Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 07-09-2015 o 02h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Mam na imię Jagoda, lubię rysowanie, książki przygodowe, komiksy, gry, filmy...(już brzmię jak nerd ;D) Poza tym studiuję grafikę i planuję w przyszłości jej uczyć. Moimi ulubionymi zwierzątkami są kotki, na które niestety mam alergie /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Pozdrawiam wszystkich i chętnie was poznam!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#2 07-09-2015 o 02h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej! ^^ Jestem Julka, miło mi. (:

Jaki jest Twój ulubiony film?
Jaką rasę kota najbardziej lubisz? A może jest Ci to obojętne? :3

Offline

#3 08-09-2015 o 00h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Hey! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ulubiony film zmienia mi się co miesiąc xd Na ten moment może być "Dom nad jeziorem".

Co do rasy kota - syberyjski <3 Są śliczne, puchate i dowiedziałam się, że również hipoalergiczne! /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif Są niestety strasznie drogie... ale może kiedyś uzbieram ;D
Napisz też jakie Ty lubisz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 08-09-2015 o 00h15

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Jako forumowy Iryś musiałam tu coś napisać, skoro pojawiła się Iriska XD

Tak więc moje pierwsze pytanie: Skąd wziął się Twój nick?

(taka ciekawostka, że sama tez uwielbiam koty, a najbardziej podobają mi się liliowe birmańskie XD)

Offline

#5 08-09-2015 o 01h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Oj nie pamiętam już, używam tego nicku od dłuższego czasu, ale pewnie podłapałam z jakiegoś filmu. Na ten moment kojarzy mi się tylko Irys z serialu 'the Flash' ale wydaje mi się, że tą nazwę wyczaiłam wcześniej xd Ale spokojnie moja Iriska jest przez 'i' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a jak było z Twoim nickiem?

(obejrzałam właśnie te kotki w internetach i są przecudne *.*)

Offline

#6 08-09-2015 o 02h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi rasa kota jest obojętna. Osobiście mam trzy dachowce i bardzo je kocham. ♥

Ołkej...Mam jeszcze parę pytań.  ^^
Co najczęściej rysujesz? Wolisz kolorować kredkami czy farbami?
Rysujesz, może czasem w stylu chibi?
I pytanie, które muszę zadać.  xd
Czy lubisz Harrego Poterra i Creepypasty? x'd

Offline

#7 08-09-2015 o 09h50

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Po pierwsze chcę przeprosić za wprowdzenie w błąd, bo chodziło mi o birmańskiego kremowego, a nie liliowego XD

mniej więcej taki, ale trochę bardziej złotawy


Dobra, teraz skąd się wziął mój nick:
Odświeżałam sobie manhwę/webkomiks Magician, gdzie jedna z głównych bohaterek jest czerwonowłosą czarodziejką(?) i ma na imię Iremi. Niedługo później postanowiłam zarejestrować się na MF, a że do wyboru były też czerwone włosy, to swoją Misskę nazwałam właśnie tak ^^ Zwykle można mnie znaleźć pod nickami Shiren lub Luminante (ew. Ersilia i Treaforce), ale MF było wyjątkiem i zostałam tak Irysiem XD

W takim razie moje drugie pytanie: Czy czytasz książki/mangi/manhwy? Jeśli tak, to jakie gatunki preferujesz? (oprócz książek przygodowych i komiksów, bo to już wiem ^^)

Oraz trzecie: Jakie komiksy czytasz?

Ostatnio zmieniony przez Iremi (08-09-2015 o 19h27)

Offline

#8 09-09-2015 o 19h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Julka
Ja też mam dachowce <3 ale nie mogę niestety się długo z nimi bawić ;c
Rysuje co się nawinie, farbami czyściej niż kredkami, a najczęściej na komputerze.
Chibi bardzo lubie rysować  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Harrego uwielbiam i książki i filmy i chyba nigdy mi się nie znudzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Iryś
ten też jest cudny!  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
Czytam głownie fantasy ale czesto trafia mi się coś innego, jedna z moich ulubionych mang to Another, która jest horrorem <3
Natomiast książka to Cień wiatru, polecam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Co do komiksów: głownie marvel/dc.

Te same pytania do was! <3

Offline

#9 10-09-2015 o 15h12

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Iriska napisał


Czytam głownie fantasy ale czesto trafia mi się coś innego, jedna z moich ulubionych mang to Another, która jest horrorem <3
Natomiast książka to Cień wiatru, polecam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Co do komiksów: głownie marvel/dc.

Te same pytania do was! <3


Osobiście czytam głównie książki przygodowe, fantasy i kryminały, ale czasem wpadnie mi w ręce jakaś historyczna ;D
Ostatnio miałam fazę na filmy i seriale Marvela i DC Comics ♥

Za namową przyjaciółki oglądałam kiedyś Another i było nawet spoko ;D

Ostatnio zmieniony przez Iremi (10-09-2015 o 15h12)

Offline

#10 18-09-2015 o 20h14

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Jak byś miała tego kota hipoalergicznego to jak byś go nazwała?

Ostatnio zmieniony przez kasia1152 (18-09-2015 o 20h15)

Offline

#11 19-09-2015 o 17h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jaką rasę kota najbardziej lubisz? A może jest Ci to obojętne?  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#12 21-09-2015 o 17h22

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Hej! Mam na imię Weronika i mam 13 lat. Interesuję się pisarstwem (piszę książki) szkicuję czytam opiekuję się zwierzętami (3 psami, królikiem, kotem, kurami, kogutem sadystą i moim młodszym bratem XD) oraz wieloma innymi rzeczami.
Co do alergii - przebolejesz. Też ją mam. Ogółem jestem alergikiem... Mam uczulenie na... Czekoladki Kinder. Życie jest takie nieznośne.
Czytał ktoś te książki? :
Wykradziona
Percy Jackson i bogowie olimpijscy
Kroniki rodu Kane (czerwona piramida)Olimpijscy herosi
Pamiętnik nastolatki
Gone

Może oglądaliście
Krainę Lodu
Księgę życia
Transformers
Spider man
Lub X men
Albo piraci z Karaibów?


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#13 21-09-2015 o 19h20

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Kinder26 upominam i odsyłam do Miniregulaminu działu. W wątku przedstawia się tylko jego autorka.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1