Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 20-10-2015 o 20h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Witajcie

Nazywam się Ola, mam 21 lat.
Na stronę MF trafiłam przypadkiem buszując po Internecie, z ciekawości weszłam i założyłam konto myślałam, że to tylko  na chwilę i nudne.
Jak miło się rozczarowałam gdy okazało się, iż gra mega mocno wciąga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tyle możliwości tworzenia własnych stylizacji, fryzur.
Gra jest na świetnym poziomie
mam nadzieje, że poznam tu wielu fajnych ludzi, mimo ,że jestem już na Mf jakiś czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jak macie do mnie jakieś pytania to piszczcie, czy to prywatne wiadomości, czy pod spodem .
Jeśli chcecie wiedzieć o mnie więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam Carr.

Offline

#2 23-10-2015 o 15h11

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Lubisz zwierzęta?

Offline

#3 26-10-2015 o 15h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak, nawet bardzo szczególnie psy, konie, ale też papugi:)

Offline

#4 26-10-2015 o 15h56

Miss'Żółtodziób
Minasha
...
Wiadomości: 9

O fajnie wiedzieć, że jest tu ktoś w moim wieku ;] jeśli chcesz możemy się bliżej poznać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://i.imgur.com/ckHltO8.jpg

Offline

#5 26-10-2015 o 16h07

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Minasha napisał

O fajnie wiedzieć, że jest tu ktoś w moim wieku ;] jeśli chcesz możemy się bliżej poznać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Proszę o zadawanie pytań założycielce wątku. Dział polega na tym by poznać osobę. A żeby to zrobić należy zadawać pytania. Czyli konwersacja. Nie wystarczy tylko potwierdzić czegoś np. jestem w tym samym wieku. A jeśli sama chcesz dokonać prezentacji swej osoby to proszę założyć swój własny wątek, bo tutaj skupiamy się na autorce wątku. Odsyłam także do zapoznania się z mini regulaminem działu.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#6 27-10-2015 o 22h58

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Witaj! Jesteśmy w podobnym wieku. Tyle, że ja jestem starsza od Ciebie o rok xD Rocznik 93, kekeke.

To może zadam pytania, eeheh n_n
Studiujesz? A może pracujesz, hmm?
Jaki gatunek muzyczny preferujesz?
Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jaki gatunek?

Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości się lepiej poznamy. Serdecznie pozdrawiam i życzę przyjemnej gry.


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#7 28-10-2015 o 09h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Astaelia:

Witaj, jeśli chodzi o mnie to w kwietniu skończyłam technikum.
Jestem od września mężatką  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Jeśli zaś chodzi o muzykę hmm...
metal, rock ... te klimaty, ^^
ale przy disco tez się bawię

Książki ostatnio wpadła mi w ręce Uciekinier Stephen'a king'a
no i powiem Ci , że książka stara to mnie ujęła.

nie mam określonego gatunku czytam i po przeczytaniu dopiero daną książkę oceniam.

salomona: a to mi też miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#8 30-10-2015 o 19h02

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

to ja też zadam pytanka:
1.Farbujesz włosy?
jeśli tak to na jaki kolor?
jeśli morski to witaj w klubie

2.hmmmm lubisz anime?
jeśli tak to jaki rodzaj?


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez llovek (30-10-2015 o 19h03)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#9 02-11-2015 o 12h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej
Nie farbuję włosów mam swój naturalny brąz.
Czy lubię ANIME hmmm.. KOCHAM !!!!

A jaki rodzaj cóż.. niedawno skończyłam oglądać shiro bako- i mi się podobało anime o produkcji anime  ^^
teraz oglądam Hyouka

nie mam określonego gatunku już sporo tego obejrzałam a Ty masz swoje jakieś ulubione może się podzielisz czymś co Cię urzekło co warto było by zobaczyć ?

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1