Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 17-10-2015 o 23h04

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Witam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jestem Luna101, jeżeli chcesz, mów mi Lunka.
No tak, wiem, że mam 12 lat, a większość użytkowniczek jest trochę starsza, ale szczególnie mi to nie przeszkadza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W wolnym czasie lubię rysować, malować, kleić, wycinać... wszystko co związane z plastyką  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Czasem też szyję i piszę opowiadania.
Muzykalna...? Chyba nie jestem...
No, śpiewać, nie umiem (nie radzę sprawdzać).
Kiedyś grałam na skrzypcach, teraz wzięłam się za gitarę.
Planuję kontynuować Naukę w szkole muzycznej (skrzypce).

Jestem bardzo leniwa, czasem może bywam trochę chamska i wredna, i wkurzająca, i głośna... ale na ogół zaszyję się gdzieś z czekoladą i laptopem, nikomu nie przeszkadzając... A z pozytywnych cech... Prawie całe życie się śmieję, lubię zwierzęta. Nie jestem jakaś super-wrażliwa, ale na filmie (lub bajce, czy też anime) potrafię się rozpłakać.

Kocham poznawać nowych ludzi, mimo, że przyjaciółek nie mam (wolę się trzymać z chłopakami, lecz chłopczycą nie jestem).

Miss Fashion znalazłam przez... reklamę... Zaczęłyśmy grać z koleżanką... no, i tak już prawie rok upłynął.
Jeżeli cię nie zraziłam do siebie, to napisz coś. Proooszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#2 18-10-2015 o 12h31

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Ulubione zwierzęta dzikie.

Offline

#3 18-10-2015 o 13h05

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Zdecydowanie Lwy <3
Chyba, że pandy też się liczą xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#4 18-10-2015 o 20h18

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Chyba jesteś jednak muzykalna, skoro uczeszczasz do szkoły muzycznej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 18-10-2015 o 21h23

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Do szkoły muzycznej już nie chodzę, nauczycielka mnie wkurzała xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#6 22-10-2015 o 19h42

Miss'ok
...
Wiadomości: 64

Hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Dlaczego akurat Luna?

Offline

#7 22-10-2015 o 21h01

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Czy nie jesteś troche za stara na '' króla lwa''?
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#8 29-10-2015 o 19h51

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

llovek napisał

Czy nie jesteś troche za stara na '' króla lwa''?
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Nie sądzę by była za stara (nie odpowiadam w jej imieniu)
Ja mam 13 lat (prawie 14) i nadal lubię
Króla Lwa
Mój Brat Niedźwiedź
czy Pockahontas


Jeeej, wreszcie ktoś kto jest choć trochę młodszy ode mnie
Oglądasz jeszcze jakieś bajki ? Oglądałaś z filmów Bruce Wszechmogący? Polecam, padnąć można tak jak na Evan Wszechmogący lub Kłamca Kłamca

Oglądałaś mój brat niedźwiedź?
Według mnie te "stare" bajki są dużo lepsze od tych "nowszych" które są dla dzieci na poziomie 10 - latka (bez obrazy, niektóre są spoko), a wartość i piękno starych bajek docenia się z czasem.
Dziś zamierzam lub jutro obejrzeć Pockahontas2
Mój brat Niedźwiedź to moja ulubiona tego typu bajka ^^

Też piszę, ale nie opowiadania lecz książki ^^
~ah, bo to taaaaaka duża różnica~

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (29-10-2015 o 19h54)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#9 07-11-2015 o 09h04

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Przepraszam, trochę mnie nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Llovek napisał

Czy nie jesteś troche za stara na '' króla lwa''? /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Bez przesady /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Aż taka stara nie jestem...

Misia1500 napisał

Hej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Dlaczego akurat Luna?


Kiedy rejestrowałam się na Missfashion, nie miałam pomysłu na nick, a z racji, że oglądam My Little Pony, wybrałam moją ulubioną księżniczkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A '101' fajnie przy tym wyglądało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kinder26 napisał

Jeeej, wreszcie ktoś kto jest choć trochę młodszy ode mnie
Oglądasz jeszcze jakieś bajki ? Oglądałaś z filmów Bruce Wszechmogący? Polecam, padnąć można tak jak na Evan Wszechmogący lub Kłamca Kłamca


Oglądałam narazie tylko Evan Wszechmogący, bo... Młodsze rodzeństwo i tata, więc do pilota nie mam dostępu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale jak tak polecasz, to na pewno oglądnę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kinder26 napisał

Oglądałaś mój brat niedźwiedź?
Według mnie te "stare" bajki są dużo lepsze od tych "nowszych" które są dla dzieci na poziomie 10 - latka (bez obrazy, niektóre są spoko), a wartość i piękno starych bajek docenia się z czasem.
Dziś zamierzam lub jutro obejrzeć Pockahontas2
Mój brat Niedźwiedź to moja ulubiona tego typu bajka ^^


No oczywiście! Też ją lubię!
W ''starych'' Disney'owskich bajkach są (według mnie) lepsze ścieżki dźwiękowe.
Uwielbiam słuchać wszystkich, tylko głos Królewny Śnieżki jest lekko denerwujący. Moja siostra mówi, że śpiewa, jakby nałykała się helu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Piotruś Pan i Piotruś Pan 2 Też są świetne. Kiedyś (teraz też) mogłam je oglądać całymi dniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#10 07-11-2015 o 13h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

hejo /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#11 07-11-2015 o 13h33

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

wiktoria2c upominam za spam. W tym dziale należy zadawać pytania autorce wątku w celu jej poznania.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#12 21-11-2015 o 20h21

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

No więc witam i o zdrowie pytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A tak serio to mam do ciebie parę pytań:
1.Masz jakieś zwierzątko ?
2.Lubisz czytać książki ? Jak tak to jaki rodzaj najbardziej?
3. Lubisz słuchać muzyki ?
No i to tyle ode mnie (na razie)
Żegnaj Luno /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#13 22-11-2015 o 15h16

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

rozali10 napisał

No więc witam i o zdrowie pytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A tak serio to mam do ciebie parę pytań:
1.Masz jakieś zwierzątko ?
2.Lubisz czytać książki ? Jak tak to jaki rodzaj najbardziej?
3. Lubisz słuchać muzyki ?


1. Taak... Mam 2 psy, 2 koty, ryby i 10 kur /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No, i jeszcze Adolfa, który niby jest kotem, jednak... nie jestem pewna, bo zachowuje się jak prosiak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png 

2. Uwielbiam czytać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie mam ulubionego rodzaju...

3. Tak, lubię muzykę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Słucham wszystkiego, oprócz Disco Polo... Grr...


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#14 23-11-2015 o 11h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mówisz, że lubisz szyć... Sama jestem bardzo zainteresowana tym tematem. Może wstawisz jakieś przykłady prac?

Ostatnio zmieniony przez Sefiko (23-11-2015 o 11h15)

Offline

#15 23-11-2015 o 17h56

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Nooo... Te co ładniejsze, to poszły do szkoły, bo jestem w sekcji dekoratorskiej, a przez moją sklerozę zapomniałam zrobić im zdjęć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ale nie długo będę jeszcze robić coś koleżance na mikołajki, więc się pochwalę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Próbowałam kiedyś szyć na mojej starej maszynie, ale coś nie poszło...


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1