfen Lied...końcówka mojej listy. Znów dogoniłam serie Naruto i wróciłam do bleach ( nie oglądaj fillerów o bountach) muszę jeszcze oglądnąć One Piece. Kishina miał rozwalić Soul -_-.... Dobra odbiegam od tematu...Więc...czy rysujesz też postać na zamówienie ? (Twoją już prawie naszkicowałam )

Może przenieśmy naszą rozmowę na priv.

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (24-10-2015 o 23h11)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1