Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 04-10-2015 o 10h43

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Witam wszystkich jak już pewnie wiecie jestem llovek naprawdę nazywam się Magheretta Paollo i z pochodzenia jestem Włoszką /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif 
mam 14 lat a moim ukochanym zwierzątkiem domowym jest mój kotek Marcel ( imienia nie komentujcie) lubię długie jesienne spacery po lesie podczas, których
zawsze mam ze sobą mój szkicownik i szkicuje wszystko co tylko zobaczę. może nie
opowiedziałam wam jeszcze wszystkiego, więc jeśli coś chcecie wiedzieć to piszcie
chętnie odpowiem na każde (prawie) pytanie!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#2 04-10-2015 o 14h34

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Czy masz rodzeństwo?

Offline

#3 13-10-2015 o 20h01

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dorzucam wersję numer 2: Już dość długo"urzęduję" na forum a jakoś nie mogłam zebrać się na przedstawienie siebie i mojej miss. A więc na prawdę na imię Marika mam 18 lat i mieszkam na wsi ale to wcale nie znaczy że cały dzień siedzę między świniami i krowami. Wręcz przeciwnie nawet nie mam gospodarstwa. Za to mam kota który ma bardzo interesujące imię "Marcel"
Teraz przejdźmy do mojej miss. A więc jak już wiecie jej nick to "llovek" pochodzenie tego nicku jest proste na początki miał to być "love" ale po chwili postanowiłam nadać mu bardziej osobową formę więc wyszedł "lovek" ale był zajęty więc w ten sposób powstał mój obecny nick. Miss ubieram zazwyczaj normalnie choć chciała bym móc ubierać się tak jak te wszystkie miss z wysokim statusem, ale na razie to nie możliwe.

JEŚLI MACIE DO MNIE JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA TO OCZYWIŚCIE ŚMIAŁO JE ZADAJCIE!!!

Może llovek oświeci nas, która jest prawdziwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#4 22-10-2015 o 18h44

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

przepraszam ale nie ja utworzyłam tą dyskusję, niedawno miałam problemy z włamaniami na konto. prawdziwa jest ta w której jest napisane że mam 18 lat itp.
ale i tak czy siak wiek jest zły
JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM
/modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez llovek (29-10-2015 o 20h56)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#5 23-10-2015 o 15h14

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

spoko noto czy masz rodzeństwo? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#6 29-10-2015 o 20h56

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Kasia jesteś moją najlepszą przyjaciółką i nie wiesz, przecież mam brata!


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1