Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 29-09-2015 o 20h03

Miss'nieobczajona
dweafwaefaer
...
Wiadomości: 19

Link do zewnętrznego obrazka
                           Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie Trick or treat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Konkurs polega na stworzeniu sygnatury jej wymiary, kształt zależą od każdego indywidualnie. Obowiązkowo na każdej sygnaturze musi być umieszczony napis ,,Trick or treat".  Każdy może interpretować ten tytuł na swój sposób . Sygnatury mogą zawierać gify.
Każda osoba może zgłosić max 2 sygnatury.
Czas trwania konkursu do 10 października.
I miejsce dyplom + niespodzianka
II miejsce dyplom + niespodzianka
III miejsce dyplom
Ponieważ nie spełniam kryteriów regulaminu .Moim Mentorem jest Podoina. Razem podejmiemy decyzję będziemy oceniać kreatywność oraz wykonanie:)

             Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez dweafwaefaer (29-09-2015 o 22h15)

Offline

#2 30-09-2015 o 21h56

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pierwszy raz w życiu robiłam sygnaturki, więc mam nadzieję, że ich mocno amatorski wygląd nie wypali Wam oczu, czy coś w tym stylu xD
Dobra,  nie przedłużając, oto pierwsza sygnaturka:
Link do zewnętrznego obrazka
Tworząc ją inspirowałam się zabawą, która jest hasłem konkursu, czyli "Trick or treat". Zabawa "Cukierek albo psikus" polega na tym, że dzieci (zwykle w parach lub grupkach) chodzą w przebraniach od domu do domu, prosząc o słodycze z pytaniem: "Cukierek czy psikus?" Psikusem tym może być psota wykonana na właścicielach domu lub ich własności, jeśli właściciel nie da "zapłaty". Zwyczaj ten obchodzi się głównie w Stanach Zjednoczonych.
A teraz druga sygnaturka (która chyba wyszła mi lepiej):
Link do zewnętrznego obrazka
Inspiracją była oczywiście znana (i jedna z moich najukochańszych) kreskówka "Scooby-Doo". Fabuła jest genialna w swej prostocie: grupa młodocianych detektywów i ich pies jeździ po świecie, demaskując złoczyńców przebierających się za potwory w celu osiągnięcia swych niecnych celów. W Halloween nasza ulubiona brygada detektywów będzie mieć ręce ręce pełne roboty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#3 02-10-2015 o 18h18

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

No, więc jak tylko zobaczyłam konkurs wiedziałam, że muszę się przyłączyć!
Zaczęłam więc szukać jakiejś inspiracji i padło na Enime feat Rihanna - The Monsters. Piosenka zainspirowała mnie do stworzenia dwóch sygnatur, które mam przyjemność wam zaprezentować.


~I'm friends with the monster~

Link do zewnętrznego obrazka

Pewnie każdy kiedyś słyszał już o pokemonach, prawda? Ta właśnie seria w połączeniu z wyżej już wymienioną piosenką zainspirowała mnie do stworzenia powyższej sygnatury!
Ale chwila moment czy pokemony nie są przypadkiem słodkimi stworzeniami, które walczą między sobą? Co one mają wspólnego z Halloween.
No cóż istnieją też pokemony duchy, które znane są z tego, że lubią robić ludziom i nie tylko głupie żarty co skojarzyło mi się z klasykami Halloween jak wrzucanie dzieciom jabłek zamiast słodyczy czy też obrzucanie za takie coś drzwi jajkami!
Pokemony duchy przedstawione w sygnie są moim zdaniem uosobieniem zabawy "Trick or Treat", albo jak my to mówimy w Polsce "Cukierek albo psikus"
(Render i gif znalezione zostały z pomocą google grafika, a sygnatura w programie GIMP 2.8. Czas pracy półtorej godziny.)
No i przepraszam, ale zjadło mi jakoś tej sygnatury i...nie powala

Inspiracje użyte do stworzenia sygny



~You think I am crazy~

Link do zewnętrznego obrazka

A więc tu znowu postanowiła pozwolić się zainspirować piosence i gifowi, a oto jest wynik mojej pracy.
No cóż znowu można powiedzieć, że nie ma to nic wspólnego z tematem, ale ja mówię, że jednak ma. W końcu czy byłoby Halloween czy zbieranie cukierków bez jakiś strasznych historii? No właśnie niczym, a historia o dziewczynie posiadającej misia o dwóch obliczach moim zdaniem, może śmiało należeć do grona właśnie takich historii.
(Render i gif znalezione w google grafika, a sygna zrobiona w programie GIMP 2.8. Czas pracy godzina)

Ostatnio zmieniony przez Karucchi (02-10-2015 o 18h18)

Offline

#4 05-10-2015 o 12h33

Miss'nieobczajona
dweafwaefaer
...
Wiadomości: 19

czekam na wasze zgłoszenia:) Jeszcze 5 dni do końca konkursu.

Offline

#5 05-10-2015 o 15h01

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Pomyślałam, że skoro tak mało zgłoszeń to dorzucę coś swojego. Nie wyszło może tak jak planowałam (nie oszukujmy się jest masakra), ale chociaż się starałam XD
A zaszaleje i dam dwie!
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50347.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50348.jpg

Offline

#6 05-10-2015 o 21h46

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

No to ja też się zgłoszę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo fajny pomysł na konkurs. Inny od wszystkich:)
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/50384.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/50385.jpg


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 08-10-2015 o 16h10

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Świetny pomysł na konkurs! Mam nadzieję, że pojawi się więcej takich, do których można będzie stworzyć sygnaturkę. <3

Na razie wrzucam jedną pracę, jeśli uda mi się wyrobić, to pojawi się kolejna. ^^

Błądziłam w internecie poszukując czegoś ciekawego i trafiłam na mężczyznę z głową dyni. Czy ktoś wie, o kim mowa? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Art wydał mi się idealny do tego tematu. Jest naprawdę przepiękny w oryginale i mam nadzieję, że go nie zepsułam. Niestety, nie mogę go teraz znaleźć, a chciałam go dodać pod koniec... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Trochę nie wiedziałam, czy napis może być ledwo widoczny tak jak u mnie, ale raz kozie śmierć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50477.jpg


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#8 08-10-2015 o 19h19

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Niewiele coś zgłoszeń. To ja też się dorzucę - oto halloweenowa Meiko jako czarownica o złotych oczach :>

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50480.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#9 08-10-2015 o 19h28

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50481.jpg
Studia mnie pochłoneły więc dopiero teraz mogę coś wrzucić z czym kojarzy mi się haloween z słodkościami i słodkimi przerażającymi dziewczynkami tak więc w oparciu na tym powstała ta sygnatura i jakby nie spojrzeć jestem z niej dumna xD

Offline

#10 08-10-2015 o 21h50

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Okej, to ja też się może zgłoszę ^^
To moja pierwsza sygnaturka, chociaż mam nadzieję, że zrobię drugą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Gdy zobaczyłam tę postać to od razu chciałam ją użyć. Jest bez żadnych efektów specjalnych (a myślałam nad animacją), ale chyba najgorzej nie wyszła c:
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50487.jpg

Edit. Bardzo przepraszam, że edytuję, ale chciałam wrzucić moje drugie "dzieło", a że nie można pisać posta pod postem... so... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50510.jpg

Ostatnio zmieniony przez Sadist (09-10-2015 o 20h21)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#11 09-10-2015 o 20h42

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

No więc jest już blisko terminu, ale kiedy zauważyłam ten konkurs, nie mogłam się nie zgłosić!

Kocham wykonywać sygnatury, dlatego wzięłam się do pracy.
Wykorzystałam Vocaloidy i popularną piosenkę "Trick and treat!". Mam nadzieję, że przypadnie do gustu i nawet jeśli nie wygram to świetnie się przy tym bawiłam!

http://i57.tinypic.com/5ydpjd.jpg

oraz

http://i61.tinypic.com/nf5hys.jpg


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#12 10-10-2015 o 13h41

Miss'nieobczajona
dweafwaefaer
...
Wiadomości: 19

Dziękuję za zgłoszenia wasze sygnatury bardzo mi się podobają. Czekam na więcej. Konkurs zostaje przedłużony do 12 października godz 12.00.

Offline

#13 10-10-2015 o 19h52

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

O matko moja! Jak ja dawno nie robiłam sygnatur >^<
No, ale tematyka halloweenowa, to nie mogłam się powstrzymać.
Otóż kiedy robiłam tę sygnaturkę przypomniała mi się ta muzyka
I od razu w mojej głowie narodziło się miliony pomysłów. W dodatku wykopałam z czeluści internetu render, który od razu pokochałam!
A oto efekt:
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50542.jpg

Offline

#14 10-10-2015 o 22h52

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

To jeszcze wrzucę drugą, raz się żyje... (ech, to nie ten poziom co kiedyś, ale bez Szopa to se mogę...). Tym razem, dla równowagi - facet. Sekushi vanpaia desu~!!

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50549.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#15 11-10-2015 o 20h30

Miss'nieobczajona
dweafwaefaer
...
Wiadomości: 19

Ostatnie godziny na zgłaszanie się/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Po upłynięciu 12.00. Piszcie kto jest waszymi faworytami)

Ostatnio zmieniony przez dweafwaefaer (11-10-2015 o 20h32)

Offline

#16 11-10-2015 o 21h10

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Można już? Myślę że na szczególne wyróżnienie zasłużyły/li :
Sadist - fajny pomysł. Obie wyszły super
Karucchi - Też obie fajne, jednak mi do gustu przypadła pierwsza sygnaturka
Saeniver - śliczne ^^

Oraz sporo innych, ale nie chce mi się pisać.

Co do tego... Myślę że chodzi o 24, ale jestem leniem, jutro prawdopodobnie nie wejdę więc proszę o wybaczenie i wyjątek ...


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#17 11-10-2015 o 21h57

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Kinder26, mimo wszystko to że jesteś leniem i prawdopodobnie Cię nie będzie nie zwalnia cię ze stosowania się do zasad wątku i działu, więc proszę..

dweafwaefaer napisał

Dziękuję za zgłoszenia wasze sygnatury bardzo mi się podobają. Czekam na więcej. Konkurs zostaje przedłużony do 12 października godz 12.00.

Z tego co mi wiadomo dziś mamy 11 października, więc konkurs jeszcze trwa.

Offline

#18 12-10-2015 o 10h57

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Zdążę? Zdążę ^^

Nie będę długo się rozwodzić na inspiracją - Halloween i już.

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#19 12-10-2015 o 11h23

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Szkoda, że konkurs do 12, bo większość ludzi pewnie w szkole siedzi. xD

Tak jak mówiłam - zgłaszam się z drugą pracą. ^^

Tę sygnaturę miałam zgłosić od początku, ale zdawała mi się zbyt nudna. ;_; Nadal taka wg mnie jest, ale nie mam już czasu na stworzenie nowej. Mam więc nadzieję, że twórczyni konkursu wybaczy mi ten ochłap. </3


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50613.jpg


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#20 12-10-2015 o 14h37

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Skoro termin oddawania prac już minął to chyba mogę komentować?

O bosz wybrać jednego faworyta z tych wszystkich pięknych prac jest naprawdę trudno ale najbardziej podobają mi się prace: Anime5867, Sadist oraz Karucchi. Te trzy prace najbardziej przyciągnęły moją uwagę, gdyż każda z nich jest dopracowana w szczegółach oraz najzwyczajniej w świecie śliczna.

Zdawałam sobie sprawę, że jest wiele osób tutaj, które lubią bawić się grafiką i są w tym naprawę dobre.

BTW: Też chciałam wziąć udział ale po kilku nieudanych próbach zrobienia sygnaturki poddałam się ;/ Zbyt długo nie bawiłam się grafiką i wszystko zapomniałam TT.TT


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#21 12-10-2015 o 14h49

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Mi osobiście najbardziej podobają się
Saeniver i jej 1 praca. Widać, że jest dopracowana i naprawdę ślicznie Ci wyszła.
Anime5867 no co tu dużo mówić sygnatura wyszła Ci po prostu prześlicznie. Do tego dochodzi, że ten klimat i czerwony to me gusta.
Sadist obie pracę są śliczne, ale do mnie jakoś tak bardziej przemawia ta pierwsza. Prawdopodobnie dlatego, że ma tak jakby "dwie strony" to dodaje jej takiego fajnego klimatu i sprawia, że wygląda naprawdę fajnie.

No i dodam jeszcze, że podoba mi się druga praca Majerankowa, ale tak mi jakoś nie do końca do tematu pasuje nie mniej jednak wygląda naprawdę fajnie.

I na koniec pochwała dla KimKas, bo jak na pierwsze sygnatury, które robiłaś to wcale nie są takie złe wręcz przeciwnie numer dwa wyszedł Ci naprawdę fajnie(a już na pewno lepiej niż moja pierwsza sygnatura XD)

Offline

#22 12-10-2015 o 15h14

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Karucchi prawdę mówiąc dlatego też nie do końca chciałam ją zgłaszać, ale z drugiej strony... Temat nawet nie został określony. XD Jedyną wytyczną było zamieszczenie napisu, a tytuł mogliśmy interpretować wg własnego uznania. xDD

Mi naj, naj, najbardziej podoba się sygnaturka Saeniver. <3

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (12-10-2015 o 15h14)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#23 12-10-2015 o 15h43

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Całym czarnym sercem wielbię drugą sygnaturę KimKas ♡ Jak mogłabym przejść obojętnie obok serialu mojego dzieciństwa w tak dobrym wykonaniu? 3 razy tak dla ScoobyDoo!

Kolejną pracą, jaka wpadła mi w oko, jest druga grafika Saeniver, wyglądająca tak obłędnie wampirzo i halloweenowo, że zbiła mnie z nóg.

Offline

#24 12-10-2015 o 17h03

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Hm, myślę że Ragnarook i Saeniver zrobiły obłędne sygnaturki. Bardzo mi się obie podobają!


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#25 12-10-2015 o 19h43

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Z kolei mi najbardziej podobają się prace:


KimKas. Wow, jest naprawdę świetne jak na na pierwsze sygnaturki (; W szczególności podoba mi się ta druga ze Scoobym :3

Karucchi, druga sygnaturka. Jeju, uwielbiam sygnaturki z animacjami, zwłaszcza gdy są dobrze "wklejone", a ty sobie z tym doskonale poradziłaś. W dodatku uwielbiam kolor czerwony ^^

Majerankowa, pierwsza oraz druga sygnaturka. Wiesz, że jestem fanką Twoich grafik, ale ta pierwsza w szczególności przypadła mi do gustu ^^ Postawiłaś na minimalizm, co mi się strasznie podoba <3

Anime5867, bardzo podoba mi się ta sygnaturka *.* Taka typowo mroczna + te postrzępione krawędzie... Świetna jest ^.^


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2