Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 03-09-2015 o 19h56

Miss'całkiem całkiem
Miczuux3
...
Wiadomości: 108

➜ W wolnym czasie lubię oglądać seriale, anime, czytać książki oraz mangi, wymyślać nowe historie i opowiadania, ale często nie chce mi się ich spisać (jestem leniwa, ale kiedyś pisałam opowiadania i myślę do tego wrócić w niedługim czasie, ale niestety, brakuje mi właśnie tego czasu ;_; gdzie jesteś, no pokaż się no!), lubię słucham muzyki, głównie rock i metal, ale to czego słucham raczej zależy od humoru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

➜ Interesowałam się grafiką komputerową (tworzeniem szablonów na blogi, itp. ale po formacie komputera moje zbiory umarły śmiercią naturalną, bo zapomniałam sobie skopiować wszystkiego. Mam nadzieję, że jest im lepiej w świecie w którym są [*]), jak już wspomniałam wcześniej, interesowałam się literaturą (pisanie, czytanie)

➜ Wyjątkowa umiejętność? Zdecydowanie zdolność zaśnięcia w każdym miejscu o każdej porze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

➜ Jestem raczej typem samotnika komputerowca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png a o moim charakterze to raczej nie ja powinnam pisać, bo wyjdzie na to, że jestem narcyzem xd

➜ Szukałam gry podobnej do dawnego MissBimbo, i oto jestem tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

O więcej się pytajcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Miczuux3 (03-09-2015 o 20h44)


https://d.wattpad.com/story_parts/123/images/14982ba4d1d07a3256502647031.gif

Offline

#2 03-09-2015 o 21h06

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Jakie anime byś poleciła? Jakie są Twoje ulubione tematyki? Masz profil na MAL?

Jakich zespołów słuchasz najczęściej?

Czy to Twój cosplay Gaary w Twoim avku?

A jak szybko zasypiasz? Mamy ten sam talent i jakoś, nie wiem czemu, ale ciekawi mnie to?

Masz jakieś gry, które lubisz/masz do nich sentyment/poleciłabyś i dlaczego?

Gdyby ktoś chciał spalić/zniszczyć Twoje książki, a pozwolił zachować Ci 5 z nich, które byłyby to tytuły? (Powiedzmy, że seria liczona jako jedna książka. Wiem że to trochę bez sensu, ale trudno wybrać np. nr 3 z 9 w serii i by osoba, która nie przeczytała wcześniejszych, wiedziała co się dzieje w 3. ...)

Offline

#3 03-09-2015 o 21h32

Miss'całkiem całkiem
Miczuux3
...
Wiadomości: 108

zależy jaką tematykę lubisz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png coś lekkiego do obejrzenia to Karnavel- jak dla mnie na prawdę śliczna kreska, a fabuła nie jest taka trudna w odbiorze, z romansów to zdecydowanie Ao Haru Ride, chociaż z mang tej autorki wolę chyba jednak Omoi, Omoware, Furi, Furare, no i jeszcze z mang polecam Sukitte li no yo.- jest anime, ale niestety brakło czasu na obejrzenie, lecz z mangą jestem na bieżąco /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie, nie posiadam MyAnimeList /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Co do zespołów: Breaking Benjamin, Hollywood Undead, Skillet, Ashes Remain, Lifehouse, Redale często słucham pojedynczych piosenek zespołów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie, niestety nie. Ale podbił on moje serce *_* Chociaż do tej pory się zastanawiam czy to chłopak czy dziewczyna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Praktycznie natychmiastowo, po prostu się kładę i już już jestem w ramionach morfeusza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Heroes III, jest to gra mojego dzieciństwa B| Chociaż ostatnio przerzuciłam się na Heroes V to i tak III zawsze będzie w moim sercu <3

Hmm... Jestem fanką klimatów azjatyckich, więc zdecydowanie: Amerykańska gejsza, Dziewczęta z Szanghaju i Marzenia Joy (seria), Kwiat śniegu i sekretny wachlaż, Kwiat Pustyni, Pachnidło


https://d.wattpad.com/story_parts/123/images/14982ba4d1d07a3256502647031.gif

Offline

#4 04-09-2015 o 11h04

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Cześć! Witam Cię w Miss Fashion i mam do Ciebie parę pytań.
1. Czy masz zwierzęta? Jak tak to jakie i jak się nazywają?
2. Jakiego programu używasz do robienia grafiki na komputerze? Ostatnio zainteresowałam się tym tematem i mnie to bardzo interesuje.
3. Jakiś ulubiony aktor/aktorka??
4. Słuchasz k-popu??

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#5 04-09-2015 o 17h42

Miss'całkiem całkiem
Miczuux3
...
Wiadomości: 108

A Witam witam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
1. Mam pieska, owczarek niemiecki i wabi się Abra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
2. PhotoShop 3 lub 5 ale częściej 5, PhotoFiltre StudioX też jest całkiem dobre i całkiem dużo osób poleca Gimpa, ale ja osobiście za nim nie przepadam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
3. Hmm... Chyba nie mam ulubionego, ale ostatnio najbardziej lubię patrzeć na Granta Gustina i Chrisa Evansa
4. Tak, słucham /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://d.wattpad.com/story_parts/123/images/14982ba4d1d07a3256502647031.gif

Offline

#6 06-09-2015 o 12h12

Miss'OK
Evvers
^It's me.
Wiadomości: 1 486

No siema, jestem Lau, wydajesz się być całkiem sympatyczna to i ja dorzucę tu nieco swojej obecności i z miłą chęcią przywitam Cię paroma pytaniami.

♥ Jaki jest Twój ulubiony zamek w Heroes III? :'>
Zamierzasz udzielać się w Sali Gier? Łatwo tam kogoś poznać. SZCZEGÓLNIE POLECAM MOJĄ ULUBIONĄ GRĘ - 10 FAKTÓW O TOBIE, fajnie dowiedzieć się czegoś o nowych. ^^'
♥ Lubisz pisać rpg? Jeśli tak - jakie najbardziej?
♥ I... co się do cholery stało z missbimbo? :'<
Byłem tam mega ładny!

Offline

#7 11-09-2015 o 22h03

Miss'całkiem całkiem
Miczuux3
...
Wiadomości: 108

Evvers napisał

No siema, jestem Lau, wydajesz się być całkiem sympatyczna to i ja dorzucę tu nieco swojej obecności i z miłą chęcią przywitam Cię paroma pytaniami.

♥ Jaki jest Twój ulubiony zamek w Heroes III? :'>
Zamierzasz udzielać się w Sali Gier? Łatwo tam kogoś poznać. SZCZEGÓLNIE POLECAM MOJĄ ULUBIONĄ GRĘ - 10 FAKTÓW O TOBIE, fajnie dowiedzieć się czegoś o nowych. ^^'
♥ Lubisz pisać rpg? Jeśli tak - jakie najbardziej?
♥ I... co się do cholery stało z missbimbo? :'<
Byłem tam mega ładny!


♥ Lubię grać lochami z zamkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Niue mówię nie, może zajrzę jak znajdę trochę więcej czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
♥ Lubię, ale zazwyczaj piszę dla siebie. W sumie to chyba bardziej od humoru zależy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
♥ Nie wiem, długo mnie tam nie było, ale też się zastanawiam :c


https://d.wattpad.com/story_parts/123/images/14982ba4d1d07a3256502647031.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1