Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 14-10-2015 o 16h13

Miss'całkiem całkiem
zakuro2
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 92

Hej,

Jestem Paulina i jestem pewnie trochę stara na tą (tę?) grę (lub nie), bo mam 19 lat. Prawie.
Nie jestem w tym super świetna, ale czasami maluję. Za rysowaniem tak bardzo nie przepadam, mimo to na lekcjach często bazgrze mangowe rysunki.
Tak, lubię anime (jak pewnie większość tutaj), ale nie nazwałabym się Otaku. (Ale polecić coś mogę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)
Moją miłością są książki,  ale w tym roku nie mam na nie czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png .Lubię kryminały Christie, Sherlocka Holmesa, fantasy i cośtamjeszczenapewno.
Tak, przeczytałam "Zmierzch". Swego czasu to była jedna z moich ulubionych książek (może nie miałam wtedy dużych wymagań, a może to nie taka zła książka). A później zaczął się cały hejt na tą sagę, to przecież się nie przyznam, że było fajne.
Kiedyś grałam w "Miss Bimbo".Ostatnio chciałam zalogować się na swoją grę z dzieciństwa ale nie znalazłam. Znalazłam za to Miss Fashion. No i tak wyszło, że już ponad miesiąc tu jestem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  Witam wszystkich : )


//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/61721.jpg

Offline

#2 18-10-2015 o 12h36

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Jakie lubisz książki/czasopisma?

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1