Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 13-09-2015 o 14h22

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

12. Miss Konkurs - Wspomnienia z wakacji~!

Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić dwunasty oficjalny konkurs Miss Fashion!
Wrzesień to magiczny miesiąc, niby rok szkolny się już zaczął, ale duch wakacji nadal krąży w pobliżu. Zapewne wpływ na to mają wspomnienia przypominające nam o tym, że jeszcze kilka tygodni temu mogliśmy spać do południa i nie musieliśmy martwić się nauką. A czy istnieje lepszy sposób na zachowanie wspomnienia niż zdjęcie?
Pokażcie nam jak wy spędziliście wakacje, niech wspomnienia jeszcze raz przypomną nam o wakacyjnym luzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Regulamin:
1. Zdjęcie musi być zrobione przez was. Nie może być też zdjęciem, które zostało już gdzieś opublikowane oraz nie może przedstawiać osób (wyjątek to bliżej niezidentyfikowany tłum, w którym nikogo nie da się rozpoznać).

2. Pod zdjęciem powinniście zamieścić krótki opis dotyczący wspomnienia związanego ze zdjęciem.

3. Pracę można edytować w czasie do 30 minut od zgłoszenia jej do konkursu.

4. W przypadku usunięcia i ponownego zamieszczenia zgłoszenia przez gracza praca zostanie zdyskwalifikowana.

5.  Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

6. Prace można zgłaszać do 30 WRZEŚNIA.

7. Każdy gracz może umieścić tylko jedną pracę.

8. Jeszcze raz przypominamy: plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą!


Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworytów (max.3) wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego!

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 13-09-2015 o 15h21

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

To zdjęcie zachodzącego słońca zrobiłam w Darłówku. Na żywo to zjawisko wyglądało jeszcze piękniej. Zupełnie jakby słońce wpadło do wody i miało już nie wrócić. To były moje pierwsze wakacje nad morzem i wiem, że nigdy ich nie zapomnę. Mam jeszcze pełno innych ślicznych zdjęć, ale gdy patrze na to czuję się jakbym znów się tam znalazła. Nie wiem czemu wyszło takie duże.
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49126.jpg

Offline

#3 13-09-2015 o 16h53

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Zdjęcie zostało zrobione w miejscowości Złoty Potok. Byłam tam na wakacjach z rodzicami. Przyznam, że kiedy zobaczyłam to zdjęcie jak je zrobiłam. Sama byłam zdziwiona tym co wyszło. Byłam wtedy na jeziorze i pływałam rowerkiem wodnym C:

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49128.jpg

Ostatnio zmieniony przez Hyunn (13-09-2015 o 16h55)


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#4 13-09-2015 o 17h01

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Link do zewnętrznego obrazka

Zawsze lubiłam fotografować dlatego mam całą pamięć telefonu jaki aparatu zawaloną zdjęciami z wakacji i różnych wycieczek. Ciężko było mi wybrać jedno zdjęcie dlatego wybrałam dwa. Mam nadzieję, że tak może być, a jeśli nie to przepraszam. Jeśli ktoś mnie poinformuje od razu wybiorę lepsze i zmienię post.

W tym roku razem z rodzicami wybraliśmy się w Góry Stołowe. Nie była to nasza pierwsza wizyta, ale postanowiłam zrobić jak najwięcej zdjęć. Trzeciego czy czwartego dnia pojechaliśmy na "Błędne Skały". Jest to piękne miejsce, które zawsze kradnie moje serce. Jak widać na zdjęciach tego dnia była duża mgła, jednak moim zdaniem wygląda to jeszcze ciekawiej.
EDIT:Zapomniałam wspomnieć, że "Błędne Skały" znajdują się w Kudowie Zdrój. Na tak zwanej Ziemi Kłodzkiej i jest obszarem ściśle chronionym gdyż leży na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych

Ostatnio zmieniony przez Ritsukaka (13-09-2015 o 17h04)


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#5 13-09-2015 o 17h31

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

Link do zewnętrznego obrazka


Pomimo "małych twarzy" dla pewności zostały one zamazane.

Zdjęcie zostało wykonane w Parku Oliwskim w Gdańsku. Miejsce to w tym roku okazało się dla mnie wyjątkowe przez wzgląd na wizytę koleżanki, której nie widziałam lata.

Wspomniana koleżanka odwiedzała Trójmiasto po raz pierwszy w życiu. Oczywiście, plaża była obowiązkowym punktem do odwiedzenia dla osoby "nie znad brzegu", jednak poza nią i Fontanną Neptuna znałam kilka innych urokliwych miejsc, które chciałam jej pokazać. Park był jednym z takich miejsc.

Wyjątkowość miejsca pokazanego na zdjęciu wiąże się z małym incydentem. Koleżankę po całym dniu chodzenia po zoo i parku dopadła "głupawka". Jak oszalała biegła alejką i wrzeszczała "do Hogwartu" (tak, fanka HP). Wraz ze znajomymi (którzy nam towarzyszyli) czym prędzej ruszyliśmy za koleżanką do wyjścia. W ostatniej chwili odwróciłam się i zrobiłam to zdjęcie.

Ostatnio zmieniony przez Ayako81 (13-09-2015 o 17h36)


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#6 13-09-2015 o 17h50

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Wszystkie osoby, które zamieszczą prace po tym poście proszę o uważne przeczytanie regulaminu konkursu. Następnym razem, gdy ktoś zamieści nieregulaminową pracę nie pozwolimy jej zedytować.

Ps. Przypominam, że zamieszczanie zdjęć osób nieletnich, to nie tyle łamanie regulaminu konkursu, co złamanie reguł głównego regulaminu forum!

Surowo zabrania się publikowania zdjęć osób niepełnoletnich. Takie zdjęcia zostaną natychmiast usunięte w celu zapewnienia bezpieczeństwa.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#7 13-09-2015 o 19h26

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Cicho, spokojnie ... magicznie. Wiele ciekawych i jakże pięknych zabytków, zawartych w jednym malowniczym miejscu. Jest to skansen w Pszczynie. Prócz niego można też odwiedzić cudowne żubry i inne zwierzęta, a także poczuć się jak dama dworu wędrując po ogromnym parku okalającym jeszcze piękniejszy zamek. Nie trzeba wyruszać daleko by poczuć się jak elf w tym zaczarowanym i owianym tajemnicą skansenie <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49141.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#8 13-09-2015 o 20h22

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Wakacje są wspomnieniem...słodkim wspomnieniem bo już nigdy takie same się nie powtórzą,nigdy nie takie same..
Myślę że to były moje ostatnie wakacje dla tego z sentymentem dodaję te zdjęcie.
Tak jak powiedziałam nigdy nic nie powtarza się dwa razy , a życie za szybko się zmienia ,a niektóre rzeczy mogę już oglądać tylko na zdjęciach tak jak teraz .
Wakacje taneczne nad morzem polskim nie ma sensu pisać nazwy bo z każdej strony wygląda praktycznie tak samo ta sama woda te same masy tłumów i straganów.
Zdjęcie zrobione było na koniec wakacji zamknięte w tym zdjęciu jest małe znaczenie .
Zachodzące słońce oznacza kończący się dzień w tym przypadku wakacji i całą dozę melancholii która siada głęboko na sercu .

https://40.media.tumblr.com/19292b4e962f7fdf21e2f2064eedf316/tumblr_numnq35O811rgjvn1o1_540.jpg

Offline

#9 13-09-2015 o 20h52

Miss'Żółtodziób
Iseen
...
Wiadomości: 9

Oto panorama z trasy na Gubałówkę. Do końca życia nie zapomnę tego momentu, ponieważ z chłopakiem tak o zdecydowaliśmy się wejść sami na górę, nie wiedząc jaka to trasa  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może i było 10 przystanków 10 minutowych, może szliśmy nie sportowo ubrani pod kilometrową ponad górę i bez jakiegokolwiek napoju przy sobie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png NIE WAŻNE  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wchodziliśmy twardo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I doszliśmy sami, wykończeni, szukając od razu pobliskiej butki z piciem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png //photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49164.jpg

Offline

#10 13-09-2015 o 21h08

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

W tym roku doznałam zaszczytu wyjechania do Grecji na Kretę z biura podróży. Byłam taka przeszczęśliwa kiedy byliśmy już na miejscu. Uwielbiam Grecje, fascynuje mnie historia i krajobraz (chociaż jest na drugim miejscu, tuż za Japonią- Japonia wygrywa wszystko). W naszym hotelu były organizowane wycieczki z tego samego biura więc postanowiliśmy skorzystać z dwóch - wybraliśmy Knossos i labirynt minotaura oraz Gramvouse i Lagune Balos (dwie wycieczki w jednym). Polecam każdemu kto będzie miał okazję bo na prawdę przeżycia niesamowite, mnóstwo atrakcji, można dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49165.jpg

Nie mogłam się zdecydować co wam pokazać - wklejam zdjęcie z twierdzy na Gramvousie. W oddali, na drugim brzegu po prawej stronie widać lagunę, na którą popłyneliśmy po zdobyciu twierdzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Offline

#11 13-09-2015 o 21h13

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Powtórzę jeszcze raz dużymi, drukowanymi literami.

TYLKO JEDNO ZDJĘCIE!!!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#12 13-09-2015 o 21h31

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Link do zewnętrznego obrazka
Zdjęcie z 2013 roku, kiedy spędzałam wakacje z babcią i dziadkiem na malowniczych Mazurach (konkretnie to nad jeziorem Tajty, niedaleko miejscowości Wronka [dziadkowie mają domek letniskowy w Wilkasach-Zalesiu, z jednej do drugiej można przepłynąć wodą lub przejechać samochodem]). Ścieżka jest wydeptana do pomostu, przy którym dziadek zacumował motorówkę, którą przypłynęliśmy. "Łyse" drzewo też jest bardzo ciekawym obiektem, bo kilka miesięcy wcześniej uderzył w nie piorun, a ono dalej rośnie. To była, jeśli dobrze pamiętam, połowa lipca, niebo było bezchmurne, tafla jeziora spokojna, zieleniła się roślinność i owady bzyczały latając wśród polnego kwiecia. Uznałam, że to idealne warunki na zrobienie fotografii ^-^

Offline

#13 13-09-2015 o 21h48

Miss'całkiem całkiem
Kastil
Czysta nienawiść.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 83

Link do zewnętrznego obrazka

Naprawdę długo myślałam, które zdjęcie powinnam Wam pokazać, żebyście zrozumieli mój punkt widzenia - czy powinna być to cygańska willa, coś, co odzwierciedlałoby kulturę tego kraju, pokazywało biedę czy zachęcało do odwiedzenia pięknem widoków. Ostatecznie zdecydowałam, że wybiorę zdjęcie, które pokaże Wam to, co sprawiło, że ja ten kraj pokochałam. Rumunia, moi drodzy - kraj, który każdemu może kojarzyć się nieco inaczej, ale jednak większość ma o nim nienajlepszą opinię. Nie dziwię się, sama jechałam tam nieco niepewna, bałam się ludzi, tych "brudnych", jak nasi rodacy zwykli ich nazywać. Ale powiem szczerze, że to są jedynie przerażająco nieprawdziwe stereotypy. Przez całe moje życie nie poznałam tak wspaniałych ludzi, którzy są życzliwi i traktują Cię jak przyjaciela już po kilku minutach znajomości. Nigdy nie widziałam kraju tak pięknego i malowniczego z masą folklorystycznej zabudowy. Nigdy nie zatrzymywałam się zachwycona przy każdym domu, jaki minęłam w trakcie krótkiego spaceru. Nigdy nie mieszkałam w pięciogwiazdkowych hotelach za przysłowiowe "grosze".
Jednak nigdy też nie widziałam aż takiej niesprawiedliwości i nierówności majątkowej. To zabawne, ale ci ludzie, którzy przyjeżdżają do krajów "wysokorozwiniętych" na żebry, którzy wyglądają, jakby przymierali głodem, tam, w Rumunii, mają wybudowane niewyobrażalne posiadłości, w których mogą żyć jak królowie, a ci, którzy uczciwie pracują na każdego leja, żyją w totalnej nędzy i warunkach uwłaczających ludzkiej godności.
Ten wyjazd pozwolił mi zakochać się w Rumunii, ale także sprawił, że nie potrafię już łaskawie spojrzeć na kogoś, kto podchodzi do mnie na Rynku i prosi o zapomogę. Nie robią na mnie wrażenia ciemnoskóre, nieumyte dzieci Cyganów i powiem Wam uczciwie, że nie mam przez to wyrzutów sumienia, bo ci ludzie to zwyczajni, leniwi oszuści.
Przepraszam, że mój opis jest tak długi i może nie do końca na temat, ale może sprawi, że ktoś zdecyduje się zobaczyć ten piękny kraj i choć odrobinę wspomóc ich gospodarkę.

Offline

#14 13-09-2015 o 23h35

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Z racji, że z ostatnich lat nie miałam jakiś ciekawszych zdjęć, musiałam sięgnąć nieco dalej w przeszłość. Przeglądałam swoje "archiwum" z podróży i długo nie mogłam wybrać czegoś konkretnego. Dopiero po kilku konsultacjach ze znajomymi wygrało zdjęcie, które jeden ze znajomych ochrzcił mianem "krajobrazowej kanapki".

Miejsce: Okolice South Park w Galway, Irlandia
Link do zewnętrznego obrazka

Jak sięgam pamięcią, głównie dzięki swojej starszej siostrze zawsze miałam bzika na punkcie Irlandii. I tak, choć krajobraz był pewnym elementem tej fascynacji, to głównie moją uwagę przykuwała muzyka i kultura z tego kraju. Aż pewnego dnia miałam możliwość wyjechania tam na wakacje - właśnie do siostry, która zaraziła mnie irlandzkim bakcylem.

Na miejscu (t.j. w Galway) pojawiłam się wczesnym rankiem - musiałam więc nieco odespać podróż. Po odpoczynku siostra wraz ze swoją córką oprowadzały mnie po okolicy. Pod wieczór udałyśmy się w okolice South Park i to właśnie tam zrobiłam to zdjęcie - stałam jakoś nieopodal samotnej palmy, która niestety przez mrozy którejś zimy obumarła.

O ile mi wiadomo, budynkiem na dalszym planie jest stara latarnia morska na Mutton Island. Nie szłyśmy już tam, mała nie miała już sił, po za tym chciałyśmy wrócić do domu na kolacje.

Niemniej dla mnie był to szczególny dzień. W końcu był to pierwszy moment, w którym zrealizowało się moje jedno z większych na ówczesny moment marzeń i moment, w którym zaczęłam nieco inaczej patrzeć na miejsce, które mnie tak fascynowało. I nie, nie poszło to na niekorzyść Irlandii, wręcz przeciwnie - całkowicie urzekła mnie lokalna historia i przemili, wiecznie uśmiechnięci i rozśpiewani ludzie.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#15 14-09-2015 o 00h58

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Nie lubię robić zdjęć, jak to rzekła ma rodzinka, po prostu nie mam talentu do fotografowania. Do konkursu się jednak zgłosiłam, bo "a nóż widelec" się uda. Może i pół świata nie zwiedziłam, lecz decyzja w wybraniu odpowiedniego zdjęcia nie była łatwa. W końcu, idąc po prostocie, gdyż to ona jest najpiękniejsza, wybrałam wypad z tego roku. Wakacje, zapewne nie ja jedyna, spędziłam nad polskim morzem. Trafiło na Dziwnów. Pierwszego dnia mojego wakacyjnego odpoczynku natchnęło mnie uwiecznić ten obraz...
http://i60.tinypic.com/35iy7wn.jpg

Offline

#16 14-09-2015 o 18h01

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Jest jedno ważne wspomnienie, którym z chęcią się podzielę. Zdjęcie może nie jest jakiejś dobrej jakości (z telefonu plus przybliżenie). Niemniej jednak uważam, że jest urocze.

http://i60.tinypic.com/jrppg3.jpg
Podczas mojego pobytu na wakacjach tuż przy ławce w parku, gdzie codziennie czytywałam książki pojawił się pewien gość. Tym gościem był mały pisklak, który najprawdopodobniej wypadł z gniazda i usilnie nawoływał swoją mamę. Pilnowałam go by koty nie podchodziły. Oddaliłam się stosownie, gdy zauważyłam jego mamę. Karmiła go, czyli go zaakceptowała. Niestety młody wyszedł na chodnik, gdzie prawie został zdeptany i wtedy wkroczyłam ja. Wzięłam go do materiałowej reklamówki i przetransportowałam w bezpiecznie miejsce. Tam już mama go wzięła i zabrała do gniazda.  Także uratowałam mu życie. I już przed oczami mam tę reklamę i ten tekst "i ty bądź bohaterem w swoim domu". XD. Przez moment mogłam się tak poczuć.
Dzięki za uwagę.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#17 15-09-2015 o 12h24

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Najpiękniejszy czas! Słońce,port,plaża i Gizycko:)



//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49258.jpg

Offline

#18 15-09-2015 o 14h10

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Hmm...moje wakacyjne wspomnienia?
Zastanawiałam się nad czymś wyszukanym, jednak moje serce podbiło zdjęcie z mewą bez ''twarzy'' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Zdjęcie wykonane w Bułgarii, w mieście Nessebar.
Jest to bardzo stare miasto pełne zabytków i ruin.
Ma swoją magię.
W chwili postoju na wycieczce przyłapałam te dwie śmieszne mewy na tle morza czarnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49261.jpg

Ostatnio zmieniony przez xNisiax (15-09-2015 o 14h22)


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#19 16-09-2015 o 16h17

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Najlepsze, najpiękniejsze, wyjątkowe wspomnienie wakacyjne. Nie przebywałam w tym czasie po za domem. Zdjęcie zrobione jest na wakacyjnym porannym bieganiu z najlepszym przyjacielem. Zrobiliśmy sobie małą przerwę na odpoczynek:) Ukochany lipcu do zobaczenia w przyszłym roku!



//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49378.jpg

/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Karo19 (16-09-2015 o 16h20)


Karola

Offline

#20 18-09-2015 o 13h18

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Długo się zastanawiałam, które zdjęcie wstawić. Postawiłam jednak na coś "innego", może bardziej oryginalnego. To zdjęcie plaży w Rewalu, odbite w moich okularach. Były to moje pierwsze wakacje bez rodziców, więc zdjęcie przypomina mi o tym beztroskim czasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49470.jpg


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#21 18-09-2015 o 14h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W wakacje obchodzę swoje urodziny i nie zawsze było fajnie. Chciałoby się z kimś spędzić miło czas w ten wyjątkowy dzień; ale niestety większa część znajomych wyjeżdża gdzieś na wakacje.  (rodzinka to rodzinka, ale wiadomo, że chciałoby się zrobić wtedy jakiś wypad) W tegoroczne wakacje myślałam, że będzie podobnie, jednak los lubi nas zaskakiwać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mój przyjaciel zrobił mi niespodziankę i wybraliśmy się do ogrodu botanicznego (bardzo lubię roślinki). A żeby tego było mało, dostałam niesamowity prezent i od tamtej pory gdy na niego patrzę, przypomina mi się ta wspaniała wycieczka.
Mój prezencik to Zenek muchołówka, a to zdjęcie było zrobione zaraz po przywiezieniu go do domu:
http://i59.tinypic.com/21m5lrt.jpg

Offline

#22 24-09-2015 o 15h57

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

To chyba jedyne zdjęcie z tegorocznych wakacji które nie zostało opublikowane przeze mnie w żadnym miejscu :')
A więc, jest to zdjęcie diabelskiego młyna w Chorzowie. Bawiliśmy się świetnie i śmiało mogę powiedzieć że to jeden z najlepszych dni tegorocznych wakacji :-) Mimo prawie 40C ciepła :')

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49818.jpg


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#23 27-09-2015 o 19h46

Miss'Żółtodziób
Meganne6
...
Wiadomości: 1

Zakopane, ot takie miasto nieduże, leżące u podnóży Tatr. Mimo to na zdj. nie ma żadnych gór, ot zwykła ulica i samochód na poboczu. Mały kadr, ujmujący mały kawałek wakacji; niezbyt pogodny, zza brudnej szyby, po której ciekną strużki deszczu; ale jakże urokliwy na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Meganne6 (27-09-2015 o 20h02)

Offline

#24 30-09-2015 o 07h20

Miss'nieobczajona
Rozalia81
...
Wiadomości: 17

Zdjęcie zostało zrobione podczas wakacji u dziadka.Widać na fotografii prawie wyschnięty staw a ma nim kaczkę,obok stawu rosną piękne drzewa.Na zdjęciu może nie widać ale w oddali jest las.Była to dla mnie wyjątkowa chwila ponieważ dziadek dał mi małego kotka.Nazwałam go Zgradzik.

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50130.jpg


Rozalia

Offline

#25 30-09-2015 o 20h34

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Ja, przez moją niekończącą się przeprowadzkę, niestety nie byłam nigdzie w tym roku. Za to dużo czasu spędziłam z moim ukochanym psem, Melą. Jest to raczej typ kanapowca rozmiar L, stąd też żadnych zdjęć z rewelacji na przeszkodach czy w lasach. Uważam jednak, że jest wystarczająco fotogeniczna na tak prostą fotografię :]
Zdjęcie zrobione na moim podwórku :]

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50165.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2